Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


32 758..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
Gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Ból zęba
  • Próchnica
  • Złamanie zęba
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja protetyczna


Tysiąclecia 101, Katowice

Centrum Medyczne Tysiąclecie

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Tysiąclecie Inny

W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miła i elokwentna Pani doktor. Podczas wizyty czułem się bardzo komfortowo. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Tysiąclecie Inny

Jestem bardzo zadolowna po pierwszej wizycie u Pani Ewy - jest super miła, zaangażowana, a najważniejsze, że ząb już nie boli :) Szczerze polecam!


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DentalCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU Inny

Miło widzieć panią dr. po małej przewie, czwartkowa wizyta przebiegła całkiem przyjemnie i sympatycznie. Co prawda sensacji nie było apropo moich zębów, ale kontrola jest kotrolą i trzeba przychodzić :)


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ząb ukruszony

pani jest bardzo miła i sympatyczna, ale nie potrafi dobrać odpowiedniej metody leczenia, nie korzysta z wzorników kolorów. Zgłaszam swoje niezadowolenie z wykonanej usługi w dniu 25/07/2017 roku na lekarza medycyny estetycznej i stomatologicznej , a mianowicie zgłosiłem się z ukruszonym zębem. Ząb został wcześniej ułamany równo z przyzębiem, który został odbudowany na podstawie (odbudowa włókna szklanego). Pani doktor Ewa Białożyt- Bujak wykonała zabieg „niby odbudowy” niestety nie poinformowała mnie, jakie dokładnie czynności wykonuje. Przed rozpoczęciem zabiegu prosiłem , że chcę wykonać zabieg odbudowy na włóknie szklanym, a dokładniej powiedziałem, że chcę mieć ząb, który nie będzie się różnił kolorem, czyli będzie podobny do moich wszystkich białych zębów. Zrobiłem zdjęcie przed i po (jeśli problem nie zostanie rozwiązany będę zmuszony złożyć pozew z powództwa cywilnego.Tym bardziej, że na górnej szczęce mam wszystkie zęby białe, ale p. doktor z medycyny estetycznej zrobiła mi szary ząb. Po wykonanym zabiegu nie pokazała lusterka w celu weryfikacji tylko podziękowała za usługę i odprawiła do drzwi. dopiero, jak wyszedłem od Pani doktor i na dole zrobiłem zdjęcie to zorientowałem się, że jest ząb jest szary a nie biały. Pani doktor uśmiechała się, tak jakby się wręcz naśmiewała, co było bardzo nieprofesjonalne. Pani Doktor nie stosowała wzorników, a kolor był dobierany bez jakiejkolwiek weryfikacji z pozostałymi zębami. dosłownie dopasowała go "na oko" pracowała przy zaciemnionym pomieszczeniu, należało wtedy zadbać o własciwe oświetlenie. W początkowej fazie kolor wykonana reklamacji na miejscu został zaakceptowany, ale niestety po powrocie do domu kolor ewidentnie nie pasuje do całej reszty zębów tym bardziej, że obok jedynka jest bialusieńka i trójka również. - ewidentnie widać, że ząb jest ciemny. Mam teraz z przodu ciemnego zęba który dzisiaj 19/10/2017 się ukruszył niestety ale nie ma to nic wspólnego z estetyką. Posiadam dokumentację z której wynika, że ząb był reklamowany, gdzie reklamacja została błędnie wykonana oraz zdjęcia zarówno przed, jak i po wykonaniu tychże zabiegów. Ponownie zgłosiłem reklamację - tym razem pisemnie. Pani Doktor nie zareagowała tylko dosłownie ośmieszająco się uśmiechnęła przechodząc obok mnie. Jest mi bardzo przykro, jestem bardzo niezadowolony z wykonanego zabiegu, w zasadzie kilku, ząb wygląda beznadziejnie, nigdy nie miałem z przodu szarego zęba. Rozumiem, że jest gorąco, duszno, ale czuję się bardzo niekomfortowo i osobiście nie polecam takiego specjalisty. Definitywnie lekarz stomatolog medycyny estetycznej nie spełnił moich oczekiwań.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Ból zęba
  • Próchnica
  • Złamanie zęba
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania