dr n. med.

Dorota Mądroszkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog

42 opinie +dodaj

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwesytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskałam dyplom lekarza medycyny w 1993 r. z wynikiem dobrym. Staż podyplomowy odbywałam w klinikach Collegium… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad oraz zbadała mnie na tyle dokładnie, na ile to było możliwe. Była empatyczna, cierpliwa. Widać, że zależy jej na pacjentach. Dostałem konkretne zalecenia i leki. Rozpoczynam leczenie i z całą pewnością pozostanę pod opieką Pani doktor. Polecam!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pierwszy raz lekarz zadał mi tyle pytań dotyczących mojego stanu zdrowia i ewentualnych powodów dolegliwości na jednej wizycie. Widać, że nie jest to tylko wizyta mająca na celu wystawienie paragonu ale lekarz faktycznie interesuje się moim stanem i zastanawia się co mi jest.
  Była to pierwsza wizyta więc na efekty w postaci poprawy należy poczekać ale biorąc pod uwagę dokładność przeprowadzonego wywiadu i badania polecam!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu, wyjaśniła możliwe przyczyny, jasno powiedziała co mam zbadać i na co uważać. Na kolejną wizytę mam przyjść z wynikami badań i dopiero wtedy będziemy w stanie ustalić gdzie leży przyczyna.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chociaz wizyta odbyla sie z dosc duzym opoznieniem, to jednak warto bylo tyle poczkeac. Pani Doktor bardzo dokladnie zebrala wywaiz, zbadala. Zwrocila uwage na wyniki badan, ktore zostaly zbagatelizowane przez innych lekarzy. Wizyta odbyla sie w na prawde milej atmosferze, lekarz ywsluchal moich nawet glupich pytan I odpowiedzial na nie. Jestem na prawde zadowolona.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: USG jamy brzusznej

  Oby więcej takich lekarzy! Podczas wizyty pacjent czuje, że Pani Doktor nie śpieszy się, do pacjenta podchodzi indywidualnie i bardzo dokładnie wykonuje badanie. Widać, że posiada bardzo dużą wiedzę. Jest bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, wszystko wyjaśnia, tłumaczy. Bardzo polecam!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta miła i sympatyczna, wiedza fachowa na wysokim poziomie. Indywidualne i życzliwe podejście do pacjenta, polecam każdemu aby trafiał tylko na takich lekarzy.

 • P

  Pierwsza wizyta u Pani Doktor była dla mnie szokiem. Nie spotkałam się wcześniej z takim traktowaniem pacjenta. Każda wizyta u Doktor Mądraszkiewicz trwa 30-45 min, czasami dłużej kiedy jest potrzeba. Wywiad był niezwykle szczegółowy. Pani Doktor wychwytuje rzeczy, na które większość lekarzy nie zwraca uwagi. Przeprowadza dokładne badania i dogłębnie drąży temat. Pomogła mnie i mojemu partnerowi uporać się z problemami zdrowotnymi, odkrywając, m.in. Hashimoto, którego nie zdiagnozował endokrynolog.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Wyjatkowy lekarz, ktory z wielkim oddaniem podchodzi do swojej pracy. Czuje sie, ze pacjent jest dla niej najwazniejszy. Pani Doktor nie liczy czasu. Dla niej wazniejsze jest dotrzec do istoty problemu. Olbrzymia wiedza i dokladnosc, a jednoczesnie wielka skomnosc. Zero tak typowego dla naszych lekarzy wywyzszania sie nad pacjentem. Dziekuje Pani Doroto! I serdecznie polecam wszystkim Pania Dr Madroszkiewicz.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani doktor z powołania. Nie zbywa pacjenta, dokładnie dopytuje o dolegliwości, bez problemu wypisuje skierowanie na wszystkie badania. Odpowiada na wszystkie (nawet głupie) pytania. Ponadto jest bardzo miła i sympatyczna. To była moja pierwsza wizyta i juz dzis wiem ze napewno wrócę do Pani Doktor :) polecam bardzo mocno!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Bardzo konkretna analiza sytuacji bez pominięcia żadnych szczegółów.
  Ustalony krok po kroku plan, które badania przeprowadzić i co robić w międzyczasie. Polecam.

  Za pierwszym razem może być ciężko trafić pod odpowiednią klatkę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwesytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskałam dyplom lekarza medycyny w 1993 r. z wynikiem dobrym. Staż podyplomowy odbywałam w klinikach Collegium Medicum UJ w roku akademickim 1993/ 1994, a następnie od października 1994 r. byłam zatrudniona w Klinice Gastroenterologii CM UJ oraz w Oddziale Klinicznym Klinik Gastroenterologii i Hepatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uzyskałam specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych (I stopnia-1996 r., II stopnia-2001 r.) oraz gastroenterologii (2013 r.). Dyplom doktora nauk medycznych otrzymałam w 2001 r. w Collegium Medicum UJ na podstawie rozprawy doktorskiej dotyczącej zaburzeń aktywności mioelektrycznej żołądka. Byłam uczestnikiem licznych kursów z zakresu gastroenterologii, żywienia, endoskopii przewodu pokarmowego i ultrasonografii. Od 2007 r. prowadzę zajęcia praktyczne na kursach organizowanych przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii w Zamościu. Od 2009 r. posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu ultrasonografii ogólnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

więcej

Zdjęcia