Eliza Gifford

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

10 opinii +dodaj

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS, gdzie otrzymałam stopień magistra z wyróżnieniem w specjalności psychologii klinicznej. Ukończyłam również Babson College. Pracuję jako psycholog,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Lokalizacja: Otwarta Przestrzeń - centrum terapii

  Jestem niezmiernie wdzięczna za to co Pani Eliza dla mnie zrobiła. Przeszłam załamanie nerwowe w związku z rozjeżdżającymi się wyobrażeniami o moim życiu vs. rzeczywistością oraz coraz to większą ilością obowiązków do udźwignięcia, które zaczęły mi nieznośnie ciążyć, aż w końcu było to nie do zniesienia. Pani Eliza dotarła razem ze mną do źródła problemu, a więc tam, gdzie należy zacząć wprowadzać zmiany. Czuję się lepiej i wiem, że nikt nie jest idealny. A Pani Eliza jest tak niesamowicie ciepłą osobą, że sesje z nią są samą przyjemnością.

  Eliza Gifford2018-07-12

  Bardzo dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Otwarta Przestrzeń - centrum terapiiUsługa: ocena stanu psychicznego

  Pierwsza wizyta, bardzo dobre odczucia, spokojne i rozwazne prowadzenie rozmowy, wrócę do Pani Doktor.

  Eliza Gifford2018-07-12

  Bardzo dziękuję za zaufanie :)

 • D
  Lokalizacja: Otwarta Przestrzeń - centrum terapii

  Nerwica natręctw trwa u mnie już od dobrych paru lat, ale w ciągu ostatnich dwóch problem nasilił się na tyle, że w końcu, nieco wstydząc się mojej osobliwości, postanowiłem udać się do psychologa. Pani Eliza okazała się bardzo fajną osobą, wnikliwą obserwatorką i rozmówczynią, a wstyd i niepewność zniknęły praktycznie od razu. Takich ludzi ze świeczką szukać. Polecam każdemu kto ma problem i chce być nie tylko wysłuchany, ale także chce, aby rozmówca potrafił z nim pracować, tak żeby rzeczywiście przepracować problem.

  Eliza Gifford2018-06-20

  Bardzo dziękuję za opinię i gratuluję ciężkiej pracy, jaką Pan wykonał. Pozdrawiam serdecznie.

 • R
  Lokalizacja: Otwarta Przestrzeń - centrum terapii

  Cierpię na stany lękowe i mam w związku z tym problemy ze snem i koncentracją, co ze względu na wykonywany przeze mnie zawód zaczęło być niebezpieczne. Dzięki Pani Elizie po raz pierwszy od dłuższego czasu udaje mi się zapaść w sen bez żadnych wspomagaczy. Każda wizyta to w 100% koncentracja na mnie, ale nie bierna, a czynna, jest to praca, są to ćwiczenia. Pani Eliza na każde spotkanie jest perfekcyjnie przygotowana. Mimo, że wizyty były od siebie nieco oddalone czasowo, ja i moja sprawa została od razu rozpoznana, tak jakbyśmy rozmawiali ostatni raz przed chwilą. Najlepsza psycholożka z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia.

  Eliza Gifford2018-06-11

  Dziękuję za podzielenie się swoją historią i za miłą opinię.

 • M
  Lokalizacja: Otwarta Przestrzeń - centrum terapii

  Do pani Elizy trafiłam z moją córką z polecenia koleżanki. Córa mimo osiągnięcia pełnoletności, miała i w dalszym ciągu niestety ma potężne problemy z koncentracją i motywacją i ma skrajnie zmienne nastroje. Przerobiliśmy wszelkie możliwości związane z hormonami i tarczycą, badania wykluczyły na szczęście tego typu problemy, ale nie wiedzieliśmy co dalej. W końcu udaliśmy się do Pani Elizy, która poza szkolnym psychologiem, była jedyną tego rodzaju specjalistką, u której zasięgnęliśmy pomocy. Pani Eliza jest bardzo ciepłą, magnetyczną wręcz osobą, dlatego córka bardzo szybko otworzyła się przed nią i już widać, że coś się zmienia. Stoję tylko z boku, natomiast widzę, że dziecko jest całkiem inne niż było, chętniej z nami rozmawia, jest pogodniejsza. Oby tak dalej. Panią Elizę natomiast bardzo polecam, a zwłaszcza w takich przypadkach jak nasz.

  Eliza Gifford2018-06-11

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Otwarta Przestrzeń - centrum terapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Świetna psycholożka i terapeutka, byłem wcześniej u dwóch psychoterapeutów, ale z żadnym nie poczułem takiego flow jak z Panią Elizą. Jest bardzo otwartą osobą, ani razu nie miałem poczucia, żeby mnie oceniała. Terapia poznawczo-behawioralna jaką oferuje Pani Eliza odniosła bardzo pozytywne skutki i to w czasie krótszym niż się spodziewałem. Polecam bardzo!

  Eliza Gifford2018-03-17

  Dziękuję za miłe słowa. Proszę pamiętać, że rezultaty terapii to Pańska własna praca, której gratuluję!

 • O
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Niedawno skończyłam kilkumiesięczna terapię u pani Elizy i postanowiłam napisać tę opinię, bo mój stan zmienił się diametralnie. Na początku nie miałam zbyt dużo nadziei, ciagle się zamartwialam, moje życie było podporządkowane moim nerwom i napięciu. Byłam w rozsypce. Od pani Psycholog dowiedziałam się, co mi jest i jakie są przyczyny takich stanów, a co więcej jak mogę sobie z nimi radzić. Nie boję się już wszystkiego; powoli zyskuję pewność siebie i wzmacniam się w różnych działaniach. Bardzo dziękuję pani Elizie za pomoc i polecam. może ktoś w podobnej sytuacji też szuka teraz dobrego terapeuty?

  Eliza Gifford2018-03-04

  Pani Olu, dziękuję za zaufanie, z całego serca życzę powodzenia.

 • M
  Lokalizacja: Otwarta Przestrzeń - centrum terapii

  Pani Eliza to zdecydowanie godny polecenia psycholog. Bardzo uprzejma i ciepła osoba. Z wielką uwagą i zaangażowaniem wysłuchuje pacjenta. W jasny i konkrteny sposób formułuje wypowiedzi. Postawiona diagnoza i dalsza współpraca w stosunkowo krótkim czasie zaczęły przynosić pozytywne efekty. Dziękuję i polecam.

  Eliza Gifford2018-03-04

  Dziękuję i gratuluję podjęcia wysiłku oraz osiągnięcia rezultatów.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kryzys osobisty

  W obliczu mojej osobistej tragedii, w momencie braku chęci do życia, Pani Eliza natchnęła mnie nowymi pomysłami oraz refleksjami. Ukazując to, czego sam nie potrafiłem dostrzec, sprawiła, że zacząłem patrzeć na na swoje życie z bardziej optymistyczną perspektywą. Jestem wdzięczny za wysłuchanie mnie w trudnych momentach oraz za najcenniejsze rady i wskazówki jakie kiedykolwiek otrzymałem... Pani Eliza jest przemiłą osobą, która wie jak pomagać. Dziękuję za wszystko.

  Eliza Gifford2018-03-04

  Dziękuję za zaufanie

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: depresja, kryzys

  Pani Eliza jest bardzo miłą i ciepłą osobą, z którą chce się rozmawiać. Pozwala inaczej spojrzeć na swoje życie, wskazuje drogi, które samemu trudno odkryć. Jest nie tylko bardzo dobrym, profesjonalnym i budzącym zaufanie psychologiem, ale także wspaniałym, optymistycznie nastawionym do życia Człowiekiem! Pozwala się człowiekowi odnaleźć i dostrzec to czego samemu ciężko się doszukać. To dzięki jej pomocy zaczynam rozumieć, że "kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno..." Dziękuję i do zobaczenia.

  Eliza Gifford2018-02-23

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa.

Pytania pacjentów (25)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS, gdzie otrzymałam stopień magistra z wyróżnieniem w specjalności psychologii klinicznej. Ukończyłam również Babson College. Pracuję jako psycholog, psychoterapeutka w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) i EMDR, jestem także nauczycielką akademicką na Uniwersytecie SWPS. Mam za sobą staże, wolontariaty oraz liczne szkolenia. Biorę udział w konferencjach krajowych i zagranicznych, jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję superwizji.

  Szacunek i uznanie indywidualności to klucze mojej pracy z Człowiekiem. Swoje wsparcie kieruję do osób, które m.in.:
  • Mają poczucie zagubienia, „bałaganu” w życiu, pragną swoje sprawy przemyśleć i uporządkować;
  • Zmagają się z lękiem i niepokojem, obsesjami, kompulsjami;
  • Doświadczają trudności związanych byciem Osobą LGBTQIA
  • Towarzyszy im nadmierny smutek i nastroje depresyjne lub myśli samobójcze;
  • Chcą poprawić sytuację zawodową;
  • Chcą poprawić swoje relacje z innymi ludźmi;
  • Szukają pomocy w problemach rodzinnych lub w związku;
  • Doświadczyły sytuacji zagrażającej życiu (swojemu lub bliskich) potencjalnie skutkującej zaburzeniem stresowym pourazowym (PTSD);
  • Borykają się z niską samooceną i niskim poczuciem własnej wartości;
  • Mają zaburzenia osobowości;
  • Mają zaburzenia odżywiania;
  • W dzieciństwie miały ADHD;
  • Zmagają się z tikami.

  I speak fluent English.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
 • Babson College

Znajomość języków

 • angielski