Umów wizytę
79 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta psychodynamiczny, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006) oraz czteroletniego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor okazała się przemiłą i empatyczną osobą, po wysłuchaniu zaproponowała leczenie, które mam nadzieje niedługo przyniesie efekty

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

  Bardzo fajna i kompetentna Pani dr. Polecam z całego serca. Po wielu perypetiach z innymi lekarzami tej samej profesji w końcu mamy Panią doktor,na którą zawsze można liczyć, super dostosowała farmakoterapię :-). Lekarz z powołania z sercem na dłoni.

 • Była to pierwsza wizyta z moim synem u Pani doktor. Bardzo miła,szczegolowa,zadawała sporo pytan. Nie patrzyła na zegarek jak niektórzy lekarze tylko chciała się jak najwięcej dowiedzieć o problemach ,z którymi boryka się mój syn. Na pewno wrócę do Pani doktor

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

  Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Ma w sobie bardzo dużo cierpliwości i potrafi wyciągać szybko trafne wnioski na podstawie nawet chaotycznych szczątkowych otrzymanych informacji.
  Szczerze polecam!

 • Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszej wizyty u Pani dr. Bardzo miła i spokojna osoba. Dostaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Bardzo polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo ciepła i serdeczna pani doktor. Mam nadzieję, że zaproponowane leczenie przyniesie oczekiwane rezultaty.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  10 miesięcy, 4 spotkania, zmiany na całe życie. To jak urodzić się na nowo.
  Wielkie szczęście, że trafiłem pod opiekę Pani Doktor.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełny profesjonalizm i otwartość na potrzeby/problemy pacjenta, P.Doktor niezwykle przyjazna co jest bardzo pomocne w trakcie wizyt tego typu.

 • Bardzo miła, kompetentna Pani Doktor. Wypisala leki, o których rozmawiałyśmy, a które mi pomogły. Zaczynam właśnie kurację i liczę na to, że nowe leki pomogą mi odzyskać spokój, ale na ich działanie trzeba poczekać, więc poczekam Polecam szczerze
  Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista psychiatra, psychoterapeuta psychodynamiczny, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży.
  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006) oraz czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (2013). W 2013r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii, w 2017r. tytuł specjalisty psychiatrii dzieci i młodzieży.
  Doktorantka Zakładu Psychoterapii i Chorób Psychosomatycznych Katedry i Kliniki Psychiatrii we Wrocławiu (2013-2017).
  Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w oddziałach stacjonarnych i dziennych szpitali psychiatrycznych, oddziałach leczenia nerwic, oddziałach odwykowych, poradniach zdrowia psychicznego (Celmed - Wrocław, NZOZ Zdrowa Kobieta - Wrocław, PZP w Ząbkowicach Śląskich, w Wałbrzychu, w Obornikach Śląskich i w Strzegomiu). Od 2009r. prowadzi prywatną praktykę psychiatryczną i psychoterapeutyczną. Od 2013r. pracuje w ramach kontraktu w Wojewódzkim Szpitalu im. Gromkowskiego we Wrocławiu w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży. W 2015 r. pełniła obowiązki kierownika Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży w Milickim Centrum Medycznym. Od 2016 r. jest zastępcą ordynatora w Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W gabinecie konsultuje dorosłych oraz dzieci i młodzież. W psychoterapii indywidualnej zajmuje się osobami dorosłymi. Podlega regularnej superwizji. Poszerza i uaktualnia swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychiatria dzieci i młodzieży

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna (Wrocław, 2006)
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (Kraków, 2013)
 • Akademia Muzyczna (Wrocław, 2005)