Adres

Tamka 1A, lok. 2, Warszawa
Psycheefekt.pl (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przelew na konto, Gotówka
22 276.....

Moje doświadczenie

O mnie

15 lat doświadczenia. Terapia indywidualna i par. Certyfikowany Psychoterapeuta Poznawczo-behawioralny. Więcej o mnie, o moim sposobie pracy oraz więc...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Studia magisterskie na kierunku psychologia – Uniwersytet UKSW w Warszawie,
 • czteroletnia podyplomowa Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie - rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), przyznany Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego nr 370,
 • Studia Podyplomowe na kierunku Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji – Uniwersytet SWPS,
Zobacz więcej

Zdjęcia


Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna dla par

230 zł


Tamka 1A, lok. 2, Warszawa

230 zł

Psycheefekt.pl

80-90 min, sesje dla pary odbywają się w śr, czw, pt o godz 20 oraz wt, sob - w godz podanych w kalendarzu


Konsultacja psychologiczna

od 150 zł


Tamka 1A, lok. 2, Warszawa

od 150 zł

Psycheefekt.pl

pierwsza wizyta 60 min-160 zł, kolejna 50 min-150 zł


Psychoterapia partnerska

230 zł


Tamka 1A, lok. 2, Warszawa

230 zł

Psycheefekt.pl

80-90 min, sesje pary odbywają się w śr, czw, pt o godz 20 oraz wt, sob - w godz podanych w kalendarzu


Psychoterapia

od 150 zł


Tamka 1A, lok. 2, Warszawa

od 150 zł

Psycheefekt.pl

pierwsza wizyta 160 zł, kolejna 150 zł


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

160 zł


Tamka 1A, lok. 2, Warszawa

160 zł

Psycheefekt.pl

trwa 60 min


Psychoterapia indywidualna

od 150 zł


Tamka 1A, lok. 2, Warszawa

od 150 zł

Psycheefekt.pl

pierwsza wizyta 60 min-160 zł, kolejna wizyta 50 min-150 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Terapia małżeńska u Pani Doroty to był strzał w dziesiątkę. Nasz problem małżeński urósł do rozmiarów, który podpowiadał jedyne wyjście - rozstanie. Pani Dorota tak poprowadziła pierwsze spotkanie, że wyszliśmy z niego odmienieni i żartowaliśmy potem, że zaczarowała nas różdżką. ;) Byliśmy jeszcze po 2 razy na osobnych spotkaniach i to wystarczyło, bo bardzo dużo sobie uświadomiliśmy. Teraz jest między nami super. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w uratowaniu naszego małżeństwa. Pozdrawiamy serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycheefekt.pl konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Wizyta była bardzo owocna, a atmosfera sprzyjała głębszej rozmowie. Pytania i komentarze Pani Doktor pozwoliły mi sprawnie przejść przez pierwsze spotkanie.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trafiliśmy na terapię pary gdy mieszkaliśmy już osobno z powodu kryzysu małżeńskiego. Byliśmy na jednym spotkaniu z Panią Dorotą, które bardzo nam pomogło. Zrozumieliśmy jaki był nasz kluczowy problem małżeński, dostaliśmy zalecenia, do których zastosowaliśmy się. I udało się. Wróciliśmy do wspólnego życia i staramy się aby nie powtórzyć wcześniejszych błędów. Serdecznie dziękujemy i szczerze polecamy Panią Dorotę.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Chodziliśmy na terapię małżeńską do Pani Doroty przez 2 m-ce – początkowo co tydzień, potem co 2-3 tygodnie. Pani Dorota nie miała z nami łatwo, bo przyszliśmy z dużym zniechęceniem i sceptycyzmem co do sensowności naszego związku i wątpliwościami co do skuteczności jakiejkolwiek terapii w naszym trudnym przypadku. Po 5 wizytach zakochaliśmy się w sobie na nowo – fajnie jest to po raz drugi przeżyć! Ale potem znów mieliśmy kryzys. Jednak dzięki terapii doszliśmy do zupełnie innej – lepszej jakości małżeństwa. Nauczyliśmy się rozwiązywać konflikty, zanim narosną i staną się kryzysem. Polecamy Panią Dorotę i bardzo dziękujemy za pomoc.

Dorota Braniewska

Dziękuję za opinię :) Dla mnie wielką satysfakcją jest poprawa Państwa relacji małżeńskiej. Owszem, nie było łatwo, więc tym bardziej cieszy mnie Państwa odnalezione szczęście :)


O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycheefekt.pl konsultacja psychologiczna 50 min

Pani Dorota, traktuje pacjentów z dużą życzliwością i zainteresowaniem. Kieruje się chęcią pomocy i widać, że jest to cel nadrzędny. Ponadto jest osobą spostrzegawczą, dzięki czemu dostrzega i dzieli się ciekawymi wnioskami. Pomimo, że głównym celem mojej wizyty nie była depresja, widać u Pani Doroty dużą wiedzę w tym obszarze.

Dorota Braniewska

Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Pani Dorota jest niezwykle profesjonalna i rzeczowa, jednocześnie bardzo miła i wyrozumiała. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pracowałyśmy w gabinecie jak i przez Skype, co bardzo sobie cenie, gdyż jestem ciągle w podróży, a nie każdy chce prowadzić terapię online.
Bardzo serdecznie dziękuje za wsparcie i przeprowadzenie mnie przez najtrudniejszy dla mnie okres.

Dorota Braniewska

Dziękuję za opinię :) Praca z Panią to duża przyjemność i satysfakcja :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Byliśmy dobrym małżeństwem, ale pojawiła się sprawa, która nas bardzo poróżniła i w ogóle nie umieliśmy na ten temat rozmawiać. Dochodziło między nami do kłótni, cichych dni i tygodni i pogorszenia jakości naszego związku. Oddalaliśmy się od siebie i ten kryzys trwał 2 lata. Po wielu nieudolnych próbach dojścia do porozumienia, straciliśmy nadzieję. Pojawiły się rozmowy o rozstaniu. Jednak zdecydowaliśmy się na terapię małżeńską i z perspektywy czasu uważamy, że powinniśmy zrobić to 2 lata temu, ponieważ po pierwszym spotkaniu z Panią Dorotą było nam dużo lżej a po drugim było już praktycznie po problemie. Szkoda, że tak długo zwlekaliśmy bo zabrało to nam 2 lata udanego bycia razem. Bardzo dziękujemy Pani Dorocie za sprawną pomoc w rozwiązaniu problemu.

Dorota Braniewska

Dziękuję :) Dużą satysfakcję sprawia mi pomoc małżeństwom. Dodaje mi to energii do pracy :)


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycheefekt.pl psychoterapia par 80 minut

Śmiało polecam Panią terapeutkę. Jest to osoba o dużej wrażliwości i empatii, dzięki czemu łatwo przychodzi zbudowanie zaufania w trakcie wizyty.

Dorota Braniewska

Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią :)


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Nigdy nie narzekałem na zdrowie, miałem dobre życie, rodzinę, pracę i dużo ambicji, ale gdy zmieniłem pracę zaczęło się u mnie złe samopoczucie, zawroty głowy, skoki ciśnienia, „miękkie” nogi i wrażenie, że zaraz zemdleję. Bałem się wyjść z domu, jechać do pracy komunikacją miejską czy prowadzić samochód, bo obawiałem się, że w każdej chwili mogę źle się poczuć a zdarzało się to prawie codziennie. Chodziłem do wielu lekarzy, dostałem leki na nadciśnienie, ale to nie rozwiązało problemu i nabrałem przekonania, że jestem poważnie chory, bo chociaż wyniki badań miałem dobre to objawy nie ustępowały. Zdarzało się, że wzywałem karetkę. Chodziłem do różnych specjalistów i trafiłem w końcu do psychologa – do Pani Doroty, która wyjaśniła mi, że są to napady paniki oraz że dzięki terapii szybko wrócę do zdrowia. Na wizyty chodziłem 1 raz w tygodniu przez około 3 m-cy, miałem też zadania domowe i ku mojemu zdziwieniu dolegliwości były coraz rzadsze aż w końcu ustąpiły. Dzięki terapii u Pani Doroty jestem znów zdrowym człowiekiem i wróciła mi radość życia. Pani Dorota jest nie tylko dobrym psychologiem ale też osobą bardzo życzliwą, przed którą łatwo można się otworzyć. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc!

Dorota Braniewska

Dziękuję :) Dla mnie to sama przyjemność patrzeć na tak duże Pana sukcesy w walce z lękiem panicznym :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycheefekt.pl

Za pomocą Pani Braniewskiej zaświeciła się lampa w ciemności, która coraz mocniej się świeci.
Widać jak Pani Dorota za każdym razem jest przygotowana i z energią rozmawia z osobą naprzeciwko. To jest osoba inteligentna, oddana swojej pracy i pacjentom. Po wizytach u pani Doroty widzę dużą zmianę w postrzeganiu siebie i innych oraz w sposobie poradzenia sobie z różnymi sytuacjami życiowymi. Z serca polecam tej pani i ją stąd pozdrawiam ????

Dorota Braniewska

Bardzo dziękuję za opinię :) Z przyjemnością patrzę na Pana postępy i trzymam kciuki za kolejne :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

14 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Moim problemem jest nieśmiałość. Kiedy jestem w grupie ludzi bardzo trudno jest mi odezwać się, otworzyć się, coś o sobie opowiedzieć. Brakuję mi umiejętności społecznych.Mam wrażenie, że nie wiem jak podtrzymać rozmowę z inną osobą. Z kolei gdy przebywam z osobami których dobrze znam, to jestem bardzo otwarta, rozmowna, pewna siebie - właściwie jestem innym człowiekiem.
  Poszukuję terapeuty z Warszawy pracującego w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej któremu praca z takimi problemami przychodzi łatwo. Oczekuję czegoś więcej niż "proszę otworzyć się na innych" i proszę się nie denerwować".

  Witam Panią. Z opisu wnioskuję, że nieśmiałość uaktywnia się w nowym gronie ludzi, czyli spina się Pani w tych właśnie sytuacjach – wygląda to na lęk przed negatywną oceną, krytyką, czyli „jak wypadnę w oczach innych?”. To może być skutkiem m.in. nieakceptowania siebie w pełni, negatywnych przekonań o sobie i ludziach, niskiej samooceny, ale mogą być też inne przyczyny, które warto byłoby odkryć i dopasować do tego sposób pracy. Tak widzę to na pierwszy „rzut oka”. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Czy praca z takimi problemami przychodzi mi łatwo? – uważam, że tak, jednak nie zagwarantuję Pani w 100%, że znajdę „klucz” również do Pani. : ) Dużo zależy też od dopasowania osobowości terapeuty i klienta, czyli „nadawania na podobnych falach”.
  Zapraszam Panią na konsultację, podczas której mogłabym zebrać więcej informacji i coś więcej powiedzieć. Pozdrawiam. Dorota Braniewska

  Dorota Braniewska

 • Pytanie dotyczące depresja

  Jestem po stopniowym odstawieniu Sertagenu po 2,5 roku stosowania w związku z nerwicą i somatyzacją objawów. Mniej więcej po ok. Tygodniu od zaprzestania zażywania miałam kilka nerwowych sytuacji codziennych po których powróciły mi drżenia i zachwiania równowagi. Proszę o poradę czy powinnam powrócić do zażywania tego leku, czy odstawienie nastąpiło zbyt wcześnie. Uczestniczyłam krótki okres czasu w psychoterapii ale te spotkania nie poprawiały mojego samopoczucia w żadnym stopniu więc pozostałam przy zażywania leku plus dbałość o odpoczynek, relaksację i delikatne ćwiczenia + edukacja w zakresie tej choroby.

  Witam Panią. W leczeniu nerwicy z objawami somatycznymi leki zmniejszają nasilenie tych objawów oraz pomagają wyrównać nastrój, ale nie zmieniają sposobu myślenia. Psychoterapia (np. poznawczo-behawioralna choć inne nurty również) wpływa na zmianę myślenia. Leki działają w ograniczonym czasie a nowy, wyuczony sposób myślenia zostaje na zawsze.
  W opisanej przez Panią sytuacji radziłabym rozpoczęcie terapii w nurcie poznawczo-behawioralnym - krótkoterminowej i nastawionej na rozpoznanie zniekształceń poznawczych, które być może powodują u Pani nawroty objawów. Leki przyjmowała Pani 2,5 roku i jest to dość długi czas biorąc pod uwagę, że już 5-6 m-cy farmakoterapii
  może być wystarczającym czasem leczenia. Może być tak, że po odstawieniu leków zaczęła Pani być bardzo czujna na występowanie wszelkich objawów i dlatego niepokoją one Panią bardziej niż dotychczas.
  Psychoterapia nie powodowała poprawy, bo być może sposób pracy terapeuty nie był odpowiedni dla Pani, a może nie była Pani przekonana do terapii w ogóle. Może nie był to odpowiedni moment dla Pani na terapię. To wszystko ma znaczenie. Moim zdaniem dobrze byłoby spokojnie to przemyśleć i poczekać z lekami (zawsze można do nich wrócić, oczywiście pod kontrolą lekarza), ale wesprzeć się terapią pozn-beh. Pozdrawiam

  Dorota Braniewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

15 lat doświadczenia. Terapia indywidualna i par. Certyfikowany Psychoterapeuta Poznawczo-behawioralny. Więcej o mnie, o moim sposobie pracy oraz więc...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Studia magisterskie na kierunku psychologia – Uniwersytet UKSW w Warszawie,
 • czteroletnia podyplomowa Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie - rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), przyznany Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego nr 370,
 • Studia Podyplomowe na kierunku Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji – Uniwersytet SWPS,
Zobacz więcej

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia behawioralna

Staże

 • Poradnia Zdrowia Psychicznego i Poradnia Psychologiczna w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SP ZOZ, ul Nowowiejska w Warszawie
 • Wojskowa Pracownia Psychologiczna Warszawa
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w warszawie
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Nagrody i wyróżnienia

 • 4 miejsce w rankingu Psychoterapeuta Warszawa w portalu abczdrowie.pl
 • 8 miejsce w rankingu Psycholog Warszawa w portalu abczdrowie.pl
 • Polecany specjalista - wyróżnienie w rankingu psychologów i psychoterapeutów portalu abczdrowie.pl
Zobacz więcej

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły