Adres

Fabryczna 5/9, Kraków
CentrumZmian.pl (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Pierwsza konsultacja indywidualna (60 min) • 150 zł

Psychoterapia indywidualna (50 min) • 120 zł

Psychoterapia pary (60 min) • 160 zł +2 więcej

Interwencja kryzysowa (60 min) • 200 zł

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • kryzys życiowy
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Nie ma takich słów, które w pełni oddałyby profesjonalizm, empatię i ciepło z jakim Pani Dominika podchodzi do ludzi. Trafiłam do Pani Dominiki z zaburzeniami lękowymi i nerwicą. Bałam się wyjść z domu, mdlałam, miałam drgawki i problemy z oddychaniem, szumiało mi w uszach i w ogóle byłam pewna, że zwariowałam, a myśl że już zawsze tak będzie spędzała mi sen z powiek. Dzięki pomocy Pani Dominiki zrozumiałam skąd się wzięły te wszystkie objawy i dużo szybciej niż się spodziewałam odzyskałam spokój i wewnętrzną równowagę. Pani Dominika pomogła mi złapać dystans do problemów, nauczyła oddzielać rzeczy ważne od błahych i pomogła zdjąć z pleców spory nadbagaż problemów własnych i cudzych jakim sama przez lata się obarczałam. Najbardziej fenomenalne w podejściu Pani Dominiki jest jednak to, że nie zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy i znała odpowiedź na wszystkie pytania, nie daje gotowych rozwiązań, ale stwarza atmosferę i klimat do ich poszukiwań i potrafi wskazać kierunek, kiedy człowiek znajdzie się na rozdrożu. Dzięki Pani Dominice udało mi się zmienić to, co się da, a odpuścić rzeczy, które ode mnie nie zależą. Przez całą terapię czułam się jakbym spotykała się z najlepszym przyjacielem, a wszystkie pozytywne zmiany, które dzięki Pani Dominice dokonały się we mnie stanowiły jedynie dodatek do naszych miłych i budujących spotkań. Nikt wcześniej tak trafnie nie nazywał tego, co się działo w mojej głowie, a z każdego spotkania wychodziłam z jakąś cenną i wymagającą przemyślenia uwagą. Dodatkowo, Pani Dominika ma niesamowitą intuicję i zawsze była ze mną w trudnych chwilach. Odbierała telefony, oddzwaniała i wspierała zawsze, kiedy byłam w potrzebie. Jest wspaniałą i uważną i zaangażowaną terapeutką, wrażliwą na drugiego człowieka. Pani Dominika była chyba pierwszą osobą, przed którą byłam w stanie się otworzyć i być po prostu sobą bez żadnych masek i pozorów. Spotkania z Panią Dominiką pozwoliły mi nie tylko wyzdrowieć i uporać się z absurdalnymi lękami, ale też odkryć to, co naprawdę jest dla mnie ważne. Zrozumiałam, że życie nie musi polegać jedynie na wypełnianiu długiej listy obowiązków domowych i zawodowych, nauczyłam się wiele rzeczy odpuszczać i okazało się, że świat wcale się przez to nie zawalił. Dałam sobie prawo do marzeń i chwili tylko dla siebie bez poczucia winy. Uwolnienie się od odpowiedzialności za wszystko i wszystkich, sprawiło, że odzyskałam kontrolę nad własnym życiem i przestałam bać się tego, czego kontrolować nie można. Bardzo Pani dziękuję, dała mi Pani tyle bezinteresownego wsparcia, ciepła i pozytywnych emocji, że wystarczy mi ich do końca świata i o jeden dzień dłużej. Gorąco wszystkim polecam i cieszę się, że miałam okazję poznać tak wspaniałego człowieka i wybitnego psychologa.


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam i bardzo dziękuje za pomoc. Dzięki Pani Dominice udało mi się przejść przez trudną drogę jaką była moja walka z chorobą . Przez cały ten długi czas mogłam liczyć na wsparcie i zrozumienie co niewątpliwie bardzo mi pomogło w tej walce . Dzięki terapii udało mi się stanąć na nogi, złapać dystans do spraw trudnych. Serdeczne dzięki raz jeszcze !


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Serdecznie polecam panią Dominikę, jest to bardzo miła i ciepła osoba, dzięki której poradziłam sobie z moją chorobą. Przez ostatnie dziewięć miesięcy była dla mnie wsparciem i zawsze służyła dobrą radą. Podczas wizyt u pani Dominiki można się poczuć jak u najlepszej przyjaciółki, jest wyrozumiała i widać, że dobro pacjenta jest dla niej najważniejsze. Jeszcze raz polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dominika jest ciepłą, wrażliwą osobą posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie. Potrafi słuchać, każdy problem analizuje do części pierwszych tak by przedstawić możliwości jego rozwiązania oraz jak spróbować w przyszłości zapobiegać takim problemom i wcześniej je zauważać. Pani Dominika pomogła mi zmienić moje postrzeganie siebie i osób wokół mnie. Teraz widzę wiele rzeczy, które wcześniej pomijałem, umiem cieszyć się życiem, potrafię realizować postawione sobie cele. Dzięki Pani Dominice udało mi się "wyjść z dołka" i uwierzyć w siebie. Bardzo serdecznie polecam Panią Dominikę każdemu kto szuka fachowej pomocy i wsparcia.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dominika to bardzo ciepła i wrażliwa osoba. Bez problemu otworzyłam się przed nią. Pomimo tego, że jest młodą kobietą doskonale zrozumiała to co czułam ja - bardziej dojrzała, ze swoimi doświadczeniami i problemami. Powiem tak, kiedy trzeba jej uśmiech ocieplał rozmowę i wprowadzał optymizm, ale potrafi być też bardzo konkretna, ukierunkowuje rozmowę i trafnie stawia diagnozy. Jest bardzo bystra i inteligentna, świetny specjalista umiejętnie posługujący się wiedzą psychologiczną (ale bez przemądrzalstwa). Umie słuchać i to, ze zrozumieniem, ponieważ jej pytania i wnioski były doskonale uzasadnione i powiązane z tym co mówiłam wcześniej. Spotkania z nią traktuję nie tylko jako moment „wygadania się”, ale wielkiego wsparcia jaki płynie od tej kobiety. Z pewnością pomocna będzie każdej osobie, ale po swoich doświadczeniach szczególnie polecam ją kobietom – w każdym wieku i z różnymi kłopotami. Nie będę pisała z czym ja przyszłam, bo chyba to nie miejsce na to, ale wierzcie mi, nikt tak jak kobieta nie zrozumie kobiety. A po wizycie u pani Dominiki zrozumiecie to po pierwszej godzinie. :)
Wszystkim, którzy to czytają życzę szczęścia, odnalezienia spokoju i rozwiązania problemów.
Pani Dominiko, dziękuję za terapię, za pomoc i cieszę się, że mogę w podziękowaniu zostawić tę opinię.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Miła i sympatyczna, jak w opiniach, niestety brakuje jej kompetencji. Reakcje na moje problemy: mhmm, tak, tak bywa lub regułki, jak wyuczone z wykładów. Brak diagnozy i pomysłu na terapię po kilku spotkaniach. Mam wrażenie, że gdybym kontynuowała te spotkania, bardziej by mi one zaszkodziły niż pomogły. Dodam, że Pani Dominika nie była pierwszym psychoterapeutą, z którym miałam do czynienia. Odradzam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Dominiki trafiłam z polecenia, Doskonale rozumie każdy problem z jakim się zmagam, jest bardzo sympatyczna i bije od niej nie prawdopodbone ciepło ludzie, potrafi wytłumaczyć problem ale również wesprzeć. Ogromna widza psychologa, zainspirowała mnie w wielu kwestiach życiowych. Polecam wizytę każdemu kto chce zmiany na lepsze .


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Korzystałam już z pomocy wielu psychoterapeutów, ale praca z panią Dominiką okazała się najskuteczniejsza. Każde spotkanie dodawało mi skrzydeł i napełniało wiarą w swoje możliwości, których wcześniej nawet nie dostrzegałam. Dzięki pani Dominice stanęłam na nogi i teraz mam wiele energii w spełnianiu marzeń i realizowaniu swoich celów.
Bardzo ciepła i życzliwa osoba, którą chciałabym serdecznie polecić innym osobom.
Paulina

Dominika Wróbel - Górzyńska

Pani Paulino, bardzo serdecznie dziękuję za opinię. Życzę dalszych sukcesów na drodze do samorealizacji!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Dominika jest bardzo ciepłą osobą, pomimo iż byłam u niej pierwszy raz, miałam wrażenie, że znam ją od dawna, nie krępowałam się mówić o sprawach dla mnie trudnych i bolesnych. Wiążę duże nadzieje, że dzięki terapii uda mi się "stanąć na nogach", normalnie żyć, a może nawet cieszyć się życiem.


A
Użytkownik zweryfikowany

panią Dominikę polecam szczególnie osobom, które po raz pierwszy wybierają się do psychologa. Zaangażowanie oraz profesjonalizm p. Dominiki dał mi poczucie bezpieczeństwa i ułatwił rozmowę o moich problemach, o których czasem nawet w samotności nie chciałam myśleć. Spotkania z p. Dominiką sprawiły, że moje problemy ujrzały "światło dzienne" i okazało się, że potrafię rozwiązać je, oraz rozmawiać o nich z bliskimi. Konsultacje u p. Dominiki pomogły zarówno mnie jak i mojemu mężowi naprawić nasz związek.


Usługi i ceny

Pierwsza konsultacja indywidualna (60 min)

150 zł


Fabryczna 5/9, Kraków

150 zł

CentrumZmian.pl


Psychoterapia pary (60 min)

160 zł


Fabryczna 5/9, Kraków

160 zł

CentrumZmian.pl


Psychoterapia indywidualna (50 min)

120 zł


Fabryczna 5/9, Kraków

120 zł

CentrumZmian.pl


Interwencja kryzysowa (60 min)

200 zł


Fabryczna 5/9, Kraków

200 zł

CentrumZmian.pl


Zwykła wizyta


Fabryczna 5/9, Kraków

Brak informacji o cenie

CentrumZmian.pl

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Nie ma takich słów, które w pełni oddałyby profesjonalizm, empatię i ciepło z jakim Pani Dominika podchodzi do ludzi. Trafiłam do Pani Dominiki z zaburzeniami lękowymi i nerwicą. Bałam się wyjść z domu, mdlałam, miałam drgawki i problemy z oddychaniem, szumiało mi w uszach i w ogóle byłam pewna, że zwariowałam, a myśl że już zawsze tak będzie spędzała mi sen z powiek. Dzięki pomocy Pani Dominiki zrozumiałam skąd się wzięły te wszystkie objawy i dużo szybciej niż się spodziewałam odzyskałam spokój i wewnętrzną równowagę. Pani Dominika pomogła mi złapać dystans do problemów, nauczyła oddzielać rzeczy ważne od błahych i pomogła zdjąć z pleców spory nadbagaż problemów własnych i cudzych jakim sama przez lata się obarczałam. Najbardziej fenomenalne w podejściu Pani Dominiki jest jednak to, że nie zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy i znała odpowiedź na wszystkie pytania, nie daje gotowych rozwiązań, ale stwarza atmosferę i klimat do ich poszukiwań i potrafi wskazać kierunek, kiedy człowiek znajdzie się na rozdrożu. Dzięki Pani Dominice udało mi się zmienić to, co się da, a odpuścić rzeczy, które ode mnie nie zależą. Przez całą terapię czułam się jakbym spotykała się z najlepszym przyjacielem, a wszystkie pozytywne zmiany, które dzięki Pani Dominice dokonały się we mnie stanowiły jedynie dodatek do naszych miłych i budujących spotkań. Nikt wcześniej tak trafnie nie nazywał tego, co się działo w mojej głowie, a z każdego spotkania wychodziłam z jakąś cenną i wymagającą przemyślenia uwagą. Dodatkowo, Pani Dominika ma niesamowitą intuicję i zawsze była ze mną w trudnych chwilach. Odbierała telefony, oddzwaniała i wspierała zawsze, kiedy byłam w potrzebie. Jest wspaniałą i uważną i zaangażowaną terapeutką, wrażliwą na drugiego człowieka. Pani Dominika była chyba pierwszą osobą, przed którą byłam w stanie się otworzyć i być po prostu sobą bez żadnych masek i pozorów. Spotkania z Panią Dominiką pozwoliły mi nie tylko wyzdrowieć i uporać się z absurdalnymi lękami, ale też odkryć to, co naprawdę jest dla mnie ważne. Zrozumiałam, że życie nie musi polegać jedynie na wypełnianiu długiej listy obowiązków domowych i zawodowych, nauczyłam się wiele rzeczy odpuszczać i okazało się, że świat wcale się przez to nie zawalił. Dałam sobie prawo do marzeń i chwili tylko dla siebie bez poczucia winy. Uwolnienie się od odpowiedzialności za wszystko i wszystkich, sprawiło, że odzyskałam kontrolę nad własnym życiem i przestałam bać się tego, czego kontrolować nie można. Bardzo Pani dziękuję, dała mi Pani tyle bezinteresownego wsparcia, ciepła i pozytywnych emocji, że wystarczy mi ich do końca świata i o jeden dzień dłużej. Gorąco wszystkim polecam i cieszę się, że miałam okazję poznać tak wspaniałego człowieka i wybitnego psychologa.


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam i bardzo dziękuje za pomoc. Dzięki Pani Dominice udało mi się przejść przez trudną drogę jaką była moja walka z chorobą . Przez cały ten długi czas mogłam liczyć na wsparcie i zrozumienie co niewątpliwie bardzo mi pomogło w tej walce . Dzięki terapii udało mi się stanąć na nogi, złapać dystans do spraw trudnych. Serdeczne dzięki raz jeszcze !


