Adres

Mławska 6 lok. 2, Przydworcowe, Białystok
Stomatologia Krętowska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku na wydziale lekarsko-dentystycznym.


Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna
  • Ortodoncja

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

do doktor Elżbiety trafiłam przez przypadek. Ząb mi się złamał, a że mieszkam na Świętokrzyskiej, wybrałam najbliższego dentystę. Bałam się - nienawidzę zapachu dentystycznych gabinetów, dźwięku wierteł...bardzo się bałam, a przez to byłam dość nieuprzejma, za co chciałabym serdecznie w tym miejscu przeprosić zarówno Panie e recepcji, jak i samą Doktor.
Doktor Elżbieta wykazała się naprawdę anielską cierpliwością. Pozwoliła mi się wygadać i ponarzekać. Następnie przystąpiła do badania. Powoli i bardzo zrozumiale wytłumaczyła, gdzie mam problem i jakie będą etapy leczenia. Odpowiadała na wszystkie moje pytania, nawet te głupie (a uwierzcie mi, że są takowe). Poznałam też koszty leczenia zanim zabrała się za nie. Samo leczeni nie należy do przyjemnych (ale to chyba z racji samej specyfiki zawodu), ale było całkowicie bezbolesne. Pierwszy raz też leczona byłam na leżąco (a nawiasem mówiąc, bardzo się przestraszyłam, jak raptem fotel zaczął się rozkładać - jeszcze nigdy i nigdzie tak mnie nie borowano). Jestem zadowolona z wizyt u doktor Elżbiety. Polecam gorąco, zwłaszcza tym z Państwa, którzy boją się dentysty.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista w zakresie leczenia kanałowego. Przestałem się bać nie tylko dentysty, ale i leczenia endodontycznego. SUPER FACHOWA POMOC! Przebieg leczenia był z góry omówiony i cały czas nadzorowany pod specjalnym mikroskopem. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Dziękuję Pani Elu!


Użytkownik zweryfikowany

Stomatologia do mój pomysł na życie, a więc bardzo dużą uwagę zwracam na jakość pracy dentysty. Poprzedni dentysta na bakier był z higieną, dlatego postanowiłem spróbować w gabinecie z górnej półki. I różnica jest kolosalna. Nie tylko w kwestii porządku i higieny, ale także ogromna przepaść widoczna jest w wystroju gabinetu. W Czar-Dencie wszystko jest przemyślane, ułożone, skomponowane. Sprzęt również jest niecodzienny. Lasery, tomograf, skaner, mikroskop (tyle udało mi się dostrzec, a ile jeszcze jest sprzętów, to tylko Bóg i pracujący tam lekarze wiedzą). Leczę się u dr Elżbiety Domanowskiej. Nie tylko jest wspaniałym fachowcem, ale również dba o porządek na stanowisku pracy, o higienę (baaardzo ważne), skupia się na pacjencie (wiem z doświadczenia własnego). Praca na 4 ręce, pozycja leżąca, pełna współpraca lekarz-asysta i materiały najwyższej klasy! Mam nadzieję, że kiedyś będę pracował w takim miejscu jak to i będę takim lekarzem jak dr Elżbieta Domanowska


T
Użytkownik zweryfikowany

Delikatna, ładna i delikatna :-). Robi mi kanałowe i chyba nieźle jej idzie...w każdym razie samo leczenie nic nie boli, a dzięki Pani Doktor można powiedzieć, że na swój sposób jej przyjemne. Moim zdaniem jest ambitna i to stawia ją w gronie dentystów nie z przypadku. Polecam nie tylko facetom :-) bo moja żoneczka również uczęszcza do dr Eli.


R
Użytkownik zweryfikowany

dr Elżbieta jest jedną z najlepszych specjalistek od mojego dziecka. Ma świetne podejście..tak potrafi nawiązać dialog z dzieciakiem, że sam wskakuje na fotel i szeroko rozdziawia twarz (a ma dopiero 6 lat). Bardzo dokładna i bardzo delikatna (sam również cenię sobie wizyty u doktor Elżbiety). Poleciłem ją już wielu znajomym i jeszcze nikt mi nie złożył reklamacji, Pozdrowionka dla dr Eli i Czar-Dent. Wracam na rower.


P
Użytkownik zweryfikowany

Szukając stomatologa dla mojej 11-letniej córki postanowiłem zaprowadzić ją do pani Eli u której sam się leczę. Decyzja była trudna, bo córka panicznie wręcz boi się samego słowa DENTYSTA, nie mówiąc już o wizycie. Początkowo szukałem specjalisty od zajmowania się dziećmi, ale nie znalazłem takiego. Szkoda było mojego czasu, gdyż dobry stomatolog poradzi sobie z każdym pacjentem, także nieufnym, wystraszonym dzieckiem. Tak było też i z panią Elą. Początkowo przez pewien czas budowała zaufanie córki nie wykonując jej żadnych "podejrzanych" operacji w ustach, aż w końcu przeprowadziła leczenie kanałowe stałych zębów trzonowych (!). Wszystko z uśmiechem, ogromną cierpliwością i empatią dla pacjenta. Serdecznie polecam zarówno dorosłym jak i rodzicom dla swoich pociech!


H
Użytkownik zweryfikowany

Miła i serdeczna kobieta. Na początku trochę się przestraszyłam, bo jest bardzo młoda...ale wiedzą i umiejętnościami prawie szokuje. Wszystko przed zabiegiem wyjaśniła, przedstawiła kilka wariantów rozwiązania mojego problemu, skonsultowała różne warianty ze specjalistami w czar-dencie i wspólnie wybraliśmy najlepszą dla mnie (a nie dla kliniki) opcję. Jestem zadowolona z doktor Elżbiety, jak również z tego, że zdecydowałam się pod namową koleżanki na Czar Dent. Polecam każdemu, kto szuka naprawdę dobrego zespołu specjaistów, lekarzy, którzy przyjęli normalny, ludzki punkt widzenia i kładą dobro pacjenta ponad dobro kasy fiskalnej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku na wydziale lekarsko-dentystycznym.


Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna
  • Ortodoncja