Dr n. med.

Dorota Mądroszkiewicz verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo rzeczowy. Wizyta trwała ponad półtora godziny na której zostałem porządnie przebadany i pouczony o dalszym postępowaniu. Polecam tego specjalistę.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwesytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskałam dyplom lekarza medycyny w 1993 r. z wynikiem dobrym. Staż podyplomowy odbywałam w klinikach Collegium Medicum UJ w roku akademickim 1993/ 1994, a następnie od października 1994 r. byłam zatrudniona w Klinice Gastroenterologii CM UJ oraz w Oddziale Klinicznym Klinik Gastroenterologii i Hepatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uzyskałam specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych (I stopnia-1996 r., II stopnia-2001 r.) oraz gastroenterologii (2013 r.). Dyplom doktora nauk medycznych otrzymałam w 2001 r. w Collegium Medicum UJ na podstawie rozprawy doktorskiej dotyczącej zaburzeń aktywności mioelektrycznej żołądka. Byłam uczestnikiem licznych kursów z zakresu gastroenterologii, żywienia, endoskopii przewodu pokarmowego i ultrasonografii. Od 2007 r. prowadzę zajęcia praktyczne na kursach organizowanych przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii w Zamościu. Od 2009 r. posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu ultrasonografii ogólnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

  Specjalizacje

  • Gastroenterologia
  • Choroby wewnętrzne

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  41 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Z
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu P.dr.Mądroszkiewicz,empatii i czasu jaki poświęca pacjentom. Polecam!

  • Wybralam p.doktor po opiniach pacjentow na tym portalu. Jednak prawie roczne leczenie nie przynioslo skutkow. P.doktor zlecila mnostwo badan (drogich) i przepisala mnostwo lekow. Natomiast koniec koncow nie zdecydowala sie - mimo wskazan - na kolonoskopie.

  • P
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Polecam panią doktor, bardzo miła, sympatyczna, a przede wszystkim zna się na rzeczy. Jestem pewna, że z pomocą pani doktor wrócę do zdrowia.

  • S
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Dobry kontakt z lekarzem. Doktor kompetentna i rzeczowa. Jest na czasie. Wytłumaczyła bez zbędnych formalności. Polecam Serdecznie. Dziękuje Pani doktor za leczenie!

  • M

   Osoba godna polecenia ,dokladna , spokojna,wie duzo nt diety I suplementacji-nie naduzywa lekow na sile!

  • A
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor była bardzo nastawiona na pomoc pacjentowi. Bardzo długo dopytywała o objawy i sprawiała wrażenie słuchającej pacjenta.

  • M
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor wspaniała, ciepła osoba, rzetelnie przeprowadziła ze mną wywiad, wysłuchała mnie bez przerywania, zleciła dodatkowe badania oraz poinformowała o możliwości mailowania w razie jakichkolwiek pytań :) Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam!

  • Polecam Panią Doktor. Doskonały specjalista, nie bagatelizuje objawów. Dokładnie przeprowadza wywiad oraz sprawdza wyniki badań.

  • W
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Serdecznie polecam, Pani doktor bardzo skrupulatna, skupiona na pacjencie i znalezieniu dla niego najlepszej drogi do zdrowia, bez strzelania lekami w ciemno i zbytecznego faszerowania.

  • D
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Byłam u pani doktor na początku czerwca i byłam mile zaskoczona: atmosfera przyjazna, bez pośpiechu. Pani doktor dokładnie zapoznała się z moimi wynikami badań, wszystko sobie zapisała, zbadała mnie, przepisała leki i badania dodatkowe. Byłam ostatnią pacjentką tego dnia i ktoś czekał na nią, a mimo to spokojnie i dokładnie wszystko mi wytłumaczyła, zaznaczając przy tym, że gdybym miała jakieś dodatkowe pytania, to mogę napisać maila. Cóż, niby normalna wizyta, ale widziałam to pochylenie się nad pacjentem, chęć pomocy i sympatię do niego, a przy tym uśmiech.
   Po prostu lekarz z powołania :)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG