lek.

Emilia Jakimcio-Turowska

Ginekolog, Położna

32 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1 629 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalizująca się w ginekologii i położnictwie. Doświadczenie zawodowe w zakresie położnictwa i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Jomadent

  Pani podeszła do badania bardzo profesjonalnie i rzetelnie, a jednocześnie była miła oraz wytłumaczyła wszystko w sposób jasny i zrozumiały, Polecam wizytę u tej właśnie Pani.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia JomadentUsługa: konsultacje ginekologiczne z badaniem usg

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Pani Doktor byla bardzo mila podczas badania, przed badaniem przeprowadzila wnikliwy wywiad, na koniec zaproponowala odpowiednie leczenie. Polecam innym kobietom gabinet Pani Doktor.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Jomadent

  U Pani doktor byłam pierwszy raz i od teraz będę do niej chodziła. Wizyta bez skrępowania i w miłej atmosferze. Delikatne badanie. Pani doktor cierpliwie odpowiadała na zadane pytania i opowiadała co będzie robiła. Wszystko pokazała i wytłumaczyła.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia JomadentUsługa: konsultacje ginekologiczne z badaniem usg

  Duży plus za punktualność, gdyż u lekarzy specjalistów to dalej rzadkość, bardzo miła, swobodna atmosfera, badanie delikatne, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, polecam gorąco :)

 • K
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia JomadentUsługa: prowadzenie ciąży z badaniem usg

  Pani doktor prowadzi moją ciążę. Trafiłam do niej przypadkiem, ale był to strzał w dziesiątkę. Bardzo miła, kompetentna, posiadająca dużą wiedzę. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, delikatna przy badaniu. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest niezwykle miłą osobą. Cała wizyta przebiegła w dobrej atmosferze a samo badanie nie sprawiało żadnego bólu. Odpowiadała na pytania rzeczowo i rozwijała wszystkie wątpliwości. Polecam każdej kobiecie wizytę u Pani doktor Emilii, jest po prostu najlepsza.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OrbimedUsługa: konsultacje ginekologiczne z usg

  Pierwsze wrażenie pozytywne. Pani doktor wszystko dobrze i rzeczowo tłumaczy. Delikatne, bezbolesne badanie. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Jomadent

  Pani Doktor miła, sympatyczna, robi dobre pierwsze wrażenie. Wszystko dobrze i rzeczowo tłumaczy. Delikatne bezbolesne badanie. Polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OrbimedUsługa: konsultacje ginekologiczne z usg

  Bardzo miła, cierpliwa i delikatna Pani doktor. Ze spokojem i wyczerpująco odpowiada na wszystkie zadane pytania. Polecam.

 • Y
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to bardzo miła i kompetentna osoba. Wytłumaczyła mi wszystkie obawy. Badanie delikatne i bezbolesne. Polecam!

Pytania pacjentów (121)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Jestem w 6-7 tygodniu ciąży i dwa dni temu obudziłam sie z ostrym bólem kręgosłupa w części krzyżowo-ledzwiowej. Przy każdej zmianie pozycji odczuwam ten ból, nie mogę sie skupić w pracy ani normalnie funkcjonować. Czy jest to normalny objaw czy powinnam się martwić? Na usg dopiero co byłam tydzień temu i wszystko było ok.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam
  Nie jest to objaw wczesnej ciąży, raczej problemy z kregosłupem niezależne od pani stanu.Proszę się udac do ortopedy.

 • Pytanie dotyczące konsultacje ginekologiczne

  Czy są jakieś leki na wstrzymanie miesiączki i okropnych krwotokow mam 51 lat i źle mi z tym jest nigdzie wyjść bo prawie miesiąc mam upływ krwi a przy tym głęboka anemie żelaza które wciąż muszę uzupelniac

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam
  Oczywiscie, że są takie leki, proszę się niezwłocznie zgłosić do ginekologa ( oprócz leczenia doraźnego niezbędna jest diagnostyka nieprawidłowych krwawień).

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalizująca się w ginekologii i położnictwie. Doświadczenie zawodowe w zakresie położnictwa i ginekologii zdobywa na oddziale położnictwa i ginekologii Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego, gdzie zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem pacjentek z chorobami ginekologicznymi oraz ciężarnymi. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na dobry kontakt z pacjentką i przyjazną atmosferę.
  W PRZYPADKU BRAKU WOLNEGO TERMINU W KALENDARZU PROSZĘ BEZPOŚREDNIO DZWONIĆ DO REJESTRACJI -ORBIMED TYCHY -numer telefonu pod adresem: www.orbimed.com.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Oddział Położnictwa i Ginekologii Szpital Miejski w Sosnowcu

Certyfikaty

 • Emilia Jakimcio-Turowska, ginekolog w mieście Dąbrowa Górnicza - Certyfikaty