mgr

Edyta Piątek

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

5 opinii +dodaj

Prowadzę indywidualną psychoterapię dorosłych w zakresie leczenia zaburzeń osobowości i nerwic. Objawiają się one dezorganizacją oraz destabilizacją w wielu obszarach życia osobistego,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Psycholog jest osobą którą z pewnością mogę polecić. Uważnie mnie wysluchała, zadawała pytania, notowała najistotniejsze informacje. Mimo że to dopiero pierwsze spotkanie to juz wyszlam z niego trochę lżejsza i z pewnością wrócę na następne spotkanie.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: konsultacje psychologiczne

  Wizyta u psychologa została wymuszona przez trudne okoliczności życiowe. Pomyślałem, że to ostatnia deska ratunku. Spotkania stopniowo przywracają mi zdolność do myślenia o przyszłości bez dominującej pustki. Pani Edyta jest miła, dociekliwa, ale też stanowcza. Dopiero zaczynam to doceniać.

 • B
  Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo dobra psycholożka. Cierpliwie mnie słuchała, zadawała pytania. Spokojnie i delikatnie wyjaśniła mi sprawy związane z tym jak funkcjonuję i jak przeżywam pewne sprawy. Choć problemy z którymi przyszłam budzą we mnie wiele emocji to na samym spotkaniu czułam się bezpiecznie i komfortowo. Mam nadzieję, że dalsza terapia pomoże mi uporać się i ze sobą i ze światem.

 • T
  Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: zaburzenia nastroju

  Jestem bardzo zadowolony z trwającego już kilka miesięcy kontaktu z Panią Edytą. Mam poczucie, że terapia zmierza w dobrym kierunku i chociaż wiem, że ten proces potrwa jeszcze długo to widzę już jego pierwsze efekty.

 • K
  Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: niepokój, stany lękowe

  Polecam Panią Edytę Piątek! W przyjaznej atmosferze rozwiązałam kilka swoich problemów, które na pozór ze sobą nie związane, okazały się mieć wspólną przyczynę. Pani Psycholog pomogła mi zauważyć, gdzie popełniam błędy, dzięki czemu mogę ich teraz unikać. Relacja oparta na szacunku i zrozumieniu, jednak najważniejsze dla mnie były konkretne pytania, czasem niewygodne, ale zawsze skłaniające do refleksji i dzięki temu sama mogłam znaleźć sposob(najlepszy i najbliższy mi samej) na rozwiązanie swoich problemów. Zdecydowanie polecam młodym osobom, które pogubiły się w tym pędzącym świecie, nim zdążyły dorosnąć.

 • Opinia z dnia 10.04.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prowadzę indywidualną psychoterapię dorosłych w zakresie leczenia zaburzeń osobowości i nerwic. Objawiają się one dezorganizacją oraz destabilizacją w wielu obszarach życia osobistego, zawodowego i społecznego. Najczęściej doświadczane przez pacjentów problemy wiążą się z brakiem satysfakcji z życia, trudnościami w utrzymaniu stabilnych, satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi, konfliktami, niskim poczuciem własnej wartości. Głównym celem psychoterapii jest przywrócenie u pacjenta poczucia satysfakcji zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

  Okres dojrzewania obfitować może w szereg konfliktów wewnętrznych oraz międzyludzkich.Praca psychoterapeutyczna z młodzieżą koncentruje się więc na wczesnym zdiagnozowaniu pierwszych objawów zaburzeń i pracą nad wprowadzaniem zmian w kształtującej się osobowości.

  Jestem magistrem psychologii (specjalność: psychologia kliniczna) oraz magistrem pedagogiki (specjalność: pedagogika pracy). Warsztat psychoterapeutyczny doskonalę w Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Jako psycholog i psychoterapeuta kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

  W przestrzeni społecznej podejmuję działania na rzecz zdrowia psychicznego młodzieży, dorosłych i seniorów, realizując projekty dla Urzędu Miasta Poznania, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poznaniu.

  W Ośrodku prowadzę:

  Psychoterapię indywidualną (100 zł /sesja – 50 min.)
  Konsultacje dla par i małżeństw (150 zł /sesja – 90 min.)
  Konsultacje psychologiczne (100 zł /sesja – 50 min.)
  Dane do kontaktu:

  www.edytapiatek.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Psychologia, specjalność: psychologia kliniczna - tytuł magistra
 • Pedagogika, specjalność: pedagogika pracy - tytuł magistra
 • Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży