Dr n. med.

Ewa Gul

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Pani Doktor przprowadziła opercaję laryngologiczną (prywatnie w Klinice na Gobli) u mojego dziecka. Jesteśmy zadowoleni z zabiegu i jego efektów. Ale niepotrzebnie wspomnieliśmy o innych dolegliwościach. Pani Doktor od razu, autorytatywnie stwierdziła (bez żadnych badań), że dziecko ma na pewno refluks i należy je leczyć. Pod wrażeniem charyzmy lekarki podaliśmy zapisane leki, zupełnie niepotrzebnie naraziliśmy dziecko na skutki uboczne leków. Nie było żadnych przesłanek, że cierpi na refluks, co potwierdziło potem 2 gastrologów.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Pani Doktor przprowadziła opercaję laryngologiczną (prywatnie w Klinice na Gobli) u mojego dziecka. Jesteśmy zadowoleni z zabiegu i jego efektów. Ale niepotrzebnie wspomnieliśmy o innych dolegliwościach. Pani Doktor od razu, autorytatywnie stwierdziła (bez żadnych badań), że dziecko ma na pewno refluks i należy je leczyć. Pod wrażeniem charyzmy lekarki podaliśmy zapisane leki, zupełnie niepotrzebnie naraziliśmy dziecko na skutki uboczne leków. Nie było żadnych przesłanek, że cierpi na refluks, co potwierdziło potem 2 gastrologów.

  • M

   Miałam wykonaną przez Panią Doktor korektę przegrody nosowej poprzedzoną zabiegiem RAVOR. Od zabiegu minął właśnie 1 rok i... Jest fantastycznie, ciągle przytkany nos należy do przeszłości. Mam za sobą wieloletnie leczenie różnymi specyfikami stanów zapalnych zatok, ciągle słyszałam, że mam krzywą przegrodę jak większość ludzi, dopiero Doktor Gul powiedziała, że będzie coraz gorzej i nie warto czekać. Za zabieg RAVOR zapłaciłam (400zł), ale przegrodę miałam zrobiona w ramach NFZ (operatorem była właśnie dr Gul). Potwierdzam, że czasem trzeba poczekać na swoją wizytę, ale Pani Doktor przeprowadziła ze mną w trakcie wizyty bardzo dokładny wywiad, odpowiedziała na wszystkie pytania. Może wydawać się "oschła", ale na 100% jest osobą konkretną i kompetentną. Po każdej wizycie otrzymałam wydruk z zaleceniami. Nie ma również problemu z otrzymaniem rachunku (który Pani Doktor mi wypisała bez słowa).

  • J

   Zaproponowany zabieg miał być banalny, jednak w trakcie dwukrotnie straciłam przytomność. Nie przeszkodziło to p. Gul to podstawowego pytania: "Czy mogę się z nią rozliczyć?" i ledwo stojącą na nogach wyprosiła mnie z gabinetu nie interesując się zupełnie jak się czuję. Była oczywiście mocno niezadowolona, że straciłam przytomność. Jednak zapewniała, że zabieg został wykonany. Gdyby mnie uprzedziła o powadze tego zabiegu, a nie opowiadała bajki, nigdy nie zdecydowałabym się na taki zabieg bez sedacji. Oczywiście efekty skonsultowałam u innego lekarza - nic się nie zmieniło! Pani Gul wyciągnęła ode mnie (ledwo przytomnej) 400zł, bez paragonu oczywiście (nie pierwszy raz). Podczas wizyty jest nieuprzejma i zawsze zniecierpliwiona, gdy pacjent jest dłużej niż 5 minut! A wizyta to 160zł, a więc niemało. Miła jest tylko jeśli pacjent decyduje się na prywatne wycinanie migdałków i inne "bezpieczne i proste" zabiegi. Po swoich przeżyciach - nie polecam!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   W pełni potwierdzam opinię osoby J. Na pierwszej wizycie zaproponowano mi prywatne wycięcie migdałków, chociaż wizyta spowodowana była anginą o ciężkim przebiegu. Sama angina została zbagatelizowana i na drugi dzień konieczna była kolejna wizyta, u innego lekarza, w celu wdrożenia odpowiedniego leczenia.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   Wykonywany u doktor Gul zabieg – plastyka przegrody nosowej, zabieg jednego dnia
   Moja ocena? W pierwszej kolejności stanowczo odradzam wykonywanie tego zabiegu, jako jednodniowego, poza szpitalem. W ten sposób oszczędzicie sobie mnóstwo nieprzyjemności i kłopotów. Aby wykonać zabieg z refundacji NFZ należy odbyć płatną wizytę prywatną - zostać pacjentem przychodni. W ramach refundacji u pani doktor/w placówce otrzymujesz (BRAK oznacza, owszem, ale odpłatnie i w innym terminie):
   - poprawne (nos oczyszczony na tyle, że jest w porządku, bez rewelacji - potwierdzone w konsultacji z innym laryngologiem) wykonanie zabiegu
   - wypis z jednostki godzinę po zabiegu (zaocznie z 2 godzinnym wyprzedzeniem)
   - wyjęcie tamponów dnia następnego
   - leki, środki opatrunkowe – BRAK
   - opieka lekarska po zabiegu – BRAK
   - zdjęcie szwów – BRAK
   - pomoc w razie komplikacji (po operacji inny laryngolog zdejmujący szwy stwierdził zrosty pooperacyjne) – BRAK
   Subiektywne odczucie ze stosunku do pacjenta – po wykonaniu zabiegu przedmiotowe, nieprzyjemne zbywanie; przy pierwszej wizycie – zachęcająco przyjazne z propozycjami rozmaitych kuracji dodatkowych. Nastawienie na „przerób” i w moim odczuciu - jedynie pieniądze. Moja opinia celowo wyróżnia cechy negatywne, co jest podkreśleniem moich odczuć, co do osoby pani doktor, poniesionych kosztów dodatkowych i przekonania o nie korzystaniu z jej usług w przyszłości.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Z

