Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin Kontrola po zapaleniu ucha środkowego u dziecka

Polecam wszystkim mamom omijac , tą Panią z daleka! Laryngolog dziecięcy który nie ma pojecia co można podac dziecku. Po długim namyśle, wypisala mojemu rocznemu dziecku steryd ktory mozna stosowac po 12 roku zycia w dodatku na katar ktorego prawie nie bylo, nawet farmaceutka polecila mi nie wykupowac tego leku. Dawke antybiotyku wyliczyla dwa razy wieksza niz wyliczyl moj pediatra i laryngolog w szpitalu dzieciecym, okazalo sie ze to maksymalna dawka ale dla doroslego. O podejsciu do dzieci nie wspomne bo nie uwazam ze lekarz jest od zabawiania, to rola rodzica a.lekarz ma.porzadnie zbadac...zadne z.oczekiwan nie bylo spelnione, skierowala na platne badania ktore trzeba bylo powtorzyc.bo w czasie antybiitykoterapii sa jeszcze niemiarodajne...Szok i niedowierzanie!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Sanitas Wysiękowe zapalenie ucha.

Strata pieniędzy . Pani doktor chociaż starała się być miła, niestety nam nie pomogła. Poszłam z kompletem badań od innych lekarzy. Nawet nie przeczytała.Pani doktor próbowała córce przetkać uszy czymś co przypominało gruszkę. Po czym stwierdziła że potrzebny jest zabieg, i najlepiej się udać na kolejną wizytę do kolegi po fachu. Zdecydowanie nie polecam.
.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin konsultacja laryngologiczna

Byłam u Pani Doktor z moim synkiem. Trafiłam do niej z polecenia innego lekarza, pediatry. Wg mnie Pani Doktor nie ma podejścia do dziecka, podczas wizyty nie widać było nawet chęci nawiązania jakiegokolwiek kontaktu z dzieckiem. Pani Doktor zaprosiła mnie z dzieckiem na fotel, aby spojrzeć uszy, później gardło. W związku z tym, iż mój syn miał gorączkę był drażliwy, ale Pani doktor nie zwróciła na to uwagi, powiedziałam jej to na samym początku, kazała przytrzymać dziecko, bo nie może wykonać badania, spojrzeć do uszu, jak syn zaczął się wyrywać, kazała go przytrzymać bo nic z tego nie będzie, jakby badanie wykonywała od niechcenia. Do laryngologa poszłam z synem po zaleceniu od pediatry, a Pani doktor na samym wstępie powiedziała po co do niej przyszliśmy, przecież dostaliśmy antybiotyk u pediatry żadnych dodatkowych badań nie ma sensu robić. Jak dla mnie brak zainteresowania problemem z którym się do niej przyszło. Nic konkretnego Pani dr nie powiedziała, ani nie zaleciła.Po wizycie został mi jedynie niesmak zmarnowanego czasu. Nie jestem zadowolona.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Sanitas

Bardzo dobrze oceniam Panią Doktor. Miła, dobre podejście do dzieci.
Szybko zdiagnozowała problemy u syna.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy SŁUCHMED - Lublin zapalenie ucha wewnętrznego

Lekarz z dużym doświadczeniem, byłam z moim niespełna 2 letnim dzieckiem u którego Pani doktor zdiagnozowała zapalenie ucha wewnętrznego - zleciła wymaz i dobrała leki. Po kontroli u innego lekarza okazało się, że leki były dobrze dobrane, a ucho wyzdrowiało.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy SŁUCHMED - Lublin gorsze słyszenie, ból ucha

Po przykrym incydencie na basenie co pewien czas mam problem z uchem (powraca gorsze słyszenie a nawet ból). Z racji tego mam spore rozeznanie "laryngolog w mieście" i polecam Panią dr Wroczek. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, badania słuchu odbyły się w trakcie wizyty a leki naprawdę pomogły! Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy SŁUCHMED - Lublin zapalenie uszu

Byłam u Pani doktor z moim 3letnim synem. Od dłuższego czasu chodziliśmy po lekarzach i nikt nie umiał poradzić sobie z nawracającym zapaleniem uszu u mojego dziecka. Pani doktor odpowiednio dobrała leki i zleciła nam też kontrolne badania słuchu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z pewnością będę polecała Panią doktor znajomym :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu fiberoskopia

Podejście do dziecka super, diagnoza z dokładnym opisem zrozumiała dla mnie , jedyny minus za mega kolejki i opóźnienia ze względu na brak numerów i mnóstwo ludzi na badania medycyny pracy


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badanie laryngologiczne dzieci

Nikomu nie polecam pani Dr. Poszliśmy do niej z 3 miesięczna córka, pani doktor w szoku co ona ma niby zrobić z tak małym dzieckiem. Siedziala z 10 minut i sie zastanawiala po czym z łaski wstala i mowi no to wypadaloby zbadac. Zajrzaja do uszek i noska i to wszystko. Stwierdzila ze wszystko jest dobrze. A innych badań nie wykona bo dziecko będzie płakało. Tragedia. Nie dowiedzielismy sie kompletnie nic nowego. Jedna wielka strata czasu. Odradzam.


Użytkownik zweryfikowany

Poszłam do pani dr z 3,5 letnim synem na zbadanie 3 migdałka i jestem bardzo nie zadowolona! Już na wejściu zwrócono mi uwagę, że dlaczego przyszłam z młodszym synem jak muszę starszego przytrzymać i zaraz będą obaj płakać.Pani kompletnie nie ma podejścia do dzieci. Dziecko bało sie nawet pokazać jej uszy. Po czym nie zrozumiałam czy ma jakieś korki czy nie. Jestem bardzo zniesmaczona ta wizyta.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie