mgr

Elżbieta Noculak

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

23 opinie +dodaj

http://noculak.dobrydietetyk.pl/ Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, dyplom uzyskała na Wydziale Technologii Żywności. Zdobyte doświadczenie w gastronomii,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Poradnia DOBRY DIETETYK

  al. Rejtana 49/8 (ALAB), http://www.noculak.dobrydietetyk.pl
  35-310 Rzeszów, podkarpackie

  Pokaż dane kontaktowe

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 5 lat

  Usługi

  Program żywieniowy na 30 dni 170 zł
  Analiza masy i składu ciała oraz wywiad stanu zdrowia i żywienia 120 zł
  Wizyta kontrolna 120 zł
  Konsultacja jednorazowa 120 zł
 • Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 5 lat

  Usługi

  Program żywieniowy na 30 dni 150 zł
  Analiza masy i składu ciała oraz wywiad stanu zdrowia i żywienia 100 zł
  Wizyta kontrolna 100 zł
  Konsultacja jednorazowa 120 zł
 • Poradnia Dobry Dietetyk Przychodnia Medyczna ELMED Nagawczyna 24a 39-200 Dębica

  Nagawczyna 24a
  39-200 Dębica, podkarpackie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 5 lat

  Usługi

  Program żywieniowy na 30 dni 150 zł
  Analiza masy i składu ciała oraz wywiad stanu zdrowia i żywienia 100 zł
  Wizyta kontrolna 100 zł
  Konsultacja jednorazowa 120 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk Przychodnia Medyczna ELMED Nagawczyna 24a 39-200 DębicaUsługa: Program żywieniowy na 30 dni

  Pierwsza wizyta udana. Pani Elżbieta jest bardzo miła i kompetentna. Czekam na plan żywieniowy i do dzieła.

 • B

  Polecam i to bardzo! Dieta dobrana indywidualnie bardzo zróżnicowana. Bardzo dobre potrawy, szybkie w przygotowaniu, jasny jadłospis z podpowiedziami w jaki sposób przygotowywać potrawy. Pani Elżbieta skutecznie wspiera i motywuje w drodze do celu. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam dzięki jej pomocy.

  Elżbieta Noculak2018-05-19

  Bardzo dziękuję i jest mi miło, że mogłam pomóc w drodze do celu:-)

 • S
  Lokalizacja: Przychodnia ALMED

  Witam. Z Panią Elżbietą Noculak spotykam się od lipca 2017 roku. Podczas wizyty nie czuję żadnego skrępowania czy jakiegokolwiek dyskomfortu. Udało mi się zrzucić ponad 16 kg i na tym nie koniec. Wraz z utratą kilogramów udało mi się uniknąć poważnej operacji. Program żywieniowy jest dostosowany do moich potrzeb i upodobań kulinarnych. Będąc na diecie nigdy nie chodzę głodna. Posiłki są zdrowe, smaczne i urozmaicone. Ze względów zdrowotnych nie mogę wykonywać określonych ćwiczeń. Pani Elżbieta potrafiła zmotywować mnie do dodatkowego wysiłku fizycznego. Poleciła taką formę ruchu, która nie sprawia mi żadnych trudności, a po skończonym treningu czuję się bardzo dobrze. Serdecznie polecam wszystkim Panią Noculak.

  Elżbieta Noculak2018-03-20

  Pani Sabinko bardzo dziękuję za miłe słowa, ale sukces zawdzięcza Pani przede wszystkim sobie i działamy dalej:-))

 • P

  Witam. Szczerze polecam Panią Elżbietę Noculak. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam dzięki jej pomocy. Moja przygoda ze zdrowym odżywianiem zaczęła się 2 lata temu i trwa do dziś. W ciągu zaledwie 9 miesięcy udało mi się schudnąć aż 30 kg. Jadłospis, który otrzymałam jest smaczny, sycący i prosty w przygotowaniu. Polecam wszystkim osobom, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i zrzucić zbędne kilogramy na stałe, tak aby już nie wróciły. Naprawdę warto!

  Elżbieta Noculak2018-03-13

  Dziękuję i jeszcze raz gratuluję Pani Patrycjo, Pani sukces jest wyjątkowy, bo Pani determinacja trwa cały czas- wspaniała metamorfoza biegnie 2lata i ani myśli Pani opuścić:-)

 • E
  Lokalizacja: Poradnia DOBRY DIETETYK

  Ewa 31l.
  Witam. Szczerze polecam Panią Elżbietę Noculak. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i efektów. Od października 2017 do marca dzięki jej pomocy udało mi się zrzucić 12 kg i czuję się znacznie lepiej. Program żywieniowy jest urozmaicony, prosty w przygotowaniu a przede wszystkim bardzo smaczny. Pani Elżbieta to przemiła osoba, wspiera i motywuje do dalszego działania.
  Dziękuję i serdecznie polecam.

  Elżbieta Noculak2018-03-13

  Bardzo dziękuję Pani Ewo za słowa uznania, ale to przede wszystkim ogromna motywacja i praca z Pani strony przynosi tak dobre rezultaty; trzymam kciuki i tak dalej trzymać:-)

 • T
  Lokalizacja: Poradnia DOBRY DIETETYKUsługa: problemy z niską wagą

  Wysłała mnie na dwa badania, w sumie za 1800zł. Jedno badanie niepotrzebne, drugiego nie potrafiła zinterpretować. Dzienniczka żywieniowego, który jej przyniosłem nawet nie przeglądnęła. Przed wizytą obiecywała probiotykoterapię celowaną, zapewniała, że się na tym zna. Niestety okazało, się, że nie potrafi zalecić nic konkretnego. W diecie codziennie to samo (indyk, kasza, banan). Pewnie zna się na odchudzaniu, ale jak ktoś ma problem z przytyciem, to gorzej.

  Elżbieta Noculak2018-03-09

  Bardzo przepraszam, ale myślę, że zaszło tu nieporozumienie; nie mam prawa Pacjenta wysyłać na badania, mogę tylko zalecać, a Pacjent sam dokonuje wyboru. Poza tym nie nie sugeruję badań, których potem nie umiem zinterpretować. Jestem otwarta na wszelkie sugestie Pacjenta i sądzę, że wszelkie problemy należy rozwiązywać najpierw z dietetykiem prowadzącym.Tak więc zapraszam na wizytę w celu wyjaśnienia zaistniałej kwestii.

 • A
  Lokalizacja: Poradnia DOBRY DIETETYK

  Profesjonalnie, sympatycznie i z efektami. Dieta ułożona wg moich preferencji smakowych, pory posiłków dostosowane do trybu życia. Smaczne, urozmaicone propozycje, szybkie w przygotowaniu. Pani Elżbieta skutecznie wspiera i motywuje w drodze do celu. Efekty diety – spadek wagi, widoczny już po 3 tygodniach, eliminacja złych nawyków żywieniowych, zdrowe odżywianie oraz codzienna aktywność fizyczna, która obecnie jest wielką przyjemnością. Wszystko to zawdzięczam Pani Elżbiecie Noculak!

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia ALMED

  P.Elżbieta bardzo miła i kompetentna, pierwsza wizyta była dla mnie niekomfortowa,ale Pani dietetyk podeszła do sprawy z humorem co rozładowało moje obawy.Zestaw posiłków nie jest kosztowny,wszystko teraz zależy ode mnie do boju,a czas pokaże.POLECAM!!!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta udana. Pani Elżbieta jest bardzo miła i kompetentna. Z pewnością mogę polecić Panią dietetyk innym osobom. Czekam na plan żywieniowy i do dzieła.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Elżbieta jest bardzo spokojną, miłą i kompetentną osobą. Ma szeroką wiedzę na temat dietetyki i z całą pewnością będę polecać Panią doktor znajomym.

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • http://noculak.dobrydietetyk.pl/

  Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, dyplom uzyskała na Wydziale Technologii Żywności. Zdobyte doświadczenie w gastronomii, żywieniu szpitalnym, nieustanne uczestnictwo konferencjach dietetycznych, a przede wszystkim pasja w dzieleniu się praktyczną wiedzą z pacjentem pozwala pomóc zgłaszającym się osobom w ich problemach żywieniowych.

  Po umówieniu wizyty skontaktuję się, żeby ustalić szczegóły.

  Poradnia nie świadczy usług w ramach NFZ.

Zdjęcia