mgr

Dorota Zielińska

verifiedCreated with Sketch.

Logopeda, Diagnostyk, Terapeuta

48 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
430 odwiedzin w ciągu 30 dni

Neurologopeda Kliniczny. Dyplomowany specjalista po Wrocławskiej Akademi Medycznej, logopedii ogólnej na Uniwersytecie Opolskimj, pedagog opiekuńczy oraz magister nauk humanistycznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologopedycznyUsługa: konsultacje logopedyczne

  Bardzo dobry logopeda. Konkretny. Mój synek już się nie jąka, a zacinał się strasznie gdy trafiliśmy do Pani Dorotki☺️

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologopedycznyUsługa: problem z wymową głoski "r"

  Nie mam odpowiednich słów, żeby podziękować Pani Dorocie za czas i swoją wiedzę jakie włożyła w terapię z moim synkiem. Marcel 7,5 l miał problem z wymową głoski "r". Wczesniejsza terapia przedszkolna a potem szkolna i w poradni przyszkolnej nie dawały efektów. Dodatkowo wszyscy mówili że u Marcela poprostu długo to trwa. Jednak po kilku wizytach u Pani Doroty można już było zauważyć pierwsze efekty. Pani Dorota bardzo miła i kompetentna osoba poradziła sobie z tym problemem szybciej niż się spodziewałam... chociaż szczerze mówiąc już tracilam nadzieję że to może się udać. I chociaż mi to nie przeszkadzało to wiedziałam że Marcelowi w przyszłości będzie. Dzięki Pani Doktor możemy o tym zapomnieć. Dziękujemy z całego serca :-)
  Marcel Sołtowski z rodzicami

  Dorota Zielińska2018-07-19

  Bardzo się cieszę , że terapia dzięki również Państwa zaangażowaniu przyniosła oczekiwany efekt. Przede wszystkim , podnosząc samoocenę i poczucie własnej wartości Marcela. Jest szczęśliwszym, pewniejszym siebie chłopcem. Pozdrawiam serdecznie:)

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologopedycznyUsługa: diagnoza neurologopedyczna/ wstępna Neurologiczna

  Bardzo cenię lekarzy i specjalistów, którzy podążają za pacjentem, którzy w swoim gabinecie tworzą atmosferę zaufania i komfortu. Jako osoba wierząca, zawsze modlę się o rzetelnego lekarza, o konkretną diagnozę, dlatego mogę powiedzieć, że Opatrzność i tym razem mnie posłuchała. Pani Dorota Zielińska poświęciła nam bardzo dużo swojego czasu, podzieliła się wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym będziemy mogli pomóc naszemu synkowi. Polecam Panią Dorotę wszystkim rodzicom, którzy czują się zaniepokojeni małymi postępami swoich pociech, nie należy z tym zwlekać. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)

  Dorota Zielińska2018-07-02

  Bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy tak miłą opinię . W terapię byliśmy zaangażowani Wszyscy z całego serca . Bardzo ważna jest Obopólna Współpraca zarówno terapeuty jak i pacjenta , I jego rodziców . Należy podkreślić fakt , iż zaburzenia artykulacji , tak zwana Dyslalia , w tym wieku rozwojowym jest wielce kłopotliwa asocjacjnie Dla każdego pacjenta w tym wieku . Jest to niezwykle przykre I kłopotliwe w kontaktach z rówieśnikami. Znacznie obniżało to Jego samoocenenę . Ma to w skutkach poważne konsekwencje w funkcjonowaniu społecznym każdego pacjenta z taką wadą . A mianowicie wycofanie się z kontaktów rówieśniczych może również rosnąć autoagresja bądź też agresja i nieśmiałość maluszka . Dlatego ważne jest , aby postrzegać każdego pacjenta holistycznie , Z każdego aspektu jego funkcjonowania . Bardzo się cieszę , że w 100% Odnieśliśmy wspólny sukces . Przede wszystkim , że Marcel jest szczęśliwszy i Dumny z Siebie. Dlatego Nie rozumiem dlaczego poprzedni specjaliści nie potrafili sobie poradzić Z tym kłopocikiem:)pozdrawiam serdecznie .

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Na wizycie byłam z 3,5 letnim synkiem. Wizyta przeprowadzona profesjonalnie. Pani Dorota informuje na bieżąco czemu służą konkretne zadania. Wyszłam z wizyty spokojna i ze świadomością, że trafiliśmy w dobre ręce.

  Dorota Zielińska2018-05-13

  Dziękuję, zawsze staram się być do dyspozycji pacjentów , pozdrawiam serdecznie

 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologopedyczny

  Szczerze polecam, indywidualne podejście, po wizycie dokładnie wiadomo, nad czym i w jaki sposób pracować samodzielnie w domu przed kolejnym spotkaniem, a co najważniejsze - terapia przynosi oczekiwane efekty. Dodatkowo wszystko w sympatycznej i miłej atmosferze :)

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologopedycznyUsługa: brak gaworzenia

  Bardzo mila Pani doktor.
  Udzielila cwnnych wskazowek i rad.
  Mimo wszystko jedyny minus wizyty to to iz czulam sie niekomfortowa gdy moje dziecko nie moglo nic dotknac bo mp porysuje szafe, na wszystko byl komunikat tego nie wolno,tam nie wolno, tam sie nie wspinaj
  A roczne dziecko ciekawe swiata. Mimo tego bardzo polecam Pania doktor.

  Dorota Zielińska2018-02-22

  Moim priorytetem jest dbanie m.in. O Państwa bezpieczeństwo podczas wizyty. Wspinanie się ROCZNEGO DZIECKA, który NIE MA DOBRZE ROZWINIĘTEJ KOORDYNACJI na poduszki sensoryczne jest zachowaniem ryzykownym grożącym upadku i uszkodzeniami ciała. Pani nie zareagowała. Moim zadaniem jest podajęcie szybkiej interwencji jeśli widzę zagrożenie. Drugą kwestią jest wyznaczanie granic odpowiednich zachowań. Przyrządy terapeutyczne są dla tego pochowane w szafkach, aby ograniczyć bodzce wizualne, który rozpraszają uwagę Malucha . Proszę Państwa o zaufanie Co do sposobów mojej diagnostyka I zachowań terapeutycznych. Wszystkie skierowne są ku DOBRU PACJENTA.

 • B
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet NeurologopedycznyUsługa: problem mowy u 2,5 latka

  Bardzo sympatyczna i naprawde pomocna Pani doktor. Szczerze polecam, już nie możemy sie doczekac kolejnej wizyty ☺

  Dorota Zielińska2018-02-06

  :) ja również tak sympatycznego małego Szkraba.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Neurologopeda.Usługa: diagnoza

  Pani Doktor bardzo dokładnie zbadał mojego 6,5 miesięcznego synka bez porównania do wcześniejszego logopedy.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Neurologopeda.

  Fachowiec z dużą wiedzą oraz bardzo profesjonalnym i zarazem sympatycznym podejściem. Po wizycie u Pani Doroty jestem pozytywnie nastawiony. Szczerze polecam!

  Dorota Zielińska2017-12-27

  Dziękuję za miłe słowo. Cieszę się, że zakończyliśmy terapię z sukcesem. Pozdrawiam serdecznie

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Neurologopeda.Usługa: diagnoza

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza. Zostałam dokładnie poinstruowana jakie ćwiczenia wykonywać z moją 8-miesięczną córeczką. Wiem, że jesteśmy w dobrych rękach. Szczerze polecam.

Pytania pacjentów (67)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Neurologopeda Kliniczny. Dyplomowany specjalista po Wrocławskiej Akademi Medycznej, logopedii ogólnej na Uniwersytecie Opolskimj, pedagog opiekuńczy oraz magister nauk humanistycznych z zakresu filozofii ze specjalnością komunikacji społecznej
  www.dorotazielinska.com

  Dyplomowany uczestnik kursów i szkoleń :
  - Integracji Odruchów Ustno-Twarzowych wg Dr Svietłany Masgutowej.
  - Terapii Taktylnej w ramach programu MNRI Masgutowa Neurosensorimotor Reflex Integration.
  - Wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dziecka z grupy wysokiego ryzyka na podstawie neurorozwojowej koncepcji ergoterapii w pediatrii i integracji sensorycznej.
  - Certyfikowany masażysta metody Shantala (masaż niemowląt i dzieci).
  - Certyfikowany specjalista Zaburzeń Integracji Sensorycznej (SI)-bez uprawnień diagnostycznych. Terapia neurologopedyczna realizowana z elementami rehabilitacji SI.
  Kilkuletni logopeda żłobkowy oraz pracownik przychodni neurologicznych. Współpracownik i wolontariusz stowarzyszeń pacjenckich osób chorych przewlekle. Osoba poruszająca się o kulach, rozumiejąca w pełni trudne doświadczenia swoich pacjentów.
  Obejmuje opieką zarówno noworodki, dzieci ( od 3 roku życia ), dorosłych po urazach neurologicznych i z chorobami neurologicznymi. Noworodki skierowane na masaż Shantala, z zaburzeniami ssania. Obecnie swoją pasję pragnie rozwijać w sposób bardziej indywidualny zapraszając swoich pacjentów do domowego gabinetu , gdzie w przyjaznych warunkach chce pracować nad wspólnym sukcesem terapeutycznym.
  Bardzo proszę o odwoływanie wizyty , w razie potrzeby, na 24h przed . W innym przypadku na kolejnej wizycie doliczony zostanie dodatkowy koszt W związku z opłaconą przeze mnie Rezerwacją godziny. Pacjent, który dwukrotnie NIE ODWOŁAŁ WIZYTY I nie pojawi się na terapii będzie skreślony z listy pacjentów .
  Diagnoza Neurologopedyczna obejmuje również wstępną diagnozę psychologiczną i pedagogiczną . Wydanie opinii , w razie potrzeby, może być wykonane dopiero na 4 wizycie terapeutycznej . Koszt wydania opinii specjalistycznej to 30 zł .

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, studia podyplomowe/specjalizacyjne 2011
 • Uniwersytet Wrocławski, studia magisterskie 2008
 • Uniwersystet Opolski, studia podyplomowe 2010
 • Kolegium Karkonoskie w Jeleniej Górze, licencjat 2006
więcej

Publikacje

 • Szczęście we Mnie , Wema 2010
 • Pozytywny Impuls. Artykuł o stwardnieniu rozsianymi

Nagrody i wyróżnienia

 • Druga nagroda w konkursie prac dyplomowych

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Ośrodek Dziecięcych Porażeń Mózgowych "Puchatek" we Wrocławiu, 2008
 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu, Oddział Neurologii z Pododdziałem Leczenia Udarów Mózgu, 208
 • praktyki zawodowe w ramach studiów pedagogicznych, logopedycznych i neurologopedycznych

Certyfikaty

Artykuły