Adres

Ul. Dolnych Młynów 7/3, Stare Miasto , Kraków
DSW Psychodietetyka (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


Ul. Dolnych Młynów 7/3, Kraków

150 zł

DSW Psychodietetyka

Pozostałe usługi

Konsultacja psychodietetyczna


Ul. Dolnych Młynów 7/3, Kraków

120 zł

DSW Psychodietetyka

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DSW Psychodietetyka

Do pani Dominiki poszłam z nadzieją, że pomoże mi ułożyć moje relacje z jedzeniem, które były silnie zaburzone. Wybrałam się w momencie, kiedy po anoreksji popadałam w bulimię. Teraz z perspektywy czasu wiem, że moje pierwotne zamiary były inne, niż myślałam, a to wszystko dzięki pani Dominice. Pomogła mi zrozumieć, że anoreksja ciągle mąciła mi w życiu, choć tego nie zauważałam. Spotkania spędzone na rozmowie dały mi bardzo wiele. Napady na jedzenie już nie nawiedzają mnie co drugi dzień, zaczynam akceptować siebie i powoli znajduję złoty środek w moich relacjach z jedzeniem. Jem kiedy mam ochotę, a nie o ustalonej porze czy co trzy godziny, nie liczę wszystkiego co do grama i nie boję się, kiedy przekroczę zapotrzebowanie o niewielka ilość kilokalorii (widełki :D). Pani Dominika bardzo mi pomogła, na każdym spotkaniu doskonale pozwalała mi zrozumieć moje mechanizmy, obrazowała wszystko i dawała tak cenne rady, że teraz za każdym razem, kiedy mam gorsze chwile, przypominam je sobie. Pani Dominika nauczyła mnie refleksyjności oraz nie popadania w histerię, kiedy coś mi się nie uda. Nauczyła mnie świadomości. Na ostatnim spotkaniu sama stwierdziłam, że czuję się jak oświecona i sama doskonale widzę, co było nie tak. Różnorodność materiałów, które dostawałam i które szczerze uczyły mnie wiele były miłym zaskoczeniem, gdyż przychodząc na pierwsze spotkanie w ogóle tego nie oczekiwałam. W sumie nie wiedziałam, czego ogółem się spodziewać, jak wszystko ma wyglądać, ale teraz niczego nie żałuję, bo pani Dominika jest wesoła, ale jednocześnie profesjonalna i wiarygodna, daje poczucie, że rozumie, że wie, jak współczesny świat wpływa na osoby takie jak ja. Polecam panią Dominikę z całego serca i cieszę się, że zgłosiłam się do niej po wskazówki i wsparcie.


P.

mgr Dominika Szczerbińska-Waśko

Ogromnie mi miło, z całego serca dziękuję za opinię! To uskrzydla i motywuje do dalszej pracy!


B
Użytkownik zweryfikowany

Z całego serca polecam Wam wizytę u Dominiki!
Jest bardzo miłą, uśmiechniętą i kompetentną osobą. Wizyta u niej mija w przyjemnej atmosferze. Podczas wizyty podchodzi do pacjenta indywidualnie, wyjaśnia wszystko oraz zbiera informacje jakie produkty się lubi, a czego nie. Nasze spotkania, rozmowy uważam za bardzo owocne. A co dla mnie ważne zaczęłam czytać etykiety, sprawdzać składy produktów zanim trafią na mój talerz oraz przykładać większą uwagę do tego co jem.

mgr Dominika Szczerbińska-Waśko

Dziękuję <3 !!!!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DSW Psychodietetyka

Jeśli zastanawiasz się nad umówieniem wizyty u Pani Dominiki to serdecznie polecam! Jest to bardzo otwarta i zaangażowana osoba, która ma bardzo indywidualne podejście do klienta, jestem po trzech wizytach i do tej pory udało mi się poprawić moją dietę i samopoczucie, na pewno jeszcze kiedyś chętnie zajrzę na konsultację.

mgr Dominika Szczerbińska-Waśko

Bardzo dziękuję za tak przemiłe słowa Pani Olu!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DSW Psychodietetyka nadwagą, chęć zmiany

Na wstępie warto zaznaczyć, że wizyta u Dominiki wiąże się z ogromnym profesjonalizmem. Jej entuzjazm zaraża i w połączeniu z fachową wiedzą daje mieszankę która prowadzi do upragnionego rezultatu! Osobiście bardzo polecam :)

mgr Dominika Szczerbińska-Waśko

Dziękuję !!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu poradnictwo żywieniowe

Bardzo rzeczowa i pomocna konsultacja. Dominika bardzo dobrze i ciekawie tłumaczy wszystko na przykładach. Potrafi słuchać (!!) i zlokalizować problem. Serdecznie polecam :)

mgr Dominika Szczerbińska-Waśko

Dziękuję bardzo! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Psychodietetyk