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Serdecznie polecam panią Dominikę, jest to bardzo miła i ciepła osoba, dzięki której poradziłam sobie z moją chorobą. Przez ostatnie dziewięć miesięcy była dla mnie wsparciem i zawsze służyła dobrą radą. Podczas wizyt u pani Dominiki można się poczuć jak u najlepszej przyjaciółki, jest wyrozumiała i widać, że dobro pacjenta jest dla niej najważniejsze. Jeszcze raz polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dominika jest ciepłą, wrażliwą osobą posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie. Potrafi słuchać, każdy problem analizuje do części pierwszych tak by przedstawić możliwości jego rozwiązania oraz jak spróbować w przyszłości zapobiegać takim problemom i wcześniej je zauważać. Pani Dominika pomogła mi zmienić moje postrzeganie siebie i osób wokół mnie. Teraz widzę wiele rzeczy, które wcześniej pomijałem, umiem cieszyć się życiem, potrafię realizować postawione sobie cele. Dzięki Pani Dominice udało mi się "wyjść z dołka" i uwierzyć w siebie. Bardzo serdecznie polecam Panią Dominikę każdemu kto szuka fachowej pomocy i wsparcia.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dominika to bardzo ciepła i wrażliwa osoba. Bez problemu otworzyłam się przed nią. Pomimo tego, że jest młodą kobietą doskonale zrozumiała to co czułam ja - bardziej dojrzała, ze swoimi doświadczeniami i problemami. Powiem tak, kiedy trzeba jej uśmiech ocieplał rozmowę i wprowadzał optymizm, ale potrafi być też bardzo konkretna, ukierunkowuje rozmowę i trafnie stawia diagnozy. Jest bardzo bystra i inteligentna, świetny specjalista umiejętnie posługujący się wiedzą psychologiczną (ale bez przemądrzalstwa). Umie słuchać i to, ze zrozumieniem, ponieważ jej pytania i wnioski były doskonale uzasadnione i powiązane z tym co mówiłam wcześniej. Spotkania z nią traktuję nie tylko jako moment „wygadania się”, ale wielkiego wsparcia jaki płynie od tej kobiety. Z pewnością pomocna będzie każdej osobie, ale po swoich doświadczeniach szczególnie polecam ją kobietom – w każdym wieku i z różnymi kłopotami. Nie będę pisała z czym ja przyszłam, bo chyba to nie miejsce na to, ale wierzcie mi, nikt tak jak kobieta nie zrozumie kobiety. A po wizycie u pani Dominiki zrozumiecie to po pierwszej godzinie. :)
Wszystkim, którzy to czytają życzę szczęścia, odnalezienia spokoju i rozwiązania problemów.
Pani Dominiko, dziękuję za terapię, za pomoc i cieszę się, że mogę w podziękowaniu zostawić tę opinię.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Miła i sympatyczna, jak w opiniach, niestety brakuje jej kompetencji. Reakcje na moje problemy: mhmm, tak, tak bywa lub regułki, jak wyuczone z wykładów. Brak diagnozy i pomysłu na terapię po kilku spotkaniach. Mam wrażenie, że gdybym kontynuowała te spotkania, bardziej by mi one zaszkodziły niż pomogły. Dodam, że Pani Dominika nie była pierwszym psychoterapeutą, z którym miałam do czynienia. Odradzam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Dominiki trafiłam z polecenia, Doskonale rozumie każdy problem z jakim się zmagam, jest bardzo sympatyczna i bije od niej nie prawdopodbone ciepło ludzie, potrafi wytłumaczyć problem ale również wesprzeć. Ogromna widza psychologa, zainspirowała mnie w wielu kwestiach życiowych. Polecam wizytę każdemu kto chce zmiany na lepsze .


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Korzystałam już z pomocy wielu psychoterapeutów, ale praca z panią Dominiką okazała się najskuteczniejsza. Każde spotkanie dodawało mi skrzydeł i napełniało wiarą w swoje możliwości, których wcześniej nawet nie dostrzegałam. Dzięki pani Dominice stanęłam na nogi i teraz mam wiele energii w spełnianiu marzeń i realizowaniu swoich celów.
Bardzo ciepła i życzliwa osoba, którą chciałabym serdecznie polecić innym osobom.
Paulina

Dominika Wróbel - Górzyńska

Pani Paulino, bardzo serdecznie dziękuję za opinię. Życzę dalszych sukcesów na drodze do samorealizacji!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Dominika jest bardzo ciepłą osobą, pomimo iż byłam u niej pierwszy raz, miałam wrażenie, że znam ją od dawna, nie krępowałam się mówić o sprawach dla mnie trudnych i bolesnych. Wiążę duże nadzieje, że dzięki terapii uda mi się "stanąć na nogach", normalnie żyć, a może nawet cieszyć się życiem.


A
Użytkownik zweryfikowany

panią Dominikę polecam szczególnie osobom, które po raz pierwszy wybierają się do psychologa. Zaangażowanie oraz profesjonalizm p. Dominiki dał mi poczucie bezpieczeństwa i ułatwił rozmowę o moich problemach, o których czasem nawet w samotności nie chciałam myśleć. Spotkania z p. Dominiką sprawiły, że moje problemy ujrzały "światło dzienne" i okazało się, że potrafię rozwiązać je, oraz rozmawiać o nich z bliskimi. Konsultacje u p. Dominiki pomogły zarówno mnie jak i mojemu mężowi naprawić nasz związek.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • kryzys życiowy
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia