dr n. med.

Edyta Wojciechowska

Ginekolog

95 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie w 1999r. Pracę zawodową rozpoczęła w Szpitalu Śródmiejskim w Warszawie na Oddziale Ginekologii i Położnictwa. Dalsze doświadczenia zdoby... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie w 1999r.
  Pracę zawodową rozpoczęła w Szpitalu Śródmiejskim w Warszawie na Oddziale Ginekologii i Położnictwa. Dalsze doświadczenia zdobywała w Klinice Medycyny Matczyno – Płodowej i Ginekologii w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi , gdzie, w roku 2007 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, dzięki przeprowadzonym badaniom na temat „Oceny czynników ryzyka perinatalnego kobiet ciężarnych z nadwagą i otyłością“

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Byłam na wizycie w Enelmedzie u Pani dr. Nie czytałam opinii, gdyż zależało mi na czasie - musiałam szybko zrobić badania przed wizytą w szpitalu. Teraz żałuję! Wiedziałabym też czemu były wolne terminy. Zostałam przyjęta w bardzo nieprzyjemny sposób, nie uzyskałam odpowiedzi na pytanie odnośnie stanu zdrowia po badaniu na fotelu, poza taką, że wyjdzie w wynikach. Zero komentarza, nic. Nie mogę się wypowiadać o kompetencjach, bo nie mi to oceniać, ale miałam styczność z wieloma lekarzami i na pewno była to najbardziej nieprzyjemna wizyta. Jestem nowym klientem Enelmedu, nie ma tam żadnej mojej historii, a nie zostało zadane mi żadne pytanie o stan zdrowia. Lekarza nie polecam!

 • słaby

  Do lekarki trafiłam na badanie USG tzw. połówkowe. Przez pierwszą część badania lekarka nie powiedziała ani słowa więc zaczęłam się martwić czy wszystko w porządku, gdy o to zapytałam usłyszałam że na ten moment tak. Gdy zakończyła badanie również nic nie powiedziała więc ponownie o to zapytałam, w odpowiedzi usłyszałam że dowiem się czy dziecko jest zdrowe jak je urodzę i zostanie przebadane! Zaznaczam że USG pomiędzy 18 a 22 tygodniem wykonuje się pod kątem uwidocznienia ewentualnych wad wrodzonych które można leczyć już na tym etapie! Nie wiem czy lekarka jest tylko nieuprzejma czy po prostu niekompetentna, ponieważ odnośnie płci powiedziała że chyba dziewczynka, ale tak naprawdę dowiem się po porodzie...Odradzam zwłaszcza ciężarnym!

 • bardzo dobry

  Pani dr Wojciechowska prowadzila dwie moje ciaze, mam dwoch synkow :). Zawsze wizyta u niej byla dla mnie przyjemnoscia, nie bylo skreopowania, odpowiadala na moje pytania, podpowiadala co robic, kierowala na potrzebne badania. Nie bylo problemu ze zwolnieniem. Usmiechnieta, inteligentna i konkretna. Posiada duza wiedze medyczna. Polecam Pania dr na prowadzaca ciaze.

 • bardzo słaby

  udałam się do p. Wojciechowskiej celem potwierdzenia ciąży. Miałam przy sobie wyniki z krwi. Pani doktor zasugerowała, że wynik nie wskazuje na ciąże oraz gdy nie dostane okresu w ciągu tygodnia trzeba będzie wywołać okres lekami. Badanie ginekologiczne wykonała nie delikatnie oraz odmówiłą innych badań celem potwierdzenia czy bhcg rośnie. Pani doktor była nie uprzejma, traktowała mnie z góry. po wyjściu z gabinetu popłakałam się oraz złozyłam skargę. Dobrze, że nie posluchalam jej i udałam się do innego lekarza. Dzis mam zdrową 7miesięczną córeczkę.

 • bardzo słaby

  Pani Wojciechowska traktuje swoje pacjentki z pogardą zamiast okazywać chęć pomocy. Powinna raczej wykonywać kontrolę weterynaryjną zwierząt, a nie USG kobietom w ciąży, kóre wymagają nieco empatii i wytłumaczenia co się dzieje. Zamiast tego, po 10 minutach badania, w trakcie którego Pani Wojciechowska nie odezwała się do nas ani słowem, usłyszeliśmy tylko rzucone w przestrzeń (bo Pani nie nawiązuje nawet kontaktu wzrokowego z pacjentkami) słowa: 'za mało wód płodowych, a dziecko jest cofnięte o 3 tygodnie'. Zmartwieni "diagnozą" pojechaliśmy na Izbę Przyjęć Szpitala Położniczego w Warszawie, gdzie po badaniach USG, KTG i innych okazało się, że wszystko z dzieckiem jest jak najbardziej w porządku. Nie mniej jednak kosztowało nas to mnóstwo nerwów i ponad 6 godzin czasu. Chcielibyśmy oszczędzić tych przykrości innym, więc stanowczo ODRADZAMY wizyty u tej pani.

 • bardzo słaby

  Witam, byłam u Pani doktor w poniedziałek i szczerze odradzam, szczególnie kobietom, które spodziewają się pierwszego dziecka, są wrażliwe i tak jak ja oczekują informacji na temat tego, co Pani widzi na ekranie. Pani Doktor mało komunikatywna, zero empatii do ludzi, posągowa, badanie wykonywała jakby od niechcenia, zdawkowo i z łaski odpowiadała na pytania, sama nie trudziła się, by cokolwiek powiedzieć (20 tydzień ciąży, chciałam poznać płeć), powiedziała, że WYDAJE się być wszystko ok i chyba dziewczynka. Boże co za lekarz, zero zainteresowania tym, co robi, totalne znudzenie, brak konkretnych, rzeczowych informacji, dawno nie widziałam takiej obojętności w stosunku do pacjentów. Szczerze odradzam.

 • bardzo słaby

  Niestety, ja również muszę wystawić negatywną opinię. Przed wizytą czytałam komentarze na tej stronie więc nie spodziewałam się zbyt wiele, ale jednak co innego czytać, a co innego doświadczyć. W enel medzie mam ubezpieczenie z pracy, a do lekarza prowadzącego chodzę zupełnie gdzie indziej, ale jako że mam za darmo postanowiłam się wybrać zobaczyć co u mojego dziecka w 10/11 tygodniu ciąży. Całe badanie trwało może 5 minut, przeprowadzone w kompletnej ciszy. Aha, zaczęło się od tego, że doktor zaczęła mnie badać (dopochwowo) i nagle zorientowała się, że w drukarce skończył się papier więc rzuciła głowicę usg między moje nogi i zaczęła zmieniać papier... Mój chłopak stał za jej plecami, chciał cokolwiek zobaczyć ale doktor przeprowadzała badanie tak szybko, że biedny sam nie wiedział na co patrzy. Próbował zdawać mi relacje co widzi, lekarz widziała że stara się on dojrzeć cokolwiek, ale kompletnie go zignorowała. Mi pokazała ekran na sam koniec, na dosłownie 3 sekundy - tu są nogi, ręce, brzuch i głowa, dziękuję, można się ubrać. Potem w ciszy zaczęła opisywać przebieg badania. Zapytałam się czy zbadała serce, odpowiedź - TAK. Czy jest w porządku? TAK. Nawet nie włączyła dźwięku żebyśmy mogli serce dziecka usłyszeć. Ogólnie NIE POLECAM, jak wspólnie stwierdziliśmy z chłopakiem, lekarka ta musiała chyba oblać wszystkie egzaminy z psychologii na studiach medycznych.

 • bardzo słaby

  Pani dr jest nieprzyjemna, nadąsana, jakby obrażona że ktokolwiek śmie przyjść do niej na wizytę.... Wykonywała u mnie usg transwaginalne do 10 tc, przez pierwszą część badania nic nie mówiła aż nagle wyrzuciła z siebie... "puste jajo".... zszokowana zapytałam co to znaczy? więc tonem pełnym pogardy usłyszałam "no jak to co... jajo puste, nie ma zarodka".... więc wyrzuciłam z siebie mase pytań, czy to za wcześnie, co dalej mam zrobić... itd i usłyszałam.... "Ale Pani przyszła na USG czy na konsultacje?!".... NIE POLECAM najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam! Pełen pogardy, złej energii, niesympatyczna, po prostu wstrętna baba a nie ginekolog! Wyszłam z gabinetu z myślą że nie mam dziecka, że czeka mnie wywołanie poronienia, zapłakana, zdenerwowana, roztrzęsiona! 2 dni później wykonałam kolejne usg u innego lekarza pełnego empatii, spokoju i zrozumienia- miał potwierdzić jedynie puste jajeczko żeby móc przepisać leki poronne, i co usłyszałam!? "Jakie puste jajeczko! Tu jest piękne serduszko, i malutki zarodek po prostu jest młodszy niż wynika z miesiączki!"..... Zatem prócz tego że jest to kobieta niemiła to w dodatku niekompetentna!

 • bardzo słaby

  Nie polecam wizyt u pani doktor kobietom, które podczas wizyty / badania USG chciałyby się dowiedzieć czegokolwiek o stanie zdrowia swojego / dziecka. Podczas badania usg ciąży w 12 tygodniu (bardzo ważne badanie ze względu na określenie ryzyka wad rozwojowych) nie usłyszałam żadnego komentarza odnośnie stanu dziecka, a pani doktor łaskawie obróciła na chwilę ekran w moją stronę, żebym mogła je zobaczyć. Po badaniu dostałam jedynie kartkę z opisem. Po moim pytaniu o stan dziecka usłyszałam: "Zdaje się, że w porządku, ale zobaczymy jak się urodzi". Dla mnie takie podejście do pacjentki martwiącej się o zdrowie dziecka jest karygodne i powinno eliminować z wykonywania zawodu lekarza.

 • słaby

  Niestety nie dziwią mnie negatywne komentarze. Byłam u pani doktor na USG ginekologicznym, które stwierdziło pewną nieprawidłowość wymagającą zabiegu operacyjnego. Jednak pani doktor nie chciała mi nic tłumaczyć, tylko skierowała do ginekologa prowadzącego (na wizytę u którego musiałam czekać około tygodnia i denerwować się). Jak się później dowiedziałam pani doktor sama wykonuje ten zabieg operacyjny, zatem bardzo dziwi mnie, ze mając dużą wiedzę na ten temat nie udziela pacjentom żadnych informacji. Nadmienię, że pani doktor w enelmedzie przyjmuje zarówno jako ginekolog, jak i lekarz wykonujący USG, i bardzo rozgranicza obie role. USG, pomimo iż zrobione w tempie eksresowym (nigdy nie byłam na krótszym badaniu), zostało wykonane dobrze, wynik prawdziwy, jednak warto poświęcić minutę pacjentowi na poinformowanie go choćby ogólne co wynik oznacza, zwłaszcza gdy nie jest dobry, a w gabinecie u pani doktor nie byłam dłużej niż 7 minut (przysługuje mi 15). lekkie opóźnienie wizyty było spowodowane tym, że pani doktor zaprosiła do gabinetu koleżankę (nie pacjentkę).... szkoda, że osoba, wydawałoby się z potencjałem (ginekolog, robi USG, wykonuje zabiegi operacyjne) zraża do siebie pacjentów i nie wzbudza ich zaufania.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Ewa Juchnicka

ginekolog,  endokrynolog

Umów się