Umów wizytę
348 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista Akupunktury Tradycyjnej W 1994 roku ukończyła bydgoską Akademię Medyczną, uzyskując tytuł lekarza medycyny. Podczas trzyletniego pobytu w USA pomyślnie zdała pierwszą… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Klinika Klasycznej Medycyny Chińskiej

  ul. Jagiellońska 109/21
  85-027 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Akupunktura od 110 zł
  Akupunktura - pierwsza wizyta zabiegowa od 300 zł
  Akupunktura kosmetyczna od 300 zł
  Ziołolecznictwo - wizyta diagnostyczna (dla pacjenta korzystającego z zabiegów akupunktury) od 110 zł
  Terapia antynikotynowa od 160 zł
  Konsultacja od 130 zł
  Wizyta konsultacyjna od 130 zł
  Akupunktura - wizyta zabiegowa (kolejna) od 110 zł
  Ziołolecznictwo - wizyta diagnostyczna od 300 zł
  Ziołolecznictwo wizyta kolejna od 110 zł
  Kwantowa analiza stanu organizmu od 160 zł
  Pierwsza wizyta z akupunkturą i z zabiegami od 300 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
68 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Klinika Klasycznej Medycyny ChińskiejUsługa: ból kręgosłupa

  Myślałam, że już nikt mi nie pomoze z moim bólem kręgosłupa. Na prawdę strasznie mi on przeszkadzał w zyciu. Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią doktor, ponieważ jestem o wiele sprawniejsza od kiedy ból mi nie doskwiera.

 • K
  Lokalizacja: Klinika Klasycznej Medycyny ChińskiejUsługa: bezsenność

  Bardzo przemiła pani, wyrozumiała. Duże zaangażowanie w klienta. Dobra rada i leki na bezsenność. Bardzo mi pomogły.

 • Lokalizacja: Klinika Klasycznej Medycyny ChińskiejUsługa: bezsenność

  Niesamowity lekarz, polecam każdemu! Po wielu zmaganiach z bezsennością i próbach zwalczenia mojego problemu w końcu objawił mi się ktoś dzięki komu trafiłam na właściwy tor.

 • Lokalizacja: Klinika Klasycznej Medycyny ChińskiejUsługa: bezsenność

  Polecam serdecznie leczenie bezsenności ziołami u Pani Ewy Łączkowskiej. Pani Ewa wyleczyła mnie szybko z bezsenności stosując tylko i wyłącznie naturalne mieszanki ziołowe. Jestem bardzo zadowolona.

 • K
  Lokalizacja: Klinika Klasycznej Medycyny ChińskiejUsługa: ból kręgosłupa

  Świetny lekarz z powołaniem! Dzięki Pani doktor mogę normalnie funkcjonować. Ból kręgosłupa bardzo mi przeszkadzał w codziennych czynnosciach, dzięki Pani doktor czuje się o niebo lepiej :))!

 • B
  Lokalizacja: Klinika Klasycznej Medycyny ChińskiejUsługa: Bóle kręgosłupa

  Dziękuję p.doktor za mój spokojny sen,życie bez ,bólu i złote ręce .Ból kręgosłupa uniemozliwiał normalne funkcjonowanie.Juz po dwóch zabiegach akupunktury przespałam całą noc bez problemu,po całej serii ból ustąpił całkowicie.Pomimo obaw przed ukluciem będę przychodziła co pewien czas na zabiegi utrwalające efekty leczenia.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ziołolecznictwo - wizyta diagnostyczna

  To pierwszy lekarz, któremu udało się mnie przekonać do nowych metod lecznictwa. Jak do tej pory nie byłam przekonana do jakiś nowoczesnych i mało dla mnie zbanych zabiegów. Spotkanie z Panią doktor sprawiło że uwierzyłam w działanie zabiegów jak i ziół. Z całego serca polecam każdej osobie

 • Lokalizacja: Klinika Klasycznej Medycyny Chińskiej

  Chcę polecić zabiegi akupunktury u Pani doktor. Jest bardzo profesjonalna i niezwykle kompetentna w tej dziedzinie. Nie tylko atmosfera była wyjątkowo przyjemna - przede wszystkim zabiegi akupunktury okazały się skuteczniejsze niż myślałam! Jestem totalnie zaskoczona efektami tych metod leczenia!

 • Lokalizacja: Klinika Klasycznej Medycyny ChińskiejUsługa: ból kręgosłupa

  Pani Ewa to najlepsza osoba na jaką mogłam trafić, po serii nieudanych wizytach u innych lekarzy. Ta kobieta wyleczyla mnie z pptwornego bólu kręgosłupa, ktory doskwierał mo od dłuższego czasu. Serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Klinika Klasycznej Medycyny ChińskiejUsługa: bole migrenowe

  Pani doktor bardzo rzeczowa. Pomogła mi wyleczyć bóle migrenowe za pomocą akupunktury. Już widzę ogromną poprawę i myślę że będzie coraz lepiej. Profesjonalne podejście do pacjenta oraz miła atmosfera sprawia, iż wizyta staje się przyjemnością. Polecam Panią Doktor.

Pytania pacjentów (34)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Akupunktury Tradycyjnej

  W 1994 roku ukończyła bydgoską Akademię Medyczną, uzyskując tytuł lekarza medycyny. Podczas trzyletniego pobytu w USA pomyślnie zdała pierwszą i drugą część amerykańskiego egzaminu nostryfikacyjnego USLME. Od 1998 roku stale rozwija swoje zainteresowania medycyną naturalną w zakresie bioterapii, uzdrawiania pranicznego, reiki, terapii manualnej metodą Ackermanna. Przez cztery lata uczyła się Akupunktury Pięcioelementowej w Szkole Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy, uzyskując tytuł zawodowy Specjalisty Akupunktury Tradycyjnej. Ukończyła także kurs akupunktury dla lekarzy, prowadzony przez Polskie Towarzystwo Akupunktury, w którym wykłady prowadzone są przez wychowanków św.p. Profesora Garnuszewskiego. Stale kontynuuje naukę i poszerza swoją wiedzę i umiejętności, czego przykładem jest ukończenie kursu z diagnostyki języka Giovanniego Maciocia oraz kontynuacja nauki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Beijing Mebo TCM Training Center. Jest członkiem Worsley Institute of Classical Five-Element Acupuncture. Od jesieni 2010 prowadzi wykłady w Szkole Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy.

  Pacjentów przyjmuje w centrum medycznym LongaVita na ul. Jagiellońskiej 109 w Bydgoszczy. Rejestracja telefoniczna nr tel .
  PIERWSZA WIZYTA
  Czego się spodziewać i jak się przygotować

  Pierwsza wizyta ma charakter konsultacyjny - obejmuje dokładny wywiad, który pozwoli określić Twoje indywidualne potrzeby, omówione zostaną możliwości terapeutyczne, porady dotyczące stylu życia, diety, możliwości zastosowania ziół oraz wprowadzenie do filozofii Tradycyjnej Akupunktury Pięcioelementowej. Omówisz z lekarzem swoją historię osobistą oraz zostaną ustalone wstępne oczekiwania co do terapii. Czas przewidywany na wizytę konsultacyjną to 30 min. W czasie wizyty konsultacyjnej nie są wykonywane zabiegi akupunktury. Na pierwszą wizytę zabiegową rezerwujemy 90 min, na kolejne wizyty zabiegowe potrzebujemy ok. 30 min.

  Podczas zabiegu cieniutkie jak włos igły są używane do stymulowania indywidualnie dobranych punktów akupunkturowych oraz do równoważenia Twojej naturalnej energii i odbudowywania jej zapasów. W zależności od Twoich potrzeb oraz rodzaju wykonywanego zabiegu, punkty akupunkturowe mogą zostać pobudzone nakłuciem lub też zostać pozostawione do kilkudziesięciu minut w ciele.

  Często w gabinecie stosuje się inne techniki niż akupunktura. Należą do nich na przykład zabiegi moksą chińską, stosowanie baniek gumowych i szklanych,elektroterapia czy też zabiegi z wykorzystaniem lasera.

  Częstotliwość wizyt jest uzależniona od stanu pacjenta, jego potrzeb i zaangażowania w proces. Zwykle, w okresie początkowym, wizyty odbywają się 1-2 razy w tygodniu.

  W miarę postępu efektów terapii ich częstotliwość zmniejsza się. Po unormowaniu i ustabilizowaniu się stanu pacjenta zaleca się wizyty w okresach zmian pór roku, aby ułatwić organizmowi zaadaptowanie się do zmieniających się warunków otoczenia.

  Reakcja pacjenta na zastosowane zabiegi jest zmienna i zależy od długości trwania danego stanu, powagi stanu pacjenta, stylu życia, nawyków oraz gotowości i determinacji w podjęciu zmian we własnym życiu w celu odzyskania stałej równowagi. Większość pacjentów chętnie kontynuuje regularne wizyty w celu podtrzymania optymalnego stanu samopoczucia.

  Ważne jest, aby pacjent przed wizytą nie korzystał z makijażu, kosmetyków (np.dezodoranty, perfumy). Paznokcie nie powinny być lakierowane. Idealne byłoby wzięcie kąpieli nie później niż godzinę przed spotkaniem. Wszystkie te szczegóły ułatwią zdiagnozowanie pacjenta.

  Możliwe jest umówienie wizyty sobotę lub w niedzielę - cena usługi jest wówczas wyższa o 20%.

  Członkowstwo w Worsley Institute of Classical Five-Element Acupuncture www.worsleyinstitute.org

  Wykładowca w Szkole Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy www.akupunktura.edu.pl

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy, 1994 r.
 • Szkoła Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

Choroby

 • bóle głowy i migreny
 • zaburzenia miesiączkowania, bolesne miesiączki
 • bezsenność, nadmierna senność
 • zmęczenie i wyczerpanie
 • wypalenie zawodowe
 • zaburzenia nastroju i depresja
 • problemy z zajściem w ciążę i jej donoszeniem
 • przewlekły stres i jego skutki
 • profilaktyka zdrowotna
 • neuralgia nerwu trójdzielnego
 • zespół jelita drażliwego
 • rehabilitacja poudarowa
 • zaburzenia gastryczne
 • zawroty głowy i szumy uszne
 • zaburzenia czynnościowe różnego rodzaju
 • diagnostyka kwantowa organizmu
 • bóle kręgosłupa
więcej