lek.

Dorota Nowak-Stelmach

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem ginekologiem. więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M
  Lokalizacja: SOFIMED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Wspaniały, kompetentny lekarz, do tego niezwykle serdeczny człowiek. Zawsze miła. Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Prowadziła moją pierwszą ciążę, teraz prowadzi drugą. Podaje kontakt do siebie i zawsze można zadzwonić/napisać smsa. Polecam z całego serca.

 • K

  Postanowiłam dodać opinię na temat Pani Doktor, ponieważ chciałabym choćby w taki sposób podziękować za życzliwość i profesjonalim, z jakimi spotkałam się ze strony tej osoby. Pierwszy raz spotkałam się z Pania Doktor przy stracie pierwszej ciąży. Nie rozczulala się nade mną, ale nie od tego są lekarze. Równocześnie jednak była wobec mnie w stu procentach życzliwa, delikatna i wyrozumiala. W trakcie mojego pobytu w szpitalu po poronieniu była jedyną osobą, której podejście naprawdę dało mi poczucie bezpieczeństwa. Rok później spotkałam Panią Doktor leżąc z zagrożoną, zaawansowaną juz ciążą w innym szpitalu. Znów spotkałam się z życzliwością, profesjonalnym podejściem i szybką decyzją i reakcją na moje problemy. Byłam przerażona, jednak Pani Doktor potrafiła mnie uspokoić, podnieść na duchu a przede wszystkim podjąć działania, które okazały się skuteczne.! Nigdy nie leczyłam się u tej Pani prywatnie, a w szpitalu czułam się otoczona naprawdę profesjonalną opieką. Życzę sobie i naszej służbie zdrowia jak najwięcej takich lekarzy!

 • A

  Bardzo polecam. Pani doktor jest konkretna, fajnie tłumaczy, jest bardzo delikatna, potrafi doradzić w kwestiach zdrowotnych, nie zbywa pacjenta, pełen profesjonalizm.

 • Bardzo Fajna Miła I dokładna Lekarka Prowadziła moją ciąże przeprowadzała mój poród przez CC wszystko dokładnie tłumaczyła informowała o wszystkim po porodzie przychodziła na oddział interesowała się moim stanem zdrowia Tak że Polecam Wszystkim Panią doktor Stelmach jeżeli kiedykolwiek zdecyduje się na 3 ciąże to bez wątpienia będę chciała żeby Pani doktor ją prowadziła ;-)

 • P

  Najlepsza ginekolog jaką znam! Kompetentna, miła, delikatna i konkretna! Potrafi objąć pacjentki świetną opieką! Nie spotkałam w Krakowie lepszego ginekologa!!! Polecam w szegolności przyszłym mamą!!!

 • M

  Pani Doktor to kompetentny, umiejący pomóc i doradzić lekarz ale i przemiły i serdczny człowiek.
  Prowadziła moją ciążę, a ponieważ była to pierwsza ciąża zawsze wszystko dokładnie tłumaczyła. W szpitalu po porodzie także wykazała zainteresowanie i nas odwiedzała.
  Jeśli będę się jeszcze spodziewać Maluszka to napewno poddamy się opiece Pani Doktor:-)

 • A

  Pani Doktor prowadzi teraz moja druga ciaze- przy 1 byla ze mna do konca ( cc) jest to Najwspanialszy Lekarz jakiego mialam okazje poznac, rzeczowa, konkretna, a do tego niezwykle sympatyczna I serdeczna! Ciesze sie, ze mialam to szczescie Ja poznac I bede chodzic do Pani Doktor juz zawsze! Polecam!!!

 • I

  Pani Doktor może jest kompetentna ale bez serca i uczuć ludzkich,wręcz łaskę robi,że podczas nocnego dyżuru ktoś jej głowę zawraca o 24 h i prosi o pomoc .Przyjechałam tam do szpitala bo krwawiłam w ciąży i bolał mnie brzuch byłam przestraszona ,a w dodatku potraktowana w sposób tragiczny cyt,''z tej ciąży już dziecka nie będzie" bez komentarza...

 • B

  Odradzam wizytę, jeśli dzieje się coś złego, psychicznie można się poczuć tylko gorzej. Na panią doktor trafiłam w szpitalu, przy poronieniu. Niewiele pamiętam z tego co pani doktor do mnie mówiła, zapewne rzeczowo i fachowo, bo do mnie docierało tylko to, że straciłam drugą ciążę, a do pani doktor najwyraźniej nie. Poczułam się potraktowana jak przedmiot, który się zepsuł i jedyne co wystarczy zrobić to wskazać co się zepsuło. Chyba każdy, kto znalazł się w takiej sytuacji, wie, że ból fizyczny jest żaden w stosunku do tego jak bardzo wtedy boli dusza i ja nie oczekuję od lekarza współczucia czy pocieszania, bo wiem, że to tylko jego praca i musi zachować do tego pewien dystans, ale czy to tak dużo oczekiwać jakiegoś ludzkiego odruchu, zrozumienia, że choć dla lekarza, to tylko kolejny "medyczny przypadek" to ten "przypadek" ma uczucia i właśnie przeżywa swój życiowy dramat? O żadnym lekarzu, nawet najbardziej kompetentnym, z całym kompletem naukowych tytułów, nie można powiedzieć, że jest dobrym lekarzem, jeśli nie umie w pacjencie zobaczyć cierpiącego człowieka, przynajmniej dla mnie, pani doktor tej umiejętności nie posiada.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna, ciepła i opanowana pani, wyczerpująco udzieliła mi informacji po rozpoznaniu ciąży - później miałam tyko jedno pytanie z kilku, z którymi przyszłam :)
  Badanie przebiega w intymnej atmosferze, wszystko jest wyjaśniane na bieżąco.
  Planuję prowadzić u niej ciążę do końca.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online