lek.

Emilia Sitkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
161 odwiedzin w ciągu 30 dni

Swoje wykształcenie dr Emilia Sitkiewicz odebrała w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, na wydziale lekarskim. Jako aktywny kursant czynnie uczestniczyła w spotkaniach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Klinika GALENA Szpital i poradnie specjalistyczneUsługa: badania prenatalne

  Byłam u Pani doktor na dwóch badaniach prenatalnych. Pani doktor wykonała badania bardzo dokładnie, skupiając się na wykonywaniu swojej pracy. Dokładnie wszystko nam wytłumaczyła, była rzeczowa i miła. Polecam jak najbardziej :)

  Emilia Sitkiewicz2018-06-29

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam

 • A
  Lokalizacja: Klinika GALENA Szpital i poradnie specjalistyczneUsługa: badanie prenatalne

  Polecam wykonać badanie prenatalne u doktor Sitkiewicz. Fachowe, ciepłe podejście gwarantowane. Widać, że doktor zna się na rzeczy. Moja ciąża była badana w bardzo profesjonalny sposób. Na szczęście podejrzenia poprzedniego lekarza się nie sprawdziły, ale postanowiłam zostać już do końca u dr Sitkiewicz.

  Emilia Sitkiewicz2018-06-21

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam

 • E
  Lokalizacja: Klinika GALENA Szpital i poradnie specjalistyczneUsługa: diagnostyka niepłodności

  Leczenie niepłodności jest bardzo trudnym momentem w życiu kobiety, która pragnie dziecka, a nie może zajść w ciążę. Na szczęście trafiliśmy z mężem na doktor Sitkiewicz, która przeprowadziła nas przez ten czas i zaświeciła światełko w tunelu. Po latach starania wreszcie się udało. Bardzo, bardzo dziękujemy!

  Emilia Sitkiewicz2018-06-14

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam

 • K
  Lokalizacja: Klinika GALENA Szpital i poradnie specjalistyczneUsługa: Badanie prenatalne

  Pani Doktor badała moje dzieciątko na 1 jak i 2 badaniach prenatalnych. Badanie było przeprowadzone bardzo wnikliwie i profesjonalnie - już podczas 1 badania usłyszeliśmy, że na 80% chłopiec co później się potwierdziło. Mimo tego Pani Doktor sprawiała wrażenie nieprzyjemnej, nie potrafiła nawiązać kontaktu z pacjentem co potęgowało mój strach podczas badania. Doskonale rozumiem, że należy być skupionym na swojej pracy, ale proszę sobie wyobrazić co my matki przeżywamy w takich chwilach. Nie trzeba się z nami cackać jak z jajkiem, ale wystarczy podejść po ludzku, a Pani tego podejścia kompletnie nie ma. Miałam wrażenie, że robi mi Pani łaskę badając (może temu, że obydwa były na nfz). Dziękuję za wnikliwe zbadanie mego dziecka dziś ma 15mscy niemniej jednak mam nadzieję, że już nigdy się nie spotkamy. Jestem w 2 ciąży i do badań prenatalnych wybrałam nawet inną klinikę.

  Emilia Sitkiewicz2017-12-12

  Szanowna Pani, dziękuję za opinię i cieszę się z powodu Pani drugiej ciąży. Muszę wyjaśnić, że badanie prenatalne to duża odpowiedzialność. Lekarz je wykonujący musi w sposób bardzo precyzyjny określić wszystkie parametry. Wymaga to skupienia i uwagi. Być może dlatego komunikacja między pacjentka a lekarzem nie przebiega tak jak powinna. Cieszę, się, że synek jest zdrowy. Sama jestem matką i wiem, jak jest to ważne. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście zapraszam.

 • J
  Lokalizacja: Klinika GALENA Szpital i poradnie specjalistyczne

  Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Rzeczowo odpowiada na każde pytanie. Mój poprzedni lekarz nie widział nic dziwnego w moich problemach natury kobiecej, dopiero Pani Dr Sitkiewicz potrafiła trafnie zdiagnozować problem. Bardzo polecam.
  pozdrawiam
  Joanna

  Emilia Sitkiewicz2017-09-14

  Szanowna Pani Joanno, bardzo dziękuję za opinię.

 • W
  Lokalizacja: Klinika GALENA Szpital i poradnie specjalistyczneUsługa: histeroskopia

  Wspaniały lekarz.Miłe podejście do pacjenta.Pani doktor wykonała mi kolposkopie.Bardzo się bałam bólu,bo zabieg wykonywany jest bez znieczulenia.Pani doktor bardzo dokładnie i profesjonalnie wytłumaczyła mi czego mogę się spodziewać .Co w danym momencie wykonuje działało to na mnie bardzo uspokajająco.Cały zabieg kolposkopi nic nie bolał.Jestem bardzo zachwycona wizytą.I wszystkim Panią dr.Sitkiewicz polecam.A pani doktor bardzo dziękuję.

  Emilia Sitkiewicz2017-03-23

  Bardzo dziękuje za opinie i miłe słowa. Życzę dużo zdrowia.

 • Lokalizacja: Klinika GALENA Szpital i poradnie specjalistyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem pacjentką Pani doktor kilka miesięcy, zmieniłam swojego ginekologa ponieważ jego podejście do mojej pierwszej ciąży było straszne. Poleciła mi Panią doktor koleżanka, która była zadowolona, przede wszystkim z profesjonalizmu.
  Ja również lubię konkretne, rzeczowe osoby, nie muszą być dla mnie zawsze miłe i uśmiechnięte wystarczy , że dobrze wykonują swoje obowiązki. Żaden lekarz nie robił mi nigdy tak dokładnie usg, badania prenatalne również było w porządku. Wiedziałam, że Pani doktor musi się skupić na badaniu, więc nie zadawałam jej żadnych pytań w tym czasie. Trzeba po prostu mieć trochę zrumienia. Ważne, że jest dobrym fachowcem. Polecam.

  Emilia Sitkiewicz2017-03-07

  Dziękuję za wystawioną opinię i pozdrawiam.

 • E

  Byłam na badaniach prenatalnych u pani doktor (20tc, miałam refundowane). Pomimo różnych opinii zostałam bardzo mile przyjęta. Pani doktor podczas badania pokazała mi usta, zalążki ząbków, profil boczny główki dzidziusia, określiła płeć, zadawała dużo pytań. Ja też byłam dość gadatliwa. Badanie było dość krótkie ale w pełni satysfakcjonujące. Dziękuję.

  Emilia Sitkiewicz2017-02-13

  Dziękuję za wystawioną opinię.

 • Jestem po wizycie (drugie usg prenatalne) u pani doktor Sitkiewicz. Badanie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze. Pani doktor podczas badania opisywała wszystko ze szczegółami. Chętnie i wyczerpująco odpowiadała na nasze pytania. Jest osobą, która wzbudza zaufanie i sprawia wrażenie bardzo kompetentnej. Polecam.

  Emilia Sitkiewicz2017-02-13

  Bardzo dziękuję za wystawioną opinię i pozdrawiam.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła. Wszysko mi wytłumaczyła a na każde moje pytanie mi odpowiedziała. Bardzo polecam

  Emilia Sitkiewicz2017-02-13

  Szanowna Pani, bardzo dziękuję za wystawienie komentarza.

Pytania pacjentów (31)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Swoje wykształcenie dr Emilia Sitkiewicz odebrała w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, na wydziale lekarskim. Jako aktywny kursant czynnie uczestniczyła w spotkaniach Studenckiego Towarzystwa Naukowego: w Kole Endokrynologów oraz Kardiologów Dziecięcych. Poza stażami w Polsce: w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej i Klinice Leczenia Niepłodności w Katowicach, odbyła również naukę w Szpitalu Klinicznym w Pescarze (Włochy). Pod kierownictwem profesor Maurizia Rosati dr Sitkiewicz nauczyła się wykorzystywać metodę laserową w leczeniu schorzeń ginekologicznych.
  Na tym jednak nie zakończyła swojej edukacji. Swoje cenne umiejętności poszerzała szkoleniami i kursami. Otrzymała certyfikaty Fetal Medicine Foundation, gdzie nauczyła się rozpoznawać markery wad genetycznych płodu (NT, NB, DV) oraz wykonywania badań prenatalnych i badań echokardiograficznych płodu. Od Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego otrzymała certyfikat Podstawowy Badań Prenatalnych Płodu i Badań Echokardiologicznych Płodu. Europejskie Towarzystwo Szyjki Macicy przyznało jej zaś Europejski Certyfikat Badań Koloskopowych. Jej działania doprowadziły do uzyskania w 2009 roku tytułu Specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
  Swoją wiedzę starannie uzupełniała doświadczeniem. Pracowała od 2000 roku, m. in. na oddziałach ginekologicznych i położniczych w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej oraz Klinice Położnictwa i Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. Przez wiele lat świadczyła usługi w różnych placówkach jako lekarz medycyny estetycznej a obecnie pracuje w Klinice Galena w Bielsku-Białej, która specjalizuje się m.in. w ginekologii onkologicznej i leczeniu niepłodności.
  Odbywała praktyki w poradniach dla ciężarnych i pracowniach badań prenatalnych. Wykonuje badania prenatalne, diagnostykę inwazyjną oraz badania kolposkopowe szyjki macicy, zabiegi ginekologiczne (np.: biopsje, wycinki, laserowe, leczenie atrofii pochwy i sromu, laserowe leczenie nietrzymania moczu) oraz operacyjne (np.: histeroskopia, laparoskopia, również z użyciem lasera CO2 i lasera diodowego). Jej specjalizacją są zabiegi małoinwazyjne.

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Lekarski

Publikacje

 • Obecnie jest w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat – badań prenatalnych sekcji USG PTG
 • Certyfikat Fetal Medicine Faunation w zakresie diagnostyki prenatalnej: NT, NB, DV, TA
 • Certyfikat podstawowy sekcji USG PTG
 • Europejski Certyfikat Umiejętności w zakresie badań kolposkopowych
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Ginekologii i Położnictwa w Bytomiu
 • Staż w Szpitalu Klinicznym w Pescarze pod kierownictwem prof. Mauritio Rosatiego w zakresie wykorzystania lasera w leczeniu schorzeń ginekologicznych
 • Staż w Klinice Leczenia Niepłodności w Katowicach

Certyfikaty