Lek.

Ewa Franczak-Józefkiewicz

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Bardzo dobra lekarka. Ma świetne podejście do małych dzieci. Jest cierpliwa i spokojna nawet jak malec historyzuje. Naprawdę polecam.

 • Szukasz laryngologa? Pacjenci polecają:

  Przemysław Elżakowski
  Przemysław Elżakowski
  Laryngolog
  Zwycięska 6A, Lublin
  Do Pana Doktora trafiliśmy z czteroletnią córeczką w marcu z przewlekłym kaszlem i katarem. Po dokładnym wywiadzie… więcej

  Tomasz Broda
  Tomasz Broda
  Laryngolog
  ul. Tomasza Zana 32A, Lublin
  Od wielu lat cierpię na dolegliwość laryngologiczną, z którą zwracałam się do kilku lekarzy, ale dopiero Dr Broda… więcej

  Artur Niedzielski
  Artur Niedzielski
  Laryngolog dziecięcy, Audiolog, foniatra
  Spokojna 17, lok.3, Lublin
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Wprost zaczarował córkę i bezproblemowo przeprowadził badanie.… więcej

  Agata Wiśniewska
  Agata Wiśniewska
  Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
  Chodźki 17, Lublin
  Bardzo miła Pani Doktor i delikatna dla maluszków:) uśmiechnieta - od razu chce się zadawać pytania:)Wytłumaczyła… więcej

  Katarzyna Straszewska
  Katarzyna Straszewska
  Laryngolog
  Chodźki 17, Lublin
  Miła, rzetelna i profesjonalna opieka, w porównaniu z innymi tego typu ośrodkami medycznymi, korzystna cena wizyty. więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: niewydolność krtani

   Jestem bardzo rozczarowana wizytą u tej pani. Poszłam do niej jako do foniatry i uważam tę wizytę za stratę pieniędzy i czasu. Mój problem polega na tym, że na videostroboskopii stwierdzono u mnie niewydolność krtani w wyniku przeciążenia strun głosowych. Pracuję od lat na słuchawce i bardzo lubię tę pracę. Idąc na wizytę liczyłam, że pani doktor podpowie mi jak mówić, żeby nie przeciążać strun głosowych. Pani powiedziała, że ona tym się nie zajmuje i jedyną radą, jaką mi dała jest zmiana pracy. Pytanie: Czym się w takim razie zajmuje foniatra i czym się różni od zwykłego laryngologa?

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Bardzo dobra lekarka. Ma świetne podejście do małych dzieci. Jest cierpliwa i spokojna nawet jak malec historyzuje. Naprawdę polecam.

  • Już podczas pierwszej wizyty pani doktor zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, kompetentnym i fachowym podejściem do pacjenta. Bardzo miła i umiejąca słuchać doktor co jest juz rzadkością.

  • A

   Bardzo dobre podejście do pacjenta. Dobry lekarza, który nie wystawia recept na najdroższe leki tylko po to żeby były. Umie dobrać lek do schorzenia.

  • B

   Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, zbadała bardzo dokładnie mojego synka i zaleciła odpowiednie, na szczęście mało inwazyjne leczenie, dla mojego maluszka. Polecam tego lekarza.

  • H

   Często zapadam na infekcje górnych dróg oddechowych i zapalenie gardła, Pani doktor bardzo mi pomogła w nawracających problemach za co jestem niezmiernie wdzięczna.

  • G

   Świetny lekarz, cierpliwy, odpowie na każde pytanie. Stawia trafne diagnozy.

  • P

   Wysokie kompetencje, uprzejmość, uśmiech (wcale nie taki częsty u lekarzy) i świetny kontakt z pacjentem. Polecam wszystkim potencjalnym pacjentom.

  • G

   Wspaniałe podejście do małych pacjentów, bardzo sympatyczna osoba. Jako lekarz- jest fachowcem w stu procentach. Na swoim oddziale zajmuje się przede wszystkim pracą. polecam tego lekarz z czystym sumieniem.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG