Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Cynamonowa, 19 m 337, Ursynów, Warszawa
www.cynamonowa.com

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • 150 zł

Poradnictwo psychologiczne • 150 zł

Psychoterapia • 150 zł +5 więcej

Psychoterapia grupowa • 100 zł

Psychoterapia indywidualna • 150 zł

Psychoterapia online • 150 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do nowej grupy psychoterapeutycznej dla osób w wieku 22-30 lat. Informacje na stronie: Zajmuję się psychoterapią indywidualną, terapią par...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Cynamonowa, 19 m 337, Warszawa

150 zł

www.cynamonowa.com

Pozostałe usługi

Poradnictwo psychologiczne


Cynamonowa, 19 m 337, Warszawa

150 zł

www.cynamonowa.com


Psychoterapia


Cynamonowa, 19 m 337, Warszawa

150 zł

www.cynamonowa.com


Psychoterapia grupowa


Cynamonowa, 19 m 337, Warszawa

100 zł

www.cynamonowa.com

Planowana nowa grupa psychoterapeutyczna dla osób w wieku 22-30 lat rozpocznie działanie w lutym 2020r. Spotkania grupy będą miały miejsce we wtorki w godzinach 20.00-22.00. Aktualnie trwają konsultacje - spotkania z osobami chcącymi wziąć udział w grupie terapeutycznej.


Psychoterapia indywidualna


Cynamonowa, 19 m 337, Warszawa

150 zł

www.cynamonowa.com


Psychoterapia online


Cynamonowa, 19 m 337, Warszawa

150 zł

www.cynamonowa.com


Psychoterapia partnerska


Cynamonowa, 19 m 337, Warszawa

250 zł

www.cynamonowa.com

Konsultacja pary oraz terapia par trwają 90 minut. Sesje zwykle odbywają się co 2 tygodnie. W szczególnych sytuacjach takich jak intensywny kryzys istnieje możliwość spotkań co tydzień.Cynamonowa, 19 m 337, Warszawa

250 zł

www.cynamonowa.com

Konsultacja pary oraz terapia par trwają 90 minut. Sesje zwykle odbywają się co 2 tygodnie. W szczególnych sytuacjach takich jak intensywny kryzys istnieje możliwość spotkań co tydzień.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: www.cynamonowa.com psychotherapy in English

Ewa is a very talented therapist, she is punctual, mindful, open minded and ready to delve into the topics raised.

In addition to the above she has a very strong sensitivity towards the therapist's code of conduct which is very important.

We are already in a therapeutic relationship for a long period of time and I know that we can work things out.

What made Ewa standing out for me was her existential approach, along with her empathy and compassion which are great assets of an experienced therapist.

We also went through a very rough wave during my life.
Moving to a new environment is very hard, I account her as one of those people who stood by me on my hard days. Thanks Ewa!

mgr Ewa Kaczorkiewicz

Thanks a lot for your kind words. I will do my best to continue that way and I hope our further journey will be helpful and fruitful for you.


W
Użytkownik zweryfikowany

I strongly recommend Ewa's services. She is an outstanding professional.

She always listens carefully and ask for details to understand about the background of your situation.

She makes me feel stronger and confident about myself and my feelings, making me realize that I always have a choice to be happy, no matter what.

mgr Ewa Kaczorkiewicz

Thanks a lot for your kind words.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: www.cynamonowa.com

O Pani Ewie można powiedzieć wiele słów: ciepła, miła, profesjonalna, analityczna. Pomogła mi gdy byłem w naprawdę ciężkim okresie w moim życiu, gdy nie widziałem celu, ani nadziei na to, że może być lepiej. Myślę, że nie skłamię mówiąc, że dzięki Niej wciąż jestem na tym świecie. Na szczęście najcięższe już jest za mną i wciąż na drodze do całkowitej normalności będę przychodził z uśmiechem na spotkania wizyty do Pani Ewy.

mgr Ewa Kaczorkiewicz

Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Dziękuję za dobre słowa. Mam nadzieję, że nasze wspólne spotkania przyniosą dalsze pozytywne efekty i utrwalą zmiany. Pozdrawiam ciepło.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: www.cynamonowa.com

Profesjonalna, życzliwa, pełna zrozumienia, zaangażowana i bardzo skuteczna. Po 4 terapiach w końcu trafiłam na kogoś, kto był w stanie mi pomóc. Wprowadziłam realne zmiany w życie, którego jakość znacznie się poprawiła!

mgr Ewa Kaczorkiewicz

Dziękuję :) Życzę, by wprowadzone zmiany skutecznie Pani utrwaliła i pogłębiała. Trzymam kciuki za powodzenie rozpoczynanych przedsięwzięć :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: www.cynamonowa.com

Bardzo kontaktowa, uważna, skupiona nie tylko na problemie, ale i na człowieku, wzbudzająca zaufanie pacjenta, co jest niezwykle ważne w tym zawodzie.

mgr Ewa Kaczorkiewicz

Serdecznie dziękuję. Trzymam kciuki, by wszystko układało się jak najlepiej.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: www.cynamonowa.com konsultacja psychologiczna

Pani Ewa jest niezwykle ciepłą i przemiłą osobą. Pełen profesjonalizm! Spotkania z Panią Ewą zmieniły moje nastawienie do życia, spojrzenie na moje problemy, z którymi już wiem jak walczyć. Dziękuję za pomoc i polecam serdecznie :)

mgr Ewa Kaczorkiewicz

Dziękuję za miłe słowa :) Trzymam kciuki, by jak najwięcej z tego, o czym wspólnie rozmawiałyśmy, wdrażała Pani w życie i cieszyła się nim na co dzień.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: www.cynamonowa.com psychoterapia rodzinna

Odbyliśmy z żoną terapię u Pani Ewy.
Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty.
Pani Ewa jest psychologiem bardzo profesjonalnym, rzeczowym oraz nadzwyczaj miłą i uprzejmą osobą z wyraźnie widoczną pogodą ducha, która uspokaja i pozytywnie nastraja do rozmowy.
Polecamy serdecznie.

mgr Ewa Kaczorkiewicz

Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: www.cynamonowa.com terapia

Do gabinetu pani Ewy przychodzę od niedawna,jestem na początku drogi psychoterapeutycznej.W gabinecie czuję się dobrze,a pani Ewa jest osobą ciepła i uśmiechniętą, uważnie słucha pacjenta i stara się szukać rozwiązań,rozmowy zmuszają do refleksji i do poznawania siebie samej.

mgr Ewa Kaczorkiewicz

Bardzo dziękuję. Cieszę się, że wszystko idzie dobrze i mam nadzieję, że z dalszej części drogi będzie Pani równie zadowolona :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: www.cynamonowa.com

Ewa jest świetna w tym co robi. Ma dużą wiedzę merytoryczną w kwestii prowadzenia terapii i mimo, że się tym nie chwali z każdym kolejnym spotkaniem coraz lepiej to widać. Ma swój styl, ale bierze też pod uwagę potrzeby klienta i jest na te potrzeby otwarta.
Jeżeli przy wyborze terapeuty myślisz że specjalista będzie Cię oceniać, to na Ewę nie licz. Ona tego nie robi, a o tym, z czym przyjdziesz nie usłyszysz, że to błahostka, czy też koniec świata.
Ewie szybko zaczyna się ufać, a to ważne kiedy potrzebna jest szybka pomoc. Mojego zaufania nigdy nie zawiodła.

mgr Ewa Kaczorkiewicz

Dzięki serdeczne. Trzymam kciuki, kibicuję i ciepło myślę :)


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: www.cynamonowa.com konsultacje psychologiczne

Pani Ewa jest niesamowicie miłą osobą i na spotkania chodzi się chętnie. Pełen profesjonalizm dodatkowo zwiększa zaufanie. Jeśli ktoś ma obawy przed udaniem się na terapię to tym bardziej szczerze polecam Panią Ewę - od pierwszych chwil miałem wrażenie jakbyśmy się już znali, stres minął błyskawicznie i już nie wrócił :)

mgr Ewa Kaczorkiewicz

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Cieszę się, że udaje mi się stworzyć atmosferę sprzyjającą terapii.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

28 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 53 lata. Ostatnio uświadomiłem sobie, że działam bardzo autodestrukcyjnie - tak jakbym próbował się za coś karać. Jakbym nie wierzył, że zasługuję na miłość, szczęście, przyjaciół, dobrą pracę. Aktualnie mam zespół metaboliczny (cukrzyca typu 2, nadciśnienie, nadwaga). Pomimo tego potrafię zjeść za jednym zamachem całe opakowanie ptasiego mleczka - chociaż wiem, że cukier mnie zabija. Coraz mniej rzeczy mnie cieszy. Coraz rzadziej wychodzę z domu. Praktycznie przestałem się spotykać ze znajomymi. Potrzebuję pomocy ale nie wiem jak się za to zabrać.

  Dzień dobry,
  Do wypowiedzi poprzedników dodałabym jeden kluczowy wątek... Praca nad sobą to także praca nad swoją motywacją i nad wiarą we własne możliwości. Gdy problemy się nawarstwiają (choroba fizyczna, problemy z wagą i nawykami żywieniowymi, a do tego problemy z poczuciem własnej wartości), bywa bardzo trudno. Z pacjentami, którzy przychodzą do mnie z takimi "nawarstwionymi" problemami, staram się pracować nad tym, by odzyskali poczucie sprawczości w swoim życiu. Skoro nie sposób zająć się wszystkim od razy, warto wybrać choć jeden maleńki kawałek - od czego chcę zacząć? co dla mnie jest kluczowe? jeśli nie dam rady od razu zająć się całością, to w jakim kierunku chcę się przesunąć? Kluczowe w tej pracy nad sobą jest to, by to Pan decydował, na czym się skupi i by dzięki temu czuł, że ma Pan wpływ... A potem, tak jak pisali poprzednicy, krok po kroku idzie Pan do przodu i zamiast karać siebie, zaczyna Pan o siebie dbać, wspierać swoje zamierzenia, wierzyć w siebie.
  Pozdrawiam,
  Ewa Kaczorkiewicz

  mgr Ewa Kaczorkiewicz

 • Mój problem jest dość skomikowany ale nie wiem już co robić. Zacznę od tego że od dłuższego czasu rozmawialiśmy z żoną o wprowadzeniu czegoś nowego do naszego związku, a mamy za sobą 15 lat małżeństwa . I tak ze wspólnej inicjatywy padło na trojkat. Długo otym rozmawialiśmy i się przygotowywalismy, aż wkońcu zrealizowaliśmy nasze fantazje. Ale stało się coś czego nie mogłem się spodziewać. Doszło do spotkania a że atmosfera była niezreczna to wyszedłem na jakiś czas ( trwało to kilka minut, bo tak się umawialiśmy z żoną że wyjdę a ona zacznie grę wstępną i ja dołączę), ale stało się inaczej. Żona jak tylko wyszedłem to odrazu przystąpiła do działania ( tzn.odrazu zaproponowała stosunek żeby nie czekać) , i jak wróciłem po chwili to już było po wszystkim. A teraz żoną nie rozmawia otym zemna i jeszcze mówi mi że jestem sam sobie winny. Już wcześniej podejrzewałem żonę o zdradę, poprzez jej zachowanie. Nie rozmawiamy ze sobą jak dawniej, chowa się z telefonem przedemna, pozmieniala hasła na wszystkie skrzynki. Jak tylko wchodzę gdzieś gdzie ona jest z telefonem w ręku to zaraz go wyłącza i chowa. Ciągle prowokuje awantury. Już nie wiem co robić i myśleć. Zależy mi na niej i na naszych dzieciach. Ale ona mnie ciągle odpycha. Boję się że ona jest zadowolona ze zdrady bo sam do tego pozwoliłem. Rozmawiałem z tym drugim on twierdzi że to nie jest jej pierwszy raz.

  Dzień dobry,
  Do wypowiedzi poprzednika dodam, że ogromną zaletą terapii małżeńskiej jest to, że w trakcie spotkania w bezpiecznych warunkach zapewnianych przez terapeutę możecie Państwo przyjrzeć się nie tylko temu, co się wydarzyło, ale także zrozumieć szerszy kontekst. Dowiedzieć się nawzajem, jak opisana sytuacja wyglądała z perspektywy każdej ze stron (Pana i żony). Porozmawiać o uczuciach, myślach, intencjach, znaczeniach. Być może okaże się, że to, co Pana zraniło i co uznał Pan za zdradę, z perspektywy żony miało inne znaczenie. Dzięki temu, że ze sobą porozmawiacie, uznacie nawzajem swoje uczucia i potrzeby, macie szansę ponownie się do siebie zbliżyć - zrozumieć, przeprosić, wybaczyć, a także ponownie poszukać tego, co Wasz związek na nowo ożywi czy urozmaici. Tak, jak pisał poprzedni psychoterapeuta, ja również podkreślę - warto dogłębnie zrozumieć problem, a dopiero potem działać. Pozdrawiam, Ewa Kaczorkiewicz

  mgr Ewa Kaczorkiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do nowej grupy psychoterapeutycznej dla osób w wieku 22-30 lat. Informacje na stronie: Zajmuję się psychoterapią indywidualną, terapią par...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania