Umów wizytę 748 odwiedzin w ciągu 30 dni

PROMOCJA Pakiet "CZASOWSTRZMYWACZ" czyli peeling dostosowany do cery plus "wampirzy lifting" do końca lutego 500 zł. Jestem specjalistą II stopnia z transfuzjologii klinicznej dlatego… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • Gabinet Medycyny Estetycznej Akademia Opieki

  Adwokacka 7/13 wejście od ulicy Urzędniczej ze szczytu budynku, Bałuty
  91-305 Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Zabieg medycyny estetycznej od 150 zł
  Lipo- lifting z użyciem systemu puregraft(cała twarz) od 2 500 zł
  Usuwanie zmarszczek-wypełnienie wolumetryczne(w zależności od ilości preparatu),bruzdy nosowo wargowe wypełnienia bruzd palacza ,zmarszek marionetki od 700 zł
  Sztuczne łzy z własnej surowicy(porcja 2 miesięczna-60 minimsów) od 300 zł
  Mezotrapia dermaheel,strechcare,inne 1 okolica od 350 zł
  Peeling medyczny od 150 zł
  Mezoterapia dermapenem( z użyciem preparatu 0 od 330 zł
  Zamykanie naczynek metodą injekcyjną(1 naczynie) od 100 zł
  Injekcja z osocza prp do stawu (ch. zwyrodnieniowa) od 500 zł
  Konsultacja-planowanie zabiegów od 100 zł
  Pełny lifting twarzy z użyciem własnego tłuszczu i komórek macierzystych od 2 500 zł
  Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej od 100 zł
  Botoks 1 okolica od 300 zł
  Nici liftingujące,cena zależy od rodzaju i ilości nici od 100 zł
  Mezoterapia twarzy własnym osoczem szyi i dekoltu(1 okolica -3 okolice od 450 zł
  Porada dietetyczna ,ustawienie diety(1 wizyta) od 150 zł
  Wytwarzanie orthokine,do terapii zwyrodnienia stawów + podanie do stawów 5 strzykawek od 2 000 zł
  Powiększenie ust- 1 ml od 700 zł
  Zamykanie naczynek elektrokoagulacją(1 naczynie) od 20 zł
  Zakładanie implantu antykoncepcyjnego(z implantem) od 950 zł
  Terapia osoczem ,włosów ,rozstępów, blizn 1 zabieg od 500 zł
  Leczenie owrzodzenia podudzi metodą opatrunków z osoczem bogatopłytkowym 500 zł

  więcej

 • Salve Medica

  Szparagowa 10, Bałuty
  91-211 Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Peeling medyczny od 150 zł
  Lipo lifting z użyciem systemu puregraft(cała twarz) od 3 500 zł
  Usuwanie zmarszczek-wypełnienie wolumetryczne(w zależności od ilości preparatu) od 700 zł
  Nici liftingujące,cena zależy od rodzaju i ilości nici od 600 zł
  Mezoterapia twarzy szyi i dekoltu własnym osoczem prp w zależności od obszaru od 400 zł
  Porada dietetyczna ,ustawienie diety(1 wizyta) od 150 zł
  Wytwarzanie orthokine, prp ,dla ortopedów(skierowanie) od 700 zł
  Zwykła wizyta 100 zł
  Terapia osoczem wypadania włosów od 500 zł
  Botoks 1 okolica od 300 zł
  Testy nadwrażliwości pokarmowej od 500 zł
  Sztuczne łzy z własnej surowicy(porcja 2 miesięczna-60 minimsów) 600 zł
  Mezotrapia dermaheel,strechcare,inne 1 okolica od 350 zł
  Konsultacja od 100 zł
  Mezoterapia dermapenem od 330 zł
  Zamykanie naczynek metodą injekcyjną 100 zł

  więcej

Pytania pacjentów (109)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • PROMOCJA Pakiet "CZASOWSTRZMYWACZ" czyli peeling dostosowany do cery plus "wampirzy lifting" do końca lutego 500 zł. Jestem specjalistą II stopnia z transfuzjologii klinicznej dlatego wszystkie preparaty z krwi wytwarzam wg protokołu PRP GAUER SYSTEM.
  MEZOTERAPIA SKONCENTROWANYM OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM na twarz -450 zł Twarz + szyja 550 zł Twarz+szyja +dekolt 650 zł
  1. Lipofiling (wypełnianie twarzy własnym tłuszczem wraz z komórkami macierzystymi) w cenie promocyjnej 2500 zł
  2.Podawanie do stawów komórek macierzystych uzyskanych z tkanki tłuszczowej pacjenta (choroba zwyrodnieniowa stawów) Promocyjna cena 2000 zł
  3. Żel płytkowy w minimsach w stanach zapalnych rogówki zarówno w przewlekłych jak i ostrych porcja miesięczna 300 zł dwu miesięczna 500 zł
  4.Peeling dostosowany do skóry pacjentki -150 zł.
  5..Podawanie komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej do skóry głowy (bardzo skuteczne leczenie łysienia u kobiet i mężczyzn) 1500 zł ,na zdjęciu z mikroskopu -nowe włosy 6 tygodni po zabiegu u młodego mężczyzny.

  Jestem lekarzem medycyny estetycznej internistą i specjalistą transfuzjologiem .
  Od 8 lat zajmuję się szeroko pojętą medycyną regeneracyjną, czyli odzyskiwaniem zdrowia, urody, sprawności i dobrego samopoczucia poprzez uzyskanie dobrej sylwetki i dobrego wyglądu, bez skalpela chirurgicznego.
  W swojej pracy staram się wykorzystywać metody skuteczne i bezpieczne.
  Współpracuję z ortopedami, rehabilitantami, gabinetami kosmetycznymi i spa

  Jako jedyny lekarz w Polsce do terapii skóry wykorzystuję różnorodny materiał pobrany od pacjenta (autologiczny), ponieważ jestem również specjalistą transfuzjologiem, robię to w sposób całkowicie profesjonalny na podstawie badań laboratoryjnych wytwarzam materiał indywidualnie dla każdego pacjenta ,tak aby wykorzystanie go w regeneracji gwarantowało skuteczność . Wykorzystujękomórki tłuszczowe pobrane od pacjenta ,jego własne osocze bogatopłytkowe, osocze kondycjonowane, i komórki macierzyste pozyskane od pacjenta z jego własnej tkanki tłuszczowej . Jestem autorką książki, podręcznika dotyczącego wykorzystania składników krwi pt "Przetaczanie krwi"

  Krew jest najbogatszą ,najbardziej wszechstronną tkanką ludzkiego organizmu. Przenosi tlen i wszystkie substancje konieczne do życia i rozmnażania się komórek ciała.
  Zastosowanie składników krwi w medycynie estetycznej i regeneracyjnej jest jak najbardziej naturalnym wykorzystaniem sił witalnych organizmu, które jednocześnie nie ma żadnych przeciwwskazań do ich zastosowania. Są to metody skuteczne i bezpieczne.
  Mezoterapia własnym(pacjenta) osoczem bogatopłytkowym w moim gabinecie jest procedurą wielokrotnie sprawdzoną W każdej porcji osocza jest 9 mln płytek w mikrolitrze, co wielokrotnie badałam.Dlatego do tego zabiegu wymagam morfologii krwi ,aby znać stężenie płytek we krwi i je odpowiednio zagęścić:
  Płytki krwi są komórkami, które poprzez gromadzenie się i aktywację generują proces regeneracji miejsc uszkodzonych np. zranień. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego pobranego od pacjenta i zastosowanie go do mezoterapii twarzy szyi i dekoltu powoduje zainicjowanie procesu regeneracji skóry co zostało udowodnione naukowo .Kilkakrotna terapia własnym osoczem bogatopłytkowym powoduje wygładzenie zmarszczek, napięcie skóry, zdrowy koloryt cery. Efektem jest młody wypoczęty wygląd i zupełnie innna jakość skóry.Warunkiem jest odpowiednie stężenie płytek ,którego nie da się uzyskać bez uprzedniego poznania morfologii krwi.gabinety które nie wymagają takiego wyniku po prostu odwirowują krew i podają to co nie jest czerwone.Wyniki takich zabiegów są niestety nikłe .
  Mezoterapia własnym (pacjenta)osoczem kondycjonowanym:
  W badaniach naukowych udowodniono ,że inkubując krew pacjenta w odpowiednich warunkach z komórek krwi zostają uwolnione do osocza różnorodne substancje odżywcze i regenerujące. Po uzyskaniu takiego osocza kondycjonowanego można go zamrozić i używać do mezoterapii w odstępach tygodniowych.
  Terapia takim osoczem powoduje efekt bezoperacyjnego liftingu, Efekt utrzymuje się przez około 6 miesięcy bez potrzeby stosowania innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
  Taki zabieg trzech iniekcji w odstępie tygodnia z osocza kondycjonowanego jest zabiegiem autorskim mojego gabinetu i nie ma go w cenniku bo tam są tylko zabiegi spotykane w innych gabinetach. Zabieg ten kosztuje 900 zł i obejmuje 3 wizyty w gabinecie w odstępie tygodnia.
  Wypełniacze z własnej (pacjenta) surowicy krwi :(stosowane jako jedyne w chorobie Hasimoto)
  Pacjentka oddaje krew do jałowych probówek ,przygotowuję w laboratorium, które mieści się przy gabinecie wypełniacz w określonej ilości i aplikuje w sposób wcześniej określony wspólnie z pacjentką. Wypełniacz ten jest sporządzony z surowicy pacjenta, dlatego np. choroby autoimmunologiczne nie są przeciwwskazaniem do sporządzenia takiego wypełniacza ,mogą z niego korzystać wszyscy niezależnie od wieku i schorzeń towarzyszących, taka jest jego przewaga nad kwasem hialuronowym, czy innymi wypełniaczami, Ma on również właściwości inicjujące proces regeneracji. Ponieważ jest to materiał biologiczny trudno określić trwałość takiego wypełnienia. Można trwałość przedłużyć dodając 1 amp Radiesse (hydroksyapatytu wapnia),który jest także składnikiem naszego ciała
  Materiał z własnej(pacjenta) surowicy do mezoterapii domowej
  Wytwarzam go w postaci jałowych minimsów do zamrożenia w domowej zamrażarce .Wyjmujemy z zamrażarki jedną porcję rozmrażamy i wprowadzamy pod skórę za pomocą certyfikowanego rollera Pacjentka otrzymuje w termosie porcję na 5 zabiegów i stosuje w mezoterapii domowej 1 x w tygodniu Terapia może być stosowana po wypełnieniu lub mezoterapii osoczem bogatopłytkowym w celu przedłużenia ich efektu do roku od pierwszej aplikacji.

  Jestem lekarzem certyfikowanym, posiadam autoryzację na preparat Aqualix do likwidacji miejscowych otłuszczeń, nici Shilluette soft i PDO 4D,Aptos, Teyosal -Redensity II do niwelowania cieni pod oczami.
  Jestem ekspertem zabiegu Regeneris,GPS, Shilluette soft, BOTOX, Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur i Lipoliza iniekcyjna Aqualyx ,nici Shilluette na portalu Feel Beauty
  PACJENCI SĄ UMAWIANI INDYWIDUALNIE I NIE SPOTYKAJĄ INNYCH PACJENTÓW NP W POCZEKALNI -ZAPEWNIONA DYSKRECJA I ZACHOWANIE TAJEMNICY LEKARSKIEJ!!!

Specjalizacje

 • Transfuzjologia kliniczna
 • Choroby wewnętrzne
 • Diagnostyka laboratoryjna

Ukończone szkoły

 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego 2010
 • Estetyka Uśmiechu-kurs Fenice 6.11.2011 wykładowca dr Ezio Costa (włochy)
 • Infirmary Hospital Leeds-Stem Cells department -2006 staż w pozyskiwaniu komórek macierzystych

Publikacje

 • Przetaczanie Krwi Podręcznik ELselvier 2010

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • rosyjski
 • niemiecki
więcej

Staże

 • nfirmary Hospital Leeds-Stem Cells department -2006 staż w pozyskiwaniu komórek macierzystych

Certyfikaty

Choroby

 • łysienie plackowate
 • blizny potrądzikowe i po zabiegach
 • łysienie typu męskiego
 • nadpotliwość
 • choroby zwyrodnieniowe stawów kolanowych
 • zmarszczki
 • zespół suchego oka
 • trądzik pospolity
 • wypadanie włosów
 • zabiegi wolumetrii
 • terapia rozszerzonych naczynek ,zamykanie prądem lub injekcjami
 • Likwidacjia "chomików" przy pomocy nici wchłanialnych
 • Całkowity lifting twarzy przy pomocy nici
 • Rewitalizacja twarzy
 • stany zapalene rogówki
 • uszkodzenie rogówki
 • Lipofilling
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Akademia OpiekiUsługa: konsultacja-planowanie zabiegów

  Bardzo kompetentna i przemiła Pani doktor. Po pierwszej konsultacyjnej wizycie jestem w pełni usatysfakcjonowana, na pewno wrócę. Bardzo polecam...

  dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer2018-02-05

  Dziękuję ,bardzo mi było miło panią poznać.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Akademia Opieki

  bardzo dobry lekarz ,dokładnie objaśnia na czym polega zabieg,co należy robić po zabiegu.Polecam Panią doktor.

  dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer2018-01-10

  Miło mi dziękuję bardzo.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Akademia Opieki

  Korzystam z usług Pani Doktor już od dłuższego czasu. Poza zabiegami z osocza bogatopłytkowego na twarz, szyję i dekolt zdecydowałam się na wstrzyknięcie komórek macierzystych w stawy kolanowe. Cierpię na chorobę zwyrodnieniową stawów. Zabieg przyniósł znaczne poprawienie komfortu poruszania się, zniwelował „luzy” w stawach, znacznie ograniczył ból i uczucie drętwienia. Kilka dni temu zdecydowałam się powtórzyć zabieg obejmujący ponownie stawy kolanowe (dla utrwalenia i polepszenia efektów) oraz stawy barkowe. Procedura pobierania tłuszczu, z którego Pani Doktor wyodrębniła komórki macierzyste, jak i wstrzykiwanie obyło się w sposób profesjonalny, z maksymalnym ograniczeniem bólu. Pani Doktor jest osobą empatyczną, ciepłą i sympatyczną. Szczerze polecam!

  dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer2017-07-04

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Akademia OpiekiUsługa: peeling medyczny

  Pani doktor to bardzo miła,kontaktowa i przesympatyczna osoba.Zabiegi wykonywane w jej gabinecie to profesjonalizm za rozsądne pieniądze.Delikatna i dokładna.Odradza jeśli jakiś zabieg nie jest jeszcze potrzebny.Na każde pytanie udziela wyczerpujących i konkretnych odpowiedzi .Szczerze polecam.

  dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer2017-05-25

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 • G
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Akademia Opieki

  Dzięki Pani doktor mam znowu mocne włosy. Przeszłam terapię osoczem bogatopłytkowym (5 zabiegów co miesiąc, a potem podtrzymująco jeden zabieg raz na pół roku). Ta sama metoda pomaga mi także leczyć blizny - już widzę pierwsze efekty. Serdecznie polecam!

  dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer2017-04-29

  Dziękuję bardzo,miło mieć takie wdzięczne pacjentki .

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.
  Pacjenta od samych drzwi traktuje po przyjacielsku.
  Dokładnie zebrany wywiad,pozwala precyzyjnie dobrać najskuteczniejsze zabiegi,by w 100% spełnić oczekiwania,osoby poddanej terapii.
  Ważne jest również to,że pacjent na bieżąco informowany jest,jakim procedurom medycznym jest poddawany.
  Dzięki doskonałej sprawności manualnej Pani doktor,zabiegi są bezbolesne i co najważniejsze SKUTECZNE !
  Z całego serca polecam tego lekarza z powołania,z doskonałymi umiejętnościami w obszarze zabiegów medycyny estetycznej!
  Jeśli ktoś chce,by dla jego twarzy zatrzymał się czas,nie powinien dłużej zwlekać z decyzją i niezwłocznie umówić się na wizytę.
  Bardzo zadowolona z przeprowadzonego dziś zabiegu-
  Wioleta

  dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer2017-02-09

  Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 • Uczęszczam do Pani Doktor wraz z mamą. Dzisiaj namówiłam również męża na oczyszczanie skóry twarzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Podejście do klienta- rewelacyjne, pełen profesjonalizm, a przy okazji atmosfera zupełnie nie krępuje, jest bardzo przyjemnie i swobodnie. Co osobiście mnie urzekło, to fakt że Pani Doktor na nic nie namawia, wszystko dokładnie omawia, a często się zdarza, że proponuje inne rozwiązanie równie pomocne, a przy tym zupełnie naturalne, dzięki czemu nie ingerujemy za mocno w nasze ciało, a osiągamy ten sam efekt. Z czystym sercem polecamy.

  dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer2016-12-06

  Bardzo dziękuję .Cieszę się,że praca którą uwielbiam przynosi mi satysfakcję w postaci takich wpisów.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jako jedyna zainteresowała się moim stanem zdrowia i nie zbagatelizowała problemów. Jestem osobą młodą i niestety lekarze nie biorą na poważnie faktu, iż rzeczywiście mogę mieć problemy zdrowotne. Bardzo dziękuję Pani Doktor za profesjonalne podejście do temat.

  dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer2016-07-27

  Bardzo dziękuję.Nigdy nie lekceważę problemów moich pacjentów.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Panią Doktor. Jest zarówno fantastycznym fachowcem jak i człowiek. Mój zabieg, choć bardzo nieprzyjemny, nawet nie wiem, kiedy się zakończył. A to dzięki cudownej atmosferze panującej w gabinecie. Poznałem również nowe sposoby dbania o zdrowie, za które bardzo dziękuję. Pozdrawiam Panią serdecznie i jeszcze raz gorąco wszystkim polecam.

  dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer2016-07-12

  Równie mocno jak Pan cieszę się że włosy fantastycznie rosną.Miłych wakacji!