lek.

Dorota Beata Wakuła

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Internista

239 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 886 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wykształcenie: Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyła w Klinice Endokrynologii Szpitala Klinicznego przy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
239 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zdrowie to myUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor bardzi mila i pomocna. Wyjasnila wiele kwestii które mnie interesowały. Pomogła w podjęciu decyzji. Odpowiadała cierpliwie na wszystkie pytania.
  Polecam i dziękuję Beata

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FemiClinicUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Jestem bardzo zadowolona, pełny wywiad, widać było ze Pani doktor indywidualnie podchodzi do pacjenta i jest osoba bardzo kompetentna. Polecam!

 • J
  Lokalizacja: BORAMED-KENUsługa: Kontrola endokrynologiczna

  Bardzo miła, konkretna osoba, posiadająca dużą wiedzę. Pani doktor na wizycie przeprowadziła dokładny wywiad, poświęciła mi tyle czasu, ile wymagała wizyta, bez pośpiechu. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Bardzo polecam :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FemiClinicUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Byłam u Pani Doktor na pierwszej wizycie. Jestem bardzo zadowolona. Dokładny wywiad, dokładne zapoznanie się z wynikami badań, konkretne zalecenia. Dodatkowo Pani doktor bardzo miła, atmosfera wizyty bardzo przyjazna. Na pewno wracam na kolejną wizytę.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor rozmawia z pacjentem , co nie jest powszechne, nie trzeba wyciągać z niej informacji. W sposób dostępny odpowiada na pytania o stan zdrowia. Z gabinetu wyszłam z przekonaniem, że wiem jaki jest stan mojego zdrowia i jakie mam dalej podjąć kroki.

 • J
  Lokalizacja: FemiClinicUsługa: konsultacja endokrynologiczna i usg

  Bardzo polecam Panią doktor, miła, empatyczna osoba. Przeprowadza szczegółowo wywiad, wszystko
  zrozumiale objaśnia, przedstawia dalsze zalecenia. Ma ogromną wiedzę.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED-KEN

  Polecam! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Każda wizyta u Pani dr przebiega bez pośpiechu. Wnikliwie omawiane badania, szczegółowo omawiany plan leczenia - nastawiony nie tylko na odpowiednią dawkę leku ale również dietę i suplementacje. Specjalista z ogromną wiedzą, którą chętnie dzieli się z pacjentem. Troskliwy i przemiły lekarz.

 • 7
  Lokalizacja: FemiClinic

  Pani Dorota Wakuła to wspaniały lekarz. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, stara się pomóc pacjentowi. pierwsza wizyta zrobiła na mnie ogromne wrażenie, bardzo szczegółowy wywiad. Ponowne wizyty tylko potwierdzały to że trafiłam do odpowiedniego lekarza.
  serdecznie polecam. pierwszy raz trafiłam do tak rzetelnego specjalisty.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwszy raz trafiłam na tak zaangażowanego lekarza. Pani Doktor dokładnie przeanalizowała wszystkie przyniesione przeze mnie wyniki, przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości, odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania. To czwarty endokrynolog w krótkim czasie u jakiego byłam i jedyny, który wyjaśnił mi dokładnie co mi dolega, zaproponował konkretne leczenie, opowiedział o działaniu leków i ewentualnych skutkach ubocznych, wyjaśnił mechanizm choroby. Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, nie zerkała wymownie na zegarek (jak to ma w zwyczaju większość lekarzy). Bardzo polecam i cieszę się, ze trafiłam na Panią Doktor.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zdrowie to my

  Świetna Pani Doktor. Ma super podejście do pacjenta - poświęca mu czas. Jest bardzo kompetentna, już podczas pierwszej wizyty dobrała mi odpowiednią dawkę leku. Przeprowadza dokładny wywiad i całościowo podchodzi do zdrowia pacjenta. Gorąco polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wykształcenie: Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyła w Klinice Endokrynologii Szpitala Klinicznego przy ulicy Banacha 1A oraz w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii szpitala MSW w Warszawie, gdzie na stanowisku Starszego Asystenta zajmowała się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami endokrynologicznymi.

  Specjalizacja: Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog. Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

  BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

  Wiek przyjmowanych pacjentów: od 18 roku życia

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego