Dr

Eugeniusz Siwik

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

19 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Planowania Rodziny

  2 miesiące po zabiegu, dzisiaj odebrałem wyniki badań nasienia z laboratorium, także mogę potwierdzić, że zabieg wykonany przez doktora Siwika jest w 100% skuteczny. Co do samego zabiegu jak i wizyty nie mam żadnych żadnych zastrzeżeń. Wszystko sprawnie i profesjonalnie, zabieg jest tylko delikatnie bolesny(ukłucia od znieczulenia). Do tego zapewniony nocleg po zabiegu! Gorąco polecam każdemu tego doktora, kto ma zamiar poddać się zabiegowi. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam :)

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Doświadczenie i kwalifikacje

  about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • Od 11 lat wykonuje zabiegi wazektomii (trwałej męskiej antykoncepcji). Prowadzone przez dr Siwika Centrum Planowania Rodziny posiada największe w Polsce doświadczenie w tej dziedzinie.

   Specjalistą II stopnia ginekologii i położnictwa. Był asystentem wybitnego naukowca prof. Stefana Soszki, następnie prof. H. Gadomskiej, prof. T. Koszarowskiego.

   W 1990 roku stworzył systemu porodów naturalnych w Polsce. System odniósł spektakularny sukces - śmiertelność okołoporodowa noworodków zmniejszyła się z 25 do 7,5‰ w 2002 r. W pierwszym roku porody naturalne były przeprowadzane w domu, następnie w prywatnej klinice.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  pin-iconCreated with Sketch.

  Centrum Planowania Rodziny

  ul.Kazachska 5/U1, Wilanów, 02-999 Warszawa, mazowieckie

  Wazektomia od 1 999 zł
  Rewazektomia od 9 800 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3.5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Z
   Lokalizacja: Centrum Planowania Rodziny

   2 miesiące po zabiegu, dzisiaj odebrałem wyniki badań nasienia z laboratorium, także mogę potwierdzić, że zabieg wykonany przez doktora Siwika jest w 100% skuteczny. Co do samego zabiegu jak i wizyty nie mam żadnych żadnych zastrzeżeń. Wszystko sprawnie i profesjonalnie, zabieg jest tylko delikatnie bolesny(ukłucia od znieczulenia). Do tego zapewniony nocleg po zabiegu! Gorąco polecam każdemu tego doktora, kto ma zamiar poddać się zabiegowi. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam :)

  • A
   Lokalizacja: Centrum Planowania RodzinyUsługa: wazektomia męża

   Bardzo pozytywne wrażenie. Miły i konkretny lekarz. Zabieg wazektomii poszedł bez problemów. Od dwóch lat mamy spokój z antykoncepcją. Jedna z lepszych decyzji w naszym życiu.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wazektomia

   Witam,
   Ja nie będę wspominał dobrze zabiegu wazektomii u dr. Siwka. Zabieg jest bolesny a nie jak się pisze : bez bolesny bo to nie prawda. Po paru miesiącach okazało się ze mimo wykonanego zabiegu nadal jestem "płodny" więc zabieg został źle przeprowadzony. Proszę sobie wyobrazić zdziwienie mojej zony oraz kolejne badanie nasienia w jednej z placówek z listy gdzie musicie się "sami zaspokoić" lub skorzystać z pomocy : partnerek lub żony by pobrać nasienie do badania. Gwarantuję wam że drugi raz byście się nie poddali wazektomii. Po zabiegi wykonałem wszystko zgodnie z zaleceniami więc moja opnie jest zarazem przestrogą przed pochopnym zadowoleniem z tego zabiegu.Wole żyć w świadomości niż nie świadomie narażać siebie i moją żonę na konsekwencję jakie ma źle wykonany taki zabieg.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Planowania RodzinyUsługa: wazektomia

   Świetny lekarz, zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie, praktycznie bezboleśnie, żadnych komplikacji, polecam wszystkim zabieg i usługi Pana Doktora.

  • witam,jestem 3 miesiace po wazektomii,mamy co chcielismy z żoną.normalnie ameryka,a co do dr,siwika to polecam.profesjonal pełna fachowosc.bez bólu,jak mówił,pozdrawiam,teraz to wiem za mam zonę,prezerwatywy?tabletki?o czym mówimy,,,pełen full ,,,

  • T

   W kwietniu pan doktor wykonywał na mnie zabieg wazektomii w Poznaniu. Wszystko szybko, sprawie, fachowo, bez bólu i miło. Teraz jestem bezpłodny i o to chodziło. Szczerze polecam tego doktora jeśli chodzi o zabieg wazektomii.

  • Jestem po antykoncepcji dla panów. Zabieg wykonywał Doktor Eugeniusz Siwik.Szybko, profesjonalnie, bez bólu. Namawiam wszystkich panów którym ciężko się zdecydować. Moim zdaniem pięć gwiazdek to za mało!

  • M

   Znacie typ lekarza, który traktuje pacjenta jak intruza i odpowiadanie na pytania sprawia mu problem? W porównaniu z Eugeniuszem Siwikiem taki typ to ideał. Zgłosiłem się do niego w kontekście zabiegu wazektomii. Informacje zawarte na jego stronie internetowej odnośnie samej operacji i ewentualnych powikłaniach są podane w mało szczegółowy sposób i jeśli ktoś świadomie chce się poddać temu zabiegowi a dodatkowo nie jest mu obojętne własne zdrowie to z pewnością będzie miał przynajmniej kilka pytań na które oczekiwałby odpowiedzi. Na jego stronie możemy przeczytać "W razie osobistych wątpliwości, niejasności dobrze byłoby wysłać osobiście korespondencję, na adres (...)". Postanowiłem skorzystać z tego zalecenia zaraz po tym jak zapoznałem się ze wszystkimi informacjami na stronie i nie znalazłem w nich odpowiedzi na nurtujące mnie pytania - było ich bodajże dziewięć. Cytuję niektóre odpowiedzi doktora: "Nie muszę odpowiadać na to pytanie.", "To nie jest seminarium naukowe.", "Pytanie bez znaczenia.". Pogratulowałem panu doktorowi straconego pacjenta i na tym myślałem historia się zakończy. Jednak doktorowi chyba się zapaliła czerwona lampka, że głupio byłoby tak stracić dwa tysiące złotych (bo tyle kosztuje zabieg) i mało wylewnie postanowił odpowiedzieć na moje pytania (ma straszną manierę stawiania kilkunastu kropek na koniec zdania więc i kropek było więcej niż słów w danej odpowiedzi). Po ich przeczytaniu pojawiło się u mnie kolejne pytanie - doktor stosuje nierozpuszczalne nici chirurgiczne do podwiązania nasieniowodów - zapytałem się czy skoro nici zostaną już w organizmie na zawsze to czy po dłuższym czasie od zabiegu istnieje ryzyko infekcji w miejscu zastosowania nierozpuszczanego szwu z tego typu nici i czy nie będę odczuwał dyskomfortu lub uczucia "ciągnięcia" - odpowiedź otrzymałem taką: "W tym miejscu zawieszamy nasza korespondencję". Na stronie doktor zaprasza do zadawania pytań a w rzeczywistości okazuje się hipokrytą, że już nie wspomnę o braku umiejętności budowaniu relacji z pacjentem. Odniosłem wrażenie, że rozmawiam z kimś kto zabieg wazektomii wykonuje bezmyślnie i nie ma pojęcia o ewentualnych komplikacjach - bo jak inaczej tłumaczyć sobie tego typu zachowanie podczas gdy pacjent oczekuje rozwiania jego wątpliwości. Podsumowując: jeśli ktoś lubi ryzyko i nie chce wiedzieć co dokładnie będzie robione podczas zabiegu wazektomii lub niepełne informacje zawarte na stronie doktora Siwika są dla takiej osoby wystarczające to gratuluję odwagi i trzymam kciuki gdy po wystąpieniu komplikacji po zabiegu odpowiedzi w stylu: "To bez znaczenia." będą musiały wystarczyć.

  • bardzo dobry specjalista, świetny fachowiec w tym co robi. Poza tym też muszę przyznać, że ma świetne podejście do pacjenta

  • Wspaniały Doktor byłem jego pacjentem i chociaż była 1 korekta po zabiegu wazektomii (nie z jego winy)to teraz jest już OK teraz stosuję on inną technikę jak najbardziej skuteczną i nowoczesną zakłada tz.klipsy tytanowe POLECAM TEGO DR.SIWIKA równy facet nowoczesny przyszłościowy ,bardzo miły ,powinno być w Polsce więcej takich lekarzy , życie było by prostsze, a jesli chodzi o badania po zabiegu to polecam klinike ul.Legendy 3 kraków bo wykonywałem w czterech różnych i tam najtaniej bo nie komputerowo a też dokładnie i badanie w niecałą godzinkę.Wracając do tematu to polecam tą metodę antykoncepcji ,nie musicie już o niczym innym myśleć tylko o przyjemności. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam Pana Doktora Siwika