Lek.

Ewa Franczak-Józefkiewicz

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Bardzo dobra lekarka. Ma świetne podejście do małych dzieci. Jest cierpliwa i spokojna nawet jak malec historyzuje. Naprawdę polecam.

 • Szukasz laryngologa? Pacjenci polecają:

  Przemysław Elżakowski
  Przemysław Elżakowski
  Laryngolog
  Zwycięska 6A, Lublin
  Pan doktor jest niesamowicie kompetentny. Szybko postawił diagnozę oraz przeprowadził zabieg na tej samej wizycie.… więcej
  Umów wizytę

  Tomasz Broda
  Tomasz Broda
  Laryngolog
  ul. Tomasza Zana 32A, Lublin
  Od wielu lat cierpię na dolegliwość laryngologiczną, z którą zwracałam się do kilku lekarzy, ale dopiero Dr Broda… więcej
  Umów wizytę

  Artur Niedzielski
  Artur Niedzielski
  Laryngolog dziecięcy, Audiolog, foniatra
  Spokojna 17, lok.3, Lublin
  Pilnie potrzebowałam wizyty u foniatry - pomimo że nie jestem dzieckiem, doktor zgodził się mnie przyjąć po godzinach,… więcej
  Umów wizytę

  Katarzyna Straszewska
  Katarzyna Straszewska
  Laryngolog
  Chodźki 17, Lublin
  Umów wizytę

  Agata Al-Jazani
  Agata Al-Jazani
  Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
  Chodźki 17, Lublin
  Bardzo miła i konkretna kobieta. Byliśmy w wtorek a w czwartek już na NFZ nas przyjęła na badanie słuchu mimo że… więcej
  Umów wizytę

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: niewydolność krtani

   Jestem bardzo rozczarowana wizytą u tej pani. Poszłam do niej jako do foniatry i uważam tę wizytę za stratę pieniędzy i czasu. Mój problem polega na tym, że na videostroboskopii stwierdzono u mnie niewydolność krtani w wyniku przeciążenia strun głosowych. Pracuję od lat na słuchawce i bardzo lubię tę pracę. Idąc na wizytę liczyłam, że pani doktor podpowie mi jak mówić, żeby nie przeciążać strun głosowych. Pani powiedziała, że ona tym się nie zajmuje i jedyną radą, jaką mi dała jest zmiana pracy. Pytanie: Czym się w takim razie zajmuje foniatra i czym się różni od zwykłego laryngologa?

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Bardzo dobra lekarka. Ma świetne podejście do małych dzieci. Jest cierpliwa i spokojna nawet jak malec historyzuje. Naprawdę polecam.

  • Już podczas pierwszej wizyty pani doktor zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, kompetentnym i fachowym podejściem do pacjenta. Bardzo miła i umiejąca słuchać doktor co jest juz rzadkością.

  • A

   Bardzo dobre podejście do pacjenta. Dobry lekarza, który nie wystawia recept na najdroższe leki tylko po to żeby były. Umie dobrać lek do schorzenia.

  • B

   Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, zbadała bardzo dokładnie mojego synka i zaleciła odpowiednie, na szczęście mało inwazyjne leczenie, dla mojego maluszka. Polecam tego lekarza.

  • H

   Często zapadam na infekcje górnych dróg oddechowych i zapalenie gardła, Pani doktor bardzo mi pomogła w nawracających problemach za co jestem niezmiernie wdzięczna.

  • G

   Świetny lekarz, cierpliwy, odpowie na każde pytanie. Stawia trafne diagnozy.

  • P

   Wysokie kompetencje, uprzejmość, uśmiech (wcale nie taki częsty u lekarzy) i świetny kontakt z pacjentem. Polecam wszystkim potencjalnym pacjentom.

  • G

   Wspaniałe podejście do małych pacjentów, bardzo sympatyczna osoba. Jako lekarz- jest fachowcem w stu procentach. Na swoim oddziale zajmuje się przede wszystkim pracą. polecam tego lekarz z czystym sumieniem.