Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Dietetyk
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Edyta Sołek
mgr

Edyta Sołek

Dietetyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Mgr. inż Edyta Sołek – absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka oraz Chemii na UMCS w Lublinie. Członek Polskiego St... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mgr. inż Edyta Sołek – absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka oraz Chemii na UMCS w Lublinie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, dietoterapeutka.

  Podejście do racjonalnego żywienia i indywidualnych porad dietetycznych opieram na szerokiej wiedzy zdobytej na studiach, stałym kształtowaniu umiejętności w oparciu o specjalistyczną literaturę, najświeższe wyniki badań naukowych. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, tak aby lepiej zrozumieć i pomóc rozwiązywać problemy swoich pacjentów uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu dietetyki klinicznej i profilaktyki zdrowia.

  Odżywianie i gotowanie są moimi największymi pasjami. Opracowuje kreatywne propozycje, aby zaspokoić podniebienia najbardziej wymagającego smakosza, bazując na dostępnych w danej porze roku produktach jak i coraz bardziej powszechnych superfood. Udowadniam, że zdrowe odżywianie może być smaczne, urozmaicone, łatwe i szybkie w przygotowaniu. Pokazuje że kluczem do zdrowia i szczupłej sylwetki jest racjonalne odżywianie odpowiednio dobrana aktywność fizyczna, prawidłowy sposób wypoczywania.

  Moim celem jest nawiązanie i utrzymanie stałej relacji z Pacjentem, nauczenie zdrowego odżywiania. Szczególnie ważna jest dla mnie motywacja i wspieranie pacjentów w dążeniu do postawionego celu. Skupiam się na indywidualnym, holistycznym podejściu, pomagam w stopniowym powrocie do zdrowia.

  Specjalizuje się w dietoterapii czyli NATURALNEJ METODZIE prowadzącej do powrotu do zdrowia, oraz minimalizującą objawy występujących chorób. Moim celem jest zatrzymanie i zapobieganie rozwojowi kolejnych zaburzeń zdrowotnych.
  Poprzedzona szczegółową analizą – każdy pacjent jest indywidualną jednostką, po wywiadzie, interpretacji wyników badań i ocenie stanu zdrowia ułożę zalecenia żywieniowe, które będą Twoim lekarstwem.
  Świadoma zmiana sposobu odżywiania pozwala przywrócić ciało w stan równowagi.
  Poprzez holistyczne podejście osiągniesz zadowalające efekty!
  Nauczę Cię jak przygotowywać zdrowe potrawy, wybierać wartościowe produkty.
  Wykorzystywać naturalne substancje występujące w przyrodzie, zdrowe i smaczne jedzenie powinno stać się niezbędnym elementem w leczeniu i walce o zdrowie.

  Zastosowania dietoterapii w chorobach autoimunologicznych – nadczynność, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Graves Basedow, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie jelit, celiakia, toczeń, alergie, nietolerancje pokarmowe, zaburzona gospodarka cholesterolowa, cukrowa, insulinooporność, chorobach układu sercowo – naczyniwoego (miażdżyca, nadciśnienie) depresji, otyłości, przewlekłych infekcjach oraz chronicznym zmęczeniu.
  Diety eliminacyjne bezglutenowe, bez nabiału, jaj itp.

Ocena pacjentów:

 • D

  Do pani Edyty trafiam w październiku 2015 roku, jako mama z pociazowymi kilogramami. Ciężko było mi schudnąć przy niedoczynności tarczycy. przypisana dieta była indywidualnie dobrana do moich potrzeb. Posiłki były bardzo smaczne i nie wymagały dużej pracy, a co najważniejsze schudłam i czuje się bardzo dobrze. polecam Natalia G

 • B

  Pani dietetyk profesjonalnie dobiera dietę na podstawie dokładnego wywiadu i badań lekarskich. Dieta bardzo skuteczna, uwzględniająca indywidualne potrzeby i wymagania. Bardzo smaczne i sprawdzone przepisy dostosowane czasem przygotowania i stopniem trudności do naszych możliwości. Dużo przepisów na bezglutenowe/beznabiałowe potrawy. Polecam!

 • A

  Współpracę z Panią Edytą rozpoczęłam w październiku 2015 r. Byłam wówczas mamą karmiącą pięciomiesięcznego bobasa z nadprogramowymi (pociążowymi) kilogramami. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że mam do czynienia z dietetycznym zapaleńcem. Jej wiedza i zaangażowanie były niespotykane! Kolejnym zaskoczeniem była dieta, którą otrzymałam. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak indywidualnie i przystępnie opracowanymi przepisami. Dość szybko okazało się, że wyniki badań (których analizy nikt nigdy w ten sposób nie przeprowadził!) wskazują na konieczność zastosowania diety eliminacyjnej. Dziś ważę 10 kg mniej i nie mam żadnych dolegliwości (których intensywność nie pozwalała normalnie funkckjonować).
  Serdecznie polecam wizytę u Pani Edyty ????????

 • J

  Pani Edyta to człowiek, od którego pasja aż bije po oczach. Jej wiedza i bardzo indywidualne podejście są na wagę złota. Dietoterapia którą dostosowuje bezpośrednio pod potrzeby i upodobania pacjenta jest nie tylko smaczna, zdrowa i wartościowa ale pozwala na nowo odkryć pewne smaki. Przepisy, które poleca jako inspirację odmieniły moją kuchnię a gotowanie stało się bardzo przyjemnym hobby i zabawą nie tylko dla mnie ale i dla mojej rodziny.
  Pani Edyta to profesjonalistka, ogromna baza wiedzy i wspaniały specjalista. Elastyczność, troska i dbałość o szczegóły diety powodują że efekty często przerastają oczekiwania.
  Genialny specjalista

 • M

  Trafiłam do Pani Edyty jako mama karmiąca, z problemem dużej utraty wagi. Fachowe podejście i wsparcie pomogły mi wrócić do normalnej wagi. Ustawiona dieta była bardzo realna, prosta do wdrożenia nawet przy małym dziecku. Do tego posiłki były smaczne i doskonałe nie tylko dla mnie, ale dla całej rodziny. Do tej pory korzystam z przepisów, które otrzymałam w trakcie konsultacji. Co dla mnie najważniejsze, zdrowe zasady odżywiania weszły mi już w nawyk.

 • B

  Do Pani Esyty trafilam w pazdzierniku 2016 I od tego momentu jestesmy w stalym kontakcie. Oprocz duzej wiedzy I profesjonalizmu jest bardzo zaangazowana w proces leczenia swoich pacjentow. Kontakt mailowy czesto ratowal mnie przed malymi grzeszkami dietetycznymi. Ulozenie diety poprzedzone szczegolowym wywiadem a przepisy - pycha. Dzieki niej nie jestem na diecie, po prostu zmienilam sposob odzywiania. Efekty super, bardzo polecam wspolprace z Pania Edyta .

 • S

  Do Pani Edyty trafiłem z polecenia, ze sporą otyłością i szeregiem innych schorzeń. Przeprowadzany wywiad jest bardzo szczegółowy i profesjonalny. Pani Edyta szczegółowo analizuje wyniki badań. Jadłospis przygotowany jest w bardzo przystępny sposób. Jednak to wszystko jest niczym wobec efektów, jakie osiągnąłem. W ciągu 4 miesięcy waga niesamowicie spadła, a samopoczucie wzrosło. Polecam!

 • K

  Pani Edyta to osoba w pełni godna polecenia. Od pierwszej wizyty czułam, że faktyczne zależy jej na moim zdrowiu. Przed przygotowaniem dla mnie diety, przeprowadziła ze mną dokładną rozmowę, zbadała przy pomocy specjalnego urządzenia i zaleciła zrobienie kilku badań. Po przesłaniu wyników badań, Pani Edyta wnikliwie je zinterpretowała i wytłumaczyła mi na co powinnam uważać. Przygotowana przez nią dieta zawierała wiele pomocnych wskazówek dotyczących odżywiania. Współpracuję z Panią dietetyk dopiero od pół roku i widzę niesamowite efekty. Schudłam, poprawił mi się metabolizm i czuję się o niebo lepiej. Polecam Panią Edytę :)

 • Jestem klientem Pani Edyty od prawie roku. W pełni zdobyła moje zaufanie swoją ogromną i aktualną wiedzą. Swoją pasję związaną z dietą i gotowaniem pięknie rozwija i pogłębia, a że jest to jej pasja, czuje się w rozmowie. Zdecydowanie indywidualnie podchodzi do osoby. Uwzględnia wszystkie moje potrzeby i sugeruje rozwiązania na bazie przeprowadzonego wywiadu. Ułożona przez Panią Edytę dieta jest bardzo urozmaicona, co było dla mnie ważne i jednocześnie bardzo smaczna. Schudłem i doszedłem do swojej wagi, bez strasznego wysiłku, tylko ze smakiem i przyjemnością.
  Jeżeli szukasz profesjonalnego dietetyka, który Ci wszystko wytłumaczy i uzasadni, to zdecydowanie polecam Panią Edytę Sołek.

 • K

  Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Edytą! Niesamowity profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Z łatwością straciłam zbędne kilogramy a dieta była tak urozmaicona, że nie sprawiło to dużego problemu. Jestem osobą zapracowaną więc korzystam z kateringu dietetycznego i dzięki temu codziennie mam pyszne i świeże posiłki dostarczane prosto domu przez Restaurację Zielony Wiatrak z którą współpracuje Pani Edyta. Naprawde polecam!!!!!!!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online