Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie. Chciałabym przedstawić Państwu moją osobę oraz doświadczenie w zakresie udzielania pomocy psychologicznej. Nazywam się Emilia So...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia odżywiania
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia uzależnień
 • Psychoterapia uzależnień

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Wrocław

150 zł

Gabinet

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet

Serdecznie podziękowania dla Pani Emilii, za terapie, wsparcie i rozmowy. Zdecydowanie było warto. Szczerze polecam Panią Emilię, jest profesjonalistką w tym co robi, ciepła, delikatna. Każda minuta rozmowy wydawała się bezcenna i niosła za sobą pozytywne skutki. Bez zastanowienia, poszłabym do Pani Emilii jeszcze raz. Wspaniała i mądra kobieta, bez uprzedzeń. Nie ocenia, nie mówi jak żyć. Po prostu jest, daje wsparcie i pomaga patrzeć na wiele rzeczy z różnych nieznanych dotąd perspektyw. Jeszcze raz dziękuje Pani Emilio za wszystko co Pani dla mnie zrobiła, a tym, którzy szukają pomocy z czystym sumieniem polecam wizyty u Pani psycholog.

mgr Emilia Sokołowska-Malec

Pani Anno. Serdecznie Pani dziękuję za ciepłe słowa. Cieszę się, że mogłam być dla Pani pomocna. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet konsultacja psychologiczna

Polecam Panią Emilie. Byłem na pierwszym spotkaniu konsultacyjnym. Po zapoznaniu się ze mną i z moim problem, doradziła mi spotkanie się z innym specjalistą który bardziej pasuje do mojej osoby i mojego problemu. Miła i uprzejma. Widać, że zależy Pani Emili na dobru klienta.

mgr Emilia Sokołowska-Malec

Cieszę się, że byłam dla Pana pomocna i dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Serdecznie pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet konsultacja psychologiczna

Na terapię, udałam się pełna nadziei, że w moim życiu w końcu zacznie panowac spokój. Długo szukałam terapeuty, byłam w dwóch miejscach, aby po prawie 1, 5 roku trafić do Pani Emilii. Nie zawiodłam się. Już od pierwszych spotkań p.Emilia zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i sprawiła, ze zaczełam wierzyć, że w końcu dobrze trafiłam. Na początku nie było łatwo, bo zmiany nie pojawiały się z dnia na dzień. Jednak po kilku miesiącach, prawie niepostrzeżenie odkryłam, ze moje trudności, które pochłaniały wiele godzin dziennie, zamartwiania, lęków, i obsesji, teraz jakby usunęły się w cień. I tak z tygodnia na tydzień odzyskałam swoje życie! Dzięki niej moje życie wróciło na właściwe tory. Praca nie była łatwa i wymagała ode mnie zaangażowania ale i tak było warto. Dziękuję!

mgr Emilia Sokołowska-Malec

Dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem. Zmiana to coś, co nie tylko cieszy pacjenta, ale również terapeutę. Pozdrawiam.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

fantastyczne zrozumienie problemu, ogromna pomoc, delikatność, profesjonalizm, doskonały kontakt, zero autopromocji, rady które od razu nakierowały nas na sposób rozwiązania problemów. Dziękujemy :)

mgr Emilia Sokołowska-Malec

Dziekuję za podzielenie się swoją opinią. Cieszę się, że mogłam Państwu pomóc. Serdecznie pozdrawiam.


D
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowałem się. Pani Emilia bardzo pomaga mi w odzyskiwaniu radości z tego co robie na co dzień. pisze ten komentarz alby upewnić tych którzy jeszcze się wahają. Jestem w trakcie pracowania nad moim problemem. Czułem się wypalony zawodowo co odbijało się również na mojej rodzinie. Teraz czuję rezultaty rozmów z Panią Emilią, pomaga mi na nowo spojrzeć na moje działania i odzyskać sens i energię z którą rozpoczynałem swoją karierę zawodową.

mgr Emilia Sokołowska-Malec

Serdecznie dziękuję za ciepłe słowa. To niezwykle satysfakcjonujące towarzyszyć Panu w tej przemianie.


E
Użytkownik zweryfikowany

Śmiało mogę polecić Panią Emilię. Pomogła mi zobaczyć mój problem z różnych perspektyw,
ale przede wszystkim zrozumieć i w końcu zaakceptować to, z czym pogodzić się nie mogłam.
Jest ciepłą osobą, a jednocześnie bardzo konkretną. Niczego nie narzuca, nie ocenia.
Dziękuję za okazaną pomoc i zrozumienie w wcale z moją chorobą.
Ewa

mgr Emilia Sokołowska-Malec

Pani Ewo, dziękuję za okazane zaufanie oraz podzielenie się swoją opinią. Ciszę się, że mogłam towarzyszyć Pani w tej zmianie. Serdecznie pozdrawiam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Byłem na badaniu psychologicznym. Trafiłem z polecenia. Pani prowadząca bardzo pogodna.
Przed badaniem porozmawiała, uspokoiła. Na szczęście wszystko zakońvczyło się dobrze.
Polecam.

mgr Emilia Sokołowska-Malec

Dziękuję za podzielenie się swoimi wrażeniami na temat badania. Serdecznie pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam problem. Ciągnie się on od pół roku. Nie umiem już rozmawiać z mężem. Zupełnie się nie zgadzamy w żadnym temacie. Nie dogadujemy się już tak jak kiedyś. Często się kłócimy, nawet o te prozaiczne rzeczy. Już nigdzie razem nie wychodzimy. Czasem mam ochotę posiedzieć dłużej w pracy, żeby go nie oglądać. Jest mi przykro z tego powodu, że nasza miłość coraz bardziej wygasa. Czy pora się rozstać?

Witam Panią.

Z Pani wypowiedzi wynika, że nie do końca jest dla Pani zrozumiałe co konkretnie dzieje się w relacji z mężem. Z jednej strony przeżywa Pani niechęć wobec kontaktu z mężem z uwagi na ciągłe konflikty, z drugiej strony poszukuje Pani rozwiązań tej sytuacji, gdyż jest ona dla Pani źródłem niepokoju i smutku. Przypuszczam, że chciałaby Pani uniknąć najbardziej radykalnego rozwiązania jakim jest rozstanie, ponieważ pisze Pani o tym, że na samą myśl o tym, że Wasze uczucie wygasa, jest Pani przykro. Każda emocja ma wartość informacyjną. Smutek jest uczuciem, jaki pojawia się w odpowiedzi na stratę. Rozumiem, że zależy Pani na relacji z mężem, jednak niezwykle trudno jest Państwu zrozumieć przyczynę obecnej sytuacji oraz przezwyciężyć kryzys, w jakim się znaleźliście. Niestety nie pisze Pani o tym, jak długo jesteście Państwo razem, czy „po drodze” nie miały miejsca jakieś wydarzenia krytyczne. Każdy związek przechodzi przez pewnego rodzaju etapy, zaczynając od zakochania, a kończąc na etapie akceptacji. Przez ten czas partnerzy poznają się lepiej, a ich uczucie dojrzewa. Pomiędzy poszczególnymi etapami występują kryzysy czyli przejściowe stany nierównowagi. Jeżeli trwają one zbyt długo, a partnerzy nie podejmują żadnych prób zmiany sytuacji, bądź zasoby jakimi dysponują okazują się niewystarczające, poradzenie sobie z nim może okazać się trudne. Rezultatem tego faktycznie może być rozstanie. Przede wszystkim kryzys w związku stanowi jednak dla partnerów wartość rozwojową - pod warunkiem, że zostanie skutecznie przezwyciężony. Wówczas partnerzy mają szansę na stworzenie trwałej i silnej relacji. Być może warto rozważyć zwrócenie się po wsparcie celem przyjrzenia się trapiącym wątpliwościom (samodzielnie lub z partnerem), podjąć próbę udzielenia samemu sobie odpowiedzi na pytanie „Czy pora się rozstać”.
Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia.

Emilia Sokołowska-Malec
psycholog spec. klinicznej, certyfikowany specjalista terapii uzależnień

mgr Emilia Sokołowska-Malec

Ile kosztuje sporządzenie profilu psychologicznego do sądu w celu ustalenia kontaktów z dzieckiem zanim sąd mi to zleci wolę załatwić już to sam prywatnie. Zależy mi na czasie, a w związku z tym że pracuję na budowie i gonią mnie terminy mogę tylko w weekendy umówić się na spotkanie, choć wiem że to jest czas dla rodziny, proszę przez to o konkretną odpowiedź jakie są możliwości i kiedy oraz wstępną wycenę za co z góry serdecznie dziękuję

Witam Pana. Pisze Pan, że Pana potrzebą jest sporządzenie profilu psychologicznego do sądu w celu ustalenia kontaktów z dzieckiem. Zastanawiam się jednak, jakie konkretnie są Pana oczekiwania wobec konsultacji. W zakresie sprawowanej przeze mnie funkcji biegłego sądowego znajduje się używanie przez oskarżonego środków odurzających, substancji psychotropowych lub środków zastępczych w związku z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dn. 5 stycznia 2012. Jeżeli przedmiot badania psychologicznego ma stanowić powyższe, to zapraszam na konsultację.
Najczęściej jednak, w sprawach rodzinnych, sąd by pozyskać wiedzę specjalną w zakresie rozpoznawanych spraw kieruje strony oraz małoletnich do Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno-Konsultacyjnego. Podstawę prawną dla dopuszczenia dowodu z opinii biegłych w toku postępowań cywilnych stanowi art. 278 Kodeksu postępowania cywilnego, który mówi, że w wypadkach wymagających wiadomości specjalnych sąd po wysłuchaniu wniosków stron co do liczby biegłych i ich wyboru może wezwać jednego lub kilku biegłych w celu zasięgnięcia ich opinii.

Życzę powodzenia.

Emilia Sokołowska-Malec

mgr Emilia Sokołowska-Malec

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie. Chciałabym przedstawić Państwu moją osobę oraz doświadczenie w zakresie udzielania pomocy psychologicznej. Nazywam się Emilia So...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia odżywiania
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia uzależnień
 • Psychoterapia uzależnień

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania