Adresy (2)

Ul. Przestrzenna 29/4, Krzyki, Wrocław
Gabinet Terapeutyczny

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
74 633.....


Skype: donat.wypchlo, Fabryczna, Wałbrzych
Gabinet Terapii On line (skype, telefon, whatsapp)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
74 633.....

Interwencja kryzysowa

Konsultacja indywidualna • 120 zł

Krótkoterminowa terapia par • 150 zł +1 więcej

Terapia indywidualna On-line • 120 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Witam, nazywam się Donat Wypchło. Jestem terapeutą uzależnień i współuzależnień. Pomagam osobom uzależnionym oraz ich rodzinom. Prowadzę terapię, p...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • alkoholizm
 • uzależnienie od hazardu
 • uzależnienie od seksu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji BROK. Szkoła Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii uzależnień w Broku
 • PAT w Krakowie

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia uzależnień

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja terapeutyczna


Ul. Przestrzenna 29/4, Wrocław

120 zł

Gabinet Terapeutyczny

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Ul. Przestrzenna 29/4, Wrocław

od 120 zł

Gabinet Terapeutyczny


Skype: donat.wypchlo, Wałbrzych

Brak informacji o cenie

Gabinet Terapii On line (skype, telefon, whatsapp)


Konsultacja indywidualna


Skype: donat.wypchlo, Wałbrzych

120 zł

Gabinet Terapii On line (skype, telefon, whatsapp)


Krótkoterminowa terapia par


Skype: donat.wypchlo, Wałbrzych

150 zł

Gabinet Terapii On line (skype, telefon, whatsapp)


Terapia indywidualna


Ul. Przestrzenna 29/4, Wrocław

120 zł

Gabinet Terapeutyczny


Terapia indywidualna On-line


Skype: donat.wypchlo, Wałbrzych

120 zł

Gabinet Terapii On line (skype, telefon, whatsapp)

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii On line (skype, telefon, whatsapp)

Do Pana Donata trafiłam w bardzo trudnym momencie życia. Moj mąż jest Trzeźwejącym alkoholikiem, a co za tym idzie ja byłam bardzo współuzależniona. W pewnym momencie nie mogłam sobie poradzić z komunikacją z moim mężem i tak stanęliśmy przed decyzją rozwodu. Byłam w fatalnym stanie emocjonalnym. Dzięki terapii, podniosłam się i przede wszystkim Odkryłam samą siebie. Nauczyłam się radzić ze swoimi lękami, stawiać granice, wzmacniać poczucie swojej wartości. Bardzo dużo się nauczyłam a moje małżeństwo zostało uratowane???? Pan Donat jest świetnym terapeutą, i chociaż w pewnym momencie wydawało mi się, ze w sumie już mogę zakończyć terapie, to dalej ku mojemu zaskoczeniu wychodziły ze mnie kolejne „brudy”. Przy tym możliwość rozmów przez wattsupa jest genialnym pomysłem dla zapracowanych osób.
W terapii bardzo podobało mi się to, ze cały czas czułam się bardzo swobodnie i mogłam w 100% być sobą, co poskutkowało pozytywnym rezultatem, bo Pan Donat dopasowywał metody właśnie do mnie. Na koniec dodam, ze terapia Przyniosła efekty również na innej płaszczyźnie mojego życia. Dzięki temu zaczęłam mniej pracować, radzić sobie z gonitwą myśli w głowie, i tak planować swoje życie aby przynosiło mi szczęście. Dziekuje bardzo!!!!

Donat Wypchło

Niech się dzieje WZROST!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny konsultacja terapeutyczna

Donata wybierz na pewno kiedy potrzebujesz otwartej, bezpośredniej osoby. Spotkania z nim z pewnością należą do ciekawych, budujących i skłaniających do przemyśleń. Z każdą wizytą masz wrażenie, że gość jest tam dla Ciebie i naprawdę chce Ci pomóc w Twoich problemach. Poszedłem do niego, bo zmusiła mnie do tego traumatyczna sytuacja (wypadek), po ogarnięciu tematu od razu płynnie zajęliśmy się następnymi kwestiami, z którymi pewnie sam bym nie przyszedł. Byłem również u 3 innych specjalistów - dla porównania, dla mnie Donat był zdecydowanie najlepszy. Szczerze polecam.

Donat Wypchło

I ja dziękuję za możliwość spotkania. Pozdrawiam i życzę radości z tego co JEST


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny psychoterapia grupowa

Uczestniczyłam w terapii grupowej i indywidualnej prowadzonej przez pana Donata. To wyjątkowy terapeuta. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Z uwagą słucha i informuje o bardzo ważnych rzeczach, na które nigdy nie zwróciłabym uwagi. Dzięki terapii na wiele spraw patrzę inaczej. Przepracowałam wiele rzeczy " w sobie". Dzięki temu, że otworzyłam okno w przenośni i dosłownie odkrywam piękny, ciekawy świat i dobrych ludzi. Wdzięczna pacjentka.

Donat Wypchło

Dziękuję i życzę nieustannego wzrostu!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny psychoterapia grupowa

Do pana Donata chodzę od kilku miesięcy na terapię grupową. Ma bardzo profesjonalne podejście, ale jednocześnie jest miły i sympatyczny, a przede wszystkim bardzo pomocny. Uważnie słucha tego, co się dzieje. Często wyłapuje coś, jakiś niby nieistotny szczegół, który potem okazuje się czymś ważnym do omówienia. Bardzo mi pomógł w trudnym okresie. Szczerze polecam.

Donat Wypchło

Dziękuję i życzę pogody ducha


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Wyjście z uzależnienia

Spotkania z Donatem pozwoliły mi popatrzeć na życie z innej perspektywy i uwierzyć że wszystko w życiu jest możliwe . Zawsze czułem się wysłuchany i zrozumiany o co trudno we współczesnym świecie. Dzięki naszym spotkaniom uwierzyłem że życie bez alkoholu może być cudownie piękne.. Jestem teraz "nowym" człowiekiem osiągającym sukcesy o których kiedyś nawet nie śmiałem marzyć . Spotkania z Donatem to terapia która zmieniła moje myślenie , dzięki nim również wiem że trudne doświadczenia życiowe które pokonuje wzmacniają mnie i dają tzw kopa do działania . Dziękuję Bogu zawsze że postawił na mojej drodze Donata który okazał się swoistym " kołem ratunkowym" . Polecam człowieka z otwartym sercem na drugiego człowieka . Dziękuję Donat .

Donat Wypchło

Tak, nasz spotkania to dobry czas... Też dziękuję że mogłes podzielić się ze mną swoim światem, swoimi pasjami i swoją siłą w wychodzeniu z nalogu


Ś
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

Z Panem Donatem współpracuję na terapii grupowej, jest to drugi obecny na spotkaniach psychoterapeuta. Pan Donat jest bardzo zaangażowanym, troskliwym, empatycznym i skupionym na drugiej osobie człowiekiem. Jego spostrzeżenia w moim odczuciu często są nieszablonowe. Potrafi 'zatrzymać' drugą osobę w nieoczywistym dla mnie momencie i zwrócić uwagę na słowa, myśli, emocje zwykle pomijane, co bardzo wzbogaca i rozwija. Współpraca z Panem Donatem wzmacnia mój wewnętrzny spokój, a także poprawia trudne dla mnie relacje z mężczyznami. Dziękuję. :)

Donat Wypchło

Dziękuję bardzo


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny alkoholizm, współuzależnienie

Z Donatem współpracowałam prawie 2 lata na terapiach grupowych. Czułam z jego strony niezwykły spokój, zrozumienie i wczucie się w sytuację. I również ze spokojem potrafił odkrywać to, czego nigdy sama nie zobaczyłabym; odnajdować wartości, które gdzieś po drodze zagubiłam. Jego trafne spostrzeżenia, do dziś mnie zadziwiają. Dzięki niemu zrozumiałam siebie i swoje problemy i poszłam drogą, na której czuję się bezpiecznie. Dziękuję, że jesteś. Mira13

Donat Wypchło

tak, terapia grupowa może być fascynującym odkryciem... dziękuję za możliwość spotykania się z tajemnicą jaką jest człowiek... dziękuję


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Ja współuzależniona żona uzależnionego męża pierwszy raz odważyłam się opowiedzieć o tym wszystkim z czym sobie nie radzę, czego się boję Donatowi. Jego otwarcie na drugą osobę, konkretnie na mnie sprawiło, że wreszcie mogłam ze wsparciem obiektywnie przyjrzeć się temu co się ze mną i wokół mnie dzieje. Okazało się, że pójście po pomoc wcale nie jest takie straszne. Rady i pomysły Donata pokierowały mnie i męża w stronę terapii. Dzięki niemu moje małżeństwo przetrwało. Dziękuję i polecam.

Donat Wypchło

Dużo zdrowia i pogody ducha... dziekuję


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

Polecam każdemu kto ma problemy, a nie potrafi ich do końca samemu rozwiązać.Dzięki pomocy Donata i chęci indywidualnej pracy nad sobą można naprawdę odmienić swoje życie. Niesamowicie empatyczny terapeuta a zarazem wykazuje się swoją fachowoscią w terapii.

Donat Wypchło

Życzę wzrostu i dziękuję


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam !!! Człowiek pełen empatii z pozytywnym nastawieniem i dobrym sercem.Zawsze będę wdzięczna za wszystko co zrobił dla mnie i mojego męża.Po raz kolejny serdecznie dziękuję za pomoc, którą otrzymałam.

Donat Wypchło

Dziękuję serdecznie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące uzależnienia

  Witam.
  Moj partner po 4 latach związku przyznał sie ze jest uzależniony od pornografii. Podjął leczenie ale ja kompletnie straciłam do niego zaufanie. Do tego wolał ogladać sie za innymi kobietami i fantazjować o nich niż kochać się ze mną( wszystko to wiem po przeczytaniu jego wiadomości ). Twierdzi że mnie bardzo kocha i błaga żebym go nie zostawiała ale jak mam w to wierzyć skoro zdradzał mnie emocjonalnie przez ponad rok..Moje poczucie własnej wartości kompletnie padło, czuję się nieatrakcyjna i niepotrzebna. Jakie są szanse ze ten związek to wszystko przetrwa ?Jak mam sobie poradzić z tym wszystkim i odzyskac poczucie własnej wartości skoro nie czuję sie przy swoim partnerze już jako kobieta. Wpędził mnie w depresję z której nie widzę wyjścia..ze spokojnej i pewnej kobiety stałam się emocjonalnym wrakiem człowieka..Pomocy

  Witam,
  Zrobila Pani juz pierwszy krok dla siebie -
  poniewaz nazwala Pani swoja sytuacje, okreslila swoje uczucia i bol. To naprawde duzo...
  Dla Pani partnera polecam program "męska droga" w Szklarskiej Porębie.
  Myślę, ze choć kilka wspólnych spotkań u psychoterapeuty będzie następnym krokiem do zadbania najpierw o siebie.
  Pozdrawiam

  Donat Wypchło

 • Moj maz pije.I to raz wiecej i czescies sie z tym kryje.Kiedy gi poznalam ie byl taki.Moj ojciec byl alkoholikiem.Mama odebrala sobie zycie.Tez piła.Stad gdy widze meza nawet na lekkim rauszu to nabieram obrzydzenia bo widze ojca.Rozmowy od kilku lat nic nie daja.Jest tylko gorzej.Chcialam isc z nim na terapię ŕale stwierdzil ze sam sobie poradzi.Nic z tego...Co robic.Do kogo sie udac.On nie widzi problemu.Odrzuca pomoc a mamy dzieci w wieku 6 i 3 lata...Boli mnie ze beda miec takie wspomnieniach.Nie chcialam dla nich takiego zycia.Dla meza dzieci to zadna motywacja...

  Witam, tak jak Pani zauważyła, motywacja męża do podjęcia leczenia jest znikoma. Pani ma coraz mniej sił do tego by prosic, tłumaczyć i dyskutować z Mężem. Może warto iść dla siebie PO-MOC, po - SIŁĘ. Proponuję by Pani zadbała o swoją siłę i energię, i umówiła się choć na jedną konsultację do terapeuty lub psychoterapeuty.
  Pozdrawiam

  Donat Wypchło

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam, nazywam się Donat Wypchło. Jestem terapeutą uzależnień i współuzależnień. Pomagam osobom uzależnionym oraz ich rodzinom. Prowadzę terapię, p...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • alkoholizm
 • uzależnienie od hazardu
 • uzależnienie od seksu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji BROK. Szkoła Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii uzależnień w Broku
 • PAT w Krakowie

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia uzależnień

Staże

 • Poradnia Leczenia Uzależnień przy DCZP we Wrocławiu
 • Ośrodek Leczenia Uzależnień Promind w Miłkowie k/ Karpacza
 • Ośrodek NZOZ Nadzieja w Siedlcu Trzebnickim
Zobacz więcej

Certyfikaty