Estera Kostuch verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Moim zdaniem podchodzi profesjonalnie do tego co robi, ale nie tak sztucznie jak inni, ale właśnie z sercem, a to jest ważniejsze.... bo żaden dietetyk wcześniej tak nie dbał o poziom mojej motywacji, jak ona. Jak miałam chwilę słabości, dzwoniła do mnie nawet codziennie i pomagała mi... za to ją bardzo cenię. I stąd ta ocena ;)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jest specjalistą ds. żywienia człowieka i dietetyki. Ukończyła studia wyższe na specjalności dietetyka oraz dokształcające studia podyplomowe w kierunku dietetyka na Wydziale Turystyk, Rekreacjii i Ochrony Zdrowia WSTiH, a od roku kształci się również w kierunku technika farmaceutycznego. Od kilku lat z wieloma sukcesami prowadzi swoją poradnię dietetyczną oraz catering dietetyczny. Oprócz studiów z dietetyki, ukończyła wiele szkoleń i kursów doszkalających z zakresu dietetyki klinicznej, interpretacji badań laboratoryjnych, naturoterapii, dietetyki sportowej, dietcouchingu, psychodietetyki i w dalszym ciągu rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach. Pracuje zgodnie z twierdzeniem, że dieta nie ma być tylko chwilową zmianą, lecz początkiem nowego, lepszego sposobu odżywiania. Z uśmiechem na twarzy pomaga przejść przez etapy zmiany żywienia dając wsparcie i podtrzymując motywację. Ma na swoim koncie tysiące sukcesów w trwałym odchudzaniu pacjentów.

   W pracy szczególnie interesuje się problemami jelitowymi, zaburzeniami metabolicznymi oraz chorobami autoimmunologicznymi. Diety jej autorstwa bazują na łatwo dostępnych produktach, urozmaiconych posiłkach, które zaskakują smakiem oraz są proste i szybkie w przyrządzaniu

  Specjalizacje

  • Dietetyk kliniczny
  • Dietetyk dziecięcy

  Usługi

  Centrum Medyczne św. Łukasza

  osiedle Wybickiego 2, 83-300 Kartuzy, pomorskie

  Pierwsza wizyta od 100 zł
  Pakiet miesięczny (pierwsza wizyta-analiza składu ciała, analiza sposobu żywienia, wywiad zdrowotny, plan aktywności ruchowej,dieta miesięczna z listą zakupów oraz zadania kontrolne)+wizyta kontrolna 350 zł
  Wizyta kontrolna (wywiad, analiza składu ciała, pomiary antropometryczne, zalecenia na kolejny okres, dieta uderzeniowa wraz z naturalną suplementacją) od 80 zł
  Dieta 7- dniowa wraz z naturalną suplementacją od 100 zł
  Miesięczna kuracja odchudzająca z naturalną suplementacją od 350 zł

  Gabinet Lekarski

  Marii Skłodowskiej-Curie 3, 83-400

  Wizyta kontrolna od 50 zł
  Pierwsza wizyta 100 zł
  Pakiet miesięczny (pierwsza wizyta-analiza składu ciała, analiza sposobu żywienia, wywiad zdrowotny, plan aktywności ruchowej,dieta miesięczna z listą zakupów oraz zadania kontrolne)+wizyta kontrolna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Moim zdaniem podchodzi profesjonalnie do tego co robi, ale nie tak sztucznie jak inni, ale właśnie z sercem, a to jest ważniejsze.... bo żaden dietetyk wcześniej tak nie dbał o poziom mojej motywacji, jak ona. Jak miałam chwilę słabości, dzwoniła do mnie nawet codziennie i pomagała mi... za to ją bardzo cenię. I stąd ta ocena ;)

  • N

   Jestem bardzo zadowolona z efektów, jak również z podejścia dietetyka. Najbardziej jednak spodobał mi się fakt, że nawet jak miałam duży kryzys i nie chodziłam do gabinetu, mimo wszystko miałam kontakt telefoniczny z tą panią- ani przez chwilę nie dala mi odczuć, że skoro do niej nie przychodzę i nie płacę, to nie mam czego u niej szukać. Wręcz przeciwnie, Pani dietetyk dzwoniła do mnie i zawsze motywowała, dzięki temu zgubiłam już prawie 19 kilogramów.

  • B

   Rewelacja ! Mąż schudł 25 kilogramow, ja 17, 5 kg i nie sadzilam, ze bedzie tak latwo ! To znaczy samo chudniecie nie bylo latwe, bo byly ciezkie chwile- chwala Bogu, ze trafilam do fitness clubu, bo tam zawsze znalazlam podpore w chwilach zwatpienia- czy to w pani dietetyk, czy instruktorach. Dziekuje za to, ze mimo wszystko udalo mi sie zrzucic te meczace mnie kilogramy, nie mam problemow z wynikami, nie mecze sie chodzac po schodach- DZIEKUJE !!
   ;)

  • A

   Wszystko ok ! polecam gabinet dietetyczny w Fitness Clubie. Najbardziej podoba mi się, że Pani dietetyk jest codziennie na miejscu, zawsze można zwrócić się o jakąś dobrą radę, codziennie odpowiada na moje smsy czy maile. Nie ma żadnego problemu z kontaktem, a co najważniejsze moja motywacja nie ustaje :) a waga schodzi w dół- polecam wszystkim :)

  • W

   Zacznę może od samego początku historii... otóż miałem 40 kilogramów nadwagi- nie mogłem przejść więcej niz kilka metrów- prowadzę swoją firmę rachunkową, więc pracę mam siedzącą. Gdy poznałem Panią Esterę, byłem negatywnie nastawiony do odchudzania- ona troszeczkę zmieniła moje spojrzenie, jednakże nadal nie lubię diet :) Pani Estera, jak nikt inny wcześniej, potrafiła mnie zmobilizować- nawet na spacer ze mną kiedyś poszła. Kupiłem za jej poleceniem pulsometr, obliczyła mi odpowiednie tętno, jakim powinienem chodzić, by odpowiednio spalac tkankę tłuszczową- inne ćwiczenia na poczatku nie wchodziły w grę. Na dzień dzisiejszy jestem tylko 15 kg lżejszy. Tylko, bo sporo mi jeszcze zostało, ale dla mnie to jest już duży sukces- mogę pokonać zdecydowanie większe odległości niż kiedyś i to dzięki tej Pani, która nie traktowała mnie obco, potrafiła zmobilizować, nawet jak nie stosowałem się diety. Powiem szczerze, że i tak dalej się nie stoswałem- dlatego schudłem tylko 10 kg w przeciągu 6 miesięcy- ale to, co dała mi Pani Estera- tego nie dał mi ani mój lekarz, ani 4 innych dietetyków, u których kiedyś byłem z żoną- tam czułem przymus, co było demotywujące, w Formie, tam gdzie Pani Estera pracuje, ani przez chwilę tego nie poczułem. Działamy dalej, bo jeszcze conajmniej 30 kilogramów przede mną, ale i tak te 10 zaliczam do sukcesu, bo poprzedni dietetycy ani o kilogram mnie nie odchudzili - taki niepokorny jestem :) p.s dieta działa, ale jak ją stosuję :)

   Estera Kostuch2014-01-28

   Dziękuję Panie Wojciechu za miłą opinię. Działamy dalej- razem mamy większe szanse :) do zobaczenia na spotkaniu kontrolnym !

  • M

   Bardzo dobre podejście do klienta :) jestem bardzo zadowolona z wizyty tylko dlatego,że ta Pani wytłumaczyła mi bardzo dokładnie wszystkie błędy jakie popełniam, nie mam dużej nadwagi, więc walczymy z kilogramami przez zmianę nawyków żywieniowych. Polecam, bo nie wyciąga dużo pieniędzy, a wszystko dokladnie tłumaczy i to nie trudnym językiem- wiem jak teraz sie za siebie zabrać, a na wizyty kontrolne chodzę raz na 3 tygodnie, co prawda na zdrowych nawykach żywieniowych nie spodziewam się szybkiej utraty kilogramów, ale dzięki tym zaleceniom zmieniam swoje życie, jak również mojej rodziny :) no i widać, że ta Pani podchodzi indywidualnie do kazdego, bo nie kazała mi kupować u siebie jakiejś diety, czy suplementów, ale uczy mnie na kazdej wizycie, ja wprowadzam to w życie i to mi się podoba :)
   pozdrawiam serdecznie Panią Esterę :)
   Monika N.