lek.

Elwira Zator

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Pediatra

38 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

SZANOWNI RODZICE na wizycie z dzieckiem bardzo ważna jest książeczka zdrowia dziecka / dokumenty poświadczające tożsamość dziecka (pesel/ np.paszport), wypisy ze szpitala , konsultacje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczny nr. 1AUsługa: USG tarczycy

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty - punktualnie i konkretnie. Badanie spełniło moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam Panią Doktor!

 • N

  Pani doktor jest miła, rzeczowa, tłumaczy pacjentowi szczegóły choroby. Leczenie, które mi zaleciła nie obciąża portfela, a rezultaty są widoczne. Polecam!

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Leczę się u Pani Elwiry już 29 lat, w tym 4 ciąże. Z pewnością jest osobą, która kieruje się etyką lekarską. Zawsze udziela wszelkich odpowiedzi i nigdy mnie nie zawiodła. Polecam. Mariola N.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczny nr. 1AUsługa: wizyta kontrolna

  Pani doktor ma bardzo duze doswiadczenie i wiedze z zakresu endokrynologii. Udzielila bardzo duzo wskazowek na temat sposobu zywienia przy niedoczynnosci tarczycy i Hashimoto. Bardzo polecam.

 • L
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

  Pani doktor bardzo sprawnie udzieliła informacji, przepisała receptę i wykonała usg tarczycy.Udzieliła informacji o diecie bezglutenowej.
  Jestem bardzo zadowolona, i będę się leczyć tylko u Pani doktor Elwiry .

  Elwira Zator2018-06-27

  Dziekuje szanownej pacjentce za szczerość i miłą opinie E. Zator

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczny nr. 1AUsługa: Konsultacja endokrynologiczna (wizyta pierwszorazowa)

  Moim zdaniem, najlepszym sposobem na rzetelną ocenę wizyty u lekarza jest relacja z jej przebiegu. Postaram się przedstawić ją dokładnie - minuta po minucie (nie będzie tego dużo - wizyta- PIERWSZA, trwała dokładnie 7 minut).
  Pierwsze 3-4 minuty wizyty:
  Pytanie nr 1, P. doktor Zator: "Jaki jest powód Pani wizyty?" - w odpowiedzi, przedstawiłam plik ostatnich, częściowo niepokojących, wyników badań. Po ich przeglądnięciu, padło pytanie (oraz informacja) nr 2: "No i co??? TSH w normie, nic Pani nie przepiszę." (?!). Zaraz potem, pytanie nr 3: "coś jeszcze?" Delikatnie zszokowana prezentowanym podejściem P. doktor, opowiedziałam o swoich dolegliwościach wynikających, prawdopodobnie (nie byłam pewna, nie jestem lekarzem), ze złych wyników.
  Odpowiedź na moje wątpliwości była bardzo KONKRETNA - "Tak.".
  Nastała cisza. Ponieważ nie było kolejnych pytań ze strony lekarki, postanowiłam sama z siebie wspomnieć o jeszcze jednym, dość moim zdaniem istotnym medycznie fakcie, a mianowicie o niedawanym, pierwszym w życiu, epizodzie epileptycznym, który przeszłam i który skończył się dwutygodniowym pobytem w szpitalu. Po skończonej wypowiedzi usłyszałam - cytuję słowo w słowo (!!!): "no i co??? Trzeba to leczyć.".
  Zdębiałam! Ba, wręcz zaczęłam się tłumaczyć - że przepraszam, że chciałam tylko przedstawić swoją obecną sytuację zdrowotną (czy w jakikolwiek związaną z endokrynologią - znowu - nie wiem , nie jestem lekarzem).
  Podczas zadawania powyższych pytań P. doktor skrupulatnie wypełniała dokumentację dotyczącą moich danych personalnych, spoglądając na mnie może dwa-trzy razy.
  W przedostatniej minucie wizyty, zorientowawszy się może, że jakakolwiek interakcja z pacjentem byłaby jednak wskazana - P. doktor zmierzyła mi ciśnienie.
  Ponieważ domyśliłam się już, że za chwilę wyrzucę w błoto 150 zł, stwierdziłam, że może raz jeszcze spróbuję uzyskać jakiekolwiek pomocne informacje. Na pytanie: "Jaka dieta mi pomoże?", odpowiedź była zadziwiająco złożona... z 3 zdań. Wymienione zostało kilka produktów, z czego części P. doktor nie była pewna (Kasza jaglana ?Kasza gryczana? - "Nie jestem pewna, proszę sobie sprawdzić").
  Informacja ta została mi przekazana w siódmej minucie wizyty. Na koniec, usłyszałam jeszcze: "Potrzebuje Pani jakiegoś zaświadczenia?". Moja negatywna odpowiedź została przyjęta z widoczną ulgą.
  Tak oto wyglądała usługa - szumnie nazwana "konsultacją lekarską", jaką Pani doktor Elwira Zator zaoferowała mi jako LEKARZ endokrynolog (w cenie 150 zł.).
  Ocenę pozostawiam Państwu. Ja swoją już wystawiłam.
  Żałuję jednego, że nie byłam na tyle śmiała - by swoje uwagi na temat poziomu, który P. doktor Zator sobą prezentowała, przekazać jej jeszcze na wizycie.
  Pacjent: Anna Martin.

  Elwira Zator2018-05-30


  Każda wizyta lekarska jest konsultacją lekarską.
  Kasza jaglana jest kaszą beglutenową .
  Napisała Pani tę opinię po 8 tyg.
  po konsultacji.
  Z poważaniem E. Zator

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczny nr. 1AUsługa: wizyta kontrolna

  Przecudowna Pani doktor. Bardzo kompetentna, na wizycie wyjaśnia wszystko od podstaw. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, na pytania odpowiada jak najprościej, by pacjent, który się na tym nie zna wszystko zrozumiał. Polecam z całego serca wszystkim Doktor Zator.
  Gdyby dało się wystawić ocenę wyższa niż 5, szczerze dałabym nawet 10:)

  Elwira Zator2018-03-30

  Uprzejmie dziekuje za doskonałą opinię EZ

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Pani doktor przebiegła bardzo sprawnie. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, konkretną diagnozę, zalecenie dodatkowych badań i wzkazówki co do diety. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  Elwira Zator2018-03-21

  dziekuje uprzejmie opinie

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczny nr. 1AUsługa: konsultacja endokrynologiczna (wizyta pierwszorazowa)

  Była to moja druga wizyta u Pani Doktor i tak, jak w przypadku pierwszej, jestem bardzo zadowolona. Pani Zator trafnie analizuje wyniki badań i odpowiednio dobiera leki, udziela też dodatkowych wskazówki w kwestii żywienia.

  Elwira Zator2018-03-06

  Dziekuje uprzejmie za opinie EZ

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczny nr. 1AUsługa: konsultacja endokrynologiczna (wizyta pierwszorazowa)

  Pani doktor bardzo konkretna, uprzejma, rzeczowa. Postawiła trafną diagnozę, podjęłam u niej leczenie. Polecam serdecznie

  Elwira Zator2018-02-14

  Serdecznie dziekuję za opinię EZ

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • SZANOWNI RODZICE
  na wizycie z dzieckiem bardzo ważna jest książeczka zdrowia dziecka / dokumenty poświadczające tożsamość dziecka (pesel/ np.paszport), wypisy ze szpitala , konsultacje lekarskie.
  Ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. Specjalizację z zakresu endokrynologii zdałam w Klinice Endokrynologii Wieku Rozwojowego we Wrocławiu. Od 2001 r pracuję w Poradni Endokrynologicznej dla dorosłych przy ul. Dobrzyńskiej, poprzednio przy ul. Borowskiej. Uczestniczę w sympozjach, zjazdach naukowych : Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego .

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Klinika Endokrynologii we Wrocławiu.

Certyfikaty

 • Elwira Zator, endokrynolog w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Elwira Zator, endokrynolog - Certyfikaty
 • Elwira Zator, Wrocław - Certyfikaty

Choroby