Dominika Stembalska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

7 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
100 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam serdecznie, nazywam się Dominika Stembalska. Jestem psychologiem i psychoterapeutą z pasji i zamiłowania, z kwalifikacjami popartymi wykształceniem. Dyplom magistra z psychologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychologiczny Dominika Stembalska

  Hubska 44, brama D3 - II pietro teren Browaru Mieszczańskiego, Krzyki
  50-502 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Konsultacje psychologiczne 100 zł
  Psychoterapia indywidualna 100 zł
  Psychoterapia małżeńska / par 150 zł
  Poradnictwo psychologiczne 100 zł
  Interwencja kryzysowa 100 zł
  Psychoterapia rodzinna 200 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dominika Stembalska

  Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na wizytę u psychologa, a szczególnie się cieszę, że była to właśnie pani Dominika. Nasze spotkania dobiegły już końca i z całą pewnością mogę powiedzieć, że dzięki wsparciu, zrozumieniu i akceptacji ze strony pani Dominiki wiem, że dalej już sobie poradzę. Te kilka miesięcy intensywnej pracy nad sobą dały mi solidną podstawę do dalszej drogi. Pani Dominika potrafi stworzyć sprzyjającą rozmowie atmosferę, a podczas naszych sesji czułam się po prostu swobodnie. Raz jeszcze, w tym miejscu dziękuję i pozdrawiam. Wiktoria

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dominika Stembalska

  Trafiłem do pani Dominiki w stanie mocnego kryzysu psychicznego, na skraju załamania nerwowego. Bez większych oczekiwań i dość stopniowo, ale wybitnie konsekwentnie walczyliśmy z moją depresją i poczuciem braku własnej wartości. Pani Dominika jest niesamowita - czasami po wizycie wychodziłem w tak dziwnie niesamowitym stanie, mimo sceptycznego podejścia do terapii i wiedząc, co Pani zrobiła. A jednak byłem pod wrażeniem, jak działa rozmowa z Panią.

  Kilka miesięcy terapii naprawdę solidnie pozwoliły mi wrócić do życia. Za co jestem ogromnie wdzięczny.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dominika StembalskaUsługa: Psychoterapia indywidualna

  Do gabinetu Pani Dominiki trafiłem po rozstaniu z kobietą. Chciałem zrozumieć powody tego co się stało, aby nie powielać błędów. Od dawna zdawałem sobie również sprawę z tego, że droga którą konsekwentnie podążam w życiu nie prowadzi w miejsce, w które chciałbym dojść. Nie byłem zadowolony z siebie, swojej motywacji, słabości do prostych przyjemności i problemów z utrzymaniem długotrwałych relacji z ludźmi. Na pierwsze spotkanie przyszedłem nie do końca wierząc i zupełnie nie wiedząc czego mogę się spodziewać po psychoterapii. Po kilku zapoznawczych spotkaniach poczułem, że Pani Dominika naprawdę rozumie moje problemy i przetwarza je w sposób, w który nigdy nie udało mi się na nie spojrzeć. Pani Dominika jest osobą bardzo ciepła i sympatyczną więc na kolejne spotkania przychodzi się chętnie jak na spotkanie z dobrą i mądrą przyjaciółką, która w dodatku mówi jak jest, a nie jak czasami wolałoby się usłyszeć. W trakcie trwania 8 miesięcznej terapii stałem się osobą znacznie bardziej świadomą siebie, swoich "domonów" oraz konsekwencji tego co robię. Pani Dominika dzięki rozmowie i pogłębianiu ciężkich dla mnie tematów wskazała mi prawdopodobne powody moich zachowań i błędnych przekonań o samym sobie i innych. Dzięki Pani Dominice i własnej pracy udało mi się znacznie poprawić prawie wszystkie aspekty mojego życia za co chciałbym serdecznie podziękować. Teraz zaopatrzony we wszystko czego za sprawą Pani Dominiki nauczyłem się o sobie będę kontynuował pracę nad własnym rozwojem i mam nadzieje będę nadal maszerował we właściwym kierunku.

 • A

  Pani Dominika jest profesjonalną psychoterapeutką a zarazem empatyczną i ciepłą osobą. Dla mnie osobiście, najważniejsze jest to, że terapia prowadzona u Pani Dominiki przynosi oczekiwane efekty i realizuje zakładane na początku cele. Z poczucia chaosu wyłania się nadzieja oraz poukładanie poszczególnych obszarów życia. Duże brawa za umiejętność dopytania i drążenia tematu, zachęcanie do nazywania uczuć i sięgania głębiej w celu poznania siebie i akceptacji. Dziękuję i polecam tego terapeutę!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dominika Stembalska

  Od dawna zmagam się z bardzo niskim poczuciem własnej wartości, zamartwianiem się, analizowaniem wszystkiego, przejmowaniem się tym co inni o mnie myślą...mam też problem z ambicjami i perfekcjonizmem w każdej sferze życia. Pani Dominika pomaga mi znaleźć sens w życiu, uczy dystansu do wielu spraw, pomaga znaleźć spokój, równowagę i harmonię oraz utrzymać ten stan. Jest bardzo ciepłą, pełną zrozumienia osobą, nie czuję się przez nią oceniana. Z każdej wizyty wychodzę lżejsza o ciężary które nosiłam latami. Pani Dominika pomogła mi też na nowo ustawić priorytety w moim życiu, poczuć się dobrze ze sobą... Jestem w trakcie terapii ale już widzę u siebie ogromne zmiany oraz chęć dalszego rozwoju i porządkowania swojego życia. Polecam serdecznie

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Potrzeba stabilizacji emocjonalnej i rozwoju dzieci w RDD

  Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną pomoc Pani Dominice. Budowana od roku współpraca i jej pomoc w prowadzeniu młodzieży niepełnosprawnej jest wiarygodnym świadectwem pasji, kompetencji i radości z wykonywanej pracy.Jest to otwarty, zaangażowany i życzliwy psycholog, który wytrwale pomaga dziewczętom i chłopcom określić swoją tożsamość społeczną, przynależność do nowej rodziny, buduje poczucie bezpieczeństwa z wielką pogodą ducha.Na wizytach poświęca każdemu nastolatkowi indywidualnie uwagę, reaguje na bieżące problemy i działa planując w głębszych obszarach dysfunkcji czy niskiej samoceny młodych ludzi z niepełnosprawnością.Dostosowuje planowane zajęcia do osoby z umiarkowanym upośledzeniem umysłowym i osoby po porażeniu sprawnej umysłowo. Ogarnia pracę w zespole dzieci i rodziców.Szacun i ulga dla nas rodziców:))a dla dzieci podpora w większej samodzielności i zwyczajnie w byciu szczęśliwym nastolatkiem.Polecam!

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dominika StembalskaUsługa: Porada psychologiczna I terapia.

  Z calego serca polecam p.psycholog jest swietnym terapeuta i fachowcem w kazdym calu. Jest uwaznym sluchaczem, potrafi dotrzec do sedna problemu i pokazac go takim jakim jest naprawde. Udzielila mi opieki i wsparcia. Pomogla odzyskac spokoj, zrozumiec wiele rzeczy I spojrzec inaczej na moje zycie. Dziekuje. Nina.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie,
  nazywam się Dominika Stembalska. Jestem psychologiem i psychoterapeutą z pasji i zamiłowania, z kwalifikacjami popartymi wykształceniem. Dyplom magistra z psychologii klinicznej uzyskałam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu, jako drugi fakultet. Studia te realizowałam już jako dorosła kobieta, w pełni przemyślanie i świadomie. W połączeniu z moim osobistym doświadczeniem, czyni mnie to uważną i wrażliwą na drugą osobę. Ponieważ zawód, który wykonuję wynika z moich zainteresowań i z chęci niesienia pomocy, istotne jest dla mnie nawiązanie pełnej empatii relacji, w której osoba będzie czuła się bezpiecznie i w pełni akceptowana. Jednocześnie ważne dla mnie jest by kontakt był autentyczny.
  Staram się pomóc człowiekowi w odnalezieniu zasobów, dotąd nie zauważonych, które w znacznym stopniu poprawiają komfort życia i ułatwiają radzenie sobie z trudnościami.

  Jeśli doświadczasz trudności w relacjach z innymi, masz problemy z którymi nie potrafisz sobie samodzielnie poradzić, czujesz że Twoje poczucie wartości jest niskie, reagujesz często impulsywnie i wybuchasz złością, przeżywasz lęk i żyjesz w ciągłym stresie zamartwiając się, widzisz wszystko w "czarnych" kolorach, zapraszam Cię do gabinetu na konsultacje psychologiczne.

  Jako psychoterapeuta poruszam się w nurcie integracyjnym, głównie w zakresie podejścia systemowego i eriksonowskiego, z wykorzystaniem elementów podejścia behawioralno - poznawczego. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, pracuję z parami i małżeństwami przeżywającymi kryzys. Prowadzę konsultację wychowawcze dla rodziców, a także oferuję warsztaty w tym zakresie. Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci, dzięki czemu problemy wychowawcze znam nie tylko z teorii.

  W pracy kieruję się Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty PTP. Jednocześnie regularnie uczestniczę w superwizji w celu weryfikacji i podnoszenia jakości swojej pracy. Jestem w ciągłym procesie własnego rozwoju, w którym starannie doskonale swoje umiejętności zawodowe.
  Aktualnie jestem uczestnikiem pięcioletniego akredytowanego kursu psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, przygotowującego do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach, mentoringach i warsztatach m.in. „Diagnoza w praktyce”; Interwencja kryzysowa”; „Terapia poznawczo-behawioralna – metody i techniki pracy terapeutycznej”; „Kurs dla realizatorów programu szkoły dla rodziców i wychowawców’; „Terapia psychologiczna dzieci i młodzieży w podejściu eklektycznym”; „Studium terapii Par – Miłość nie jedno ma imię”; „Psychologia pozytywna w praktyce”.

  Zapraszam do mojego gabinetu psychologicznego we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44 (brama D3, II piętro) na terenie Browaru Mieszczańskiego, gdzie mieści się bezpłatny parking.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Wrocławski Instytut Psychoterapii WIP - Pięcioletni Akredytowany Kurs Psychoterapii (aktualnie)
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS we Wrocławiu
 • Uniwesytet Ekonomiczny we Wrocławiu