dr n. med.

Stanisław Dulko

verifiedCreated with Sketch.

Seksuolog, Terapeuta

19 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
401 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lekarz seksuolog, seksuolog dziecięcy z ponad 25-letnią praktyką. Posiada certyfikat superwizora seksuologa, seksuologa klinicznego, seksuologa sądowego, edukatora seksuologicznego,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja seksuologiczna dzieci i młodzież

  Bardzo dobry specjalista, znakomite podejście do pacjenta, obeznany w swoim fachu. Cierpliwie tłumaczy na czym polega problem i daje dobre zalecenia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalna wizyta. Pan Dulko objaśnia wszystko bardzo jasno i dobrze przedstawia całą sprawę

 • S

  Wydawało mi się, że moje problemy związane z ogólnie rzecz ujmując seksem, nigdy się nie skończą. Trafiłem do Pana Doktora na skraju załamania. Okazało się, że wszystko ma swoją przyczynę, którą Pan Doktor potrafił odnaleźć. Obawiałem się sięgnąć po pomoc specjalisty, wyszło na to, że zupełnie niepotrzebnie. Moje życie zyskało sens. Dziękuję serdecznie.

  Stanisław Dulko2017-02-22

  Dziękuję za pozytywne słowa. Cieszę się, że pomogłem rozwiązać problem.

 • J

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Duża doza empatii i wsparcia. Fachowa porada. Obawiałam się z moim problemem iść do specjalisty - zupełnie niesłusznie. Pan Doktor jest nie tylko kompetentny, ale także potrafi postawić się w sytuacji pacjenta. Dziękuję za porady i polecam.

  Stanisław Dulko2017-02-22

  Pani Jowito, dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy.

 • B

  Bardzo profesjonalny pan doktor, empatyczny i uśmiechnięty, szybko wzbudził moje zaufanie. Od razu zorientował się jaki jest u mnie problem i skierował mnie do lekarza, zajmującego się konkretnie moją przypadłością, przy okazji udzielając paru wskazówek, co mogę zacząć robić w kierunku poprawy mojego stanu zdrowia. Bardzo polecam i dziękuję za poradę!

  Stanisław Dulko2017-02-22

  Dziękuję za pozytywne słowa. Pozdrawiam.

 • I

  Witam,
  Mój problem dotyczył braku orgazmu, libido, więc chyba coś co tak na prawdę seksuolog powinien leczyć, no bo chyba nie kardiolog , mimo to oczywiście Pan Dulko odesłał mnie do psychiatry. ( swoją drogą tak chyba najłatwiej dla lekarza, ale nie dla pacjenta, bo to już nie pierwsza tego typu sytuacja w moim życiu). Brak jakiejkolwiek rady np jakie leki zasugerować psychiatrze- przecież nie każdy psychiatra specjalizuje się w seksuologii.
  Bardzo zniesmaczony jestem ogólnie poziomem leczenia seksuologów i psychiatrów. Jedni odsyłają do drugich tylko. A na stronach internetowych dumne napisy :leczenie zaburzeń orgazmu, pożadania, libido. Ładnie to wygląda tylko na stronie internetowej.

  Stanisław Dulko2017-01-28

  Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi refleksjami po wizycie w naszej klinice u lekarza seksuologa. Szanujemy Pańską wypowiedź, natomiast nie możemy podzielić Pana uwag. Proszę pamiętać, że przyczyn Pana trudności może być bardzo wiele, nie wykluczając tych natury psychiatrycznej. Proszę nam zaufać, zalecenia które Pan otrzymał od naszego lekarza są zgodne z jego wieloletnim doświadczeniem. Rozumiejąc Pańską trudną sytuację podtrzymujemy naszą propozycję leczenia psychiatrycznego zgodnie z zaleceniami dr Dulko.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora (żona też). Problem dotyczył zbyt wczesnego wyt...sku. Pan Doktor poradził. Przepisał specyfik. Uśmiech żony bezcenny.

  Stanisław Dulko2017-02-22

  Wszystkiego dobrego. Dziękuję za opinię.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor podczas wizyty był (podobnie jak podczas poprzedniej wizyty) miły, profesjonalny, nieco chaotyczny. Zaproponował farmakoterapię na podstawie badań laboratoryjnych, które zlecił podczas poprzedniej konsultacji. Zaczynamy właśnie wdrażać leczenie, czekamy na efekty.

  Stanisław Dulko2017-02-22

  Dziękuję za pozytywne słowa. Bardzo mi miło, że pomogłem rozwiązać problem.

 • Zyczliwy człowiek. Mam wrażenie, że jako specjalista jest bardzo dogmatyczny i nie zbyt potrafi indywidualnie podejść do pacjenta. Na powracające myśli dotyczące trudności dotyczące preferencji seksualnych zasugerował branie zaleconych przez psychiatrę leków przeciwdepresyjnych. Na koniec wizyty zaś skwitowalł, że jak leki nie pomogą to wątpliwości, że jestem homoseksualista są zasadne, a jak pomogą to będzie na 100 procent pewność że jestem heteroseksualny. Nie wziął chyba pod uwagę, lub w zbyt małym stopniu, że jestem w związku uczuciowym z kobietą, co powinno być jednym z głównych wyznacznikow. I na tym się powinno koncentrować. Lek zaś zwyczajnie może nie zadziałać i nie może byc wyznacznikiem preferencji. Obawiam się, że takie sugestie autorytetu mogą mieć bardzo negatywne konsekwencje dla związku.

  Stanisław Dulko2016-01-08

  Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi refleksjami po wizycie w naszej klinice u lekarza seksuologa. Szanujemy Pańską wypowiedź, natomiast nie możemy podzielić Pana uwag. Jest to sprzeczne z naszą wiedzą seksuologiczno-psychiatryczną a przed wszystkim naszym doświadczeniam klinicznym. Proszę nam zaufać, zalecenia które Pan otrzymał od naszego lekarza są zgodne z jego wieloletnim doświadczeniem. Rozumiejąc Pańską bardzo trudną sytuację podtrzymujemy naszą propozycję leczenia farmakologicznego i psychoterapeutycznego u psychologa zgodnie z zaleceniami dr Dulko.

 • M

  Doskonały specjalista, z dobrym podejściem i wprawa w diagnostyce. Uczciwy i nie naciagajacy na leczenie.

  Stanisław Dulko2017-02-22

  Dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz seksuolog, seksuolog dziecięcy z ponad 25-letnią praktyką. Posiada certyfikat superwizora seksuologa, seksuologa klinicznego, seksuologa sądowego, edukatora seksuologicznego, Brytyjski Certyfikat Seksuologa. Ogromne doświadczenie kliniczne – pomógł już ponad 30 tysięcy pacjentów. Popularyzator wiedzy z zakresu seksuologii, ekspert w wielu programach telewizyjnych i gazetach.
  Pracownik naukowy i adiunkt Zakładu Seksuologii Medycznej i Psychoterapii w Warszawie. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Kierownik i mentor specjalizacji dziesiątków seksuologów w tym wielu profesorów. Członek komisji egzaminacyjnych dla lekarzy i psychologów z dziedziny seksuologii. Laureat nagrody Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Ginekologicznego, Urologicznego oraz nagrody Polskiej Akademii Wiedzy Seksuologicznej.
  Autor i współautor ponad stu publikacji naukowych, encyklopedii, leksykonów i podręczników seksuologicznych.
  Ekspert od transseksualności.
  Diagnozuje i leczy zaburzenia seksualne, zaburzenia preferencji seksualnych, problemy partnerskie, problemy związane z orientacją seksualną.

  Posiada uprawnienia do:
  -wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  -wystawiania zaświadczeń lekarskich.

  Link do filmików z dr Stanisławem Dulko:
  https://www.youtube.com/watch?v=5CkLRSY1t3o
  https://www.youtube.com/watch?v=WcNv-B9sIGE
  https://www.youtube.com/watch?v=MPj8VbDvUPQ

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2015
 • Nagroda Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Ginekologicznego, Urologicznego
 • Nagroda Polskiej Akademii Wiedzy Seksuologicznej
 • SuperMedicus 2015 - Mistrzowie w swoim fachu: pełniący prestiżowe funkcje ordynatorów i kierowników najbardziej uznanych klinik psychiatrycznych w Polsce.
 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.
 • Laur Pacjenta 2018 - nagroda zaufania pacjentów w ogólnopolskim plebiscycie w kategorii Placówka Medyczna
więcej

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Szpital MSWiA
 • Szpital Orłowskiego
 • Liczne staże w USA

Certyfikaty

 • Stanisław Dulko, seksuolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Stanisław Dulko, seksuolog - Certyfikaty
 • Stanisław Dulko, Warszawa - Certyfikaty
 • Stanisław Dulko, seksuolog w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe
 • Stanisław Dulko, seksuolog - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

więcej