lek.

Edyta Pawelec-Zadora

Psychiatra

60 opinii +dodaj

Umów wizytę 1518 odwiedzin w ciągu 30 dni

NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ POSIADANĄ DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ -mam na myśli: kopie dokumentacji wcześniejszego leczenia, wypisy ze szpitali, dokumentację związaną z chorobami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  Profesjonalizm, zaangażowanie i miła atmosfera. Szczegółowo przeprowadzony wywiad i dokładnie omówiony proces leczenia, który szybko przyniósł pozytywny skutek w postaci ogromnej poprawy stanu zdrowia.

 • O
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  Zaczynałam u lekarzy, którzy traktowali mnie powierzchownie, jakbym szła do internisty po lekartwo na przeziębienie. Z podobnym nastawieniem wybrałam się do Pani Doktor. Zmieniłam miasto, które było po drugiej stronie Polski od mojego domu. Byłam przerażona, przerwałam leczenie w domowym mieście i musiałam zacząć od Nowa. Mój stan bardzo szybko się pogarszał. Depresja się poglebiala. Pani doktor stała się moim pierwszym stałym miejscem w Krakowie. Jest osoba, która się mną zaopiekowala. Dzięki niej zmieniłam nastawienie do psychiatrow. Bardzo polecam Panią Doktor. To fachowiec z powolania, z ogromnym zaangażowaniem w problemy pacjenta.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Edyta była pierwszym lekarzem psychiatrom, do jakiego kiedykolwiek się wybrałam. Nie znałam nikogo, kto leczyłby się wcześniej u niej, ale do wizyty przekonała mnie druzgocąca przewaga pozytywnych komentarzy. Po czterech miesiącach leczenia mogę potwierdzić, że owe komentarze nie wzięły się znikąd, a Pani doktor jest naprawdę bardzo dobrym psychiatrą. Widzę ogromną poprawę w swoim samopoczuciu, co rzeczone cztery miesiące temu wydawało mi się nieosiągalne. Jestem ogromnie wdzięczna i z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: farmakoterapia

  Leczyłam się u Pani dr. Pawelec-Zadora przez prawie rok na depresję. Było ze mną źle, wybrałam psychiatrę ponieważ czytałam wiele bardzo dobrych opinii. Zgadzam się z faktem, że Pani jest sympatyczna, empatyczna i potrafi wysłuchać ale to na tym się kończy. Psychiatra powinien zadawać pytania i robić testy diagnostyczne. Chodzi mi o dokładność. Przyszłam na wizytę i sama nie wiedziałam, co mam mówić, od czego zacząć, żadnych pytań nakierowujących. Na pierwszej wizycie żadnych testów diagnostycznych. Pani sprawdzała moje wyniki badań krwi ze szpitala, mam anemię ale nie uwzględniła tego jako wpływ na zaburzenie. Od niedawna leczę się u hematologa, przyjmuję preparaty i stan psychiczny się poprawił przez uzupełnienie żelaza. Niedobory we krwi też mają znaczenie na psychikę, dieta tak samo! Nic nie poradziła jeśli chodzi o zmiany w diecie. Długość wizyty - pierwsza wizyta, co prawda trwała około 40 minut, sama musiałam przedstawić o co chodzi, żadnych pytań i testów, leki zostały przepisane odrazu. Kolejne wizyty trwały ledwie 15 minut, tak jak by pacjent wszedł tylko po receptę. Wizyty powinny trwać około godziny ze względu na dokładność, rozmowy, zadawania pytań oraz kontrolę stanu zdrowia pacjenta. Jeśli chodzi o leki, na początku przyjmowałam dwa leki, źle się czułam to lek główny został zamieniony na inny, mocniejszy. Miałam nadzieję, że stan mój się poprawi ale nie było do końca dobrze. Były zmiany ilości oraz pory dawkowania, nawet drugi lek "wspomagający" odrzuciłam. Było ze mną coraz gorzej, podczas ostatniej wizyty Pani doktor kazała zwiększyć dawkę i nie dałam rady już bo ewidentnie ten lek nie jest dla mnie odpowiedni, nie byłam sobą i szczerze powiem, że wariowałam. Zmniejszyłam dawkowanie o połowę i naprawdę te objawy ulegnęły zmniejszeniu. Dlatego teraz zmieniłam psychiatrę. Szczerze, nie polecam pani dr. Pawelec-Zadory. Pozdrawiam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor po której mogę z czystym sumieniem potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na niniejszym profilu. Podczas wizyty czułem, iż Pani Doktor mnie słucha, że ma w sobie szczerą chęć pomocy i - co za tym idzie - że ma dla niej znaczenie to, w jakim stanie funkcjonuję na co dzień. Mój przypadek jest dosyć skomplikowany, byłem już u naprawdę wielu specjalistów i dawno nie miałem tak silnego poczucia, że mój problem ma dla lekarza szczere znaczenie. Nie wiem czy akurat te aktualnie wdrożone leczenie będzie strzałem w 10, ale już teraz dziękuję Pani Doktor za nadzieję, jaką od Pani otrzymałem. Dziękuję za empatię z Pani strony oraz szczerą chęć pomocy. Dzięki Pani na nowo uwierzyłem, że moje życie może się zmienić na lepsze.
  Pozdrawiam uprzejmie,
  Mateusz

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  U Pani doktor byłam już kilka razy. Wdrożone przez nią leczenie przynosi widoczne i odczuwalne efekty,samopoczucie duuużo lepsze. Cieszę się,że trafiłam właśnie do niej.Spokojna,wyrozumiała i empatyczna osoba.Zdecydowanie polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to wspaniała i profesjonalną osoba:) Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek obawy przed wizytą u psychiatry!

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pania Edyta Pawelec-Zadora jest swietna specjalistka o idealnym podejsciu do pacjenta. Mimo mlodego wieku ma olbrzymia wiedze i doswiadczenie. Pani Edyta potrafi swietnie wywazyc pozytywne podejscie z wymaganiami. Czuje sie u niej autentyczne zainteresowanie pacjentem i jego problemami. Subtelna i zyczliwa, nie narzuca, lecz radzi. Po dwoch wizytach czuje, ze jestem w dobrych rekach. Psychicznie jestem juz zupelnie w innym miejscu. Ciesze sie, ze podjalem konsultacje. Goraco polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne "Tęcza" KrakówUsługa: konsultacje psychiatryczne

  pełen profesjonalizm !!!. Podejscie do pacjenta na 6+ , do tego urocza aparycja i usmiech ... bałam sie tej wizyty , zupenie niepotrzebnie .
  Polecam Panstwu w 1000 % ! Dziekuje pieknie za pomoc . Jestem prawie zdrowa ;-)))

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ POSIADANĄ DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ -mam na myśli: kopie dokumentacji wcześniejszego leczenia, wypisy ze szpitali, dokumentację związaną z chorobami przewlekłymi, jeśli mają Państwo aktualne badania laboratoryjne-to także proszę zabrać.Oczywiście w wypadkach "awaryjnych" można przyjść bez takowej dokumentacji.

  Byłabym bardzo wdzięczna ,gdyby Państwo przychodzili punktualnie na wizyty.Z góry dziękuję.

  Ze względu na powtarzające się odwoływanie przez niektórych pacjentów umówionych wizyt do 2-3 godzin przed ustalonym terminem zdecydowałam się na nieprzyjmowanie takich pacjentów ponownie,podobnie jak i tych pacjentów, którzy w ogóle nie odwołali wizyty-po prostu na nią nie przyszli. Uważam,że szanowanie czasu innych jest jedną z podstawowych zasad funkcjonowania w społeczeństwie i ja osobiście bardzo tego przestrzegam. Mam nadzieję,że zostanie to dobrze zrozumiane przez Państwa.
  W sytuacji awaryjnej,które się zdarzają,kiedy jest konieczność odwołania w tym samym dniu wizyty zawsze jest możliwość porozmawiania ze mną przez infolinię Znanego Lekarza i ustalenie innego terminu.


  Posiadam uprawnienia:
  - wypisywanie recept na leki (w tym refundowane)
  - wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
  - wystawianie zaświadczeń lekarskich

  Jestem specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Studia ukończyłam w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 1998 r. Przez 3 lata kształciłam się w zakresie chorób wewnętrznych, potem zdecydowałam o zmianie specjalizacji w kierunku psychiatrii.Od 2008 r. do 30 września 2016 r. pracowałam w Oddziale Psychiatrii i OLAZA w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. J.Pawła II w Nowym Targu. Posiadam duże doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami psychicznymi zarówno będącymi w opiece szpitalnej ,jak i ambulatoryjnie w Poradni Zdrowia Psychicznego,a także pacjentami wymagającymi detoksykacji oraz pacjentami uzależnionymi.

  W obszarze moich szczególnych zainteresowań znajduje się niestandardowe leczenie łagodnych
  i umiarkowanych zaburzeń depresyjnych u osób w różnym wieku poprzez suplemnetację. Poza tym interesuję się zdrowym odżywianiem oraz zagadnieniami ogólnie pojętej medycyny naturalnej ,a co za tym idzie zastosowaniem jej w leczeniu wielu zaburzeń sfery psychicznej i nie tylko.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl