lek.

Edyta Kruszyńska

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
313 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Specjalista psychiatra, koordynator Oddziału Dziennego Leczenia Zaburzeń Lękowych i Afektywnych Kliniki Psychiatrii w Bydgoszczy. Wykładowca… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: konsultacja psychiatryczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta , ze zrozumieniem , na spokojnie . Już samo wnętrze przychodni potrafi wyciszyć człowieka .

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"Usługa: konsultacja psychiatryczna

  Pani Doktor bardzo sympatyczna. Poświęca tyle czasu ile trzeba. Ze zrozumieniem i cierpliwością podchodzi do problemu. Polecam serdecznie.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"

  Bardzo mila. Wysluchala z uwaga, zainteresowaniem. I co wazne nie oceniała tylko doradzala. Polecam.

 • K

  Pierwszy psychiatra, do którego uważam, że warto chodzić. Osoba bardzo otwarta i komunikatywna, a przede wszystkim nie traktuje pacjenta jak kolejnego "przykrego przypadku". Poświęca tyle czasu, ile potrzeba, a nie tyle, ile wypada. Przynajmniej takie są moje osobiste odczucia. Dla mnie najważniejsze było, że od pierwszego momentu poczułam się u pani doktor jak podczas wizyty u dobrej koleżanki, co pozwoliło mi mówić szczerze i otwarcie o swoich problemach i nie bać się oceny. Po prostu lekarz, który budzi zaufanie. Co do leczenia niewiele się wypowiem, bo pani doktor kontynuowała leczenie po poprzednim lekarzu, ale już samo spotkanie z nią było pokrzepiające, więc myślę, że to połowa sukcesu. Polecam!

 • S

  Pani doktor pomogła mi bardzo w wychodzeniu z depresji, nadal jestem pod jej opieką i biorę leki, ale czuję, że zawsze mogę liczyć na jej pomoc, sama ta świadomość mi bardzo pomaga. Pani doktor jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, wyrozumiała, sympatyczna, taktowna; wysłucha, porozmawia, tworzy atmosferę pozwalającą na 'otwarcie się' i opowiedzenie o swoich problemach, uczuciach, przebiegu choroby. Oprócz tego można liczyć na profesjonalną opiekę, przepisanie leków w razie potrzeby oraz profesjonalną poradę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Specjalista psychiatra, koordynator Oddziału Dziennego Leczenia Zaburzeń Lękowych i Afektywnych Kliniki Psychiatrii w Bydgoszczy. Wykładowca Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Specjalista psychiatrii środowiskowej.
  Posiadam wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychicznych.
  Obecnie pracuję w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Wojskowym, Przychodni Akademickiej oraz w Wyrzysku.

Specjalizacje

 • Psychiatria