Ernest Kamil Madej

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

44 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 297 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zdobywałem w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor poświęcił dużo czasu i dokładnie zdiagnozował moją mamę. Jest przesympatycznym i wrażliwym lekarzem.

 • M
  Lokalizacja: Enel Sport - Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łódź

  Niestety się zawiodłam - 150zł za 5 min wizyty na 15 wykupionych. Kolejna sprawa to słaby wywiad i chyba niechęć do pracy ze strony lekarza. Może to zmęczenie, aczkolwiek nie powinno się to odbijać na kimś, kto przychodzi prosić o pomoc. Zgłosiłam kilka spraw, na co usłyszałam, żebyśmy skupili się na jednej, choć był czas na wszystko. Skupienie to niestety dotyczyło tej części, która najmniej dolega. Gdy zwróciłam uwagę na niepokojącą żyłę na piszczelu, bo nie wiedziałam czy może coś się dzieje z kością, stąd wyraźna żyła, usłyszałam: od tego są inni lekarze. Niczego się w sumie nie dowiedziałam, jedynie dostałam skierowanie na USG, po którym (na plus) miałam wejść się skonsultować już bez dodatkowej opłaty za wizytę. Jednak nie spowodowało to bym wróciła w to samo miejsce. Niestety mi wizyta nie dała nic.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Retkińska

  Świetny specjalista, rzetelny, uważny, skupiony na pacjencie. Rzeczowy wywiad i skierowanie na szczegółowe badania. Polecam- bardzo profesjonalne podejście, pełna kultura i zaangażowanie.

 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Enel Sport - Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁódźUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz rzeczowy, miły i kompetentny. Przede wszystkim nie zostawia pacjenta samego i doradza w kwestii ewentualnych badań jak i rehabilitacji. Polecam jak najbardziej :)

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne RetkińskaUsługa: zwykła wizyta chore stopy ból trudnosci w chodzreniu deformacja i inne xmiany

  Pierwsza wizyta rzeczowy, miły, wzbudza sympatię. Pierwszy lekarz ktory przepisał leki i zaproponował leczenie. Na efekty musze poczekac wtedy napisze wiecej. Ogolnie bardzo pozytywnie polecam

 • I

  Rzeczowy, kompetentny i zaangazowany lekarz. Dokładność badania, trafność diagnozy, skuteczność leczenia, atmosfera, wizyty takie jakich zawsze można by sobie życzyć w kontaktach z lekarzami. Bardzo gorąco polecam. Dr Madej bardzo mi pomógł, wzorowe podejście do problemu oraz życzliwy stosunek do pacjenta. Wszystkim życzę takiego lekarza :)

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Enel Sport - Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁódźUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz godny polecenia. Podchodzi z ogromnym spokojem, w razie niejasności wszystko tłumaczy. Ponadto Pan Doktor utrzymuje doskonały kontakt z pacjenetem i jest bardzo punktualny!

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"

  Bardzo dobry specjalista z miłym podejściem do pacjenta. Lekarz godny polecenia. Pełen profesjonalizm.Świetny lekarz, z ogromnym doświadczeniem. Dzięki niemu nie zostałam zastraszona, jednocześnie pozostając ze świadomością kontrolowania mojego schorzenia.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne RetkińskaUsługa: zgrubienie na śródstopiu

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, bo Pan Doktor bardzo szybko dokonał trafnej diagnozy i pomógł mi. Zniknął ból i drętwienie stopy a wszystko w 15 min. Polecam z całego serca.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Retkińska

  Super profesjonalny lekarz, fachowo podszedł do sprawy. Godny polecenia . Naprawdę warto.Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i spokojna że to nic poważnego.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zdobywałem w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM CSW w Łodzi. W pracy zawodowej najważniejszy jest dla mnie pacjent. Do każdego podchodzę indywidualnie, każdy człowiek jest bowiem inny, nie można więc uogólniać poszczególnych chorób i patologii. Zawsze służę pomocą. Jestem osobą otwartą i mam dobry kontakt z ludźmi. Ważnym aspektem jest dla mnie proces ciągłego kształcenia oraz zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń zawodowych.
  Prywatnie moją pasją jest fotografia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • Ocena Postawy ciała dzieci szkól podstawowaych i gimnazjów środkowska miejskiego i wiejskiego w świete informacji z piśmiennictwa (Kwartalnik Ortopedyczny, 2013)
 • Wady i zalety współczesnych metod badania postawy ciała wykorzystywanych w badaniach przesiewowych (Kwartalnik Ortopedyczny)

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl