Adres

Batalionu AK „Włochy” 22/13, Warszawa
Strefa Osteopatii

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Dorota Gwiazda – fizjoterapeutka, terapeutka osteopatyczna, terapeutka manualna, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Od 2015 roku st...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Lokalizacja: Strefa Osteopatii

Serdecznie polecam.
Terapeutka rewelacyjnie łączy profesjonalizm z przyjemną atmosferą.
Ból ustąpił całkowicie, zostałem również zmotywowany do powrotu do aktywności fizycznej.


V
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Strefa Osteopatii ból szyi i ramienia; ból w okolicy lewej kostki po operacji ścięgna Achillesa przed wieloma latami

Pani Dorota została mi polecona przez znajomych tancerzy, ktorym pomogla bardzo w roznych "zawodowych" bolach i kontuzjach. W czasie wstępnej wizyty dogłębnie przeanalizowala stan mojego zdrowia, przejrzała wyniki rezonansu, i zaproponowała program fizjoterapii, w polaczeniu z dieta i innymi cennymi zaleceniami odnośnie stylu zycia. Od pierwszej wizyty poczułam znaczna ulge, i poprawa postępuje zdecydowanie, systematycznie naprzód. Bol w szyi/ramieniu, z ktorym borykam sie od lat, ustapil(!), bol w kostce - znów chroniczny stan od ponad 10-ciu lat, nad ktorym jeszcze pracujemy, również stopniowo ustepuje. Pani Dorota ma niezwykle rozlegla, na bieżąco uzupełniana najnowszymi światowymi osiagnieciami, wiedze w zakresie diagnostyki, systemowej terapii, i fizjoterapii. Potrafi ta wiedze efektywnie komunikować, w sposób klarowny, z empatia, z poczuciem humoru, co zacheca pacjenta do współpracy i podnosi perspektywy poprawy jego stanu zdrowia. Darze ja pełnym zaufaniem, o co u mnie nie latwo;);) Dziekuje, Pani Doroto, bede do Pani wracac w czasie moich odwiedzin w Polsce!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Strefa Osteopatii bóle kręgosłupa od pracy siedzącej

Po 4 wizytach u Doroty czuję się znacznie lepiej. Oprócz dużej wiedzy fachowej i umiejętności, jest też niezwykle kontaktowa, życzliwa i szczera. Nie mam przy niej zbyt dużych oporów, by rozebrać się do bielizny i czuć swobodnie, a normalnie jest to dla mnie duży problem. Śmiejemy się, że powinna na drzwiach mieć tabliczkę fizjopsychoteraputa, bo w trakcie zabiegu rozmawiamy też o tym, co np. wywołuje u mnie stres, a przez to napięci mięśni. Jednak nie tylko o to chodzi, żeby było miło. Dorota ma wieloletnie doświadczenie, ogromną wiedzę teoretyczną oraz pasję i to przekłada się na wysoką jakość usług. Polecam jak i mnie polecono.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

Pani Dorota jest świetnym specjalistą, a poza tym traktuje pacjenta indywidualnie i z wielka życzliwością. Polecam Pania Dorote wszystkim ktorych boli kregoslup tak jak to bylo w moim przypadku, Pani Dorota ustalila przyczynę bolu i potrafiła wyleczyc.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Strefa Osteopatii terapia przeciwbólowa

Pani Dorota profesjonalnie a jednocześnie z empatią traktuje pacjenta. Zaskakujące dla mnie było to, ze nie koncentrowała się tylko na wskazanych przeze mnie bolących obszarach ale podeszła do tematu całościowo - zajęła się leczeniem całego organizmu. Mimo mojego początkowo sceptycznego nastawienia - po kilku wizytach odczułam nie tylko ulgę jeżeli chodzi o kręgosłup ale też znaczącą poprawę ogólnego samopoczucia.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

Dorota jest świetnym specjalistą w swoim fachu. Wnikliwie bada problem i dobiera odpowiednią terapię. Chętnie tłumaczy przyczynę bólu. Jako aktywna osoba zmagam się z kontuzjami i napięciami głównie odcinka lędźwiowego i stóp - Dorota niejednokrotnie ratowała mnie od męczącego bólu :)
Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Strefa Osteopatii

Pani Dorota to moja terapeutka osteopatii.Od pierwszego spotkania pełne zrozumienie i b. dobry kontakt.Do mojej choroby neurologicznej podeszła całościowo i profesjonalnie.Rodzaj ćwiczeń jest omawiany i tłumaczony.Po jej ćwiczeniach czuję poprawę w poruszaniu się,ale również-co jest dla mnie bardzo ważne w połykaniu i oddychaniu.Najtrudniejsze ćwiczenia przy tak dobrym fachowcu i miłej atmosferze wcale nie są straszne. Polecam Marcin Iżyniec


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dorota jest świetnym specjalistą w swoim fachu. Wnikliwie bada problem pacjenta i dobiera odpowiednią terapię. Z chęcią tłumaczy przyczyny problemów zdrowotnych i mechanizmów funkcjonowania naszego organizmu. Niejednokrotnie ratowała moje ciało od bólu i innych dolegliwości. Serdecznie polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dorotka jest przemiłą osobą. Profesjonalną w swym fachu. Posiada umiejętności komunikowania się z dziećmi nie tylko tymi "grzecznymi".
Podchodzi indywidualne do każdego pacjenta i z czasem leczy całą jego rodzinę, w zakresie ciała i ducha.:-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry,
  Chciałbym się zapytać, co mogę poczynić w niżej wymienionym wyniku tk biodra i kręgosłupa?
  Objawy, to głównie pieczenie w pachwinie, ból promienieje do kolana, a w nocy jest najgorzej bo nie da się spać.
  Wynik:
  Krążki międzykręgowe L1-L2 iL2-L3 prawidłowe, na poziomie L3-L4 uwypuklony w kierunku prawobocznym krążek międzykręgowy nieznacznie zwęża prawy otwór międzykręgowy. Na poziomie L4-L5 uwypuklony ku tyłowi krążek miedzykręgowy nieznacznie modeluje worek oponowy oraz umiarkowanie zwęża otwory miedzykręgowe. Zwężenie przestrzeni miedzykręgowej L5-S1. Uwypuklony krążek miedzykregowyL5-S1lacznie z osteofitami na krawędziach trzonów kręgów znacznie zwęża otwory miedzykręgowe z możliwym uciskiem korzeni L5,zwlaszcza korzenia po stronie prawej. Spondyloliza międzywyrostkowych części łuku kręgu L5 bez kregozmyku. Umiarkowane zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych L4-L5-L5-S1.Kanaly kręgowe bez cech stenozy. znaczne zmiany zwyrodnieniowe w objętych badaniach częściach stawów krzyżowo-biodrowych z zarośnięciem szpary stawu po stronie prawej. przy powierzchni stawowej w lewej kości biodrowej widoczne są przylegające do siebie torbielowate zmiany o łacznym przekroju do około 15mm,najpewniej o łagodnym charakterze.

  Dzień dobry,
  Na wstępnie nasuwa mi się dużo pytań, po pierwsze które biodro daje u Pana takie objawy (tk dotyczy i mówi o zmianach w obu), jaka jest ruchomość stawów, które ruchy są zaburzone, jaka jest jakość ruchu, czy lepiej Panu w zgięciu czy wyproście, jak są ułożone talerze biodrowe itp. Trzeba zrobić cały wywiad i diagnostykę. Z tego co Pan opisuje wynika najprawdopodobniej, że pomimo dużych zmian w kręgosłupie, główny problem stwarza więzadło krzyżowo-biodrowe, oraz podrażnienie nerwu zasłonowego, który daje objawy aż do kolana. Biorąc pod uwagę poważne zmiany degeneracyjne jakie już Pan posiada z pewnością ma Pan również duży problem z ukrwieniem tej okolicy. Problem z pewnością jest złożony i wiele struktur wpływa u Pana na te objawy. Powinien Pan również skonsultować z ortopedą zmiany torbielowate (kolejne pytanie: czy są one na TK pełne, białe, czy może wyglądają jak okrąg?). Potrzebna jest terapia manualna, powięziowa, wisceralna (jakość powłok brzusznych jaka jest? czy brzuch nabrzmiały, twardy, czy są problemy trawienne?), dobrymi dla Pana technikami będzie dodatkowo klawiterapia, oscylacje, trakcja kręgosłupa lędźwiowego,rozluźnienie mięśnia iliopsoas, oraz piriformis, terapia na otworze zasłonowym miednicy, rozluźnienie powięzi Scarpy, poprawa przepływów tętniczo-żylnych. Po opracowaniu tych struktur należy przeanalizować Pana dzień powszedni i zniwelować sytuacje stwarzające ból bądź wpływające na pogorszenie problemów (poprawa jakości stania/ siedzenia/ zginania się/ pracy i wypoczynku/sportu).

  Dorota Gwiazda

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dorota Gwiazda – fizjoterapeutka, terapeutka osteopatyczna, terapeutka manualna, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Od 2015 roku st...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
Zobacz więcej