Umów wizytę
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Psycholog/Psychoterapeuta/ Coach/Doradca zawodowy/Asystent Rodziny Wizyta trwa od 50 do 60 minut, serdecznie zapraszam Ewa Guzowska W SKRÓCIE O MNIE * Certyfikowana Psychoterapeutka * Certyfikowany… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Doskonała terapeutka. Nie ignoruje żadnego problemu. Postanowiłem udać się do niej, bo znalazłem się "na zakręcie". Pani Ewa dała mi wsparcie i zmobilizowała do działania. To nie jest psycholog, który siedzi, udaje, że słucha, a potem głosi puste teorie z podręczników. Potrafiła zadać mi pytania, których ja wcześniej sobie nie zadałem (lub po prostu bałem się je zadać). Takie spotkania bardzo mi pomagają. Polecam każdemu w potrzebie.

 • M

  Nie sądziłem, że tako mocno terapia może wpłynąć na życie, aczkolwiek miałem nadzieję, że coś się zmieni. Po utracie pracy, znalazłem co prawda inną, ale to nie było to samo. Nie zadowalało mnie. Samopoczucie robił się coraz gorsze. Proces ten trwał dość długo, aż wreszcie zorientowałem się, że tak już nie może być. I trafiłem właśnie do pani Ewy. Nie muszę mówić, jak mocno udało mi się dzięki terapii odbudować motywację, chęci i poczucie wartości. Jest zupełnie inaczej. Bardzo dobra psycholog.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dzieki terapii u Pani Ewy Guzowskiej czuje w swoim zyciu ogromny przelom. Cos zaczelo sie zmieniac, stabilizowac, znikaja stany depresyjne. Pani Ewa pomogla zmienic moje pesymistyczne nastawienie do zycia jak i stany lekowe z ktorymi borykalam sie od wielu lat. Dzieki niej odkrylam nowa jakosc zycia.
  Pani Ewa jest ciepla, zawsze usmiechnieta osoba. Wizyty u niej byly dla mnie prawdziwa przyjemnoscia poniwaz czulam sie po nich silniejsza i bardziej swiadoma siebie osoba. Pani Ewa ma ogromna wiedze dzieki ktorej dociera do sedna problemu, dlatego tez polecam pania Ewe jako terapeute!!.

 • W

  Terapeutka z prawdziwego zdarzenia! Pomogła bardzo całej rodzinie. Niestety był problem uzależnienia, wydawać by się mogło nierozwiązywalny, ale pani Ewa zmotywowała tę osobę do walki. I jest zupełnie inaczej. Też miałam okazję być u niej i mogę powiedzieć, że to osoba niezwykle empatyczna, uśmiechnięta, ale w tym wszystkim bardzo naturalna i autentyczna. Mogę polecić z czystym sumieniem.

 • M

  Po urodzeniu dziecka miałam depresję i bardzo dużo zaburzeń które wróciły do mnie z okresu dzieciństwa. Nie nadawałam się do niczego, nawet nie miałam siły podejmować walki o powrót do normalności. Zapisałam się do Pani Ewy i od razu złapałam z nią nić porozumienia. Nie musiałam za dużo tłumaczyć, ona w sedno trafiała w mój problem. Jestem teraz na 10 spotkaniu i jestem zupełnie innym człowiekiem, dobrą partnerką i matką. Polecam każdemu kto chce rozwiązać swoje problemy i wrócić do formy. Świetny lekarz, lepszego nie spotkałam w swoim życiu. Malvina

 • Z

  Pani jako terapeutka jest fantastyczna. Człowieka otwiera się przed nią, nawet jeśli nie należy do osób wylewnych. Wcześniej zraziłam się do psychologów i miałam na pierwszym spotkaniu jeszcze opory, ale potem szło coraz lepiej. Empatyczna, uśmiechnięta, znajdująca wyjście z trudnych sytuacji, dobrze orientująca się w psychologii. Wzorowa terapeutka.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chciałabym Podziękować Pani,Pani Ewo za zjawienie się w moim życiu w najbardziej krytycznym momencie. Przytłoczona trudnym i zdecydowanie zbyt krótkim dzieciństwem, wydarzeniami okresu dorastania a później ogromem trudnych sytuacji życia codziennego jak 20to kilkulatka uświadomiłam sobie,że jestem w depresji,cierpię na zaburzenia odżywiania i szukam pocieszenia w używkach stwarzając pozory osoby o bardzo radosnym usposobieniu,jednocześnie stwarzając pozory prowadzenia "normalnego" życia. Dzięki spotkaniom z Panią Ewą zrozumiałam źródła mojego głębokiego żalu, który nie pozwalał mi normalnie żyć i iść do przodu. Początki terapii były dla mnie ciężkie. Podobno spotkanie z samym sobą jest najtrudniejsze. Tak też było w moim przypadku. Jednak po pewnym czasie zaczęłam porządkować siebie i swoje życie - to jest wspaniałe uczucie, a spotkania z p.Ewą - osobąo niewiarygodnie pięknej energii są niezwykle budujące. Pozwoliły mi one poradzić sobie z niezwykle trudnymi rozdziałami życia. Dzięki Pani Ewie jestem dziś spokojna a jakość mojego życia została zupełnie odmieniona- na lepszą!!:-) DZIĘKUJĘ.I.

 • P

  U pani Ewy mocno podniosłam sobie samoocenę, a miałam z tym problem olbrzymi. Znacznie większy, aniżeli w przypadku zwyczajowego używania tego określenia. Dość powiedzieć, że męczyłam się od dłuższego czasu z depresją. Nie poszło oczywiście z górki, potrzebna była dłuższa terapia, ale pani Ewa potrafi zdziałać cuda. W pełni zasłużone te pozytywne opinie.

 • N

  Jestem DDA (Dorosłym Dzieckiem Alkoholika) i to już rok terapii u Pani Ewy. Namówiła mnie do tego przyjaciółka. Sama nie mogła patrzeć, co się ze mną dzieje. Nie mogłam zbudować trwałych związków z mężczyznami, nie ufałam nikomu, a przede wszystkim samej sobie. Ciągle brakowało mi równowagi i swobody w życiu. Uciekałam więc w pracę, gdzie mogłam rządzić. Odnosiłam sukcesy kosztem kolegów z pracy. Od kiedy poznałam Panią Ewę trochę się w moim życiu pozmieniało. Oczywiście pozytywnie. Nie była to jednak łatwa droga. Ciężko nad tym ze mną pracowała. Były momenty, że podczas rozmowy nie mogłam powstrzymać łez. Zgadzam się z poniższymi opiniami - To bardzo dobry psycholog, każdego pacjenta traktuje tak samo i chce mu pomóc. Dzięki niej pogodziłam się z przeszłością. Teraz wiem, kim jestem i co jest dla mnie ważne. Bardzo dziękuję za spotkania.

 • T

  Pani Ewa w kontaktach z pacjentami jest dokładnie taka jak na zdjęciu - uśmiechnięta, pogodna i sympatyczna. Z powodów problemów emocjonalnych udałem się do niej na terapię. Dowiedziałem się o sobie wielu rzeczy, których nigdy bym sobie nie uświadomił, gdyby nie pomoc dr. Guzowskiej. Jako psycholog jest w 100 procentach profesjonalna - każdego pacjenta traktuje indywidualnie i stara mu się pomóc. Polecam każdemu, kto szuka dobrego specjalisty psychologa!

Pytania pacjentów (164)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog/Psychoterapeuta/ Coach/Doradca zawodowy/Asystent Rodziny

  Wizyta trwa od 50 do 60 minut, serdecznie zapraszam

  Ewa Guzowska
  W SKRÓCIE O MNIE
  * Certyfikowana Psychoterapeutka
  * Certyfikowany Multilevel Coach
  * Praktyk i Mistrz NLP
  * Członkini Polskiego Stowarzyszenia Neurolingwistycznej Terapii NLPt, posiadającego akredytację EA NLPt
  * Certyfikowany Doradca Zawodowy
  * Trener Zastępowania Agresji (ART)
  * Trener umiejętności interpersonalnych
  * Absolwentka projektu „W stronę profesjonalizacji pracy MDDA” (Młode Dorosłe Dziecko Alkoholika)

  W CZYM SIĘ SPECJALIZUJĘ?
  Jestem terapeutką z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałam na wielu polach, wykorzystując różne metody terapeutyczne. W toku lat wyspecjalizowałam się w tzw. krótkoterminowej psychoterapii NLPt, korzystam z hipnoterapii ericksonowskiej oraz systemowej terapii rodzin. Pracuję pod stałą superwizją.
  Specjalizuję się w:
  * coachingu systemowym, kierowanym głównie do biznesu
  * life coachingu
  * komunikacji interpersonalnej, technikach antystresowych, autoprezentacji
  * terapii indywidualnej i terapii par (diady) oraz toksycznych związków,
  * zaburzeniach depresyjnych, lękowych, snu
  * terapii zaburzeń psychosomatycznych
  * wypaleniu zawodowym
  * zaburzeniach odżywiania
  * terapii z uzależnionymi, m.in. od alkoholu, hazardu, komputera, seksu.

  MOJE DOŚWIADCZENIE i ZAINTERESOWANIA
  * Szpital MSWiA w Otwocku, Oddział Nerwic
  praca głównie z ludźmi o wysokim stopniu wypalenia zawodowego, w tym m.in. wysoka kadra kierownicza, aparat sprawiedliwości, służby mundurowe; zajęcia terapeutyczne (indywidualne i grupowe) dla pracowników służby więziennej.
  * Instytut Matki i Dziecka w Warszawie
  psychologiczna pomoc dla chorych dzieci i ich rodzin.
  * gabinety psychologiczne i poradnie pedagogiczne
  wsparcie psychologiczne i terapie różnymi metodami, w tym krótkoterminowa terapia w leczeniu nerwic, fobii, depresji, stanów lękowych, bezsenności, w neutralizacji stresu różnego pochodzenia; terapia zaburzeń psychosomatycznych, np. zespół jelita drażliwego, nadciśnienie, łuszczyca, białaczka, choroby nowotworowe narządów wewnętrznych i inne.
  * psychoterapia o Orientacji Transpersonalnej w Lizbonie u prof. dr. Joaquima Parra Marujo
  * symptomy somatyczne w Niemczech
  szkolenia u dr. Ilse Kutschera
  * porządek systemowy w życiu osobistym i zawodowym
  szkolenia u Marka Wilkirskiego i Małgorzaty Tarkowskiej
  * Przebyte kursy i ustawienia systemowe
  m.in. „W ogrodzie pamięci”, „Ciało zna odpowiedź”, „Konstelacje rodzinne” i wiele innych, w tym także biznesowych.
  * coaching biznesowy i life coaching
  coaching dla managerów i wyższej kadry zarządzającej; chętnie wykorzystuję tutaj coaching systemowy, doskonale nadający się dla organizacji, pomagając rozpoznać najbardziej kryzysowe obszary systemu korporacyjnego. Często jednak zdarza się, że przy okazji wychodzą nasze problemy natury osobistej, które wnosimy do firmy i tutaj właśnie wykorzystuję umiejętności terapeutyczne, znacznie skracając cały proces.
  * coaching systemowy, psychoterapia, ustawienia
  są samodzielną formą pracy krótkoterminowej. Jest to praca strategiczna, dlatego cel jest formułowany osobiście przez Klienta, co zawsze skutkuje dopasowaniem indywidualnego rozwiązania. Zawsze jest to praca ukierunkowana przede wszystkim na rozwiązanie i osiągnięcie celu.

  KIM JESTEM PRYWATNIE?
  Najogólniej mówiąc, jestem pasjonatką życia i kolekcjonerką dobrych chwil. W czasie wolnym praktykuję astangę, która dla mnie przede wszystkim wiąże się z rozwojem wewnętrznym, a podróż w głąb siebie uważam za jedyną i niepowtarzalną. Uwielbiam też dalekie podróże, które pozwalają poznać inne kręgi kulturowe, innych ludzi, ich zwyczaje i filozofię życia.

