Ewa Domańska-Klimek

Psychiatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • W

  W porównaniu z innymi lekarzami,którzy leczyli mnie czy raczej próbowali wyleczyć z wielorakich schorzeń z zakresu psychiatrii, pani Doktor wypada zdecydowanie najlepiej. Trafnie ordynowane leki oraz werbalny sposób oddziaływania na pacjenta w krótkim czasie spowodowały istotną poprawę mojego stanu zdrowia. Goraco polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witam na stronie mojego gabinetu psychiatrycznego.
   Nazywam się Ewa Domańska-Klimek i od kilkunastu lat prowadzę prywatny gabinet psychiatryczny w Pile.

   Doświadczenie kliniczne i wiedzę zdobywałam odbywając staże kliniczne w Klinice Nerwic i Ośrodku Terapii Uzależnień IPiN w Warszawie, Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, pracując z dorosłymi pacjentami w Oddziale Psychiatrycznym w Złotowie, Poradniach Zdrowia Psychicznego w Pile, Wyrzysku, konsultując chorych w DPS i prowadząc leczenie w prywatnym gabinecie. Odbyłam szkolenia w zakresie psychoterapii co pozwala mi rozeznać wskazania i potrzeby pacjentów co do form leczenia.

   Prowadząc swój gabinet prywatny dbam o komfort osób, które zgłaszają się do mnie po poradę. Moim zadaniem, jako lekarza psychiatry, jest stworzenie z pacjentem takich warunków, w których możemy otwarcie rozmawiać, określić problem i wdrożyć leczenie. Leczenie psychiatryczne obejmuje DIAGNOZĘ I FARMAKOTERAPIĘ lub pokierowanie do innych form pomocy. Prowadzone jest w szeroko rozumianych zaburzeniach psychicznych: depresji, nerwicy, psychozach, zaburzeniach zachowania i kontroli emocji, zaburzeniach pamięci, zachowania

   Jestem przekonana, że moja wiedza i doświadczenie będą państwu pomocne.

   Zapraszam do mojego gabinetu. Wizyty umawiam po zgłoszeniu telefonicznym.


   Prowadzę również PSYCHOTERAPIĘ PSYCHOANALITYCZNĄ osób dorosłych.
   NIE PROWADZĘ JEDNOCZEŚNIE PSYCHOTERAPII I FARMAKOTERAPII !!!
   http://psychoterapia.pila.wizytowka.pl/.

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Gabinet psychiatryczny Ewa Domańska -KlimekUsługa: Trudności ze snem

   Moim zdaniem pani Ewa domańska-klimek wypadła najgorzej przepisała mi fluanxol stary neuroleptyk i mi sie ponim pogorszyło czyli miałem po nim takie szczypanie w mózgu pani Ewa mi kazała wziąść na lęki jak bede sie słabo czuł ale mi sie stopniowo ta procedura pogarszała i tak mi sie sen wyniszczył i bardzo kiepsko śpię jeszcze mi kazała wziąść wiecej i tym bardziej mi sie pogorszyło i mam do dzisiaj trudności ze snem a tak w nawiasie przepisała mi hydrokzyzynę i namnie to nie działa jak by nie mogła przepisać coś lepszego

  • W

   W porównaniu z innymi lekarzami,którzy leczyli mnie czy raczej próbowali wyleczyć z wielorakich schorzeń z zakresu psychiatrii, pani Doktor wypada zdecydowanie najlepiej. Trafnie ordynowane leki oraz werbalny sposób oddziaływania na pacjenta w krótkim czasie spowodowały istotną poprawę mojego stanu zdrowia. Goraco polecam.

  • M

   Nie polecam. Pani doktor stwierdzila, iz z nerwica, myslami samobojczymi i ciezkim stanem psychicznym mam pracowac. Mimo iz stan jeszcze bardziej pogarsza sie w pracy. Mimo iz kiedys psycholog odeslal mnie do psychiatry, teraz psychiatra odsyla mnie do psychologa. Jestem zawiedziona i zniesnaczona podejsciem lekarza do chorego. Szkoda ze jak ktos nie jest chory to wmawia sie mu chorobe, a jesli czlowiek potrzebuje pomocy to robi sie z niego durnia.

  • Opinia z dnia 27.03.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • J

   Bardzo sympatyczna i budząca zaufanie Pani Doktor, świetnie rozpoznając chorobę. Kto potrzebuje wsparcia to polecam Panią Doktor.

   Ewa Domańska-Klimek2014-07-11

   Dziękuję za słowa uznania.