   Fakt ciężko się dostać do Pani dr ale jest to dr o ogromnej wiedzy, po wycięciu migdałów od 3 lat nie wiem co to znaczy ból gardła gdzie wcześniej w moim przypadku problem anginy był przynajmniej raz w miesiącu. Pani Ewa jest kobietą miłą i zarazem konkretną. POLECAM

  • G

   Leczyłam się wcześniej u dwóch innych laryngologów, za każdym razem inne diagnozy, zero skuteczności leczenia, a sporo wydanych pieniędzy. Pani Doktor natomiast, krótko, rzeczowo wyjasniła problem. Wykonane przez nią 2 zabiegi: ,RAVOR i przegrody nosowej zrobione zostały rewelacyjnie. Tego drugiego zabiegu balam sie zawsze panicznie, a był bez powikłań, bez specjalnego bólu pooperacyjnego, żadnych śladów zewnętrznych od momentu ściagnięcia opatrunku na drugi dzień.Zzaznaczę, że zabieg był zrobiony na NFZ. Serdecznie dziękuję Pani Doktor, bo normalnie teraz oddycham i mam przez to o wiele mniej problemów ze swoim zdrowiem. Jak do tej pory nie zauważyłam niemiłego stosunku pani doktor do pacjenta.

  • M

   Rzadko dopisuję swoją opinię, ale tym razem trochę się zbulwersowałam na narzekania niektórych osób. U doktor Gul leczyłam się zarówno ja, jak i mój mąż i córka. uprzedzam wszystkich, że trzeba swoje odczekać, ale z doświadczenia wiem, że u dobrych lekarzy zwykle są kolejki. Bo Pani Gul mogłaby odmówić połowie pacjentów, ale - jak stwierdzam na własnym przykładzie - moja prośba o przyjęcie dzisiaj została wysłuchana. I chwała jej za to, bo zaczynałam się dusić. Owszem, czekałam bardzo długo, ale już tego samego dnia mogłam zacząć leczenie. Nikt z nas nie miał też żadnych problemów z komunikacją z Panią Gul. Jasno wszystko tłumaczy, a co najważniejsze świetnie diagnozuje, nie skupiając się jedynie na wybranym, bolesnym odcinku. Ale widać "jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził". I jeszcze jedno: Jakoś nie wierzę w ideały i z wielką rezerwą podchodzę do lekarzy, którzy mają same pozytywne opinie. I dziekujemy za pomoc Pani Doktor, proszę się nie zmieniać, nawet jeżeli znów będę musiała czekać w długiej kolejce. Mirka M.

  • B

   Nie rozumiem o co chodzi temu poprzedniemu. Fakt - wizyta 150 pln. Fakt - trzeba poczekac. Ale na tym prawdziwosc wypowiedz sie konczy. Kolejki do dr Gul sa i byly zawsze. Od wielu wielu lat - bo w przeciwienstwie do innych lekarzy z tej samej prywatnej kliniki termin u Pani doktor jest natychmiast (albo na nastepny dzien), a nie za tydzien, dwa czy za miesiac. Po drugie - moze i co 10 minut, ale jak trzeba, to wizyta trwa tyle ile musi. Jeden pisze, ze wizyta 10 minut, a drugi (to samo ip) pisze, ze czeka sie 30 minut. To ile w koncu trwa wizyta? Moje trwaja roznie dlugo - w zaleznosci od tego ile czasu potrzebuje. Jak mam wiedze medyczna na jakis temat, to nie ude po ta wiedze do specjalisty.
   Kolejna dziwna rzecz - to nie zdarzylo mi, zeby dr Gul nie zbadala wszystkiego przy kazdej wizycie. Nigdy. Akurat jesli chodzi o rutyne - to wlasnie na tym ona m.in. polega. Po trzecie - jest rzeczowa, konkretna i szybka. Jest doskonalym lekarzem i doskonalym chirurgiem, a cena usuniecia migdlkow (1800 zlotych) to chyba najnizsza cena w tej chwili we wroclawiu!!!

   Poza tym - nie wiem skad tyle woskowiny miales (?) w uchu (niby cala lyzczeka), bo na wikipedii pisze, ze objetosc calego ucha jest znacznie mniejsza... Chyba, ze naginasz prawa fizyki (albo prawde).

   I na koniec - to urzadzenie to tympanometr - nie podaje wyniku, jesli ucho jest zatkane woskowina.

   Nie wiem co Cie zdenerwowalo u Pani dr Gul drogi przedmowco - ale to nadal jednej z topowych laryngologow w miescie. Chociazby z tego powodu leczy u niej siebie i swoje dzieci wiekszosc innych laryngologow z wroclawia. Rozejrzyj sie po poczekalni. Pozdrawiam. A Pani dr Dziekuje.

   Na zasze staly klient.
   BG

  • A

   Rodzina poleciła nam tę lekarkę, ponieważ byli u niej kilka lat wcześniej (diagnoza u 4-letniego dziecka - wycięcie migdałka).
   Poszliśmy do Pani doktor tuż po Bożym Narodzeniu. Jestem zszokowany. Termin co prawda był na następny dzień, ale poza tym nie polecam. Wizyta trwała niecałe 10 minut i kosztowała 150 zł. Poszliśmy tam z naszą 4-letnią córeczką z pytaniem o przyczyny, dlaczego od kilku miesięcy gorzej słyszy. Tak się złożyło, ze córka miała w tych dniach kaszel. Zapytaliśmy na początku czy jest sens tej wizyty - no bo po co badać dziecko, jesli z powodu kaszlu i zapalenia gardła ciężko ocenić prawdziwe przyczyny gorszego słuchu.
   Od razu Pani doktor wybuchła urażona, że wcale nie musimy jak nie chcemy i że ma jeszcze następnych pacjentów. I dodała że jej zdaniem kaszel nie ma wpływu na ocenę zbadania przyczyn gorszego słuchu.
   Potem pokazała nam za pomocą jakiegoś elektronicznego wskaźnika że jej słuch jest faktycznie beznadziejny i że trzeba wyciąć migdałek, ze jest wysiękowe zapalenie uszu i że zabieg wycięcia można zrobić u niej w prywatnej klinice za 1800 zł (a w szpitalach przecież się czeka pół roku).

   Po 3 tygodniach poszedłem więc na wizytę wstępną do szpitala, gdzie okazało się, że mamy znajomą laryngolog. Mówiąc krótko - niebo a ziemia. Nasza znajoma wykonała podczas 15 minutowej wizyty czynności, które Pani Gul by nawet na myśl nie przyszły. Nasza znajoma zajrzała do uszu i stwierdziła, ze musi zrobić najpierw prysznic uszu i wyjęła córce (ku naszemu zaskoczeniu) tyle woskowiny, że na łyżce stołowej by się ledwo zmieściła.

   Na kolejnej wizycie (po prysznicu nie mogła zbadać od razu) córce założono specjalne słuchawki (takie urządzenie) i sprawdzono dokładnie słuch (dostaliśmy wykres). Diagnoza była taka, że słuch jest w miarę OK, a po wyjęciu woskowiny od razu zaczęła lepiej słyszeć.

   A więc Pani Gul chyba wszystkim po kolei stawia diagnozy wycinania migdałka. Kiedyś była ordynatorem w szpitalu, ale chyba z czasem jej się w głowie poprzewracało. Za 10 minut kasuje 150 zł i nawet nie zauważyła, że w uszach jest dużo woskowiny. To pierwsza czynność, jaką powinna była zrobić.

   Odradzam WSZYSTKIM tę doktor. Jestem zawiedziony i w dodatku wyrzuciłem pieniądze w błoto. Na szczęście córka słyszy już lepiej i to mnie cieszy.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz