Ewa Domańska-Klimek

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Witam na stronie mojego gabinetu psychiatrycznego. Nazywam się Ewa Domańska-Klimek i od kilkunastu lat prowadzę prywatny gabinet psychiatryczny w Pile. Doświadczenie klini... więcej

Adresy i cenniki usług

 • Gabinet psychiatryczny Ewa Domańska -Klimek

  O.M. Kolbe 7c
  64-920 Piła, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Witam na stronie mojego gabinetu psychiatrycznego.
  Nazywam się Ewa Domańska-Klimek i od kilkunastu lat prowadzę prywatny gabinet psychiatryczny w Pile.

  Doświadczenie kliniczne i wiedzę zdobywałam odbywając staże kliniczne w Klinice Nerwic i Ośrodku Terapii Uzależnień IPiN w Warszawie, Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, pracując z dorosłymi pacjentami w Oddziale Psychiatrycznym w Złotowie, Poradniach Zdrowia Psychicznego w Pile, Wyrzysku, konsultując chorych w DPS i prowadząc leczenie w prywatnym gabinecie. Odbyłam szkolenia w zakresie psychoterapii co pozwala mi rozeznać wskazania i potrzeby pacjentów co do form leczenia.

  Prowadząc swój gabinet prywatny dbam o komfort osób, które zgłaszają się do mnie po poradę. Moim zadaniem, jako lekarza psychiatry, jest stworzenie z pacjentem takich warunków, w których możemy otwarcie rozmawiać, określić problem i wdrożyć leczenie. Leczenie psychiatryczne obejmuje DIAGNOZĘ I FARMAKOTERAPIĘ lub pokierowanie do innych form pomocy. Prowadzone jest w szeroko rozumianych zaburzeniach psychicznych: depresji, nerwicy, psychozach, zaburzeniach zachowania i kontroli emocji, zaburzeniach pamięci, zachowania

  Jestem przekonana, że moja wiedza i doświadczenie będą państwu pomocne.

  Zapraszam do mojego gabinetu. Wizyty umawiam po zgłoszeniu telefonicznym.


  Prowadzę również PSYCHOTERAPIĘ PSYCHOANALITYCZNĄ osób dorosłych.
  NIE PROWADZĘ JEDNOCZEŚNIE PSYCHOTERAPII I FARMAKOTERAPII !!!
  http://psychoterapia.pila.wizytowka.pl/.

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Bardzo fajny lekarz dużo mi pomogła pani Ewa Domańska Klimek polecam panią doktor
  z powarzaniem Skibiński Michal

 • W

  W porównaniu z innymi lekarzami,którzy leczyli mnie czy raczej próbowali wyleczyć z wielorakich schorzeń z zakresu psychiatrii, pani Doktor wypada zdecydowanie najlepiej. Trafnie ordynowane leki oraz werbalny sposób oddziaływania na pacjenta w krótkim czasie spowodowały istotną poprawę mojego stanu zdrowia. Goraco polecam.

 • M

  Nie polecam. Pani doktor stwierdzila, iz z nerwica, myslami samobojczymi i ciezkim stanem psychicznym mam pracowac. Mimo iz stan jeszcze bardziej pogarsza sie w pracy. Mimo iz kiedys psycholog odeslal mnie do psychiatry, teraz psychiatra odsyla mnie do psychologa. Jestem zawiedziona i zniesnaczona podejsciem lekarza do chorego. Szkoda ze jak ktos nie jest chory to wmawia sie mu chorobe, a jesli czlowiek potrzebuje pomocy to robi sie z niego durnia.

 • Opinia z dnia 27-03-15 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Bardzo sympatyczna i budząca zaufanie Pani Doktor, świetnie rozpoznając chorobę. Kto potrzebuje wsparcia to polecam Panią Doktor.

  Ewa Domańska-Klimek2014-07-11

  Dziękuję za słowa uznania.