Adres

Spadochroniarzy 5, Świdnik
Centrum Psychologiczne

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto, Gotówka

Konsultacja psychologiczna • od 80 zł

Indywidualna terapia psychologiczna dla dorosłych • od 80 zł

Indywidualna terapia psychologiczna dla dzieci • od 80 zł +2 więcej


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutką, trenerką warsztatów psychspołecznych. Udzielam konsultacji psychologicznych stacjonarnie oraz online. Oferuję wsparci...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Spadochroniarzy 5, Świdnik

od 80 zł

Centrum Psychologiczne

Pozostałe usługi

Indywidualna terapia psychologiczna dla dorosłych


Spadochroniarzy 5, Świdnik

od 80 zł

Centrum Psychologiczne


Indywidualna terapia psychologiczna dla dzieci


Spadochroniarzy 5, Świdnik

od 80 zł

Centrum Psychologiczne


Konsultacja online


Spadochroniarzy 5, Świdnik

od 80 zł

Centrum Psychologiczne


Poradnictwo dla rodziców


Spadochroniarzy 5, Świdnik

od 80 zł

Centrum Psychologiczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Świetna specjalistka,Pani Ela potrafi bardzo pomóc i udzielić wielu cennych wskazówek i rad; jak również potrafi znaleźć bardzo celne i trafne rozwiązanie w każdej sytuacji; Atmosfera w czasie spotkań bardzo miła i sympatyczna,v Gorąco polecam.

mgr Elżbieta Kuna

Dziękuję Pani za pozytywną opinię. Cieszę się, że nasze spotkania i rozmowy pomogły Pani rozwiązać trudności. Miło mi, że mogłam towarzyszyć Pani w pracy nad sobą. Serdecznie pozdrawiam.
Elżbieta Kuna


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne spotkania grupowe DDA

Kompetentna, empatyczna i nieoceniająca psycholog, która zwraca uwagę nie tylko na sferę psychiczną ale i na to co mówi nasze ciało. Umiejętnie wskazuje jak to wykorzystać aby poprawić swoje samopoczucie i myślenie.Uczęszczanie na spotkania grupowe i całkowite zaangażowanie Pani Eli, wniosło wiele dobrego do mojego życia. Ciekawe doświadczenie które pomogło mi lepiej zrozumieć Siebie i Swoje emocje. Serdecznie polecam każdemu, kto poszukuje dobrego specjalisty.

mgr Elżbieta Kuna

Dziękuję Pani Agnieszko za miłe słowa. Jest mi niezmiernie miło, że spotkania pomogły Pani lepiej zrozumieć siebie i pozwoliły na pogłębienie kontroli i świadomości własnych emocji. Cieszę się, że mogłam towarzyszyć Pani w pracy nad sobą. Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów:)
Elżbieta Kuna


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne

Świetne podejście do problemów pacjenta, miła atmosfera,chętnie uczestniczę w kolejnych spotkaniach,pomocne wskazówki w rozwiązywaniu moich problemów i aktualnych trudnosci

mgr Elżbieta Kuna

Dziękuję Panie Karolu za rekomendację. Cieszę się, że docenia Pan zarówno atmosferę podczas spotkań, jak i moje podejście do pracy. Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem i możliwość towarzyszenia Panu w pracy nad osobistą zmianą. Pozdrawiam serdecznie:)
Elżbieta Kuna


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne depresja

wspaniaa Pani psycjholog. Bardzo pomogla mi i mojemu synowi. Nie potrafie opisac jak bardzo jestem jej wdzieczna. Ogromna wiedza, profesjonalizm i empatia. szczerze polecam

mgr Elżbieta Kuna

Bardzo serdecznie dziękuję Pani za obdarzenie mnie zaufaniem i za dobre słowa. Było mi bardzo miło towarzyszyć Pani w pozytywnej zmianie oraz obserwować Pani rozwój osobisty. Życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam serdecznie:)
Elżbieta Kuna


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Na terapię psychologiczną do pani Eli uczęszczałem ponad rok. Nauczyłem się radzić sobie z trudnymi sytuacjami, teraz lepiej kontroluje swoje emocje. Wzmocniłem swoje poczucie wartości i poradziłem sobie z problemami z przeszłości. Pani Ela jest dobrym słuchaczem i stawia trafne pytania skłaniające do refleksji. Jest osobą nieoceniającą, neutralną, a swoją pracę wykonuje z dużą pasją i oddaniem. Polecam.

mgr Elżbieta Kuna

Pani Grzegorzu- dziękuję za rekomendację. Cieszę się, że dzięki mojej pomocy nauczył się Pan radzić sobie z emocjami oraz wzmocnił Pan wiarę w siebie. Jestem pewna, że poradzi Pan sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Pozdrawiam serdecznie:)
Elżbieta Kuna


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

18 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 10 miesieczną coreczke niepokoi mnie jej zachowanie nie utrzymuje kontaktu wzrokowego czasem jak ją bardzo czymś zainteresuje to się popatrzy jak jej coś pokazuje to też, nie reaguję na swoje imię raczej nie jest dzieckiem ktore lubi się przytulać często jak się nudzi lub czegoś nie chcę strasznie marudzi ale nie płacze, przynajmniej 2 razy dzienie zapatrzy się w jeden punkt na kilka sekund i od jakiś 3 tygodni odkąd zaczeła raczkować wali głową o ścianę, do obcych się uśmiecha ale czasem wybucha płaczem jak wychodzę z pokoju raz płacze a raz nie reaguję, jak widzi swoję odbicie to się śmieje ogólnie uśmiecha się do wszystkich i bardzo dużo gaworzy nudzi się zabawkami po 10 minutach i jest bardzo uparta, sama zasypia i przesypia całe noce wszystko dookoła ją interesuje na dzieci zwraca uwagę i często się do nich uśmiecha ale mnie traktuje jak powietrze, bawi się czasem paluszkami i cieszy się jak narzeczony wraca do domu.Mieszkam w Uk i nie wiem czy powinam się zglosić z nią do lekarza czy poprostu jest bardzo charakternym dzieckiem

  Witam serdecznie. Trudność, o której Pani pisze jest faktycznie dość niepokojąca. Myślę, że dobrze, że szuka Pani pomocy i konsultacji. Po samym opisie- mimo że jest dość szczegółowy- ciężko powiedzieć jest jednoznacznie, czy u córki mogą rozwijać się jakieś zaburzenia, czy też zachowania, które przejawia są typowe dla wieku. Szczególnie niepokojący jest fakt, że dziewczynka uderza głową o ścianę- myślę, że powinna to Pani uważnie obserwować. To, że dość szybko nudzi się zabawkami jest charakterystyczne i jest normą. Zachęcam Panią do kontaktu z lekarzem- w pierwszej kolejności może Pani zgłosić się do pediatry lub neurologa dziecięcego, który badając odruchy dziecka będzie w stanie ocenić, czy rozwój dziecka jest prawidłowy. Jeżeli w UK, gdzie Pani mieszka, ma Pani dostęp do instytucji, w której zajmują się diagnozą psychologiczną małych dzieci to również proponowałabym taką konsultację- chociażby po to, by rozwiać Pani wątpliwości. W razie potrzeby zapraszam do konsultacji on-line.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Elżbieta Kuna
  psycholog

  mgr Elżbieta Kuna

 • Mam takie nietypowe pytanie otóż trochę ponad miesiąc zakończyłam definitywnie toksyczny związek który trwał 6 lat, i tu chciałabym się dowiedzieć od strony psychologicznej jaki jest około czas dochodzenia do siebie.. I po jakim czasie mogłabym stworzyć nowy związek, zdrowy..?

  Witam Panią bardzo serdecznie. w mojej opinii ciężko jest jednoznacznie określić, ile czasu będzie Pani potrzebowała, natomiast ogólnie mówi się o tym, że często powiela się schemat z poprzedniej toksycznej relacji, jeżeli czas wejścia w nowy związek jest krótszy niż rok od zerwania poprzedniej relacji. Zachęcam Panią do pracy nad sobą i przyjrzenia się, co wpłynęło na Panią, że była Pani w tej relacji tak długo- co uważa Pani, że po swojej stronie było nie tak i co należało by zmieniać, by nie powielać negatywnych schematów. W pracy nad sobą może być przydatna pomoc psychologa lub psychoterapeuty, do czego Panią zachęcam.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Elżbieta Kuna, psycholog

  mgr Elżbieta Kuna

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutką, trenerką warsztatów psychspołecznych. Udzielam konsultacji psychologicznych stacjonarnie oraz online. Oferuję wsparci...

Zobacz pełen opis