dr n. med.

Elżbieta Magnucka

Okulista

99 opinii +dodaj

Umów wizytę 68 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki. Doktor nauk medycznych Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista I i II stopnia w zakresie okulistyki.
Doktor nauk medycznych
Wieloletni starszy asystent w Klinice Chorób Oczu w Katowicach

Specjalizacje

 • Okulistyka

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Szybka.. Mimo to dokladna. Widac ze zna sie na rzeczy. Konkretnie i na temat. Na czas. Zna swoja profesje.

 • bardzo dobry

  Wizyta u Pani Doktor gwarantuje profesjonalne, a zarazem indywidualne podejście do pacjenta. Jej ciepło, życzliwość oraz umiejętność prostego przekazania wiedzy pomagają starszym osobom w zrozumieniu skomplikowanych zagadnień medycznych. Spokój, opanowanie i poczucie humoru dr Magnuckiej zapewniają pacjentowi psychiczny komfort i bezpieczeństwo. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Wizyta rozpoczęła się punktualnie. Pani Doktor była kompetentna i dociekliwa. Po badaniu dna oka, jeszcze raz przeprowadziła badania podstawowe. To zrobiło na mnie wrażenie. Pani Doktor zależy na dobru pacjenta.

 • bardzo dobry

  Wizyta w celu konsultacji operacji zeza rozbieżnego u syna. Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad przed badaniem. Brak oficjalnego tonu w rozmowie sprawiający wrażenie zbytniej poufałości w rzeczywistości ułatwia komunikację. Pytania nie zostają bez odpowiedzi. Przedstawiono nam wszystkie za i przeciw, decyzja oczywiście należy do nas, co uszanowano bez nacisków na którąkolwiek opcję. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo ale to bardzo polecam Panią Elżbietę Magnucka jest bardzo miła sympatyczna, ma bardzo duże podejście do małych dzieci. Byłam u Pani doktor z moim 2-letnim synkiem mały w ogóle się nie bał wręcz był zadowolony tymi urządzeniami :-) dokładne badanie jeżeli się coś nie zgadza robi badanie jeszcze raz, nie mam zamiaru zmieniać lekarza i w grudniu na pewno wrócimy :-)

 • bardzo dobry

  Profesjonalistka jakich mało. Pomogła mojemu synkowi z zezem. Pani Doktor z wysoką kulturą osobistą i dużą wiedzą

 • bardzo dobry

  Pani Elżbieta jest nie tylko piękna kobieta o nienagannym podejściu do człowieka ale także bardzo frofesjonalnym konkretnym lekarzem z powołania... W sytuacji kiedy byłam załamana wynikiem operacji złamania oczodolu mimo niezbyt cieszących informacji potrafiła wesprzeć i podtrzymać na duchu... A to ważne... Serdecznie polecam lepiej znalesc nie mogłam! Życzę samych sukcesów!

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią dr,jest rzeczowa,kompetentna a przy tym bardzo oddana swoim pacjentom.Szczerze polecam.Natalia.

 • bardzo dobry

  Polecam Pania Doktor z całego serca. To druga wizyta Na ktora przylecielismy z Londynu z moja panicznie bojaca sie lekarzy Dwulatka. Pani Doktor cierpliwa, opanowana, Nie dajaca sie wyprowadzic z rownowagi małej buntowniczce z ktora Nikt wczesniej Nie dał rady. Ja wychodze zawsze z gabinetu z odpowiedzia Na kazde moje pytanie. Lekarz ktoremu ufam I Jeszcze raz polecam, w szczegolnosci dla dzieci !!!

 • bardzo dobry

  Była to moja kolejna wizyta u Pani Doktor. Za każdym razem wspaniałe podejście do pacjenta, szczegółowe badanie w przyjaznej i serdecznej atmosferze stworzonej przez Panią Doktor. W przypadku konieczności wykonania innych dodatkowych badań zawsze można liczyć na kontakt z Panią Doktor i Jej wsparcie oraz pomoc. Jestem bardzo wdzięczny za pełne profesjonalizmu leczenie i polecam innym Panią Doktor jako lekarza z powołania, oddanego swoim pacjentom.

Najbliższe terminy:

kolejne dni