Adresy (3)

Korczaka 7 10, Kwidzyn
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Korczaka 7, Kwidzyn
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska-Specjalista Ginekolog-Położnik (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Hallera 31, Kwidzyn Przyjmuje na NFZ
EMC Szpital Zdrowie (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, przemiły, bardzo profesjonalny i pomocny. Miałam robione u niego bolesne badanie HSG. Na mój ból nie mógł za wiele zdziałać, ale stworzył bardzo miłą atmosferę wokół przed i po badaniu. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Polecam go każdej!


K
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz! Konkretny, bardzo delikatny wiem co piszę gdyż nie dawno miałam przeprowadzane badania, których się potwornie bałam i które nie zaliczają się do przyjemnych. Doktor wykonał je możliwie najdelikatniej. A Panie położne to cudowne kobiety. Wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie i opiekę.


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie wiem jaki jest jako lekarz na prywatnych wizytach ale jako ordynator i lekarz w szpitalu jest strasznie nie miły i opryskliwy a kobiety ma za nic i odniosłam wrażenie pod czas rozmowy że biedny po prostu siedzi w pracy za kare a nie z powołania bo chyba tak powinno być PRAWDA PANIE DOKTORZE!!!!!!!!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz w Kwidzynie. Nie byłam u wszystkich, którzy przyjmują w Kwidzynie, ale zdecydowanie na pierwsze wizyty i kolejne polecam doktora Nowaka.


L
Użytkownik zweryfikowany

Zdyscyplinowany, mądry, inteligentny, opiekuńczy, czuły, cierpliwy. POLECAM 100 %


J
Użytkownik zweryfikowany

Od kiedy mieszkam w Kwidzynie chodzę na wizyty do dr Nowaka,to bardzo miły i doświadczony lekarz(mam porównanie z kilkoma innymi lekarzami spoza Kwidzyna).Prowadził moją ciążę,zawsze informował o jej przebiegu,robił na każdej wizycie USG.Ciąża była w położeniu pośladkowym,starał się to zmienić i odwrócić dziecko w moim brzuchu oczywiście cały czas informując jak to przebiega.Ciąża zakończyła się cesarskim cięciem,oczywiście robił je dr Nowak,na zabiegu było bardzo miło i sympatycznie,tak samo po porodzie,doktor jak i cały personel był bardzo miły i pomocny.Naprawdę zaczęcam do wizyt u tego wspaniałego lekarza.


S
Użytkownik zweryfikowany

polecam bardzo Dr.NOWAKA. do szpitala trafiłam z martwą ciążą w 11 tygodniu. byłam pod opieką doktora przez cały pobyt w szpitalu i jestem bardzo zadowolona. zabieg przeprowadził dr. Nowak i czułam się bardzo bezpieczna iw dobrych rękach. dobre słowa i gesty doktora i pielęgniarki w takiej chwili były dla mnie najważniejsze gdyż z utensknieniem czekałam na tę ciążę . postanowiłam prywatnie odwiedzać gabinet doktora i mam nadzieję że następnym razem się uda.


S
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką Doktora od wielu lat prowadził moje 2 ciąże i dwa skomplikowane porody ,a obecnie pod fachową wspaniałą opieką Doktora moja dorosła córka
urodziła wspaniałego wnuka .Niedawno musiałam poddać się skomplikowanej operacji
ginekologicznej ,którą wykonał właśnie Dr Nowak,bo właśnie On wykonuje najcięższe
i najbardziej skomplikowane operacje ginekologiczne.Następnie osobiście załatwił
mi miejsce w AM w Gdańsku,gdzie kontynuowałam skomplikowane leczenie ,mimo że nie
byłam nawet jego prywatną pacjentką.
Byłam świadkiem,jak był wzywany przez młodszych kolegów
w nocy na oddział "na ratunek " do skomplikowanych przypadków i operacji.
Jest najbardziej doświadczonym i najlepszym ginekologiem w Kwidzynie.


G

niedawno poroniłam 7 tydz, Pan Doktor Nowak przyjął mnie na odział, zbadał delikatnie i wytłumaczył co się ze mną dzieję, dał szansę zarodkowi się rozwiną i chciał poczekać jeszcze 3 dni jednak po 1 dniu doszło do samo poronienia zlecił badania, dostałam zastrzyk immounoglobuliny. Następną ciąż na pewno będzie prowadził P. Dr. Nowak


G

Tak ,Dr Nowak jest mily jak się chodzi na prywatne wizyty,a to chyba nie świadczy o lekarzu dobrze.Ja miałam mieć założone szwy ale pan ordynator stwierdził ,że nie ma co u nie robić ,już zwątpił w moją ciążę??może właśnie dzięki niemu urodziłam wcześniaka ważącego kilogram,na jego szczęście wszystko z dzieckiem jest dobrze.Nie polecam,juz dawno powinien być na emeryturze i pozwolić dobrym lekarzom pracować .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie