mgr

Elwira Adamczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta, Psycholog

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
168 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jest mi niezmiernie miło, że poszukując pomocy zdecydowałeś się zapoznać się z moim profilem. To bardzo ważne, abyś wiedział kim jest osoba, której postanowisz zaufać. Jestem absolwentką… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Ośrodek CENTRUMUsługa: pomoc

  Do Pani Elwiry przyszłam po tym jak zerwał ze mną chłopak. Byłam cała zapłakana i rozbita. Już po pierwszym spotkaniu poczułam się znacznie lepiej, a z każdym następnym spotkaniem  to uczucie się tylko pogłębiało. Dużo zrozumiałam i doszłam, dzięki Pani psycholog, do wniosku, że ten związek nie był po prostu dla mnie. Teraz jestem we wspaniałym związku, a do Pani Jolanty, chodzę zawsze jak mam jakiś ważniejszy temat do przegadania.

 • Lokalizacja: Ośrodek CENTRUMUsługa: depresja

  Syn rozstał się z dziewczyną, wywołało to u niego dużą huśtawkę nastrojów, nie miał apetytu, miał duże problemy z koncentracją, co odbiło się mocno na szkole. Dzięki Pani Bajorek, która wzięła się za naszego syna, wszystkie niepożądane objawy minęły, a my odzyskaliśmy nasze dziecko

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Elwira Adamczyk towarzyszyła mi w najtrudniejszym okresie mojego życia. Bez jej obecności wtedy, sądzę, że nie wyszłabym z tego tak zwycięsko, jak to się stało. Dzięki niej z istoty bardzo słabej, przekształciłam się w Kobietę silną i zrównoważoną, mającą w sobie to co najważniejsze by radzić sobie z kolejnymi wyzwaniami tego świata. Dziękuję !

 • A
  Lokalizacja: Ośrodek CENTRUMUsługa: Problemy z córka

  Polecam ta Panią jako godna zaufania osobę. Wystarczyły kilka spotkań abym mogła zrozumieć swoją córeczkę i zacząć sie z nia dogadywać. Jestem mega szczęśliwa bo mamy teraz super relacje. Polecam każdej mamie

  Elwira Adamczyk2018-07-10

  Pani Aniu cieszy mnie, że relacja z córką się poprawiła. To dzięki Pani zaangażowaniu i chęciom wasza więź ponownie się umocniła. Dziękuję za zaufanie którym Pani mnie obdarzyła. Serdecznie zapraszam ponownie! Do zobaczenia.

 • S
  Lokalizacja: Ośrodek CENTRUMUsługa: problem z koncentracją

  Jestem uczestnikiem terapii grupowej prowadzonej przez panią Elwirę. Bardzo podoba mi się podejście, dla każdego jest indywidualne i unikatowe. Mam wrażenie, że wreszcie nauczyłem się słuchać i inaczej spoglądać na sprawy niż dotychczas. Dziękuję za pokazanie tego, czego dotychczas nie widziałem.

 • Jestem osobą z grupy DDA, serdecznie polecam terapię z panią Elwirą, złota kobieta z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Czekam na kolejne spotkanie.

  Elwira Adamczyk2018-06-29

  Witam Pani Moniko! Trzymam za Panią kciuki, myślę, że osiągnie Pani swoje wymierzone cele przy tak ogromnym zaangażowaniu. Ja będę Panią w tym wspierać. Powodzenia i do zobaczenia!

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Po wielu próbach z psychologami trafiłam do Pani Elwiry – poleciła mi ja koleżanka która zakończyła już terapię. Byłam sceptyczna, bo po słabych doświadczeniach nie wierzyłam, że ktoś może mi pomóc. I zdziwiłam się. Pani Elwira bardzo szybko pokazała mi na czym polega istota mojego problemu. Nie tylko zobaczyła co ale szybko doszłyśmy do tego, dlaczego tak się dzieje. Taka pomoc to ja rozumiem. Konkretna ciepła serdeczna osoba, a przede wszystkim bardzo profesjonalna.

  Elwira Adamczyk2018-06-29

  Witam Pani Katarzyno, serdecznie dziękuję za tak pozytywną opinię. To głównie dzięki Pani zaangażowaniu zmiany następowały tak szybko. serdecznie dziękuję za zaufanie i życzę wszystkiego dobrego!

 • Spotkania z Panią Elwira trwały kilka miesięcy. Jestem teraz w momencie kończenia już naszej pracy i spokojnie mogę ja polecić jako rewelacyjną terapeutkę. Na efekty nie musiałam długo czekać. Gorąco polecam.

  Elwira Adamczyk2018-05-13

  Pani Magdaleno serdecznie dziękuję za opinię. Dzięki pani gotowości i zaangażowaniu proces terapeutyczny postępował. Trzymam kciuki za dokonywane zmiany. Powodzenia!

 • Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

  Terapia u pani Elwiry bardzo mi pomogla.Teraz duzo lepiej radze sobie z problemami.Zglosilem sie z roznymi lekami trudnoscia z doroslymi decyzjami.Pani Elwira jest swietna osoba ,cierpliwa i empatyczna.Z czystym sumieniem moge ja polecic jako terapeutke.Trafna szybka pomoc i dobra energia.Polecam.

  Elwira Adamczyk2018-05-05

  Panie Marku, dziękuję za opinie! Cieszy mnie to, że nasze spotkania tak pozytywnie na Pana wpłynęły. W panu również jest dobra energia, z której mogą czerpać Pana najbliżsi. Serdecznie pozdrawiam!

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Schludny, czysty gabinet to moje kryterium na wejście. Co do osoby również się nie zawiodłem, pełen profesjonalizm oraz empatia do pacjenta. Rekomenduję terapię z panią Elwirą dla tych którzy oczekują więcej.

  Elwira Adamczyk2018-05-05

  Dziękuje Panu za opinie. Jest mi niezmiernie miło, że tak pozytywnie wpłynęła nasza relacja terapeutyczna na Pana. Życzę wszystkiego dobrego!

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jest mi niezmiernie miło, że poszukując pomocy zdecydowałeś się zapoznać się z moim profilem. To bardzo ważne, abyś wiedział kim jest osoba, której postanowisz zaufać.

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku polityka społeczna oraz
  dyplomowanym pracownikiem socjalnym. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia certyfikacyjnego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP oraz profesjonalnego szkolenia dla psychoterapeutów Terapii rodzin i par w nurcie systemowym z elementami psychodynamiki w Ośrodku Psychoterapii i Psychiatrii Psycheplus. W pracy zawodowej stale korzystam z superwizji klinicznej certyfikowanych superwizorów PTP.
  Doświadczenia zawodowe zdobywałam pracując z rodzinami zagrożonymi marginalizacją społeczną w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Kompetencje kliniczne natomiast na oddziale całodobowym w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości, Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Prowadziłam psychoterapię indywidualną, interwencje kryzysową, psychorysunek oraz konsylia kliniczne. Równolegle uczestniczyłam w wielu szkoleniach dla psychoterapeutów pracujących z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi oraz DDA organizowanych praez PRPA.
  Aktualnie przyjmuję pacjentów oraz prowadzę terapie grupową w Ośrodku CENTRUM oraz współpracuje ze Specjalistyczną Poradnią Rodzinna Szansa w Legionowie.

  Specjalizuję się w terapii zaburzeń odżywiania, terapii DDA (Dorosłe Dziaci Alkoholików) /DDD
  (Dorosłe Dzieci z domów Dysfunkcjonalnych). Zajmuję się terapią rodzin i par przeżywających kryzys
  w relacjach.
  Pracuję w nurcie integracyjnym na fundamentach modalności systemowej i psychodynamicznej.

  #psychoterapia #warszawa

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego / w trakcie szkolenia do certyfikacji
 • Profesjonalne szkolenie dla psychoterapeutów rodzin i par w nurcie systemowym z elementami terapii psychodynamicznej / w trakcie
 • Uniwersytet Warszawski, specjalizacja: praca socjalna

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż na oddziale całodobowym Klinika Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Wolontariat w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Wolontariat w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej "Szansa"

Artykuły

 • Czy dzieci są naprawdę niegrzeczne?

  18 czerwca 2018

  Twoje dziecko jest głośne, złości się, płacze, sprzeciwia i jest nieposłuszne, smyk wyraża swoje emocje z dużą ekspresją. W końcu dochodzisz do wniosku,...