lek.

Edyta Pawelec-Zadora

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

67 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
950 odwiedzin w ciągu 30 dni

NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ POSIADANĄ DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ -mam na myśli: kopie dokumentacji wcześniejszego leczenia, wypisy ze szpitali, dokumentację związaną z chorobami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: zle samopoczucie, stany depreseyjne

  Wnikliwa analiza. P. Edyta rozwiala moje wątpliwości i uspokoila. W celu natychmiastowej poprawy dostałam odpowiedni lęk.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Doktor Edyta Pawelec-Zadora była pierwszym lekarzem, do którego się zwróciłam i okazało się to świetnym wyborem! Leczenie pod okiem Pani Edyty trwa już około pół roku. Od pierwszej wizyty można było liczyć na wsparcie, słowa otuchy i szczere zrozumienie. Dzięki takiemu podejściu nastąpiło wiele zmian w moim życiu w bardzo szerokim zakresie. Na chwilę obecną czuję ogromną poprawę, a już tym bardziej po opuszczeniu toksycznego środowiska pracy. Wreszcie jestem pełna energii, dobrego humoru, nowych pomysłów i chęci do działania.
  Można powiedzieć, że jest to lekarz godny zaufania, podchodzący do pacjentów z dużą dozą empatii i serdeczności, jak i jeden z tych posiadających kręgosłup moralny. Każda wizyta jest przeprowadzana bardzo dokładnie, można liczyć na szczegółowy wywiad, w skrócie: pełen profesjonalizm! Cieszę się z takiego wyboru i gorąco polecam!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  Podzielam opinie innych użytkowników o empatii i zaangażowaniu w leczenie pacjentów pani Pawelec-Zadory, chciałabym się odnieść jednak do innej kwestii, która w rekomendacjach nie jest tak poruszana, a wywołała u mnie spore wahania: kwestia czasu. Początkowo obawiałam się, że pół godziny będzie niewystarczające, jednak dzięki profesjonalizmowi pani doktor czas ten okazał się wystarczający.
  Pragnę również dodać, że trafiałam na psychologów bądź lekarzy, którzy bagatelizowali moje problemy i zaburzenia, np. sprowadzając je do zwykłych wahań nastrojów, także niesamowicie cenię poważne i moim zdaniem prawidłowe (chociażby z punktu etycznego) podejście pani doktor do pacjenta, w dodatku nacechowane wyrozumiałością i cierpliwością.
  Uważam, że pani Pawelec-Zadora w pełni zasługuje na taką (wręcz przytłaczającą) pozytywną opinię i osobiście również polecam jej usługi.

 • R
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Dopiero zaczynam leczenie u Pani Pawelec ale już mogę wystawić pozytywną opinię. Trafnie dobrane leki, natychmiastowa poprawa samopoczucia. Pani doktor kompetentna, z dużą wiedzą psychiatryczna którą potrafi w prosty sposób przekazać pacjentowi, w dodatku bardzo dobre i życzliwe podejście do pacjenta.
  Bez żadnych zastrzeżeń mogę polecić Panią doktor.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Lekarz godny polecenia,potrafi wysluchać,widać że zna się doskonale na tym czym się zajmuje,jeśli doskwieraja Ci różne objawy nerwowe czy też lękowe takie jak (kołatanie serca,brak energi do życia problemy ze wzrokiem,uczucie że zaraz zemdlejesz,pocenie dłoni,uczucie "guli"w gardle ciężko Ci się oddycha łatwo się męczysz a w środku cały chodzisz z nerwów, nie czekaj tylko zgloś się do profesjonalisty jakim jest Pani Edyta z czystym sumieniem polecam, leki dobierane są pod pacjenta i caly czas masz kontakt telefonicznym z lekarzem zawsze możesz zadzwonić .

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pierwsza wizyta jak najbardziej w porządku. Pani sympatyczna i zaangażowana. Ciężko powiedzieć coś więcej po jednej wizycie, ale jestem nastawiony pozytywnie na kolejne spotkania.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo sympatyczna, ciepła osoba. Leczenie antydepresyjne, które wdrożyła pomogło juz od pierwszych dni brania leków. Polecam ogromnie i pamietajmy, ze nie wolno sie wachać ani wstydzić isc po pomoc do specjalisty !

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  Profesjonalizm, zaangażowanie i miła atmosfera. Szczegółowo przeprowadzony wywiad i dokładnie omówiony proces leczenia, który szybko przyniósł pozytywny skutek w postaci ogromnej poprawy stanu zdrowia.

 • O
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  Zaczynałam u lekarzy, którzy traktowali mnie powierzchownie, jakbym szła do internisty po lekartwo na przeziębienie. Z podobnym nastawieniem wybrałam się do Pani Doktor. Zmieniłam miasto, które było po drugiej stronie Polski od mojego domu. Byłam przerażona, przerwałam leczenie w domowym mieście i musiałam zacząć od Nowa. Mój stan bardzo szybko się pogarszał. Depresja się poglebiala. Pani doktor stała się moim pierwszym stałym miejscem w Krakowie. Jest osoba, która się mną zaopiekowala. Dzięki niej zmieniłam nastawienie do psychiatrow. Bardzo polecam Panią Doktor. To fachowiec z powolania, z ogromnym zaangażowaniem w problemy pacjenta.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Edyta była pierwszym lekarzem psychiatrom, do jakiego kiedykolwiek się wybrałam. Nie znałam nikogo, kto leczyłby się wcześniej u niej, ale do wizyty przekonała mnie druzgocąca przewaga pozytywnych komentarzy. Po czterech miesiącach leczenia mogę potwierdzić, że owe komentarze nie wzięły się znikąd, a Pani doktor jest naprawdę bardzo dobrym psychiatrą. Widzę ogromną poprawę w swoim samopoczuciu, co rzeczone cztery miesiące temu wydawało mi się nieosiągalne. Jestem ogromnie wdzięczna i z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ POSIADANĄ DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ -mam na myśli: kopie dokumentacji wcześniejszego leczenia, wypisy ze szpitali, dokumentację związaną z chorobami przewlekłymi, jeśli mają Państwo aktualne badania laboratoryjne-to także proszę zabrać.Oczywiście w wypadkach "awaryjnych" można przyjść bez takowej dokumentacji.

  Byłabym bardzo wdzięczna ,gdyby Państwo przychodzili punktualnie na wizyty.Z góry dziękuję.

  Ze względu na powtarzające się odwoływanie przez niektórych pacjentów umówionych wizyt do 2-3 godzin przed ustalonym terminem zdecydowałam się na nieprzyjmowanie takich pacjentów ponownie,podobnie jak i tych pacjentów, którzy w ogóle nie odwołali wizyty-po prostu na nią nie przyszli. Uważam,że szanowanie czasu innych jest jedną z podstawowych zasad funkcjonowania w społeczeństwie i ja osobiście bardzo tego przestrzegam. Mam nadzieję,że zostanie to dobrze zrozumiane przez Państwa.
  W sytuacji awaryjnej,które się zdarzają,kiedy jest konieczność odwołania w tym samym dniu wizyty zawsze jest możliwość porozmawiania ze mną przez infolinię Znanego Lekarza i ustalenie innego terminu.


  Posiadam uprawnienia:
  - wypisywanie recept na leki (w tym refundowane)
  - wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
  - wystawianie zaświadczeń lekarskich

  Jestem specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Studia ukończyłam w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 1998 r. Przez 3 lata kształciłam się w zakresie chorób wewnętrznych, potem zdecydowałam o zmianie specjalizacji w kierunku psychiatrii.Od 2008 r. do 30 września 2016 r. pracowałam w Oddziale Psychiatrii i OLAZA w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. J.Pawła II w Nowym Targu. Posiadam duże doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami psychicznymi zarówno będącymi w opiece szpitalnej ,jak i ambulatoryjnie w Poradni Zdrowia Psychicznego,a także pacjentami wymagającymi detoksykacji oraz pacjentami uzależnionymi.

  W obszarze moich szczególnych zainteresowań znajduje się niestandardowe leczenie łagodnych
  i umiarkowanych zaburzeń depresyjnych u osób w różnym wieku poprzez suplemnetację. Poza tym interesuję się zdrowym odżywianiem oraz zagadnieniami ogólnie pojętej medycyny naturalnej ,a co za tym idzie zastosowaniem jej w leczeniu wielu zaburzeń sfery psychicznej i nie tylko.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl