Ewa Guzowska

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta, Psycholog

94 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Psycholog/Psychoterapeuta/ Coach/Doradca zawodowy/Asystent Rodziny Wizyta trwa od 50 do 60 minut, serdecznie zapraszam Ewa Guzowska W SKRÓCIE O MNIE * Certyfikowana Psychoterapeutka * Certyfikowany… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
94 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Moje poszukiwania lekarza dusz były mozolne ale zakończone sukcesem. Pani Ewa jest lekarzem, która dzięki swym kompetencjom potrafiła wstrząsnąć mym małym światem. Za co jej będę dozgonnie wdzięczna. W trakcie dotychczasowych czterech miesięcy terapii nie było łatwo (bo nikt nie obiecywał, że będzie) ale już widać światełko w tunelu i nie jest to światło nadjeżdżającego pociągu ;-)

 • P

  Uczęszczam na terapię do Pani Ewy od kilku miesięcy. Po pierwszej wizycie wiedziałam, że jest to osoba, która pomorze mi poradzić sobie z lękami, stanami depresyjnymi, zbytnią kontrolą oraz z innymi problemami, które wyszły w trakcie terapii. Spotkania z Panią Ewą to niezapomniana podróż życia. Dzięki niej zrozumiałam, że muszę się zatrzymać, spojrzeć w głąb siebie, wsłuchać się w bicie własnego serca, zamknąć pewien rozdział z przeszłości. Każdego dnia uczę się kochać siebie, pozwalam sobie popełniać błędy, uczę się radości, większego zrozumienia dla siebie i innych. Przyjmuję z uśmiechem to, co daje mi życie, nie uciekam, nie walczę. Pani Ewo dziękuję za " przebudzenie ". Teraz wiem, że naprawdę ŻYJĘ .

 • O

  Lepiej nie mogłam trafić. Z Panią Ewą świetnie się rozmawia. Otwiera mi oczy na wiele spaw, o których wcześniej nie myślałam lub po prostu bałam się myśleć. Pomogła mi w czasie rozwodu i ułożenia sobie życia na nowo. Myślałam, że nic mnie już dobrego w życiu nie czeka, teraz uważam, że wszystko, co najlepsze jest jeszcze przede mną. Bardzo dziękuję Pani Ewo! Pozdrawiam.

 • W

  Bardzo dobra specjalistka. Kiedy trafiłam do p. Ewy byłam w głębokiej nerwicy. Nie spałam w nocy, traciłam kontrolę nad swoim życiem. Nawet rodzina już nie mogła ze mną wytrzymać. Kiedy trafiłam do p. Ewy nie wierzyłam w sens terapii - byłam zrezygnowana. Teraz powolutku widzę rezultaty. Pani Ewa to bardzo ciepła i przede wszysykim cierpliwa osoba, daje czas na oswojenie się i sprawia, że pacjent naprawdę się otwiera.

 • I

  Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i cierpliwa - taka jest pani Ewa Guzowska. Jako psycholog i terapeutka sprawdza się znakomicie. Sporo rzeczy sobie uświadomiłam i wiele naprostowałam dzięki terapii u niej. Mam nadzieję, że inni też będą mieli szczęście trafić do psychologa takiego jak pani Ewa.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Ewa jest osobą naprawdę wspaniałą. Już po jednym spotkaniu nabrałam wiary ze w końcu się uda i będzie dobrze. Pani Ewa jest aniołem i już samo spojrzenie na nią daje człowiekowi radość, wiarę i sens życia. Nie wyobrażam sobie innej terapeutki niż Pani Ewa i na pewno będę dalej kontynuować tam leczenie.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Ewa jest niezwykle ciepłą i przyjazną osobą, która pomogła mi poskładać to, co się rozsypało. Terapia była niezwykle owocna, pozwoliła mi na nowo uwierzyć w siebie oraz to, że mam wpływ na swoje życie. Serdecznie polecam wszystkim spotkania z Panią Ewą. Naprawdę warto.

 • J

  Pani Ewa nie jest zwyczajnym terapeutą. Dla mnie jest „wróżką”, która swoją olbrzymią wiedzą oraz wyrozumiałością niczym za pomocą „czarodziejskiej różdżki” zmienia moje nastawienie do życia. Po niecałych 2 miesiącach terapii widzę wiele pozytywnych zmian, które mają odbicie w każdym aspekcie mojego życia. Zaczynam być człowiekiem szczęśliwym i kochającym siebie! Polecam wszystkim!!!

 • E

  Dzięki pomocy pani Ewy udało nam się uratować nasz związek. Sporo dzięki terapii u niej sobie udowodniliśmy, było to niezwykle cenne doświadczenie. Pewnie też sporo szczęścia mieliśmy, że trafiliśmy do tak kompetentnej terapeutki. Pani Ewa wie, jak pomagać innym, a przy tym ma w sobie wiele empatii.

 • P

  Pamiętam pierwsze spotkania z panią Ewą - nie należało ono do najłatwiejszych dla mnie i dla dr. Guzowskiej. Po kilku wizytach miałam dość i powiedziałam, że więcej już do niej nie przyjdę. Jest mi do tej pory wstyd, że tak zrobiłam. Dopiero w domu zdałam sobie sprawę, że pani doktor miała rację i że potrzebuję pomocy, bo sama sobie nie poradzę z moimi problemami. Wróciłam do niej, a ona chętnie mnie przyjęła. Z wizyty na wizytę ze mną jest coraz lepiej. Dogaduję się z ludźmi, potrafię walczyć z lękiem, rozdrażnieniem i smutkiem. Dziękuję pani doktor za "drugą szansę".

Pytania pacjentów (167)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog/Psychoterapeuta/ Coach/Doradca zawodowy/Asystent Rodziny

  Wizyta trwa od 50 do 60 minut, serdecznie zapraszam

  Ewa Guzowska
  W SKRÓCIE O MNIE
  * Certyfikowana Psychoterapeutka
  * Certyfikowany Multilevel Coach
  * Praktyk i Mistrz NLP
  * Członkini Polskiego Stowarzyszenia Neurolingwistycznej Terapii NLPt, posiadającego akredytację EA NLPt
  * Certyfikowany Doradca Zawodowy
  * Trener Zastępowania Agresji (ART)
  * Trener umiejętności interpersonalnych
  * Absolwentka projektu „W stronę profesjonalizacji pracy MDDA” (Młode Dorosłe Dziecko Alkoholika)

  W CZYM SIĘ SPECJALIZUJĘ?
  Jestem terapeutką z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałam na wielu polach, wykorzystując różne metody terapeutyczne. W toku lat wyspecjalizowałam się w tzw. krótkoterminowej psychoterapii NLPt, korzystam z hipnoterapii ericksonowskiej oraz systemowej terapii rodzin. Pracuję pod stałą superwizją.
  Specjalizuję się w:
  * coachingu systemowym, kierowanym głównie do biznesu
  * life coachingu
  * komunikacji interpersonalnej, technikach antystresowych, autoprezentacji
  * terapii indywidualnej i terapii par (diady) oraz toksycznych związków,
  * zaburzeniach depresyjnych, lękowych, snu
  * terapii zaburzeń psychosomatycznych
  * wypaleniu zawodowym
  * zaburzeniach odżywiania
  * terapii z uzależnionymi, m.in. od alkoholu, hazardu, komputera, seksu.

  MOJE DOŚWIADCZENIE i ZAINTERESOWANIA
  * Szpital MSWiA w Otwocku, Oddział Nerwic
  praca głównie z ludźmi o wysokim stopniu wypalenia zawodowego, w tym m.in. wysoka kadra kierownicza, aparat sprawiedliwości, służby mundurowe; zajęcia terapeutyczne (indywidualne i grupowe) dla pracowników służby więziennej.
  * Instytut Matki i Dziecka w Warszawie
  psychologiczna pomoc dla chorych dzieci i ich rodzin.
  * gabinety psychologiczne i poradnie pedagogiczne
  wsparcie psychologiczne i terapie różnymi metodami, w tym krótkoterminowa terapia w leczeniu nerwic, fobii, depresji, stanów lękowych, bezsenności, w neutralizacji stresu różnego pochodzenia; terapia zaburzeń psychosomatycznych, np. zespół jelita drażliwego, nadciśnienie, łuszczyca, białaczka, choroby nowotworowe narządów wewnętrznych i inne.
  * psychoterapia o Orientacji Transpersonalnej w Lizbonie u prof. dr. Joaquima Parra Marujo
  * symptomy somatyczne w Niemczech
  szkolenia u dr. Ilse Kutschera
  * porządek systemowy w życiu osobistym i zawodowym
  szkolenia u Marka Wilkirskiego i Małgorzaty Tarkowskiej
  * Przebyte kursy i ustawienia systemowe
  m.in. „W ogrodzie pamięci”, „Ciało zna odpowiedź”, „Konstelacje rodzinne” i wiele innych, w tym także biznesowych.
  * coaching biznesowy i life coaching
  coaching dla managerów i wyższej kadry zarządzającej; chętnie wykorzystuję tutaj coaching systemowy, doskonale nadający się dla organizacji, pomagając rozpoznać najbardziej kryzysowe obszary systemu korporacyjnego. Często jednak zdarza się, że przy okazji wychodzą nasze problemy natury osobistej, które wnosimy do firmy i tutaj właśnie wykorzystuję umiejętności terapeutyczne, znacznie skracając cały proces.
  * coaching systemowy, psychoterapia, ustawienia
  są samodzielną formą pracy krótkoterminowej. Jest to praca strategiczna, dlatego cel jest formułowany osobiście przez Klienta, co zawsze skutkuje dopasowaniem indywidualnego rozwiązania. Zawsze jest to praca ukierunkowana przede wszystkim na rozwiązanie i osiągnięcie celu.

  KIM JESTEM PRYWATNIE?
  Najogólniej mówiąc, jestem pasjonatką życia i kolekcjonerką dobrych chwil. W czasie wolnym praktykuję astangę, która dla mnie przede wszystkim wiąże się z rozwojem wewnętrznym, a podróż w głąb siebie uważam za jedyną i niepowtarzalną. Uwielbiam też dalekie podróże, które pozwalają poznać inne kręgi kulturowe, innych ludzi, ich zwyczaje i filozofię życia.

  W MEDIACH

  Niekiedy pojawiam się w prasie, radiu, telewizji i Internecie:
  * gazety – „Shape”, gazeta lokalna, magazyn dla młodych „Zupełnie Inny Świat”
  * radio i TV ¬– wywiady i audycje: Radio Planeta, Radio internautów, PR 3 Polskiego Radia, TVN, Klub Absolwenta - Uczelnia im. Łazarskiego, Wyższa Szkoła Handlowa – wykładowca coachingu
  * Akademia Rozwoju osobistego i zawodowego „4GROW”

  Zapraszam na: http://www.psychoterapia-coaching.pl/

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Polski Instytut NLP_Studium Multilevel Coachingu
 • Polski Instytut NLP_Studium Psychoterapii NLP-t
 • Wszechnica Polska - Studia Podyplomowe _ Doradztwo Zawodowe
 • Panorama społeczna – Derk
 • Praca z traumą _dr. Witt
 • Warsztaty terapeutyczne u Joachim Marujo (Profesor Psychologii Transpersonalnej z Lizbony)
 • Warsztaty terapeutyczne u dr.E.Kutschery (Niemcy),
 • Stowarzyszenie "OD-DO" - Roczny kurs _ MDA/DDA
 • Trening Zastępowania Agresjii "ART"
więcej

Staże

 • Szpital MSWiA w Otwocku_ Oddział Nerwic
 • Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

Certyfikaty

 • Ewa Guzowska, psychoterapeuta w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Ewa Guzowska, psychoterapeuta - Certyfikaty
 • Ewa Guzowska, Warszawa - Certyfikaty
 • Ewa Guzowska, psychoterapeuta w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe
 • Ewa Guzowska, psychoterapeuta - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

 • Leczenie uzależnień
 • Leczenie zaburzeń odżywiania (bulimia, anoreksja, nadwaga)
 • Leczenie objawów psychosomatycznych
 • Terapia zaburzeń lękowych/natręctw
 • Depresje/nerwice
 • Traumy z dzieciństwa u dorosłych
 • DDA/MDA/DDD
 • Niepłodność
 • Bezsenność
 • Radzenia sobie ze stresem
 • Równowaga po stracie/ rozstaniu/ zdradzie
 • Wypalenie zawodowe/doradztwo zawodowe
 • Praca z niskim poczuciem wartości/ pewnością siebie/ akceptacją siebie
 • Motywacja/ kreatywność/ szybkość zapamiętywanie/ uczenia się
 • Praca z chronicznym napięciem i bólem
 • nerwica natręctw
 • psychosomatyka
 • lęki
więcej

Artykuły

 • Koniec jest początkiem

  23 grudnia 2015

  Lęk, strach, niepokój, przerażanie, czasami niewyobrażalny ból… Kiedy coś nas dopada, kiedy dzieje się coś nad czym tracimy kontrolę, często nie wiemy,...
 • Jak odnaleźć siebie?

  9 maja 2015

  Jeśli stałoby się tak, że jakiś prosty sposób – okazał się tak bardzo pomocny i skuteczny w różnego rodzaju problemach dnia codziennego – czy byś go użył? Co...
 • Zawsze trzeba mieć nadzieję!

  26 stycznia 2015

  Życia nie da się przewidzieć, w życiu wszystko może się zdarzyć. Mając na uwadze wielką niewiadomą jaka przed nami stoi i patrząc na otaczający świat można...
 • DDA/DDD – czas na zmianę!

  14 stycznia 2015

  Dzieci, niewinne i przerażone. Tak grzeczne i tak bezbronne. Jedynie co mogą i co robią – to za wszelką cenę – nie martwią innych. Są grzeczne i bardzo...
 • Kryzys czyli co czeka nas za rogiem

  7 grudnia 2014

  I znowu, nie wyszło mi w życiu, tak jak bym chciał, po raz setny zadaję sobie pytanie, dlaczego znowu to mnie spotkało? Trochę się użalam nad sobą,...
 • Czym jest coaching?

  5 grudnia 2014

  Ostatnio, coraz częściej to słowo – jest wg mnie mocno nadużywane, a tu mam na myśli, że często w korporacjach – najzwyklejsze krytykowanie nazywane...