dr n. med.

Dorota Roztoczyńska

Endokrynolog, Pediatra

Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista pediatra I i II stopnia, specjalista endokrynolog, specjalista endokrynologii i diabetologii dziecięcej Doświadczenie zawodowe w zakresie pediatrii i endokrynologii ... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatra I i II stopnia, specjalista endokrynolog, specjalista endokrynologii i diabetologii dziecięcej

  Doświadczenie zawodowe w zakresie pediatrii i endokrynologii wieku rozwojowego zdobyła w czasie 20 lat pracy klinicznej. Od 2003 roku zajmuje się ponadto leczeniem zaburzeń hormonalnych u dorosłych w Prywatnym Gabinecie Lekarskim "Diagnoza" oraz w Krakowskim Centrum Medycznym. Konsultowała pacjentów w przychodniach "Mediprof" oraz w "Centermed" w Krakowie.
  Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju i na szkoleniach zagranicznych w zakresie leczenia zaburzeń odżywiania (otyłość, anoreksja, bulimia, zaburzenia lipidowe) oraz certyfikat i doświadczenie w zakresie leczenia osteoporozy, pracowała w Poradni Leczenia Osteoporozy w KCM ul. Kopernika 32 w Krakowie.

  Jest autorem licznych publikacji i wystąpień na kongresach krajowych i międzynarodowych, była konsultantem w zakresie zaburzeń odżywiania w TVN, prowadziła wykłady i szkolenia w zakresie żywienia na kursach w Szkole Dietetyczek. Jest także autorką bajek dla dzieci "Głupotki ciotki Dorotki" i "Recepta na uśmiech".

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dzień dobry.Z negatywnymi opiniami się nie zgadzam,natomiast to co mogę napisać od siebie, to to ,iż żałuję że od razu nie zgłosiłam się z Marlenką do pani doktor.Uważamy z mężem panią doktor za konkretnego lekarza.Mądra,piękna i wartościowa.Oby więcej takich lekarzy było.
  Barbara M.

 • bardzo dobry

  Rzeczowa, konkretna, kompetentna. Zawsze wyczerpująco odpowiadała na każde pytanie. Świetny, bezpośredni kontakt z pacjentem i rodzicem. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę nad synem i bardzo za nią dziękuję. Zawdzięczam Pani Doktor zdrowe dziecko.

 • bardzo dobry

  Naprawdę świetna lekarka. Pomimo tego iż trafiłem do niej już jako osoba dorosła baardzo mi pomogła. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Zwróciła uwagę na rzeczy, które innych lekarzy w ogóle nie obchodziły, a były bardzo ważne. Po każdej wizycie widoczne były efekty leczenia. Wprawdzie jest szczerą osobą i mówi wprost, ale sądzę, że to wspaniała cecha, gdyż nie pozwala się człowiekowi rozczulać nad sobą, tylko zaraza pozytywną energią, która także jest ważna w toku leczenia. Nie traktuje osoby jak pacjenta tylko jak przyjaciela, któremu należy pomóc. Poza tym posiada świetne kompetencje. Polecam wszystkim, bez względu na wiek.

 • bardzo dobry

  Uważam, że Pani doktor jest bardzo miła, kompetentna i zna się na rzeczy. Nie wiem skąd takie bzdurne negatywne opinie.. Myślę, że konkurencja nie śpi i jest zazdrosna.. Szybko mnie zdiagnozowała i przepisała leki. Jestem jej niezmiernie wdzięczna! Ludzie nie bierzcie sobie do głowy tych negatywnych opinii naprawdę z ręką na sercu mówię, że to nieprawda. Pani dr jest przesympatyczna i wie co robi!

 • bardzo słaby

  Podejście do pacjenta i do rodziców bardzo negatywne. Moim zdaniem pani doktor nie posida żadnych kompetencji w tym co robi. Byłam u niej kilka razy z dzieckiem, będąc na oddziale w celu diagnostyki nie zainteresowała się dzieckiem. Szczerze odradzam.

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny specjalista i człowiek! Polecam z całego serca. Pani dorotka jest fachowcem z jakim do tej pory jeszcze się nie spotkałam. Wizyty są oparte na szczegółowych pytaniach skierowanych do pacjenta, poza tym Pani Doktor zleciła mnóstwo badań, nie przepisując leków na "piękne oczy"... W każdej chwili można się z nią kontaktować, udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde nawet banalne pytanie. Człowiek o wielkim sercu dla Pacjentów.
  dla osób z Podkarpacia podaje link do prywatnego ośrodka w Dębicy gdzie przyjmuje Pani Doktor razem z szeregiem innych specjalistów: http://www.domed.info.pl/

 • bardzo dobry

  mnie Pani Doktor Leczyła Przez 3 LATA w prokocimiu (mam 19 lat i skonczyła mi sie umowa z NFZ ) jestem jej dozgonnie Wdzieczny do niej trafiłem przypadkowo wazyłem 89 kg przy wzroscie 170 cm. TSH miałem tak wysokie ze dramat a dotego miałem guza na tarczycy.. na 1 CM dodam ze kilka lat temu chorowałem na chorobe nowotworową i byłem naświetlany stąd ta waga... dzieki Lekom od Pani Doktor i dzieki jej Samej Dzis Waże 72 kg i po guzie niema znaku leki biore nadal ...Pani Doktor Niewa Rożne humory ale uwieżcie ma ku temu powody... dla Mnie jest to Specjalista NIEPOWTARZALNY!!!! zna Sie jak nikt Inny ...Bede Wdzieczny do Końca życia... gdyby ktoś chciał sie cos wiecej dowiedzieć o nadczynnosci i niedoczynnosci tarczycy to Służe pomocą moje gg 513522 Grzesiek .

 • bardzo dobry

  Nie bardzo rozumiem ostatnią wypowiedź... Ja krępowałbym się, gdyby badanie było przeprowadzane przy otwartych drzwiach i wchodziłby ktoś wtedy gdy mam majtki opuszczone do kolan...

 • neutralny

  Faktycznie bardzo specyficzna osoba. Na szczęście czytałam przed wizytą opinie na jej temat dlatego tez byłam nastawiona na wszystko. Całą wizytę mnie bacznie obserwowała mimo, że przyszłam do niej z dzieckiem do zbadania. Wizyta była bardzo szybka, mało konkretna, pani dr o wiele nie pytała, nie mówiła, starała się nawet momentami uśmiechać. Zleciła nam badania i wysłała na nie. Gdy wróciłam ponownie ustalić termin kolejnej wizyty była mało uprzejma. Zaskakujące może być, że podczas wizyta pacjenta zamyka drzwi by nikt nie wchodził. Trochę to dziwnie wygląda w takim szpitalu, ale wychodzi z założenia że na niczym by się wówczas nie skupiła :)

 • neutralny

  PROSZĘ O PORADĘ moja córka ma wynik z TSH -1,478 . Ma także powiększone wole , czy to cos poważnego? mam pierwszą wizytę u pani doktor dopiero na marzec.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Ewa Krajewska-Siuda

endokrynolog,  pediatra

Umów się