dr n. med.

Dorota Mądroszkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog

41 opinii +dodaj

Umów wizytę
832 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwesytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskałam dyplom lekarza medycyny w 1993 r. z wynikiem dobrym. Staż podyplomowy odbywałam w klinikach Collegium… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja

  Bardzo solidna. Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu, przeprowadziła dokładny wywiad, wyjaśniła możliwe przyczyny mojego problemu zdrowotnego, jasno powiedziała co mam zbadać i jak zmienić sposób żywienie. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Bardzo solidna Pani Doktor.Obszerny wywiad,dokładna analiza dotychczasowego leczenia nie licząc czasu nawet gdy znacznie przekracza zaplanowane 40 minut. Wszystkim którzy pragną być solidnie leczeni gorąco polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani doktor jest bardzo miłą osobą - jest to dla mnie jeden z kluczowych aspektów przy wyborze lekarza.
  Moja zła osobista diagnoza na szczęście się nie sprawdziła, wizyta naprowadziła mnie na istotę problemu - już wszystko wiem co mi dolega.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Była to pierwsza wizyta u Pani doktor, która trwała blisko 2 godziny. Dokładny wywiad i dokładne badania. Polecam gorąco.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani Doktor zrobiła na mnie baaaardzo duże wrażenie,zarówno swoją wiedzą, jak i czasem poświęconym dla Pacjenta, wnikliwej ocenie sytuacji zdrowotnej. Na wizycie czuc,że trafiło się na fachowca,który nie bagatelizuje żadnej informacji i stara się rozważyć wszystkie możliwośći. Naprawdę mega pozytyw dla Pani Doktor ????

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja z USG jamy brzusznej

  Bardzo rzeczowa i kompetentna Pani doktor, uważnie i dokładnie słucha, zadaje celowe pytania, opowiada komunikatywnie na każde pytanie

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Bardzo uważna i cierpliwa lekarka. Poświęciła dużo czasu na badanie USG – miałam wrażenie, że zastanawia się i nie chce niczego przeoczyć. Z cierpliwością odpowiadała na moje pytania.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani doktór godna polecenia, wizyta długa co pozwala bez pospiechu omówić wszystkie szczegóły dalszego leczenia

 • Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: dolegliwości gastryczne

  Solidna Pani Doktor. Dokładnie wypytała o wszystkie kwestie powiązane z dolegliwościami i rzeczywiście starała się pomóc. Ma bardzo dużą wiedzę i korzysta z niej. W czasach, kiedy lekarze ładują w człowieka lekarstwa na ślepo i rozkładają ręce, że nic nie pomaga, naprawdę ciężko jest o tak dobrą opiekę. Polecam z całego serca :)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad oraz zbadała mnie na tyle dokładnie, na ile to było możliwe. Była empatyczna, cierpliwa. Widać, że zależy jej na pacjentach. Dostałem konkretne zalecenia i leki. Rozpoczynam leczenie i z całą pewnością pozostanę pod opieką Pani doktor. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwesytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskałam dyplom lekarza medycyny w 1993 r. z wynikiem dobrym. Staż podyplomowy odbywałam w klinikach Collegium Medicum UJ w roku akademickim 1993/ 1994, a następnie od października 1994 r. byłam zatrudniona w Klinice Gastroenterologii CM UJ oraz w Oddziale Klinicznym Klinik Gastroenterologii i Hepatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uzyskałam specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych (I stopnia-1996 r., II stopnia-2001 r.) oraz gastroenterologii (2013 r.). Dyplom doktora nauk medycznych otrzymałam w 2001 r. w Collegium Medicum UJ na podstawie rozprawy doktorskiej dotyczącej zaburzeń aktywności mioelektrycznej żołądka. Byłam uczestnikiem licznych kursów z zakresu gastroenterologii, żywienia, endoskopii przewodu pokarmowego i ultrasonografii. Od 2007 r. prowadzę zajęcia praktyczne na kursach organizowanych przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii w Zamościu. Od 2009 r. posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu ultrasonografii ogólnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

więcej

Zdjęcia