  W MEDIACH

  Niekiedy pojawiam się w prasie, radiu, telewizji i Internecie:
  * gazety – „Shape”, gazeta lokalna, magazyn dla młodych „Zupełnie Inny Świat”
  * radio i TV ¬– wywiady i audycje: Radio Planeta, Radio internautów, PR 3 Polskiego Radia, TVN, Klub Absolwenta - Uczelnia im. Łazarskiego, Wyższa Szkoła Handlowa – wykładowca coachingu
  * Akademia Rozwoju osobistego i zawodowego „4GROW”

  Zapraszam na: http://www.psychoterapia-coaching.pl/

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Polski Instytut NLP_Studium Multilevel Coachingu
 • Polski Instytut NLP_Studium Psychoterapii NLP-t
 • Wszechnica Polska - Studia Podyplomowe _ Doradztwo Zawodowe
 • Panorama społeczna – Derk
 • Praca z traumą _dr. Witt
 • Warsztaty terapeutyczne u Joachim Marujo (Profesor Psychologii Transpersonalnej z Lizbony)
 • Warsztaty terapeutyczne u dr.E.Kutschery (Niemcy),
 • Stowarzyszenie "OD-DO" - Roczny kurs _ MDA/DDA
 • Trening Zastępowania Agresjii "ART"
więcej

Staże

 • Szpital MSWiA w Otwocku_ Oddział Nerwic
 • Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

Certyfikaty

 • Ewa Guzowska, psychoterapeuta w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Ewa Guzowska, psychoterapeuta - Certyfikaty
 • Ewa Guzowska, Warszawa - Certyfikaty
 • Ewa Guzowska, psychoterapeuta w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe
 • Ewa Guzowska, psychoterapeuta - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

 • Leczenie uzależnień
 • Leczenie zaburzeń odżywiania (bulimia, anoreksja, nadwaga)
 • Leczenie objawów psychosomatycznych
 • Terapia zaburzeń lękowych/natręctw
 • Depresje/nerwice
 • Traumy z dzieciństwa u dorosłych
 • DDA/MDA/DDD
 • Niepłodność
 • Bezsenność
 • Radzenia sobie ze stresem
 • Równowaga po stracie/ rozstaniu/ zdradzie
 • Wypalenie zawodowe/doradztwo zawodowe
 • Praca z niskim poczuciem wartości/ pewnością siebie/ akceptacją siebie
 • Motywacja/ kreatywność/ szybkość zapamiętywanie/ uczenia się
 • Praca z chronicznym napięciem i bólem
 • nerwica natręctw
 • psychosomatyka
 • lęki
więcej

Artykuły

 • Koniec jest początkiem

  23 grudnia 2015

  Lęk, strach, niepokój, przerażanie, czasami niewyobrażalny ból… Kiedy coś nas dopada, kiedy dzieje się coś nad czym tracimy kontrolę, często nie wiemy,...
 • Jak odnaleźć siebie?

  9 maja 2015

  Jeśli stałoby się tak, że jakiś prosty sposób – okazał się tak bardzo pomocny i skuteczny w różnego rodzaju problemach dnia codziennego – czy byś go użył? Co...
 • Zawsze trzeba mieć nadzieję!

  26 stycznia 2015

  Życia nie da się przewidzieć, w życiu wszystko może się zdarzyć. Mając na uwadze wielką niewiadomą jaka przed nami stoi i patrząc na otaczający świat można...
 • DDA/DDD – czas na zmianę!

  14 stycznia 2015

  Dzieci, niewinne i przerażone. Tak grzeczne i tak bezbronne. Jedynie co mogą i co robią – to za wszelką cenę – nie martwią innych. Są grzeczne i bardzo...
 • Kryzys czyli co czeka nas za rogiem

  7 grudnia 2014

  I znowu, nie wyszło mi w życiu, tak jak bym chciał, po raz setny zadaję sobie pytanie, dlaczego znowu to mnie spotkało? Trochę się użalam nad sobą,...
 • Czym jest coaching?

  5 grudnia 2014

  Ostatnio, coraz częściej to słowo – jest wg mnie mocno nadużywane, a tu mam na myśli, że często w korporacjach – najzwyklejsze krytykowanie nazywane...