dr n. med.

Ewa Krajewska-Siuda

Endokrynolog, Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

2010 specjalizacja z endokrynologii 2005 II stopień specjalizacji w zakresie pediatrii 2005 stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny 2000 I stopień specja... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • 2010 specjalizacja z endokrynologii
  2005 II stopień specjalizacji w zakresie pediatrii
  2005 stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny
  2000 I stopień specjalizacji w zakresie pediatrii
  1998 Uniwersytet Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Studium Nauk o Rodzinie, psychologia i socjologia rodziny
  1996 tytuł zawodowy lekarza, Śląska Akademia Medyczna, Wydział Lekarski w Katowicach

  Przebieg pracy zawodowej:
  od 1999 związana z Katedrą i Kliniką Pediatrii, Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

  Kształcenie podyplomowe:
  od 2000-nadal udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach, zjazdach organizowanych w ramach European School of Endocrinology oraz European Society for Paediatric Endocrinology, PTE i PTED
  1997-2000 - Polski Instytut Ericksonowski: Terapia zaburzeń jedzenia – anoreksja, bulimia, otyłość. Praca z dzieckiem chorym somatycznie,
  1996-1999 Diplōme Internationale de Therapeutique Homeopatique

  Szczególne tematy zainteresowań w dziedzinie medycyny:
  - zaburzenia wzrastania (niskorosłość, nadmierny wzrost),
  - zaburzenia dojrzewania płciowego,
  - nadmierne owłosienie i zaburzenia miesiączkowania,
  - otyłość i zaburzenia jedzenia,
  - choroby tarczycy

  Zainteresowania pozazawodowe:
  - poszukiwanie stygmatów chorób endokrynologiczne w malarstwie oraz biografiach znanych ludzi,
  - podróże i ostatnia fascynacja symboliką, estetyką kultury wschodu (Chiny, Japonia),
  - klimatyczne rozmowy w Loch Camelocie,
  - z nieco mniejszym zapałem odkrywanie świata Matoranów i Gogosów uporczywie przekazywany przez syna Rafała i córkę Zosię

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor jest najlepszą lekarką, jaką spotkałam w życiu. Osoba o obszernej wiedzy, stale uaktualnianej, nie tylko w tematach swych specjalizacji. Podchodzi do różnych kwestii zdroworozsądkowo. Traktuje organizm pacjenta całościowo, ma wiedzę na temat odżywiania. Doceniam również to, że kiedy nie znała odpowiedzi na moje pytanie (co zdarza się rzadko i pytanie nie było w temacie Jej specjalizacji), to nie zbywała mnie ani - czego nie lubię u lekarzy - nie udawała że wie i wprowadzała w błąd, tylko starała się znaleźć właściwe informacje. Ponadto, jest niezwykle ciepłą kobietą, zawsze podczas wizyty miałam w sobie niesamowity spokój, czułam się jakbym przyszła do przyjaciela :-)

 • M
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani Doktor rewelacyjny człowiek. Lekarz z powołania. Potrafi rozmawiać z pacjentem, wysłuchać i postawić odpowiednią diagnozę. Leczę się już kilka lat i nie wyobrażam sobie żeby iść do innego specjalisty. Jestem bardzo zadowolona.

 • Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani Doktor jest osobą o szerokim spektrum wiedzy, wnikliwą i kompetentną. Podczas wizyty oprócz tematów endokrynologicznych pojawiły sie nawet wskazówki psychologiczne :) co dało nam poczucie, że podejscie do problemu/diagnozy jest bardzo szerokie i kompleksowe. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor szczegółowo zebrala wywiad, bardzo dokladnie zbadała dziecko. Zalecenia były precyzyjne, wyczerpująco wyjaśnione. To chyba, jak do tej pory, najbardziej wyczerpująca i dokładna konsultacja w moim życiu. Zostało nawet omówione podejście psychologiczne do dziecka. Zdecydowanie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam wczoraj na drugiej wizycie u Pani doktor. Nie wyobrażam sobie nie "natrafić" na nią. W całym moim przerażeniu diagnoza syna o przewlekłej chorobie pozwala zachować spokój, przekazuje nadzieję i nieprawdopodobnie uspokaja. Pani doktor ma ogromną wiedzę nie tylko z zakresu endokrynologii ale ogólnie pediatrii. Jest moją skarbnicą wiedzy!! Serdeczne dzięki Pani doktor za to, że Pani jest.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, z fantasucznum podejściem do pacjenta, a do tego uśmiechnięta i sympatyczna. Lepiej nie mogliśmy trafić.

 • A

  Serdecznie polecam Panią Doktor, jechaliśmy do niej prawie 90km ale naprawdę warto było. Od samego wejścia zostaliśmy ciepło przyjęci, synek czuł się bardzo dobrze w gabinecie. Pani Doktor ma bardzo fajne podejście do dzieci, poza tym jest bardzo kompetentna , i rzeczowa , wszystko po kolei ,spokojnie nam wytłumaczyła . Ja jako mam nie bałam sie zadawać pytań , Pani Doktor chętnie na wszystkie odpowiedziała, była to nasza pierwsza wizyta ale w gabinecie czułam sie jakby mój synek był stałym pacjentem ;-) Przyznam , że miałam obawy ,,jak to będzie,, ale jeżeli , ktoś z Państwa też ma podobne wątpliwości to ja z czystym sumieniem polecam , naprawde warto jechać nawet tak daleko.

 • A

  Poza tym byciem sympatycznym względem pacjenta, nic dobrego o diagnozie i zastosowanym leczeniu nie mogę powiedzieć.Niestety, Pani Doktor jest bardzo schematyczna. Źle zinterpretowała moje wyniki badań, z góry założyła niedoczynność tarczycy (przy książkowym TSH) i niepotrzebnie zaleciła suplementację Letroxem. Zignorowała także wyniki krzywych cukrowych i insulinowych, które robiłam na własną rękę, twierdząc, że skoro glukoza i insulina na czczo są OK to wszystko jest w porządku. a jednak nie jest.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam z czystym sumieniem pani doktor jest Lekarzem z powolania. Konkretna , rzeczowa , wszystko tlumaczy i poucza a takze radzi jestem w 100% zadowolonym pacjentem

 • K

  Wspaniała kobieta, wspaniała pani doktor! Okazuje zainteresowanie pacjentem, pyta, doradza. Cieszę się, że ją znalazłam. Polecam każdemu!!!