Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Periodontologia
  • Protetyka stomatologiczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna leczenie kanałowe, leczenie choroby dziąseł i leczenie ogólne

Super profesjonalny lekarz. Polecam z czystym sumieniem. Dzięki Pani Profesor mam uratowane zęby!!!Klinika godna polecenia,nawet dla tych z daleka.Warto pokonać prawie 300 km dla profesjonalizmu.


B
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekarza tym, którzy chcą zakładać sobie implant. Zabieg dokonany na mnie był kompletną prowizorką, bez dokładnego wcześniejszego "rozpoznania terenu", bez zaplanowania zabiegu a dobieranie implantu odbywało się niejako "z biegu". W efekcie w miejscu ubytku po JEDNYM zębie trzonowym wylądowały dwa implanty zbyt blisko osadzone przy czym jeden z nich uszkodził korzeń zęba sąsiedniego. Po miesiącu bólu i po konsultacji u innych chirurgów-implantologów zażądałam usunięcia implantów. Najwyraźniej implantologia, choć dochodowa, nie jest najmocniejszą stroną tego gabinetu.


H
Użytkownik zweryfikowany

W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pani doc. Dembowskiej. Mam poważne problemy związane z chorobą przyzębia i często odwiedzałam różne gabinety lecz z takim profesjonalnym podejściem się jeszcze nie spotkałam. Dziękuje Pani docent za udzieloną mi pomoc. Oby więcej takich lekarzy.


K
Użytkownik zweryfikowany

Robiłam u tej doktor implanty przyznam że zależało mi na czasie no i oczywiście cenie, szczerze tak oddanego podejścia do pacjenta oraz profesjonalizmu jeszcze nie spotkałam, a trochę już żyje na tym świecie. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam te gabinety!!!


C
Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm! Byłem z 10-letnim dzieckiem, które po poprzednich wizytach w dwóch innych gabinetach, siedziało przerażone i ze łzami w oczach czekając na swoją kolej, po krótkiej rozmowie dziecko samo usiadło na fotel, a podczas zabiegu nawet nie mrugnęła. Pani doktor cały czas z nią rozmawiała i robiła swoje. Córka wyszła uśmiechnięta jak gdyby nic i co najważniejsze chętnie pójdzie na następną wizytę.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dr Dembowska to profesjonalistka w swoim zawodzie, wspaniały nauczyciel akademicki. Pacjentka i mama studentki.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Periodontologia
  • Protetyka stomatologiczna

Powiązane wyszukiwania