lek.

Elżbieta Oziębło

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

79 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wieloletni pracownik Akademii Medycznej w Warszawie, nauczyciel akademicki, starszy asystent Kliniki Otolaryngologii Akademii Medycznej Wydziału Stomatologii, w Szpitalu Czerniakowskim… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo profesjonalne podejście. Bez problemu dostałem skierowanie na TK zatok co pozwoliło na precyzyjne postawienie diagnozy. Pani Doktor bardzo cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Kompetentny lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Spokojnie i rzetelnie tłumaczyła, co mi dolega. Polecam

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: Problem z górnymi drogami oddechowymi

  Pani doktor zbadała mnie dokładnie, zaleciła dodatkowe badania i zapisała ciekawe leki wzmacniające florę bakteryjna nosa i gardła oraz nawilżające gardło. Na razie pozytywnie ale na efekty niestety przyjdzie jeszcze poczekać.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Dziekuje za uratowanie mojego migdałka i zrobienie mi przyslugi. Bardzo żałuje że nie ma takich specjalistów w Wielkiej Brytanii.

 • U
  Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455Usługa: endoskopowa operacja nosa i zatok

  Od wielu lat męczyłam się z niedrożnym nosem i przewlekłym zapaleniem zatoki lewej przynosowej. Przebyłam długą drogę po licznych gabinetach laryngologicznych, a mój nos był ciągle niedrożny, a objawów mi przybywało: zapalenia ucha, bóle gardła itp. Pewnego dnia na swojej drodze spotkałam Panią Doktor Elżbietę Oziębło. Pani Doktor jest niezwykłą osobą i cudownym lekarzem. Od razu trafnie zdiagnozowała moją dolegliwość: kolec kostny przegrody nosa, który zatykał ujście zatoki oraz spowodowana wieloletnim zapaleniem ogromna torbiel zajmująca całą zatokę. Pani Doktor przeprowadziła u mnie operację nosa - septoplastykę nosa oraz usunęła mi z zatoki tę wielką torbiel. Pani Doktor przygotowała mnie do operacji, profesjonalnie ją przeprowadziła, a po operacji sumiennie i z oddaniem opiekowała się moim nosem. Pamiętam moment, jak tuż przed narkozą, położyła mi rękę na ramieniu i powiedziała uśmiechając się serdecznie "Będzie dobrze". Nos i zatoka bardzo dobrze się zagoiły. Operacja i proces leczenia nosa po był całkowicie bezbolesny, wyjmowanie tamponady, płytek nic nie bolało, nie przyjmowałam nic przeciwbólowego. Dzięki Pani Doktor dziś, po wielu latach zmagań, mam całkowicie drożny nos oraz zdrową zatokę, co dla mnie jest cudem. Dzięki profesjonalizmowi, wiedzy, zdolnościom i umiejętnościom Pani Doktor Elżbiety Oziębło mogę cieszyć się drożnym nosem, jestem wolna od kropli innych "Psiukaczy" do nosa. Pani Doktor mnie wyleczyła, po operacji wszystkie dolegliwości ustąpiły. Co więcej, Pani Doktor wszystko co dotyczy operacji skrupulatnie opowiada, wyjaśnia i pokazuje, cierpliwie i serdecznie odpowiada na zadawane pytania. Jest bardzo serdeczna, życzliwa i pogodna, co dodaje odwagi pacjentom, którzy boją się operacji, tak jak ja. Jestem Wdzięczna Panu Bogu, że pozwolił mi spotkać tak cudowną Lekarkę z powołania, jaką jest Pani Elżbieta Oziębło, która mnie wyleczyła. Pani Doktor bardzo Pani dziękuję i zawsze będą Pani bardzo wdzięczna, za to, że dzięki Pani odzyskałam swój nos. Wpis ten, kierują również do osób, które tak, jak ja przed operacją, cierpią z powodu niedrożności nosa, jest z tej sytuacji wyjście, można uratować swój komfort życia. Z całego serca i z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Elżbietę Oziębło, gdyż jest to moim zdaniem najlepszy Otolaryngolog na świecie, a co więcej wspaniała osoba, ciepła, miła, o wysokiej kulturze osobistej, a przede wszystkim pełna profesjonalizmu i gotowości by pomagać ludziom odzyskiwać zdrowie. Pacjentka - Ula S.

 • K
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Świetny specjalista. Wszystko szczegółowo wyjaśni, bada dokładnie, po wizycie w końcu wiem co mi dolega.

 • C

  Pani doktor fachowo i rzetelnie podeszła do moich problemów z zatokami. Wszystko mi wyjaśniła, zaordynowała leczenie i zrobiła to w sposób miły i kulturalny. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: szumy uszne

  Pani doktor wysłuchała mnie oraz odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Wszystko zostało wyjaśnione. Pani doktor doradziła i wskazała dalszy kierunek działań. Jak najbardziej polecam.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacja laryngoloczna

  Jestem zadowolona aczkolwiek jest taka moda ze wizyte Sa rozpisane na konsultacje a potem czekanie na konkretne Badanie oczywiscie platne dodatkiwo I termin oczekiwania Prawie 3 tyg szkoda ze tak dlugo na platne Badanie

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Rzetelna lekarka, profesjonalnie podeszła do problemu. Dokładnie zbadała i wypisała potrzebne skierowania. Wytłumaczyła wszystko na spokojnie, ogólnie miła atmosfera. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wieloletni pracownik Akademii Medycznej w Warszawie, nauczyciel akademicki, starszy asystent Kliniki Otolaryngologii Akademii Medycznej Wydziału Stomatologii, w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie. Szczególne doświadczenie w zakresie leczenia zachowawczego chorób górnych dróg oddechowych, leczenia operacyjnego nosa, zatok przynosowych, gardła i krtani (septoplastyka, septokonchoplastyka, FESS, konchopastyka diatermią radiofalową, adenotomia, tonsillektomia, mikrochirurgia krtani). Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: nieoperacyjne usuwanie zmarszczek przy zastosowaniu diatermii radiofalowej - zabiegi Pelleve oraz ostrzykiwanie mięśni mimicznych twarzy botoxem.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi