Adres

Garncarska 9, Poznań
Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
61 629..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną sesje odbywają się zarówno w gabinecie jak i on-line. Po umówieniu wizyty proszę o in...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Autoagresja
 • Zaburzenia osobowości

Edukacja

 • Psychologia, specjalność: psychologia kliniczna - tytuł magistra
 • Pedagogika, specjalność: pedagogika pracy - tytuł magistra
 • Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


Garncarska 9, Poznań

120 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek

sesja trwa 45 min.


Konsultacja psychoterapeutyczna


Garncarska 9, Poznań

120 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek

Sesja trwa 45 min.

Pozostałe usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna dla par


Garncarska 9, Poznań

150 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek

Sesja trwa 45 min.


Psychoterapia indywidualna


Garncarska 9, Poznań

120 zł

Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek

Sesja trwa 45 min.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek konsultacja psychoterapeutyczna

Profesjonalne podejście do Pacjenta. Mimo że pierwsza wizyta nie należy do łatwych. Poczuć można, że Pani Edyta chętnie słucha i trafnie zadaje pytania. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek psychoterapia indywidualna

W gabinecie p. Piątek dało się poczuć niezwykle ciepłą atmosferę. W trakcie wizyty czułam się zrozumiana i wzięta na poważnie. Zostałam wysłuchana, zadawano mi pytania, co nie zawsze widzi się u wszystkich psychologów. Serdecznie polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek Dolegliwości związane z podejrzewaną przeze mnie nerwicą.

Pani Edyta to osoba bardzo miła. Niestety nie wzbudziła mojego zaufania na pierwszej wizycie,a to dla mnie kluczowa sprawa. Nie chciałabym zbyt wiele pisać po pierwszej wizycie. Bardzo zraniło mnie jednak to, iż moja wypowiedź, która była dla mnie bardzo ważna została mi, w dość dziwny sposób, przerwana. Rozumiem, że miałyśmy się spotkać jeszcze, ale przerwanie w połowie zdania jest nieprofesjonalne i nie pozwoliło mi do końca wyrazić myśli, która mnie nurtuje. Szczególnie, że do końca wizyty pozostało jeszcze nieco ponad 5 minut i wyjaśnienia końcowe oraz płatność na pewno tyle nie trwały, gdyż gabinet opuszczałam jeszcze przed godziną 16:00 (wizyta była na 15:00). Może to nic wielkiego, ale mnie to po prostu zabolało.

mgr Edyta Piątek

Szanowana Pani,
zgodnie z informacjami podawanymi przeze mnie na wszystkich bazach informacji, sesje rozpoczynam o pełnych godzinach i trwają 50 min. Sesje nie są przedłużane, choć w tym przypadku zakończenie spotkania było trudniejsze. Należy pamiętać, że jedno spotkanie nie pozwala w pełni poznać Pacjenta oraz problemu jaki zgłasza, a terapeuta w fazie spotkań konsultacyjnych potrzebuje konkretnych informacji, by móc postawić diagnozę.
Z wyrazami szacunku,
Edyta Piątek


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek konsultacje psychologiczne

Pani Psycholog jest osobą którą z pewnością mogę polecić. Uważnie mnie wysluchała, zadawała pytania, notowała najistotniejsze informacje. Mimo że to dopiero pierwsze spotkanie to juz wyszlam z niego trochę lżejsza i z pewnością wrócę na następne spotkanie.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek konsultacje psychologiczne

Wizyta u psychologa została wymuszona przez trudne okoliczności życiowe. Pomyślałem, że to ostatnia deska ratunku. Spotkania stopniowo przywracają mi zdolność do myślenia o przyszłości bez dominującej pustki. Pani Edyta jest miła, dociekliwa, ale też stanowcza. Dopiero zaczynam to doceniać.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek konsultacje psychologiczne

Bardzo dobra psycholożka. Cierpliwie mnie słuchała, zadawała pytania. Spokojnie i delikatnie wyjaśniła mi sprawy związane z tym jak funkcjonuję i jak przeżywam pewne sprawy. Choć problemy z którymi przyszłam budzą we mnie wiele emocji to na samym spotkaniu czułam się bezpiecznie i komfortowo. Mam nadzieję, że dalsza terapia pomoże mi uporać się i ze sobą i ze światem.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek zaburzenia nastroju

Jestem bardzo zadowolony z trwającego już kilka miesięcy kontaktu z Panią Edytą. Mam poczucie, że terapia zmierza w dobrym kierunku i chociaż wiem, że ten proces potrwa jeszcze długo to widzę już jego pierwsze efekty.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Edyta Piątek niepokój, stany lękowe

Polecam Panią Edytę Piątek! W przyjaznej atmosferze rozwiązałam kilka swoich problemów, które na pozór ze sobą nie związane, okazały się mieć wspólną przyczynę. Pani Psycholog pomogła mi zauważyć, gdzie popełniam błędy, dzięki czemu mogę ich teraz unikać. Relacja oparta na szacunku i zrozumieniu, jednak najważniejsze dla mnie były konkretne pytania, czasem niewygodne, ale zawsze skłaniające do refleksji i dzięki temu sama mogłam znaleźć sposob(najlepszy i najbliższy mi samej) na rozwiązanie swoich problemów. Zdecydowanie polecam młodym osobom, które pogubiły się w tym pędzącym świecie, nim zdążyły dorosnąć.


N

Opinia z dnia 10.04.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Bardzo boje sie iść do nowej pracy, boje sie, ze sie nie naucze, ze jestem głupia ze sobie nie poradze, . łapie mnie paraliż na myśl jak mam isc na rozmowe bądź czegoś nowego sie uczyć i poznawać nowych ludzi że mnie nie zaakceptują że będą obgadywać ( mimo ze jestem przez ludzi lubiana) to i tak bardzo sie boje odrzucenia . Następnym problemem jest to ze jestem bardzo nerwowa rozdrażniona są dni ze wszystko wyprowadza mnie z równowagi wybucham gniewem ze wszystkimi z rodziny sie kłócę a potem płacze w kącie i badzo żałuje jak moge taka być . ciągle mam dziwne mysli na temat własnego życia że strace bliską mi osobe ze nie daj bóg mojemu narzeczonemu sie coś stanie, ze stanie sie cos złego ze nic mi sie nie ułoży i każdego dnia żyje z taka świadomością. Często jestem smutna, bardzo martwie sie o innych czasem nie potrafie cieszyc sie własnym zyciem bo pokazują mi sie przed oczami ludzie którzy maja w życiu bardzo zle, którzy są chorzy i nieszczęśliwi i przez to sama jestem nieszczęśliwa. W dodatku boje sie sama spać mam wrażenie ze ktos lub coś mnie obserwuje a na noc w domu to juz wgl nie wyobrazam sobie sama zostać . Co mi jest? gdzie mam sie udać czy da sie to wszystko zmienić? :(

  Opis trudności jakie Pani przeżywa jest poruszający, jednak nie wystarczy aby postawić diagnozę. Jedynie bezpośrednie konsultacje umożliwiają przeprowadzenie wywiadu, na podstawie którego można dopiero postawić diagnozę. Proponuję kontakt z psychoterapeutą. Pozdrawiam.

  mgr Edyta Piątek

 • Jestem specyficzna osoba... przed 30. Pięć lat temu wkroczyłem w nowy rozdział w życiu.. zamieszkaliśmy razem, początkowo u moich rodziców, jednak po roku udało nam się wyprowadzić na swoje mieszkanie. Po dwóch latach zaczęła się istna emocjonalna katorga . Zdrady kłamstwa brak szacunku do mnie jak i samej siebie. Problem z którym się borykam ... Nie potrafię odejść by nie wrócić .. kocham ją pomimo tego ile zła w moje życie wprowadzila. Ostatnio jednak serdeczny mój przyjaciel powiedział mi że tylko rozmowa ze specjalistą mi pomoze, bo jestem (jego zdaniem)zabawka która jest na każde skinienie .." omotała wokół palca " .
  Jestem stały w uczuciach i oddam wiele by ona taka tez osoba byla, jednak los chciał inaczej .. różnica wieku ? 5 lat to raczej nie duzo..a po za tym tłumaczenia że chce się wybawić jest raczej nie trafnym gdy baluje się od 16 roku życia .
  Nie chcę jej stracić ale nie chce być oszukiwany i poniżany cała reszte życia. Zwłaszcza że chciałbym już zostać ojcem ... a ten temat to już chyba idzie się domyslec.


  Jak poradzić sobie z tym ? Bo ja już nie mam pomysłu żadnego ... "Wszystkiego" próbowałem..

  W tego typu sytuacji można rozważyć konsultacje indywidualne bądź konsultacje dla par. Spotkania pary z psychoterapeutą są najczęściej przestrzenią, w której po raz pierwszy możliwe jest nazwanie problematycznych zachowań partnerów. Po konsultacji będą mieli Państwo możliwość podjęcia psychoterapii, jeśli na takową się Państwo zdecydujecie. Psychodynamiczna terapia par pomaga partnerom w zrozumieniu uczuć, myśli i potrzeb stanowiących podłoże nieprawidłowych interakcji, a także w dzieleniu się nimi. W ujęciu psychodynamicznym najczęściej proponuje się partnerom podjęcie terapii indywidualnej - każda osoba z innym terapeutą. Jeśli odbycie konsultacji w parze nie będzie możliwe, zachęcam Pana do kontaktu z psychoterapeutą i rozpoczęcia pracy indywidualnej. Pozdrawiam.

  mgr Edyta Piątek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną sesje odbywają się zarówno w gabinecie jak i on-line. Po umówieniu wizyty proszę o in...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Autoagresja
 • Zaburzenia osobowości

Edukacja

 • Psychologia, specjalność: psychologia kliniczna - tytuł magistra
 • Pedagogika, specjalność: pedagogika pracy - tytuł magistra
 • Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny w Kościanie

Certyfikaty


Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania