lek.

Ewa Knap

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

18 opinii +dodaj

W przypadku pilnej wizyty proszę o kontakt telefoniczny pod nr celem ewentualnego przedłużenia pracy gabinetu. więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Bardzo dobra doktor sympatyczna i miła kiedy wyszła ni cytologia 3 szybko skierowała mnie na dodatkowe badania. Zawsze mogę do niej zadzwonic jeśli mam problem .Szczerze polecam

 • Opinia z dnia 13.09.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo mila , kompetentna, rzeczowa , pelny luz nie czuje sie spieta. Pani doktor wprowadza mila atmosfere ,chodze do niej od lat. Polecam

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam panią doktor. Atmosfera rewelacja,pani doktor wszystko tłumaczy,odpowiada na każde pytanie.Dla mnie dobry lekarz, który troszczy się o pacjenta i jego potrzeby.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Cieszę się, że trafiłam do lekarz Knap. Ma ona profesjonalne podejście do pacjenta, jest bardzo szczegółowa a jednocześnie otwarta. Atmosfera wizyty była bardzo miła, pani Ewa ma poczucie humoru dzieki któremu czułam się bardzo swobodnie. Polecam wszystkim!
  Jedyny minus to fakt ze czesc pacjentek umawia sie na wizyty przez internet a druga część telefonicznie przez co godziny dublują się i czasem trzeba długo czekać.

 • A

  Sympatyczna ale zawsze spóźniona. Zdarzają się 2 pacjentki na jedną godzinę. Jeżeli mam polecić to tylko prywatnie. Na NFZ potrafiła przegadać pół wizyty przez telefon.

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Mimo wizyt nfz-towych poswieca pacjentce tyle czasu, ile potrzeba, stad czasami opoznienia. Rzetelna, z poczuciem humoru, w jej obecnosci nie czuje sie skrepowania typowego dla wizyt ginekologicznych. Prowadzilam u Pani Doktor pierwsza ciaze i druga rowniez zamierzam- mysle, ze to najlepsza rekomendacja. Polecam. Anna K.

 • K

  Pani dr. Ewa Knap jest miłą osobą z poczuciem humoru. Zna się na swojej pracy i uważam że dobrze wykonuje obowiązki lekarza. Polecam

 • M

  Zacznę od tego, że jestem pacjentką Pani doktor od okolo 3 lat. Wszystkie wizyty odpłatne, czyt. prywatne. Obecnie jestem w czwartym m-cu ciązy. Wizyty zmieniłam więc z prywatnych na te, na Kasę Chorych. Przy trzeciej wizycie (drugiej na Kasę..., pierwsza prywatnie) Pani doktor oznajmiła mi, że podejrzewa u dziecka Zespół Downa. Proszę sobie wyobrazić co w tym momencie przeżyłam. Ok, takie przypadki się zdarzają, rażące było jednak to, w jaki sposób Pani doktor mi to przekazała. Bez cienia empatii, tym swoim wyrachowanym, rutynowym głosem, ach, rozmawiając jednocześnie podczas oznajmiania mi tej wiadomości przez telefon, ze swoją mamą, bądź teściową odnośnie zajęć dodatkowych jej dzieci. Ja przeżywałam wewnętrzny dramat, a Pani doktor pytała mamy, czy zawiozła syna na gitarę!!! Skierowanie na badania prenatalne, badania wykonane po dwóch dniach, wykluczyły wadę, którą zobaczyła i usłyszała Pani doktor. Testy krwi oceniły ryzyko wystąpienia tej wady na bardzo niskie(ryzyko istnieje zawsze, u każdej kobiety). Boli mnie to, że Pani doktor tak ot sobie wydaje opinie, bez głębszej analizy, bo coś tam jej się nie spodobało. Ale ok. Kolejna wizyta. Mąż zwonił sie z pracy. Chcieliśmy oboje zobaczyć, usłyszeć naszą Fasolkę. Pani doktor przyjęła mnie na około 5 minut (być może dlatego, że byłam ostatnią pacjentką), nie wykonała usg (wcześniej podejrzewając aż tak wielką wadę rozwojową dziecka!)(jestem objęta programem prenatalnym), na moją prośbę o wykonanie badania, z uzasadnieniem, że mąż celowo się z pracy zwolnił, Pani doktor oznajmiła swoim wyrachowanym głosem "MA PROBLEM". Czy tak sie powinno traktować pacjenta? Dla niej to może rutyna, dla mnie i mojego męża ciąża i oczekiwanie na dziecko, zdrowe dziecko, to okres wyjątkowy, tym bardziej, ze staraliśmy się o Fasolkę kilka lat. Reasumując- za kasę Pani doktor miła, nie do końca kompetentna (nigdy nie przebadała mi piersi, choć skarżyłam się na ból), na Kasę Chorych- człowiek bez serca. Aż dziw bierze, sama jest wszakże matką...

 • M

  Pani dr Ewa Knap badała mnie przed wypisem ze szpitala.Niestety o wszystko musiałam się dopytywać, ponieważ wykazywała pośpiech..Staram się o dziecko i usłyszałam od pani Ewy :" pani problemem jest pesel".Mam 37 lat i wiem, ze w tym wieku płodność jest obniżona ale dużo starsze kobiety rodzą zdrowe dzieci.Bardzo się zawiodłam podejściem tej pani..na szczęście nie jest ona moim lekarzem.Szczerze odradzam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku pilnej wizyty proszę o kontakt telefoniczny pod nr celem ewentualnego przedłużenia pracy gabinetu.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski