dr n. med.

Ewa Krajewska-Siuda

Endokrynolog, Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

2010 specjalizacja z endokrynologii 2005 II stopień specjalizacji w zakresie pediatrii 2005 stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny 2000 I stopień specja... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • 2010 specjalizacja z endokrynologii
  2005 II stopień specjalizacji w zakresie pediatrii
  2005 stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny
  2000 I stopień specjalizacji w zakresie pediatrii
  1998 Uniwersytet Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Studium Nauk o Rodzinie, psychologia i socjologia rodziny
  1996 tytuł zawodowy lekarza, Śląska Akademia Medyczna, Wydział Lekarski w Katowicach

  Przebieg pracy zawodowej:
  od 1999 związana z Katedrą i Kliniką Pediatrii, Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

  Kształcenie podyplomowe:
  od 2000-nadal udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach, zjazdach organizowanych w ramach European School of Endocrinology oraz European Society for Paediatric Endocrinology, PTE i PTED
  1997-2000 - Polski Instytut Ericksonowski: Terapia zaburzeń jedzenia – anoreksja, bulimia, otyłość. Praca z dzieckiem chorym somatycznie,
  1996-1999 Diplōme Internationale de Therapeutique Homeopatique

  Szczególne tematy zainteresowań w dziedzinie medycyny:
  - zaburzenia wzrastania (niskorosłość, nadmierny wzrost),
  - zaburzenia dojrzewania płciowego,
  - nadmierne owłosienie i zaburzenia miesiączkowania,
  - otyłość i zaburzenia jedzenia,
  - choroby tarczycy

  Zainteresowania pozazawodowe:
  - poszukiwanie stygmatów chorób endokrynologiczne w malarstwie oraz biografiach znanych ludzi,
  - podróże i ostatnia fascynacja symboliką, estetyką kultury wschodu (Chiny, Japonia),
  - klimatyczne rozmowy w Loch Camelocie,
  - z nieco mniejszym zapałem odkrywanie świata Matoranów i Gogosów uporczywie przekazywany przez syna Rafała i córkę Zosię

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

48 opinii

 • Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor szczegółowo zebrala wywiad, bardzo dokladnie zbadała dziecko. Zalecenia były precyzyjne, wyczerpująco wyjaśnione. To chyba, jak do tej pory, najbardziej wyczerpująca i dokładna konsultacja w moim życiu. Zostało nawet omówione podejście psychologiczne do dziecka. Zdecydowanie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam wczoraj na drugiej wizycie u Pani doktor. Nie wyobrażam sobie nie "natrafić" na nią. W całym moim przerażeniu diagnoza syna o przewlekłej chorobie pozwala zachować spokój, przekazuje nadzieję i nieprawdopodobnie uspokaja. Pani doktor ma ogromną wiedzę nie tylko z zakresu endokrynologii ale ogólnie pediatrii. Jest moją skarbnicą wiedzy!! Serdeczne dzięki Pani doktor za to, że Pani jest.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, z fantasucznum podejściem do pacjenta, a do tego uśmiechnięta i sympatyczna. Lepiej nie mogliśmy trafić.

 • Serdecznie polecam Panią Doktor, jechaliśmy do niej prawie 90km ale naprawdę warto było. Od samego wejścia zostaliśmy ciepło przyjęci, synek czuł się bardzo dobrze w gabinecie. Pani Doktor ma bardzo fajne podejście do dzieci, poza tym jest bardzo kompetentna , i rzeczowa , wszystko po kolei ,spokojnie nam wytłumaczyła . Ja jako mam nie bałam sie zadawać pytań , Pani Doktor chętnie na wszystkie odpowiedziała, była to nasza pierwsza wizyta ale w gabinecie czułam sie jakby mój synek był stałym pacjentem ;-) Przyznam , że miałam obawy ,,jak to będzie,, ale jeżeli , ktoś z Państwa też ma podobne wątpliwości to ja z czystym sumieniem polecam , naprawde warto jechać nawet tak daleko.

 • Poza tym byciem sympatycznym względem pacjenta, nic dobrego o diagnozie i zastosowanym leczeniu nie mogę powiedzieć.Niestety, Pani Doktor jest bardzo schematyczna. Źle zinterpretowała moje wyniki badań, z góry założyła niedoczynność tarczycy (przy książkowym TSH) i niepotrzebnie zaleciła suplementację Letroxem. Zignorowała także wyniki krzywych cukrowych i insulinowych, które robiłam na własną rękę, twierdząc, że skoro glukoza i insulina na czczo są OK to wszystko jest w porządku. a jednak nie jest.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam z czystym sumieniem pani doktor jest Lekarzem z powolania. Konkretna , rzeczowa , wszystko tlumaczy i poucza a takze radzi jestem w 100% zadowolonym pacjentem

 • Wspaniała kobieta, wspaniała pani doktor! Okazuje zainteresowanie pacjentem, pyta, doradza. Cieszę się, że ją znalazłam. Polecam każdemu!!!

 • Pani Doktor to bardzo miła i ciepła osoba. Poświęca pacjentowi duzo czasu. Cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy, doradza jak można sobie pomóc. Niczego nie pośpiesza, nie zbywa. Wyszłam po wizycie spokojniejsza. Polecam jako bardzo dobrego endokrynologa.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani dr zrobiła na mnie ogromne wrażenie swoją wiedzą, zainteresowaniem pacjentem (czego wielu lekarzom brakuje). Wszystko tłumaczy w zrozumiały sposób. Po tej wizycie moja córka poczuła się o wiele lepiej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor Ewa Krajewska -Siuda kobieta wspaniała, rzeczowa, konkretna,zalecenia i uwagi przekazane w sposób prosty i zrozumiały.Wizyta zakończona sukcesem Nasza Małgosia została pozbawiona smoczka, którego uwielbiała ssać 2,5 roku.Dzięki Pani Doktor my rodzice też coś wynieśliśmy z tej wizyty.Dziękuję i Serdecznie Polecam widzimy się za rok.