Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Sposób postępowania i rozmowy z pacjentem uważam z karygodny. Podczas wizyty miałam wrażenie jakbym była zbędnym pacjentem, po paru minutach miałam ochotę wyjść z gabinetu. Potrzebowałam szybko wizyty u laryngologa, wiec tylko dlatego poszłam do Pani doktor, ale więcej już nie pójdę...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M

  Bardzo polecam Panią doktor. Jest rzeczowa i profesjonalna. Dokładnie mi wytłumaczyła na czym będzie polegał mój zabieg i później jakie mogą być dolegliwości (na szczęście nie było żadnych). Wszystko przebiegło szybko i bez komplikacji. Cieszę się, że do niej trafiłem, naprawdę polecam.
  Zabieg miałem wykonywany w Siedlcach na ul. Brzeskiej. Bardzo miło i sympatycznie a przede wszystkim bez strasznych szpitalnych kolejek.

 • Pewna fachowość wizyta u tej Pani doktor to przyjemność wytłumaczyła mi wszystko na czym polega moja choroba i jak będzie wyglądał i na czym polegał zabieg który miał być przeprowadzony, Miałem problemy z oddychaniem i przez to ze spaniem po wykonanym zabiegu zacząłem normalnie żyć.Polecam za jej fachowe podejście. Po wyjściu z gabinetu od Pani doktor naprawdę wiedziałem co mi jest i jak to leczyć

 • Pani doktor nie chciała przyjąć dwulatka z ostrym zapaleniem ucha i gorączką ze względu na komplet (wizyta prywatna). Jeśli takie ma być podejście lekarza z warszawki to serdecznie dziękuję. Dziecko zostało przyjęte przez dr Ewę Komoń - Kotecką. Jednak polecam siedleckich lekarzy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Niestety ja nie dołącze tak pozytywnej opinii jak poprzednicy. Nie słucha pacjenta, praktycznie nie zrobiła żadnego wywiadu medycznego, tylko powtarzała, że nie jest mi w stanie pomóc. Korzystam też z pomocy dr Ratyńskiej z Warszawy i ona zawsze znajduje sposób na odzyskanie przeze mnie głosu. Miałam ochotę wyjść w połowie wizyty . Na pewno więcej nie skorzystam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Pani dr profesjonalnie zajmuje się pacjentami. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Nasz synek był leczony przez Panią doktor najpierw ambulatoryjnie, potem operacyjnie w szpitalu jednodniowym i doskonale zniósł leczenie. Czuje się świetnie i jest wyleczony. Szpital Jednodniowy na Brzeskiej również polecam. Jest cicho, spokojnie, profesjonalnie.
  mama Marcinka

 • Bardzo polecam, po wizytach u innych "Siedleckich speców" wizyta u niej to spotkanie profesjonalnego lekarza. W pierwszym kontakcie może wydawać się "ascetyczna" wręcz oschła ale zdecydowanie jest profesjonalna. Obecnie chodzimy do niej całą rodziną (4 osoby) a długo leczyliśmy u innych laryngologów leczących w Siedlcach- zdecydowanie POLECAM !

Jesteś tym lekarzem?

58

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

260

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.