lek. dent.

Eliza Ganczarska-Kaliszuk

Stomatolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę 164 odwiedziny w ciągu 30 dni

Ukończyłam studia w 2012 r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie . W okresie studiów byłam członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, w trakcie swojej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: odbudowa zębów

  Świetny specjalista! To co cechuje Panią Elizę to ogromna wiedza (pogłębiana na bieżąco o najnowsze metody leczenia) oraz doskonały kontakt z pacjentem. W połączeniu skutkuje to pełnym poczuciem bezpieczeństwa w trakcie wizyty. Polecam w 100%

  Eliza Ganczarska-Kaliszuk2018-01-30

  Panie Karolu, bardzo dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię.

 • M
  Lokalizacja: Smile Core Clinic

  Doktor Eliza to pełna ciepła, cierpliwości osoba, która reprezentuję ogromną wiedzę stomatologiczną. Do mojego przypadku podeszła bardzo indywidualnie. Czułam się zaopiekowana.
  Samo leczenie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Jestem więcej niż zadowolona z uzyskanych rezultatów.
  Szczerzę polecam Panią Doktor :)

  Eliza Ganczarska-Kaliszuk2018-01-11

  Pani Magdo, dziękuję za tak miłe słowa.
  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

 • S
  Lokalizacja: Smile Core Clinic

  Stomatolog pełen profesjonalizmu, o dużym zakresie umiejętności, doradzi, pomoże i człowiek wychodzi uśmiechnięty i bez bólu. Absolutnie godna polecenia Pani doktor, otwarta na pacjenta, delikatna, wszystko po kolei tłumaczy i wyjaśnia. POLECAM!

 • Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i naprawdę wysoki poziom wiedzy dentystycznej. Jako młody i ambitny czlowiek wybieram lekarzy, którzy podobnie jak ja są głodni wiedzy, dążą do doskonałości i wiedzą, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w swoją wiedzę. Pani stomatolog Eliza Ganczarska-Kaliszuk, to osoba godna zaufania, pełna empatii i w pełni profesjonalna. Gorąco polecam ☺

 • Z

  Bardzo dobry lekarz stomatolog. Pewnie i szybko poradziła sobie z moimi problemami z zębami (a niestety bardzo rzadko chodzę do lekarza). Co najważniejsze przekonała mnie do znieczulenia co znacznie zwiększyło komfort zabiegu. Dodatkowo na koniec Pani doktor pokazała jak prawidłowo myć zęby i co najważniejsze jak uzywać prawidłowo nitki dentystycznej (z powodu złej higieny jamy ustnej zaczęły mi się problemy z dziąsłami). Zdecydowanie polecam!

  Eliza Ganczarska-Kaliszuk2018-01-10

  Dziękuję bardzo za pozytywną opinię.Pozdrawiam

 • A

  Świetny specjalista! Zawsze uśmiechnięta, miła, a co najwazniejsze profesjonalna. Zero bólu czy stresu. Za każdym razem wychodzę zadowolona. Serdecznie polecam!

 • Pełen profesjonalizm świadczonych usług. Lekarz cierpliwy, ciepły, z niesamowitym poczuciem humoru. Gorąco polecam.

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam studia w 2012 r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie .
  W okresie studiów byłam członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, w trakcie swojej działalności odpowiadałam za organizację szkoleń oraz konferencji dla studentów stomatologii oraz młodych lekarzy dentystów.
  Już w trakcie studiów uczestniczyłam w licznych szkoleniach z dziedziny endodoncji i stomatologii odtwórczej.
  Odbyłam ponad 40 kursów w Polsce, Szwajcarii, Włoszech, Austrii oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich .
  Jestem autorką prac badawczych, prac naukowych, streszczeń oraz artykułów naukowych z dziedzin na pograniczu stomatologii
  ( do gazet takich jak : Magazyn Stomatologiczny, Stomatologia Współczesna, e-Dentico, Dietetyka Współczesna). W dziedzinie zdrowia jamy ustnej i jego wpływu na płodność, współpracowałam z Sylwią Leszczyńską przy tworzeniu książki ,,Dieta dla płodności’’.
  Współpracuję z Kolegium Lekarzy Rodzinnych w dziedzinie profilaktyki dziecięcej i relacji lekarza rodzinny-lekarz dentysta. Swoje doświadczenie przekazuje lekarzom na kursach endodontycznych oraz studentom stomatologii
  w trakcie wykładów Instytutu Blend-a-med Oral-B na terenie całej Polski.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Lubelski Uniwersytet Medyczny (2012 r.)

Publikacje

 • Wpływ zaburzeń odżywiania na zdrowie jamy ustnej ( Dietetyka Współczesna 6/16)
 • Perfekcyjne znieczulenie - komfort pacjenta i satysfakcja lekarza. Porównanie instrumentów do znieczuleń stosowanych w stomatologii. (Perfect anaesthesia - patient comfort and satisfaction for the dentist. A comparison of instrumentation used for anaesthesia in dentistry.) Mag. Stomatol. 2011 R. 21 nr 11 s. 137-141, bibliogr.
 • Przygotowanie jamy ustnej przed wyciskiem, a jakość wykonanej pracy protetycznej.XLIX Sympozjum Studenckich Kół Naukowych Uczelni Medycznych. Lublin, 27-28 listopad 2010. [Streszcz.] s. 25.
 • Dezynfekcja w stomatologii. (Disinfection in dentistry.)Stomatol. Współcz. 2010 vol. 17 nr 2 s. 110, XVII Konferencja Naukowa Studentów Stomatologii im. Michała Kłopotowskiego. Łódź, 24-25 kwiecień 2010 r.
 • Postępowanie interwencyjne w przypadku utraty korony zęba w odcinku przednim. E-DENTICO 4(68)/2017
więcej

Znajomość języków

 • angielski