Umów wizytę Zapytaj lekarza 208 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam serdecznie, nazywam się Dominika Stembalska. Jestem psychologiem i psychoterapeutą z pasji i zamiłowania, z kwalifikacjami popartymi wykształceniem. Dyplom magistra z psychologii… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • Gabinet Psychologiczny Dominika Stembalska

  Hubska 44, brama D3 - II pietro teren Browaru Mieszczańskiego, Krzyki
  50-502 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Konsultacje psychologiczne 100 zł
  Psychoterapia indywidualna 100 zł
  Psychoterapia małżeńska / par 150 zł
  Poradnictwo psychologiczne 100 zł
  Interwencja kryzysowa 100 zł
  Psychoterapia rodzinna 200 zł

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie,
  nazywam się Dominika Stembalska. Jestem psychologiem i psychoterapeutą z pasji i zamiłowania, z kwalifikacjami popartymi wykształceniem. Dyplom magistra z psychologii klinicznej uzyskałam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu, jako drugi fakultet. Studia te realizowałam już jako dorosła kobieta, w pełni przemyślanie i świadomie. W połączeniu z moim osobistym doświadczeniem, czyni mnie to uważną i wrażliwą na drugą osobę. Ponieważ zawód, który wykonuję wynika z moich zainteresowań i z chęci niesienia pomocy, istotne jest dla mnie nawiązanie pełnej empatii relacji, w której osoba będzie czuła się bezpiecznie i w pełni akceptowana. Jednocześnie ważne dla mnie jest by kontakt był autentyczny.
  Staram się pomóc człowiekowi w odnalezieniu zasobów, dotąd nie zauważonych, które w znacznym stopniu poprawiają komfort życia i ułatwiają radzenie sobie z trudnościami.

  Jeśli doświadczasz trudności w relacjach z innymi, masz problemy z którymi nie potrafisz sobie samodzielnie poradzić, czujesz że Twoje poczucie wartości jest niskie, reagujesz często impulsywnie i wybuchasz złością, przeżywasz lęk i żyjesz w ciągłym stresie zamartwiając się, widzisz wszystko w "czarnych" kolorach, zapraszam Cię do gabinetu na konsultacje psychologiczne.

  Jako psychoterapeuta poruszam się w nurcie integracyjnym, głównie w zakresie podejścia systemowego i eriksonowskiego, z wykorzystaniem elementów podejścia behawioralno - poznawczego. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, pracuję z parami i małżeństwami przeżywającymi kryzys. Prowadzę konsultację wychowawcze dla rodziców, a także oferuję warsztaty w tym zakresie. Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci, dzięki czemu problemy wychowawcze znam nie tylko z teorii.

  W pracy kieruję się Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty PTP. Jednocześnie regularnie uczestniczę w superwizji w celu weryfikacji i podnoszenia jakości swojej pracy. Jestem w ciągłym procesie własnego rozwoju, w którym starannie doskonale swoje umiejętności zawodowe.
  Aktualnie jestem uczestnikiem pięcioletniego akredytowanego kursu psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, przygotowującego do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach, mentoringach i warsztatach m.in. „Diagnoza w praktyce”; Interwencja kryzysowa”; „Terapia poznawczo-behawioralna – metody i techniki pracy terapeutycznej”; „Kurs dla realizatorów programu szkoły dla rodziców i wychowawców’; „Terapia psychologiczna dzieci i młodzieży w podejściu eklektycznym”; „Studium terapii Par – Miłość nie jedno ma imię”; „Psychologia pozytywna w praktyce”.

  Zapraszam do mojego gabinetu psychologicznego we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44 (brama D3, II piętro) na terenie Browaru Mieszczańskiego, gdzie mieści się bezpłatny parking.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Wrocławski Instytut Psychoterapii WIP - Pięcioletni Akredytowany Kurs Psychoterapii (aktualnie)
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS we Wrocławiu
 • Uniwesytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Pani Dominika jest profesjonalną psychoterapeutką a zarazem empatyczną i ciepłą osobą. Dla mnie osobiście, najważniejsze jest to, że terapia prowadzona u Pani Dominiki przynosi oczekiwane efekty i realizuje zakładane na początku cele. Z poczucia chaosu wyłania się nadzieja oraz poukładanie poszczególnych obszarów życia. Duże brawa za umiejętność dopytania i drążenia tematu, zachęcanie do nazywania uczuć i sięgania głębiej w celu poznania siebie i akceptacji. Dziękuję i polecam tego terapeutę!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dominika Stembalska

  Od dawna zmagam się z bardzo niskim poczuciem własnej wartości, zamartwianiem się, analizowaniem wszystkiego, przejmowaniem się tym co inni o mnie myślą...mam też problem z ambicjami i perfekcjonizmem w każdej sferze życia. Pani Dominika pomaga mi znaleźć sens w życiu, uczy dystansu do wielu spraw, pomaga znaleźć spokój, równowagę i harmonię oraz utrzymać ten stan. Jest bardzo ciepłą, pełną zrozumienia osobą, nie czuję się przez nią oceniana. Z każdej wizyty wychodzę lżejsza o ciężary które nosiłam latami. Pani Dominika pomogła mi też na nowo ustawić priorytety w moim życiu, poczuć się dobrze ze sobą... Jestem w trakcie terapii ale już widzę u siebie ogromne zmiany oraz chęć dalszego rozwoju i porządkowania swojego życia. Polecam serdecznie

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Potrzeba stabilizacji emocjonalnej i rozwoju dzieci w RDD

  Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną pomoc Pani Dominice. Budowana od roku współpraca i jej pomoc w prowadzeniu młodzieży niepełnosprawnej jest wiarygodnym świadectwem pasji, kompetencji i radości z wykonywanej pracy.Jest to otwarty, zaangażowany i życzliwy psycholog, który wytrwale pomaga dziewczętom i chłopcom określić swoją tożsamość społeczną, przynależność do nowej rodziny, buduje poczucie bezpieczeństwa z wielką pogodą ducha.Na wizytach poświęca każdemu nastolatkowi indywidualnie uwagę, reaguje na bieżące problemy i działa planując w głębszych obszarach dysfunkcji czy niskiej samoceny młodych ludzi z niepełnosprawnością.Dostosowuje planowane zajęcia do osoby z umiarkowanym upośledzeniem umysłowym i osoby po porażeniu sprawnej umysłowo. Ogarnia pracę w zespole dzieci i rodziców.Szacun i ulga dla nas rodziców:))a dla dzieci podpora w większej samodzielności i zwyczajnie w byciu szczęśliwym nastolatkiem.Polecam!

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dominika StembalskaUsługa: Porada psychologiczna I terapia.

  Z calego serca polecam p.psycholog jest swietnym terapeuta i fachowcem w kazdym calu. Jest uwaznym sluchaczem, potrafi dotrzec do sedna problemu i pokazac go takim jakim jest naprawde. Udzielila mi opieki i wsparcia. Pomogla odzyskac spokoj, zrozumiec wiele rzeczy I spojrzec inaczej na moje zycie. Dziekuje. Nina.